Mars smradu sa foruma. Trag ti se zameobhfanatic14 je napisao/la: ↑29 maj 2026, 22:31Jasmin Buric je licno Tomo Piplica za ovog amatera. Los golman samo tako.
Martin Zlomislic
Moderatori/ce: TaRgEt_,Monolog,ribery,_dreamer_,insider
- Beduin
- Postovi: 19468
- Pridružen/a: 07 avg 2015, 19:10
- Lokacija: Beduin nema stalnu lokaciju
- Kontakt:
Re: Martin Zlomislic
Ko od harama zivi, godisnje 2 puta ne podrigne.
075 ❤
075 ❤
Re: Martin Zlomislic
Po mojim informacijama napušta Rijeku, spominje se odlazak u Qarabag navodno.
EDIT: Vidim da je već izašlo u medijima
EDIT: Vidim da je već izašlo u medijima
Zadnja izmjena: Kizo886, dana/u 04 jun 2026, 11:03, ukupno mijenjano 1 put.
-
Edincapitano
- Postovi: 1644
- Pridružen/a: 09 sep 2025, 23:11
- Kontakt:
Re: Martin Zlomislic
Bolje zvati nekog momka od 16 godina nego ovu kantu poslje SP, protiv Makedonije je bio cista katastrofa.
Re: Martin Zlomislic
Šta je sad, odjednom se navadili na Zlomislića?
Čovjek ima 3 nastupa za reprezentaciju.. a pogledajte komentare na njegove nastupe nakon Nizozemske ako se dobro sjećam. Sasvim solidan bio.
Okej, imao je tu jednu veću grešku protiv Sjeverne Makedonije i par sitnih koje su manje više svi reprezentativci imali.. tekma je bila revijalnog karaktera, niko nije bio na 100%.
Kakav mentalitet suncokreta
Čovjek ima 3 nastupa za reprezentaciju.. a pogledajte komentare na njegove nastupe nakon Nizozemske ako se dobro sjećam. Sasvim solidan bio.
Okej, imao je tu jednu veću grešku protiv Sjeverne Makedonije i par sitnih koje su manje više svi reprezentativci imali.. tekma je bila revijalnog karaktera, niko nije bio na 100%.
Kakav mentalitet suncokreta
Re: Martin Zlomislic
Bio prije 10 minuta napisao slično za Nizozemsku i S. Makedoniju i izbrišem. Kome, šta?!HariTz je napisao/la: ↑04 jun 2026, 11:20Šta je sad, odjednom se navadili na Zlomislića?
Čovjek ima 3 nastupa za reprezentaciju.. a pogledajte komentare na njegove nastupe nakon Nizozemske ako se dobro sjećam. Sasvim solidan bio.
Okej, imao je tu jednu veću grešku protiv Sjeverne Makedonije i par sitnih koje su manje više svi reprezentativci imali.. tekma je bila revijalnog karaktera, niko nije bio na 100%.
Kakav mentalitet suncokreta![]()
Imao je te greške, imao je i dobrih ispucavanja.
Žalosno ko sve tipka tastaturu.
Dok se ne pojavi neki novi, Vasilj 1.golman, Zlomislic 2.,
U21 3.golman.
Ko su sad odjednom ti Burici i Pirići da se spominju kad su završili s reprezentacijom zbog menadžerskog sljama ili nečega sl.
Re: Martin Zlomislic
Nažalost je i u klubu imao očajnu sezonu, kao neko ko prati HNL. Hadžikić mislim da i najlošiji golman lige, a i Zlomislić direktni krivac za poprilično velik broj golova i u HNL-u, a i u Europi. Baš su ga i navijači Rijeke dosta kritikovali.HariTz je napisao/la: ↑04 jun 2026, 11:20Šta je sad, odjednom se navadili na Zlomislića?
Čovjek ima 3 nastupa za reprezentaciju.. a pogledajte komentare na njegove nastupe nakon Nizozemske ako se dobro sjećam. Sasvim solidan bio.
Okej, imao je tu jednu veću grešku protiv Sjeverne Makedonije i par sitnih koje su manje više svi reprezentativci imali.. tekma je bila revijalnog karaktera, niko nije bio na 100%.
Kakav mentalitet suncokreta![]()
Ali činjenica je da trenutno bolje nemamo, daj Bože da se Jurkas i Karić ili neko treći pokaže kao dostojna zamjena Vasilju u budućnosti.
Re: Martin Zlomislic
Blago receno katastrofa.Kizo886 je napisao/la: ↑04 jun 2026, 11:32Nažalost je i u klubu imao očajnu sezonu, kao neko ko prati HNL. Hadžikić mislim da i najlošiji golman lige, a i Zlomislić direktni krivac za poprilično velik broj golova i u HNL-u, a i u Europi. Baš su ga i navijači Rijeke dosta kritikovali.HariTz je napisao/la: ↑04 jun 2026, 11:20Šta je sad, odjednom se navadili na Zlomislića?
Čovjek ima 3 nastupa za reprezentaciju.. a pogledajte komentare na njegove nastupe nakon Nizozemske ako se dobro sjećam. Sasvim solidan bio.
Okej, imao je tu jednu veću grešku protiv Sjeverne Makedonije i par sitnih koje su manje više svi reprezentativci imali.. tekma je bila revijalnog karaktera, niko nije bio na 100%.
Kakav mentalitet suncokreta![]()
Ali činjenica je da trenutno bolje nemamo, daj Bože da se Jurkas i Karić ili neko treći pokaže kao dostojna zamjena Vasilju u budućnosti.

Safet Susic zagonetan: "Volio bih da nas Izrael napadne"
The flowers of English football, the flowers of Manchester
The flowers of English football, the flowers of Manchester
Re: Martin Zlomislic
Zašto se ovo od strane dnovinara predstavlja kao ''transfer karijere'' i napredak? Rijeka ga prodaje jer je bio užasan, nije to nikakav uspjeh
-
signalidunapark
- Postovi: 1507
- Pridružen/a: 07 sep 2024, 22:48
- Kontakt:
Re: Martin Zlomislic
I ti se baviš dnovinarstvom i kenjažom.
Rijeka ga prodaje zato sto je zadnja prilika da zarade na njemu. Da im je bio loš, ne bi branio za njih zadnjih par godina.
Dobar golman za HNL prilike, a u globalu teški prosjek.
Re: Martin Zlomislic
Cim Siljevic udje prvi put u zapisnik na Martina odmah zaboravit. I ne mislim mu zlo.
'Papak se nikad gradu nece prilagoditi. Citav zivot ce probati preko reda, bacat ce otpad na ulicu i ako mu kazes: 'Ispalo Vam nesto', on ce te pokusati prebiti, ako zakljuci da je jaci od tebe' by SZ
Re: Martin Zlomislic
Očigledno je da ne pratiš HNL. Lik je prosjek za HNL prilike, a ova sezona mu je bila čist užassignalidunapark je napisao/la: ↑04 jun 2026, 13:30I ti se baviš dnovinarstvom i kenjažom.
Rijeka ga prodaje zato sto je zadnja prilika da zarade na njemu. Da im je bio loš, ne bi branio za njih zadnjih par godina.
Dobar golman za HNL prilike, a u globalu teški prosjek.
-
Coolpanda24
- Postovi: 3173
- Pridružen/a: 09 sep 2024, 19:21
- Kontakt:
Re: Martin Zlomislic
On je naš treći golman koji će igrati za Reufa Karabega, zanimljiv kuriozitet.
I found freedom. Losing all hope was freedom.
Online
Trenutno korisnika/ca: 19vendetta87, Bosniacum Lilium, DanijelTZ, Kljukusar, LeCoq, Maverick, PeppermintSA, Sensei, Wisey, Zagor i 73 gosta.


