Kerim Alajbegović

Moderatori/ce: TaRgEt_,Monolog,ribery,_dreamer_,insider

RobijasiZenica1988
Postovi: 349
Pridružen/a: 03 nov 2025, 22:36
Kontakt:

Re: Kerim Alajbegović

Post Postao/la RobijasiZenica1988 » 04 jun 2026, 23:37

Steta sto ih samo dvojicu ima :D
Daj pravi ih još,al probaj sad beka napravit,samo ga na stranu malo mozda upali :D

NoDi80
Postovi: 18981
Pridružen/a: 02 maj 2023, 20:58
Kontakt:

Re: Kerim Alajbegović

Post Postao/la NoDi80 » 05 jun 2026, 00:48

Clutch je napisao/la:
04 jun 2026, 23:30
Isto sam pomislio @Nodi. To nam treba, Emre :bih:
Nadamo da ce uspjeti, premlad je jos, valjao bi nam za 2 godine na Euru 2028 :bih:


[
DamirT je napisao/la:
04 jun 2026, 23:34
NoDi80 je napisao/la:
04 jun 2026, 23:28
DamirT je napisao/la:
04 jun 2026, 23:07
Ovdje izgleda da igra centralnog veznog box to box
S obzirom kakav nam je vezni red, vec sad bi bio najbolji vezni u reprezentaciji :mrgreen:
Rjesavaj ovo braca.

Vjerujem da tu nema dvojbe :bih:
Yugoslav First League: ⭐️
League of BiH: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Cup: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Supercup: ⭐️⭐️⭐️
UEFA Cup/UEFA Europa League
Semi-finalists
Quarter-finalists (2)
Mitropa Cup
Semi-finalists (2)
Intertoto Cup
Quarter-finalists
Raonffa 🏆


DzaniMehmet
Postovi: 52
Pridružen/a: 18 maj 2026, 17:10
Kontakt:

Re: Kerim Alajbegović

Post Postao/la DzaniMehmet » 05 jun 2026, 17:14

Zar nije oni Kostov zvezde 25 m.€ sada?
Bez veze! Tamo po srbiji nabildao statistiku

Turo
Postovi: 1039
Pridružen/a: 06 maj 2025, 19:56
Kontakt:

Re: Kerim Alajbegović

Post Postao/la Turo » 05 jun 2026, 17:21

25 :rol:

mercurial
Postovi: 1635
Pridružen/a: 13 jul 2014, 16:50
Kontakt:

Re: Kerim Alajbegović

Post Postao/la mercurial » 05 jun 2026, 19:31

DzaniMehmet je napisao/la:
05 jun 2026, 17:14
Zar nije oni Kostov zvezde 25 m.€ sada?
Bez veze! Tamo po srbiji nabildao statistiku
Da, 25. Majstori spinovanja.

Avatar
DamirT
Postovi: 30910
Pridružen/a: 15 maj 2018, 19:20
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Kerim Alajbegović

Post Postao/la DamirT » 05 jun 2026, 19:33

Vise vrijedi Kerimova lijeva noga, nego citav Kostov. Uz onakvu ligu bi i Anid Travancic vrijedio 20 miliona.
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.

"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic

Rona i Leao - Mjauuu 🐈

Devedesetka - 👏👏

Velid Spaho - Dobro je

mercurial
Postovi: 1635
Pridružen/a: 13 jul 2014, 16:50
Kontakt:

Re: Kerim Alajbegović

Post Postao/la mercurial » 05 jun 2026, 19:36

DamirT je napisao/la:
05 jun 2026, 19:33
Vise vrijedi Kerimova lijeva noga, nego citav Kostov. Uz onakvu ligu bi i Anid Travancic vrijedio 20 miliona.
Sad sam pisao na drugoj temi kako mi je fascinantno kako Srbi znaju prodati igraca u ligu petice, a skoro nikad niko od njih nije se pokazao. Ali oni i dalje prodaju. Mislim da su lansirali u ligu petice vise igraca nego hrvatska liga ako izuzmemo Dinamo. Ne znam sta ti klubovi vide u takvoj ligi..

CAZIN
Postovi: 2505
Pridružen/a: 19 mar 2023, 14:40
Kontakt:

Re: Kerim Alajbegović

Post Postao/la CAZIN » 05 jun 2026, 19:38

NoDi80 je napisao/la:
05 jun 2026, 00:48
Clutch je napisao/la:
04 jun 2026, 23:30
Isto sam pomislio @Nodi. To nam treba, Emre :bih:
Nadamo da ce uspjeti, premlad je jos, valjao bi nam za 2 godine na Euru 2028 :bih:


[
DamirT je napisao/la:
04 jun 2026, 23:34
NoDi80 je napisao/la:
04 jun 2026, 23:28


Ovdje izgleda da igra centralnog veznog box to box
S obzirom kakav nam je vezni red, vec sad bi bio najbolji vezni u reprezentaciji :mrgreen:
Rjesavaj ovo braca.

Vjerujem da tu nema dvojbe :bih:
Nodi brate koliko legne od Spahe za praćenje naše djece :D :bih:

ElAn10
Postovi: 614
Pridružen/a: 03 sep 2025, 07:46
Kontakt:

Re: Kerim Alajbegović

Post Postao/la ElAn10 » 05 jun 2026, 19:39

Deket bi u njihovoj ligi bio na minimum 5-10miliona, oni bas pretjerivaju sa cijenama svoji igraca.

DzaniMehmet
Postovi: 52
Pridružen/a: 18 maj 2026, 17:10
Kontakt:

Re: Kerim Alajbegović

Post Postao/la DzaniMehmet » 05 jun 2026, 20:55

Nisu oni bas prodali toliko u ligu petice, doduse zadnje 2 godine jesu. Samo da su skoro svi profulali u tim ligama totalno.

Ipak me cudi da je zvezda prodala 3-4 igraca mladjih po evropi, 2 u Leipzig, 1 u Brighton itd.
Inace njihovi idu rusiju, Portugal, belgiju, holandiju .

Smijesne cijene, recimo Dinamo izbacio Olmo i Gvardiola samo da nabrojim tu dvojicu, a hrpu drugih jos koji su danas standardni u ligi 5.
od zvezde ili partizana nesjecam se da se netko probijo u Peticama.

eto bas sam provjerijo, zadnji 2019 Strahinja Pavlovic, doduse mu je trebalo 2-3 godine da dostigne jacu razinu.
Dobro iskreno ovi mladji koji su lani isli u bundesligu in englesku , moze to jos u dobri pravac tek imaju 18-20 godine. To meni lici na Nidala

Ali evidento da se srbi tesko u petici snalaze i da su cijene totalno bez veze iskockane. Kakav avdic 10 mil. , ugresic 10, kostov 25 …

Avatar
Beduin
Postovi: 19472
Pridružen/a: 07 avg 2015, 19:10
Lokacija: Beduin nema stalnu lokaciju
Kontakt:

Re: Kerim Alajbegović

Post Postao/la Beduin » 05 jun 2026, 23:45

Zato Srbija i igra kako igra posljednjih godina, neka nastave prodavati igrace i dalje.
Alajbegovicu da pokraj imena stoji CRO zastava ili neke od zemalja lige petice on bi lagano vrijedio preko 40mil
Ko od harama zivi, godisnje 2 puta ne podrigne.

075 ❤

resko1
Postovi: 86
Pridružen/a: 12 feb 2025, 10:12
Kontakt:

Re: Kerim Alajbegović

Post Postao/la resko1 » 06 jun 2026, 04:41

Bili bi i on i Tarik minimum 50 miliona.

Iceplayer
Postovi: 2189
Pridružen/a: 23 nov 2013, 21:21
Kontakt:

Re: Kerim Alajbegović

Post Postao/la Iceplayer » 06 jun 2026, 07:54

DzaniMehmet je napisao/la:
05 jun 2026, 20:55
Nisu oni bas prodali toliko u ligu petice, doduse zadnje 2 godine jesu. Samo da su skoro svi profulali u tim ligama totalno.

Ipak me cudi da je zvezda prodala 3-4 igraca mladjih po evropi, 2 u Leipzig, 1 u Brighton itd.
Inace njihovi idu rusiju, Portugal, belgiju, holandiju .

Smijesne cijene, recimo Dinamo izbacio Olmo i Gvardiola samo da nabrojim tu dvojicu, a hrpu drugih jos koji su danas standardni u ligi 5.
od zvezde ili partizana nesjecam se da se netko probijo u Peticama.

eto bas sam provjerijo, zadnji 2019 Strahinja Pavlovic, doduse mu je trebalo 2-3 godine da dostigne jacu razinu.
Dobro iskreno ovi mladji koji su lani isli u bundesligu in englesku , moze to jos u dobri pravac tek imaju 18-20 godine. To meni lici na Nidala

Ali evidento da se srbi tesko u petici snalaze i da su cijene totalno bez veze iskockane. Kakav avdic 10 mil. , ugresic 10, kostov 25 …
Peru pare i veći klubovi, Srbija idealna za te poslove...

Edincapitano
Postovi: 1658
Pridružen/a: 09 sep 2025, 23:11
Kontakt:

Re: Kerim Alajbegović

Post Postao/la Edincapitano » 06 jun 2026, 09:48

Hahaha pogledaj te klip na tiktoku kako je Kerimu popizdilo kad treba pisati autogram jucer, nesto majicu ne moze namjesti pa onda mu Tarik pomogao :)

Vidi se da im je dosadila ovaj ”hype” hahahaha jos na njemackog nesto lupa :rol:

Kizo886
Postovi: 57
Pridružen/a: 12 apr 2026, 17:09
Kontakt:

Re: Kerim Alajbegović

Post Postao/la Kizo886 » 06 jun 2026, 10:09

Edincapitano je napisao/la:
06 jun 2026, 09:48
Hahaha pogledaj te klip na tiktoku kako je Kerimu popizdilo kad treba pisati autogram jucer, nesto majicu ne moze namjesti pa onda mu Tarik pomogao :)

Vidi se da im je dosadila ovaj ”hype” hahahaha jos na njemackog nesto lupa :rol:
Mislim da je to klip sa onog otvorenog treninga na Grbavici, znam da sam ga vidio prije par dana 😀

Edincapitano
Postovi: 1658
Pridružen/a: 09 sep 2025, 23:11
Kontakt:

Re: Kerim Alajbegović

Post Postao/la Edincapitano » 06 jun 2026, 11:47

Kizo886 je napisao/la:
06 jun 2026, 10:09
Edincapitano je napisao/la:
06 jun 2026, 09:48
Hahaha pogledaj te klip na tiktoku kako je Kerimu popizdilo kad treba pisati autogram jucer, nesto majicu ne moze namjesti pa onda mu Tarik pomogao :)

Vidi se da im je dosadila ovaj ”hype” hahahaha jos na njemackog nesto lupa :rol:
Mislim da je to klip sa onog otvorenog treninga na Grbavici, znam da sam ga vidio prije par dana 😀
Umislio se Kerim vec da je zvijezda, zato ide laganica klupa protiv Kanade a Memic na krilo :kafa:

Avatar
PeppermintSA
Postovi: 3495
Pridružen/a: 11 avg 2014, 17:16
Kontakt:

Re: Kerim Alajbegović

Post Postao/la PeppermintSA » 06 jun 2026, 12:20

Edincapitano je napisao/la:
06 jun 2026, 11:47
Kizo886 je napisao/la:
06 jun 2026, 10:09
Edincapitano je napisao/la:
06 jun 2026, 09:48
Hahaha pogledaj te klip na tiktoku kako je Kerimu popizdilo kad treba pisati autogram jucer, nesto majicu ne moze namjesti pa onda mu Tarik pomogao :)

Vidi se da im je dosadila ovaj ”hype” hahahaha jos na njemackog nesto lupa :rol:
Mislim da je to klip sa onog otvorenog treninga na Grbavici, znam da sam ga vidio prije par dana 😀
Umislio se Kerim vec da je zvijezda, zato ide laganica klupa protiv Kanade a Memic na krilo :kafa:
Cuj umislio da je zvijezda. Momku dopizdila seljadija, ja recimo da sam reprezentativac ne bih tri dana toga izdržao.

Avatar
soccerfan
Postovi: 9871
Pridružen/a: 09 jan 2011, 23:44
Kontakt:

Re: Kerim Alajbegović

Post Postao/la soccerfan » 06 jun 2026, 12:20

Edincapitano je napisao/la:
06 jun 2026, 09:48
Hahaha pogledaj te klip na tiktoku kako je Kerimu popizdilo kad treba pisati autogram jucer, nesto majicu ne moze namjesti pa onda mu Tarik pomogao :)

Vidi se da im je dosadila ovaj ”hype” hahahaha jos na njemackog nesto lupa :rol:
Gdje nece meni dosadilo njemu da ne dosadi 😂
On, Esmir, Mahmic su jedni od rjetkih koji ni su izlazili previse i napustali hotel.
On je cini mi se samo onaj jedan dan izasao u restoran kod Brajlovica.
Njih haman samo PES zanima 😬😂
Doduse kad je Tariku onako pozitivnom dopizdilo, svima ce 😂
Juce isto iskoci na IG klip ispred hotela gdje su sad ok on i Kerim izlaze. Ona djeca vriste njemu nije dobro vidi se, Kerim se smrko 😂 Tarik samo made ruling da stanu bar vristati 😂😂
I Bogu je prosto bilo krstimol' se ili klanjamo....

Shevko
Postovi: 548
Pridružen/a: 21 feb 2026, 13:22
Kontakt:

Re: Kerim Alajbegović

Post Postao/la Shevko » 07 jun 2026, 11:07

Nista spektakularno nije uradio osim što uvijek ima solidna rješenja. Imao je 2-3 odlična šuta, šut će morati biti vrhunski na turniru ako planira da se upisuje u strijelce. Dakle punim u rašlje ili bliža stativi ako Bog da.

On i Bajraktarević nemaju kome ubačaje slati ako Džeko i Tabak ne budu igrali, tako da će taj segment igre biti 0.

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: al87, bh22, Bing [Bot], FerdinandF, Fouzi1, Google [Bot], greenwood, LeCoq, lisander, Matterhorn22, Mostarska, PeppermintSA, Rio12345, s4mke, soxx, tuzlanskinacin, VivaLaLiberta i 128 gostiju.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []