Kerim Alajbegović

Moderatori/ce: TaRgEt_,Monolog,ribery,_dreamer_,insider

Avatar
zastitaIdentiteta
Postovi: 490
Pridružen/a: 29 maj 2025, 16:20
Kontakt:

Re: Kerim Alajbegović

Post Postao/la zastitaIdentiteta » 03 jun 2026, 14:55

Zavisi šta nam je cilj.
Ako želimo proći što dalje, onda skoro definitivno najbolje za nas ako budemo 2.

Ako smo 1. u R32 nam je malo lakše, al onda u R16 idemo na Portugal.
Ako smo 2. u R32 je tako-tako (Meksiko, J. Koreja, Češka, J.Afrika), al onda u R16 na pobjednika najvjerovatnije meča Holandija-Maroko, pa u R8 Francuska.
Ako smo 3. u R32 idemo najvjerovatnije odmah ili na Njemačku ili Tursku, a poslije toga najvjerovatnije Francuska ili Belgija/Egipat.

Tako da ovim žrijebanjem, najradije 2. mjesto i Holandezi s kojima imamo bar remi u životu, nego Portugal koji objektivno može otići do finala.

Naravno, ništa to ne mora da znači, al eto, put do četvrt finala izgleda lakši s 2. nego 1. mjesta ovako laički i ofrlje.
Pošteno, pa kako bude.

Avatar
Sveti
Postovi: 10098
Pridružen/a: 01 sep 2012, 21:25
Lokacija: Silent Hill
Kontakt:

Re: Kerim Alajbegović

Post Postao/la Sveti » 03 jun 2026, 18:01

Joj de ba ljudi :rol:
naprijed rejal

MiranGlasnic
Postovi: 982
Pridružen/a: 14 okt 2025, 16:11
Kontakt:

Re: Kerim Alajbegović

Post Postao/la MiranGlasnic » 03 jun 2026, 18:14

zastitaIdentiteta je napisao/la:
03 jun 2026, 14:55
Zavisi šta nam je cilj.
Ako želimo proći što dalje, onda skoro definitivno najbolje za nas ako budemo 2.

Ako smo 1. u R32 nam je malo lakše, al onda u R16 idemo na Portugal.
Ako smo 2. u R32 je tako-tako (Meksiko, J. Koreja, Češka, J.Afrika), al onda u R16 na pobjednika najvjerovatnije meča Holandija-Maroko, pa u R8 Francuska.
Ako smo 3. u R32 idemo najvjerovatnije odmah ili na Njemačku ili Tursku, a poslije toga najvjerovatnije Francuska ili Belgija/Egipat.

Tako da ovim žrijebanjem, najradije 2. mjesto i Holandezi s kojima imamo bar remi u životu, nego Portugal koji objektivno može otići do finala.

Naravno, ništa to ne mora da znači, al eto, put do četvrt finala izgleda lakši s 2. nego 1. mjesta ovako laički i ofrlje.
Volio bih izbjeći Njemačku u R8. Sa ostalim ekipama se možemo nositi.

Drum
Postovi: 1288
Pridružen/a: 12 maj 2023, 18:37
Kontakt:

Re: Kerim Alajbegović

Post Postao/la Drum » 03 jun 2026, 18:23

Da je nama proci dalje.

Poslije kosarkasa koji su prosli grupu nakon 22 godine, imam dobar osjecaj.

Iceplayer
Postovi: 2189
Pridružen/a: 23 nov 2013, 21:21
Kontakt:

Re: Kerim Alajbegović

Post Postao/la Iceplayer » 03 jun 2026, 18:29

zastitaIdentiteta je napisao/la:
03 jun 2026, 14:55
Zavisi šta nam je cilj.
Ako želimo proći što dalje, onda skoro definitivno najbolje za nas ako budemo 2.

Ako smo 1. u R32 nam je malo lakše, al onda u R16 idemo na Portugal.
Ako smo 2. u R32 je tako-tako (Meksiko, J. Koreja, Češka, J.Afrika), al onda u R16 na pobjednika najvjerovatnije meča Holandija-Maroko, pa u R8 Francuska.
Ako smo 3. u R32 idemo najvjerovatnije odmah ili na Njemačku ili Tursku, a poslije toga najvjerovatnije Francuska ili Belgija/Egipat.

Tako da ovim žrijebanjem, najradije 2. mjesto i Holandezi s kojima imamo bar remi u životu, nego Portugal koji objektivno može otići do finala.

Naravno, ništa to ne mora da znači, al eto, put do četvrt finala izgleda lakši s 2. nego 1. mjesta ovako laički i ofrlje.
Ma džaba, medalja je nasa ove godine :bih:

Bio bih zadovoljan i sa trećim mjestom...

FerdinandF
Postovi: 625
Pridružen/a: 01 jun 2018, 17:21
Kontakt:

Re: Kerim Alajbegović

Post Postao/la FerdinandF » 03 jun 2026, 18:34

Hajmo mi đeco prvo dobit Kanadu. To je najbitnija tekma u istoriji repke, jer ako se to dobije, grupa se prolazi sigurno, i to bi bio najveci uspjeh ikad. A kasnije šta god, a lopta je okrugla.

Avatar
viKK
Postovi: 3633
Pridružen/a: 15 sep 2012, 18:00
Kontakt:

Re: Kerim Alajbegović

Post Postao/la viKK » 03 jun 2026, 18:36

Ljudi tema je Kerim Alajbegović, nemam ništa protiv diskusije al imaju teme za kalkulacije i za SP, ovdje nek se piše vezano za Kerima.

Iceplayer
Postovi: 2189
Pridružen/a: 23 nov 2013, 21:21
Kontakt:

Re: Kerim Alajbegović

Post Postao/la Iceplayer » 03 jun 2026, 18:45

viKK je napisao/la:
03 jun 2026, 18:36
Ljudi tema je Kerim Alajbegović, nemam ništa protiv diskusije al imaju teme za kalkulacije i za SP, ovdje nek se piše vezano za Kerima.
Kerim zabija za medalju :bih:

rossonero85
Postovi: 589
Pridružen/a: 13 maj 2026, 21:19
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Kerim Alajbegović

Post Postao/la rossonero85 » 04 jun 2026, 03:41

:mrgreen: 😎 :bih:


Avatar
soccerfan
Postovi: 9882
Pridružen/a: 09 jan 2011, 23:44
Kontakt:

Re: Kerim Alajbegović

Post Postao/la soccerfan » 04 jun 2026, 04:09

rossonero85 je napisao/la:
04 jun 2026, 03:41
:mrgreen: 😎 :bih:

Kakvi klinci :mrgreen:
Imaju m.da 😂
I Bogu je prosto bilo krstimol' se ili klanjamo....

Avatar
Saurman
Postovi: 26852
Pridružen/a: 22 avg 2009, 20:08
Lokacija: Alpha Centauri
Kontakt:

Re: Kerim Alajbegović

Post Postao/la Saurman » 04 jun 2026, 12:38

mercurial je napisao/la:
03 jun 2026, 06:31
Ne razumijem zasto ne bi ostao u Bayeru, a isao ni u Romu ili Napoli. Pa to je kao prvo ocajna liga veterana, a drugo ta 2 kluba, pogotovo Roma, nikad nije znala raditi sa mladima i prodati nekog igraca na veliku scenu. Najnebitniji klub nadaleko. Bolje mu je ici u Bournemouth ili tako nesto u Engleskoj. Bojim se da ce pogrijesiti izborom kluba jer ga Pjanic predstavlja. On je isto grijesio sa izborom klubova.
Prelazak u Italiju u ovom trenutku je za njega katastrofalan potez,liga je grohnula i tamo bi samo stagnirao.Samo su dvije opcije ostanak u Njemačkoj ili eventulano u Englesku ako misli na karijeru.
1974---1975---1976---2001---2013---2020

Avatar
jasmin10
Postovi: 14902
Pridružen/a: 22 avg 2011, 01:29
Lokacija: Jablanica
Kontakt:

Re: Kerim Alajbegović

Post Postao/la jasmin10 » 04 jun 2026, 14:02

Kao sto je npr Kvara samo stagnirao.

Avatar
Saurman
Postovi: 26852
Pridružen/a: 22 avg 2009, 20:08
Lokacija: Alpha Centauri
Kontakt:

Re: Kerim Alajbegović

Post Postao/la Saurman » 04 jun 2026, 15:16

Porediš neuporedivo.
1974---1975---1976---2001---2013---2020

KarlMarx
Postovi: 942
Pridružen/a: 23 avg 2015, 16:59
Kontakt:

Re: Kerim Alajbegović

Post Postao/la KarlMarx » 04 jun 2026, 15:21

Ma ostat 'ce on u Bayeru, cim dodje normalan trener. Bolje je to nego Roma, Napoli, da se razvija. A Carles Martinez Novell mislim da bi to mogao biti.

Nakata
Postovi: 78
Pridružen/a: 23 mar 2026, 11:42
Kontakt:

Re: Kerim Alajbegović

Post Postao/la Nakata » 04 jun 2026, 15:34

zastitaIdentiteta je napisao/la:
03 jun 2026, 14:55
Zavisi šta nam je cilj.
Ako želimo proći što dalje, onda skoro definitivno najbolje za nas ako budemo 2.

Ako smo 1. u R32 nam je malo lakše, al onda u R16 idemo na Portugal.
Ako smo 2. u R32 je tako-tako (Meksiko, J. Koreja, Češka, J.Afrika), al onda u R16 na pobjednika najvjerovatnije meča Holandija-Maroko, pa u R8 Francuska.
Ako smo 3. u R32 idemo najvjerovatnije odmah ili na Njemačku ili Tursku, a poslije toga najvjerovatnije Francuska ili Belgija/Egipat.

Tako da ovim žrijebanjem, najradije 2. mjesto i Holandezi s kojima imamo bar remi u životu, nego Portugal koji objektivno može otići do finala.

Naravno, ništa to ne mora da znači, al eto, put do četvrt finala izgleda lakši s 2. nego 1. mjesta ovako laički i ofrlje.
Te kalkulacije nemaju smisla. Evo moze se desiti da Kolumbija zavrsi ispred Portugala u grupi, portugalci se uvijek pate kroz grupu. A ovamo te umjesto Maroka moze cekat Brazil. Ako budemo 3. gotovo sigurno idemo na Tursku, pa onda mozda bude Norveska umjesto Francuske... Treba samo dat maksimum i proci grupu, a koji smo sreckovici u zadnje vrijeme, mozda nam se bas otvori put prema nekom jacem rezultatu.

mercurial
Postovi: 1636
Pridružen/a: 13 jul 2014, 16:50
Kontakt:

Re: Kerim Alajbegović

Post Postao/la mercurial » 04 jun 2026, 22:37

Bolje mu je ici u Brighton ili tako nesto nego Romu, Napoli itd.
Tamo je nestabilan teren za neiskusnog igraca, tvrda igra. Ne treba mu neki Conte da od njega pravi lijevog wingbeka.

Avatar
DamirT
Postovi: 30938
Pridružen/a: 15 maj 2018, 19:20
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Kerim Alajbegović

Post Postao/la DamirT » 04 jun 2026, 23:07

Njemački mediji oduševljeni mlađim bratom Kerima Alajbegovića: Bayer Leverkusen ima novog bisera iz BiH

🇧🇦 Dok Kerim Alajbegović već gradi ime na velikoj evropskoj sceni, pažnju njemačkih sportskih medija sve više privlači i njegov mlađi brat Emre Alajbegović.

Talentovani veznjak Bayer Leverkusena U15 ostavio je snažan utisak na KDB Cupu, gdje je pokazao izuzetnu preglednost igre, smirenost u posjedu lopte i zrelost koja nije uobičajena za njegov uzrast. Njegove partije nisu prošle nezapaženo, pa su ga njemačke stranice koje prate najveće talente evropskog fudbala izdvojile kao igrača kojeg vrijedi pratiti.

Emre trenutno nastupa za omladinske selekcije Bayer Leverkusena, dok je njegov stariji brat Kerim već izgradio reputaciju jednog od najvećih bosanskohercegovačkih talenata svoje generacije.

Ako nastavi ovim tempom razvoja, Bosna i Hercegovina bi u godinama koje dolaze mogla dobiti još jedno veliko ime iz porodice Alajbegović.
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.

"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic

Rona i Leao - Mjauuu 🐈

Devedesetka - 👏👏

Velid Spaho - Dobro je

NoDi80
Postovi: 18987
Pridružen/a: 02 maj 2023, 20:58
Kontakt:

Re: Kerim Alajbegović

Post Postao/la NoDi80 » 04 jun 2026, 23:28

DamirT je napisao/la:
04 jun 2026, 23:07
Njemački mediji oduševljeni mlađim bratom Kerima Alajbegovića: Bayer Leverkusen ima novog bisera iz BiH

🇧🇦 Dok Kerim Alajbegović već gradi ime na velikoj evropskoj sceni, pažnju njemačkih sportskih medija sve više privlači i njegov mlađi brat Emre Alajbegović.

Talentovani veznjak Bayer Leverkusena U15 ostavio je snažan utisak na KDB Cupu, gdje je pokazao izuzetnu preglednost igre, smirenost u posjedu lopte i zrelost koja nije uobičajena za njegov uzrast. Njegove partije nisu prošle nezapaženo, pa su ga njemačke stranice koje prate najveće talente evropskog fudbala izdvojile kao igrača kojeg vrijedi pratiti.

Emre trenutno nastupa za omladinske selekcije Bayer Leverkusena, dok je njegov stariji brat Kerim već izgradio reputaciju jednog od najvećih bosanskohercegovačkih talenata svoje generacije.

Ako nastavi ovim tempom razvoja, Bosna i Hercegovina bi u godinama koje dolaze mogla dobiti još jedno veliko ime iz porodice Alajbegović.
Ovdje izgleda da igra centralnog veznog box to box
Yugoslav First League: ⭐️
League of BiH: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Cup: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Supercup: ⭐️⭐️⭐️
UEFA Cup/UEFA Europa League
Semi-finalists
Quarter-finalists (2)
Mitropa Cup
Semi-finalists (2)
Intertoto Cup
Quarter-finalists
Raonffa 🏆

Avatar
Clutch
Postovi: 7186
Pridružen/a: 14 maj 2014, 14:16
Kontakt:

Re: Kerim Alajbegović

Post Postao/la Clutch » 04 jun 2026, 23:30

Isto sam pomislio @Nodi. To nam treba, Emre :bih:
Philly vs Everybody

#Madrid
#Sixers
#JoJoGOAT

Avatar
DamirT
Postovi: 30938
Pridružen/a: 15 maj 2018, 19:20
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Kerim Alajbegović

Post Postao/la DamirT » 04 jun 2026, 23:34

NoDi80 je napisao/la:
04 jun 2026, 23:28
DamirT je napisao/la:
04 jun 2026, 23:07
Njemački mediji oduševljeni mlađim bratom Kerima Alajbegovića: Bayer Leverkusen ima novog bisera iz BiH

🇧🇦 Dok Kerim Alajbegović već gradi ime na velikoj evropskoj sceni, pažnju njemačkih sportskih medija sve više privlači i njegov mlađi brat Emre Alajbegović.

Talentovani veznjak Bayer Leverkusena U15 ostavio je snažan utisak na KDB Cupu, gdje je pokazao izuzetnu preglednost igre, smirenost u posjedu lopte i zrelost koja nije uobičajena za njegov uzrast. Njegove partije nisu prošle nezapaženo, pa su ga njemačke stranice koje prate najveće talente evropskog fudbala izdvojile kao igrača kojeg vrijedi pratiti.

Emre trenutno nastupa za omladinske selekcije Bayer Leverkusena, dok je njegov stariji brat Kerim već izgradio reputaciju jednog od najvećih bosanskohercegovačkih talenata svoje generacije.

Ako nastavi ovim tempom razvoja, Bosna i Hercegovina bi u godinama koje dolaze mogla dobiti još jedno veliko ime iz porodice Alajbegović.
Ovdje izgleda da igra centralnog veznog box to box
S obzirom kakav nam je vezni red, vec sad bi bio najbolji vezni u reprezentaciji :mrgreen:
Rjesavaj ovo braca.
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.

"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic

Rona i Leao - Mjauuu 🐈

Devedesetka - 👏👏

Velid Spaho - Dobro je

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

DEBUG SSO: [] | STATUS: []