Kerim Alajbegović
Moderatori/ce: TaRgEt_,Monolog,ribery,_dreamer_,insider
- zastitaIdentiteta
- Postovi: 486
- Pridružen/a: 29 maj 2025, 16:20
- Kontakt:
Re: Kerim Alajbegović
Zavisi šta nam je cilj.
Ako želimo proći što dalje, onda skoro definitivno najbolje za nas ako budemo 2.
Ako smo 1. u R32 nam je malo lakše, al onda u R16 idemo na Portugal.
Ako smo 2. u R32 je tako-tako (Meksiko, J. Koreja, Češka, J.Afrika), al onda u R16 na pobjednika najvjerovatnije meča Holandija-Maroko, pa u R8 Francuska.
Ako smo 3. u R32 idemo najvjerovatnije odmah ili na Njemačku ili Tursku, a poslije toga najvjerovatnije Francuska ili Belgija/Egipat.
Tako da ovim žrijebanjem, najradije 2. mjesto i Holandezi s kojima imamo bar remi u životu, nego Portugal koji objektivno može otići do finala.
Naravno, ništa to ne mora da znači, al eto, put do četvrt finala izgleda lakši s 2. nego 1. mjesta ovako laički i ofrlje.
Ako želimo proći što dalje, onda skoro definitivno najbolje za nas ako budemo 2.
Ako smo 1. u R32 nam je malo lakše, al onda u R16 idemo na Portugal.
Ako smo 2. u R32 je tako-tako (Meksiko, J. Koreja, Češka, J.Afrika), al onda u R16 na pobjednika najvjerovatnije meča Holandija-Maroko, pa u R8 Francuska.
Ako smo 3. u R32 idemo najvjerovatnije odmah ili na Njemačku ili Tursku, a poslije toga najvjerovatnije Francuska ili Belgija/Egipat.
Tako da ovim žrijebanjem, najradije 2. mjesto i Holandezi s kojima imamo bar remi u životu, nego Portugal koji objektivno može otići do finala.
Naravno, ništa to ne mora da znači, al eto, put do četvrt finala izgleda lakši s 2. nego 1. mjesta ovako laički i ofrlje.
Pošteno, pa kako bude.
-
MiranGlasnic
- Postovi: 981
- Pridružen/a: 14 okt 2025, 16:11
- Kontakt:
Re: Kerim Alajbegović
Volio bih izbjeći Njemačku u R8. Sa ostalim ekipama se možemo nositi.zastitaIdentiteta je napisao/la: ↑03 jun 2026, 14:55Zavisi šta nam je cilj.
Ako želimo proći što dalje, onda skoro definitivno najbolje za nas ako budemo 2.
Ako smo 1. u R32 nam je malo lakše, al onda u R16 idemo na Portugal.
Ako smo 2. u R32 je tako-tako (Meksiko, J. Koreja, Češka, J.Afrika), al onda u R16 na pobjednika najvjerovatnije meča Holandija-Maroko, pa u R8 Francuska.
Ako smo 3. u R32 idemo najvjerovatnije odmah ili na Njemačku ili Tursku, a poslije toga najvjerovatnije Francuska ili Belgija/Egipat.
Tako da ovim žrijebanjem, najradije 2. mjesto i Holandezi s kojima imamo bar remi u životu, nego Portugal koji objektivno može otići do finala.
Naravno, ništa to ne mora da znači, al eto, put do četvrt finala izgleda lakši s 2. nego 1. mjesta ovako laički i ofrlje.
Re: Kerim Alajbegović
Da je nama proci dalje.
Poslije kosarkasa koji su prosli grupu nakon 22 godine, imam dobar osjecaj.
Poslije kosarkasa koji su prosli grupu nakon 22 godine, imam dobar osjecaj.
Re: Kerim Alajbegović
Ma džaba, medalja je nasa ove godinezastitaIdentiteta je napisao/la: ↑03 jun 2026, 14:55Zavisi šta nam je cilj.
Ako želimo proći što dalje, onda skoro definitivno najbolje za nas ako budemo 2.
Ako smo 1. u R32 nam je malo lakše, al onda u R16 idemo na Portugal.
Ako smo 2. u R32 je tako-tako (Meksiko, J. Koreja, Češka, J.Afrika), al onda u R16 na pobjednika najvjerovatnije meča Holandija-Maroko, pa u R8 Francuska.
Ako smo 3. u R32 idemo najvjerovatnije odmah ili na Njemačku ili Tursku, a poslije toga najvjerovatnije Francuska ili Belgija/Egipat.
Tako da ovim žrijebanjem, najradije 2. mjesto i Holandezi s kojima imamo bar remi u životu, nego Portugal koji objektivno može otići do finala.
Naravno, ništa to ne mora da znači, al eto, put do četvrt finala izgleda lakši s 2. nego 1. mjesta ovako laički i ofrlje.
Bio bih zadovoljan i sa trećim mjestom...
-
FerdinandF
- Postovi: 615
- Pridružen/a: 01 jun 2018, 17:21
- Kontakt:
Re: Kerim Alajbegović
Hajmo mi đeco prvo dobit Kanadu. To je najbitnija tekma u istoriji repke, jer ako se to dobije, grupa se prolazi sigurno, i to bi bio najveci uspjeh ikad. A kasnije šta god, a lopta je okrugla.
Re: Kerim Alajbegović
Ljudi tema je Kerim Alajbegović, nemam ništa protiv diskusije al imaju teme za kalkulacije i za SP, ovdje nek se piše vezano za Kerima.
-
rossonero85
- Postovi: 588
- Pridružen/a: 13 maj 2026, 21:19
- Lokacija: Sarajevo
- Kontakt:
Re: Kerim Alajbegović
I Bogu je prosto bilo krstimol' se ili klanjamo....
Re: Kerim Alajbegović
Prelazak u Italiju u ovom trenutku je za njega katastrofalan potez,liga je grohnula i tamo bi samo stagnirao.Samo su dvije opcije ostanak u Njemačkoj ili eventulano u Englesku ako misli na karijeru.mercurial je napisao/la: ↑03 jun 2026, 06:31Ne razumijem zasto ne bi ostao u Bayeru, a isao ni u Romu ili Napoli. Pa to je kao prvo ocajna liga veterana, a drugo ta 2 kluba, pogotovo Roma, nikad nije znala raditi sa mladima i prodati nekog igraca na veliku scenu. Najnebitniji klub nadaleko. Bolje mu je ici u Bournemouth ili tako nesto u Engleskoj. Bojim se da ce pogrijesiti izborom kluba jer ga Pjanic predstavlja. On je isto grijesio sa izborom klubova.
1974---1975---1976---2001---2013---2020
Re: Kerim Alajbegović
Kao sto je npr Kvara samo stagnirao.
Re: Kerim Alajbegović
Ma ostat 'ce on u Bayeru, cim dodje normalan trener. Bolje je to nego Roma, Napoli, da se razvija. A Carles Martinez Novell mislim da bi to mogao biti.
Re: Kerim Alajbegović
Te kalkulacije nemaju smisla. Evo moze se desiti da Kolumbija zavrsi ispred Portugala u grupi, portugalci se uvijek pate kroz grupu. A ovamo te umjesto Maroka moze cekat Brazil. Ako budemo 3. gotovo sigurno idemo na Tursku, pa onda mozda bude Norveska umjesto Francuske... Treba samo dat maksimum i proci grupu, a koji smo sreckovici u zadnje vrijeme, mozda nam se bas otvori put prema nekom jacem rezultatu.zastitaIdentiteta je napisao/la: ↑03 jun 2026, 14:55Zavisi šta nam je cilj.
Ako želimo proći što dalje, onda skoro definitivno najbolje za nas ako budemo 2.
Ako smo 1. u R32 nam je malo lakše, al onda u R16 idemo na Portugal.
Ako smo 2. u R32 je tako-tako (Meksiko, J. Koreja, Češka, J.Afrika), al onda u R16 na pobjednika najvjerovatnije meča Holandija-Maroko, pa u R8 Francuska.
Ako smo 3. u R32 idemo najvjerovatnije odmah ili na Njemačku ili Tursku, a poslije toga najvjerovatnije Francuska ili Belgija/Egipat.
Tako da ovim žrijebanjem, najradije 2. mjesto i Holandezi s kojima imamo bar remi u životu, nego Portugal koji objektivno može otići do finala.
Naravno, ništa to ne mora da znači, al eto, put do četvrt finala izgleda lakši s 2. nego 1. mjesta ovako laički i ofrlje.
Re: Kerim Alajbegović
Bolje mu je ici u Brighton ili tako nesto nego Romu, Napoli itd.
Tamo je nestabilan teren za neiskusnog igraca, tvrda igra. Ne treba mu neki Conte da od njega pravi lijevog wingbeka.
Tamo je nestabilan teren za neiskusnog igraca, tvrda igra. Ne treba mu neki Conte da od njega pravi lijevog wingbeka.
Re: Kerim Alajbegović
Njemački mediji oduševljeni mlađim bratom Kerima Alajbegovića: Bayer Leverkusen ima novog bisera iz BiH
Dok Kerim Alajbegović već gradi ime na velikoj evropskoj sceni, pažnju njemačkih sportskih medija sve više privlači i njegov mlađi brat Emre Alajbegović.
Talentovani veznjak Bayer Leverkusena U15 ostavio je snažan utisak na KDB Cupu, gdje je pokazao izuzetnu preglednost igre, smirenost u posjedu lopte i zrelost koja nije uobičajena za njegov uzrast. Njegove partije nisu prošle nezapaženo, pa su ga njemačke stranice koje prate najveće talente evropskog fudbala izdvojile kao igrača kojeg vrijedi pratiti.
Emre trenutno nastupa za omladinske selekcije Bayer Leverkusena, dok je njegov stariji brat Kerim već izgradio reputaciju jednog od najvećih bosanskohercegovačkih talenata svoje generacije.
Ako nastavi ovim tempom razvoja, Bosna i Hercegovina bi u godinama koje dolaze mogla dobiti još jedno veliko ime iz porodice Alajbegović.
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.
"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic
Rona i Leao - Mjauuu 🐈
Devedesetka - 👏👏
Velid Spaho - Dobro je
G.B.
"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic
Rona i Leao - Mjauuu 🐈
Devedesetka - 👏👏
Velid Spaho - Dobro je
Re: Kerim Alajbegović
Ovdje izgleda da igra centralnog veznog box to boxDamirT je napisao/la: ↑04 jun 2026, 23:07Njemački mediji oduševljeni mlađim bratom Kerima Alajbegovića: Bayer Leverkusen ima novog bisera iz BiH
Dok Kerim Alajbegović već gradi ime na velikoj evropskoj sceni, pažnju njemačkih sportskih medija sve više privlači i njegov mlađi brat Emre Alajbegović.
Talentovani veznjak Bayer Leverkusena U15 ostavio je snažan utisak na KDB Cupu, gdje je pokazao izuzetnu preglednost igre, smirenost u posjedu lopte i zrelost koja nije uobičajena za njegov uzrast. Njegove partije nisu prošle nezapaženo, pa su ga njemačke stranice koje prate najveće talente evropskog fudbala izdvojile kao igrača kojeg vrijedi pratiti.
Emre trenutno nastupa za omladinske selekcije Bayer Leverkusena, dok je njegov stariji brat Kerim već izgradio reputaciju jednog od najvećih bosanskohercegovačkih talenata svoje generacije.
Ako nastavi ovim tempom razvoja, Bosna i Hercegovina bi u godinama koje dolaze mogla dobiti još jedno veliko ime iz porodice Alajbegović.
Yugoslav First League: ⭐️
League of BiH: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Cup: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Supercup: ⭐️⭐️⭐️
UEFA Cup/UEFA Europa League
Semi-finalists
Quarter-finalists (2)
Mitropa Cup
Semi-finalists (2)
Intertoto Cup
Quarter-finalists
Raonffa 🏆
League of BiH: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Cup: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Supercup: ⭐️⭐️⭐️
UEFA Cup/UEFA Europa League
Semi-finalists
Quarter-finalists (2)
Mitropa Cup
Semi-finalists (2)
Intertoto Cup
Quarter-finalists
Raonffa 🏆
Re: Kerim Alajbegović
Isto sam pomislio @Nodi. To nam treba, Emre 
Philly vs Everybody
#Madrid
#Sixers
#JoJoGOAT
#Madrid
#Sixers
#JoJoGOAT
Re: Kerim Alajbegović
S obzirom kakav nam je vezni red, vec sad bi bio najbolji vezni u reprezentacijiNoDi80 je napisao/la: ↑04 jun 2026, 23:28Ovdje izgleda da igra centralnog veznog box to boxDamirT je napisao/la: ↑04 jun 2026, 23:07Njemački mediji oduševljeni mlađim bratom Kerima Alajbegovića: Bayer Leverkusen ima novog bisera iz BiH
Dok Kerim Alajbegović već gradi ime na velikoj evropskoj sceni, pažnju njemačkih sportskih medija sve više privlači i njegov mlađi brat Emre Alajbegović.
Talentovani veznjak Bayer Leverkusena U15 ostavio je snažan utisak na KDB Cupu, gdje je pokazao izuzetnu preglednost igre, smirenost u posjedu lopte i zrelost koja nije uobičajena za njegov uzrast. Njegove partije nisu prošle nezapaženo, pa su ga njemačke stranice koje prate najveće talente evropskog fudbala izdvojile kao igrača kojeg vrijedi pratiti.
Emre trenutno nastupa za omladinske selekcije Bayer Leverkusena, dok je njegov stariji brat Kerim već izgradio reputaciju jednog od najvećih bosanskohercegovačkih talenata svoje generacije.
Ako nastavi ovim tempom razvoja, Bosna i Hercegovina bi u godinama koje dolaze mogla dobiti još jedno veliko ime iz porodice Alajbegović.
Rjesavaj ovo braca.
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.
"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic
Rona i Leao - Mjauuu 🐈
Devedesetka - 👏👏
Velid Spaho - Dobro je
G.B.
"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic
Rona i Leao - Mjauuu 🐈
Devedesetka - 👏👏
Velid Spaho - Dobro je
Online
Trenutno korisnika/ca: adicrnac, bh22, bvsic, FerdinandF, Garfield, Google Adsense [Bot], Iniesta12, komax, Matterhorn22, Mocvara1991, PeppermintSA, Shevko, tuzlanskinacin i 131 gost.




