Martin Zlomislic

Moderatori/ce: TaRgEt_,Monolog,ribery,_dreamer_,insider

Avatar
Beduin
Postovi: 19468
Pridružen/a: 07 avg 2015, 19:10
Lokacija: Beduin nema stalnu lokaciju
Kontakt:

Re: Martin Zlomislic

Post Postao/la Beduin » 29 maj 2026, 23:38

bhfanatic14 je napisao/la:
29 maj 2026, 22:31
Jasmin Buric je licno Tomo Piplica za ovog amatera. Los golman samo tako.
Mars smradu sa foruma. Trag ti se zameo
Ko od harama zivi, godisnje 2 puta ne podrigne.

075 ❤

Kizo886
Postovi: 57
Pridružen/a: 12 apr 2026, 17:09
Kontakt:

Re: Martin Zlomislic

Post Postao/la Kizo886 » 04 jun 2026, 10:23

Po mojim informacijama napušta Rijeku, spominje se odlazak u Qarabag navodno.

EDIT: Vidim da je već izašlo u medijima 😁
Zadnja izmjena: Kizo886, dana/u 04 jun 2026, 11:03, ukupno mijenjano 1 put.

Edincapitano
Postovi: 1647
Pridružen/a: 09 sep 2025, 23:11
Kontakt:

Re: Martin Zlomislic

Post Postao/la Edincapitano » 04 jun 2026, 10:41

Bolje zvati nekog momka od 16 godina nego ovu kantu poslje SP, protiv Makedonije je bio cista katastrofa.

Avatar
HariTz
Postovi: 3231
Pridružen/a: 12 sep 2012, 18:10
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Martin Zlomislic

Post Postao/la HariTz » 04 jun 2026, 11:20

Šta je sad, odjednom se navadili na Zlomislića?

Čovjek ima 3 nastupa za reprezentaciju.. a pogledajte komentare na njegove nastupe nakon Nizozemske ako se dobro sjećam. Sasvim solidan bio.

Okej, imao je tu jednu veću grešku protiv Sjeverne Makedonije i par sitnih koje su manje više svi reprezentativci imali.. tekma je bila revijalnog karaktera, niko nije bio na 100%.

Kakav mentalitet suncokreta :puke:

Avatar
hurem
Postovi: 10141
Pridružen/a: 13 jul 2011, 21:28
Kontakt:

Re: Martin Zlomislic

Post Postao/la hurem » 04 jun 2026, 11:25

HariTz je napisao/la:
04 jun 2026, 11:20
Šta je sad, odjednom se navadili na Zlomislića?

Čovjek ima 3 nastupa za reprezentaciju.. a pogledajte komentare na njegove nastupe nakon Nizozemske ako se dobro sjećam. Sasvim solidan bio.

Okej, imao je tu jednu veću grešku protiv Sjeverne Makedonije i par sitnih koje su manje više svi reprezentativci imali.. tekma je bila revijalnog karaktera, niko nije bio na 100%.

Kakav mentalitet suncokreta :puke:
Bio prije 10 minuta napisao slično za Nizozemsku i S. Makedoniju i izbrišem. Kome, šta?!
Imao je te greške, imao je i dobrih ispucavanja.
Žalosno ko sve tipka tastaturu.

Dok se ne pojavi neki novi, Vasilj 1.golman, Zlomislic 2.,
U21 3.golman.
Ko su sad odjednom ti Burici i Pirići da se spominju kad su završili s reprezentacijom zbog menadžerskog sljama ili nečega sl.

Kizo886
Postovi: 57
Pridružen/a: 12 apr 2026, 17:09
Kontakt:

Re: Martin Zlomislic

Post Postao/la Kizo886 » 04 jun 2026, 11:32

HariTz je napisao/la:
04 jun 2026, 11:20
Šta je sad, odjednom se navadili na Zlomislića?

Čovjek ima 3 nastupa za reprezentaciju.. a pogledajte komentare na njegove nastupe nakon Nizozemske ako se dobro sjećam. Sasvim solidan bio.

Okej, imao je tu jednu veću grešku protiv Sjeverne Makedonije i par sitnih koje su manje više svi reprezentativci imali.. tekma je bila revijalnog karaktera, niko nije bio na 100%.

Kakav mentalitet suncokreta :puke:
Nažalost je i u klubu imao očajnu sezonu, kao neko ko prati HNL. Hadžikić mislim da i najlošiji golman lige, a i Zlomislić direktni krivac za poprilično velik broj golova i u HNL-u, a i u Europi. Baš su ga i navijači Rijeke dosta kritikovali.
Ali činjenica je da trenutno bolje nemamo, daj Bože da se Jurkas i Karić ili neko treći pokaže kao dostojna zamjena Vasilju u budućnosti.

Avatar
Cartman
Postovi: 20531
Pridružen/a: 24 avg 2008, 12:04
Lokacija: South Park, Colorado
Kontakt:

Re: Martin Zlomislic

Post Postao/la Cartman » 04 jun 2026, 11:52

Kizo886 je napisao/la:
04 jun 2026, 11:32
HariTz je napisao/la:
04 jun 2026, 11:20
Šta je sad, odjednom se navadili na Zlomislića?

Čovjek ima 3 nastupa za reprezentaciju.. a pogledajte komentare na njegove nastupe nakon Nizozemske ako se dobro sjećam. Sasvim solidan bio.

Okej, imao je tu jednu veću grešku protiv Sjeverne Makedonije i par sitnih koje su manje više svi reprezentativci imali.. tekma je bila revijalnog karaktera, niko nije bio na 100%.

Kakav mentalitet suncokreta :puke:
Nažalost je i u klubu imao očajnu sezonu, kao neko ko prati HNL. Hadžikić mislim da i najlošiji golman lige, a i Zlomislić direktni krivac za poprilično velik broj golova i u HNL-u, a i u Europi. Baš su ga i navijači Rijeke dosta kritikovali.
Ali činjenica je da trenutno bolje nemamo, daj Bože da se Jurkas i Karić ili neko treći pokaže kao dostojna zamjena Vasilju u budućnosti.
Blago receno katastrofa.

slika
Safet Susic zagonetan: "Volio bih da nas Izrael napadne"
The flowers of English football, the flowers of Manchester

Neznam55
Postovi: 165
Pridružen/a: 03 avg 2023, 13:45
Kontakt:

Re: Martin Zlomislic

Post Postao/la Neznam55 » 04 jun 2026, 13:13

Zašto se ovo od strane dnovinara predstavlja kao ''transfer karijere'' i napredak? Rijeka ga prodaje jer je bio užasan, nije to nikakav uspjeh

signalidunapark
Postovi: 1507
Pridružen/a: 07 sep 2024, 22:48
Kontakt:

Re: Martin Zlomislic

Post Postao/la signalidunapark » 04 jun 2026, 13:30

Neznam55 je napisao/la:
04 jun 2026, 13:13
Zašto se ovo od strane dnovinara predstavlja kao ''transfer karijere'' i napredak? Rijeka ga prodaje jer je bio užasan, nije to nikakav uspjeh
I ti se baviš dnovinarstvom i kenjažom.
Rijeka ga prodaje zato sto je zadnja prilika da zarade na njemu. Da im je bio loš, ne bi branio za njih zadnjih par godina.
Dobar golman za HNL prilike, a u globalu teški prosjek.

Maverick
Postovi: 523
Pridružen/a: 30 avg 2015, 14:54
Kontakt:

Re: Martin Zlomislic

Post Postao/la Maverick » 04 jun 2026, 16:09

Cim Siljevic udje prvi put u zapisnik na Martina odmah zaboravit. I ne mislim mu zlo.
'Papak se nikad gradu nece prilagoditi. Citav zivot ce probati preko reda, bacat ce otpad na ulicu i ako mu kazes: 'Ispalo Vam nesto', on ce te pokusati prebiti, ako zakljuci da je jaci od tebe' by SZ

Neznam55
Postovi: 165
Pridružen/a: 03 avg 2023, 13:45
Kontakt:

Re: Martin Zlomislic

Post Postao/la Neznam55 » 04 jun 2026, 16:12

signalidunapark je napisao/la:
04 jun 2026, 13:30
Neznam55 je napisao/la:
04 jun 2026, 13:13
Zašto se ovo od strane dnovinara predstavlja kao ''transfer karijere'' i napredak? Rijeka ga prodaje jer je bio užasan, nije to nikakav uspjeh
I ti se baviš dnovinarstvom i kenjažom.
Rijeka ga prodaje zato sto je zadnja prilika da zarade na njemu. Da im je bio loš, ne bi branio za njih zadnjih par godina.
Dobar golman za HNL prilike, a u globalu teški prosjek.
Očigledno je da ne pratiš HNL. Lik je prosjek za HNL prilike, a ova sezona mu je bila čist užas


Avatar
Sveti
Postovi: 10091
Pridružen/a: 01 sep 2012, 21:25
Lokacija: Silent Hill
Kontakt:

Re: Martin Zlomislic

Post Postao/la Sveti » 21 jun 2026, 22:37

Ovi nasi idu il u karabag il rostow
naprijed rejal

Drum
Postovi: 1287
Pridružen/a: 12 maj 2023, 18:37
Kontakt:

Re: Martin Zlomislic

Post Postao/la Drum » 22 jun 2026, 00:39

Sveti je napisao/la:
21 jun 2026, 22:37
Ovi nasi idu il u karabag il rostow
Dobra para ispod stola.

Avatar
Arvid
Postovi: 24092
Pridružen/a: 06 feb 2021, 10:46
Kontakt:

Re: Martin Zlomislic

Post Postao/la Arvid » 22 jun 2026, 07:56

On je naš treći golman koji će igrati za Reufa Karabega, zanimljiv kuriozitet.
I found freedom. Losing all hope was freedom.

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: alacious, Bing [Bot], Proximic i 27 gostiju.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []