Grupa B (Kanada, Bosna i Hercegovina, Švicarska, Katar)

We are 26
Avatar
DamirT
Postovi: 30993
Pridružen/a: 15 maj 2018, 19:20
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Grupa B (Kanada, Bosna i Hercegovina, Švicarska, Katar)

Post Postao/la DamirT » 07 jun 2026, 01:12

Znaci imat ce idealne uslove u drugom i trecem kolu. Jedino da prezive vrucinu protiv Kanade.
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.

"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic

Rona i Leao - Mjauuu 🐈

Devedesetka - 👏👏

Velid Spaho - Dobro je

Avatar
f16
Postovi: 452
Pridružen/a: 03 mar 2024, 15:25
Kontakt:

Re: Grupa B (Kanada, Bosna i Hercegovina, Švicarska, Katar)

Post Postao/la f16 » 07 jun 2026, 01:23

Mene strah poslije Makedonije i Paname. Baš me strah u pm
željo i hajduk

Avatar
viKK
Postovi: 3660
Pridružen/a: 15 sep 2012, 18:00
Kontakt:

Re: Grupa B (Kanada, Bosna i Hercegovina, Švicarska, Katar)

Post Postao/la viKK » 07 jun 2026, 01:25

Vremenske prognoze za sve više od jedne sedmice su strašno netačne svakako, što dalje to manje precizno, komotno možete pretpostavit devijaciju 5 stepeni više/manje od predviđene vrijednosti. Ne bih se posebno pouzdao u to.

Avatar
ArtVandelay
Postovi: 1174
Pridružen/a: 25 mar 2019, 16:44
Kontakt:

Re: Grupa B (Kanada, Bosna i Hercegovina, Švicarska, Katar)

Post Postao/la ArtVandelay » 07 jun 2026, 01:26

Kada bi mogli dobiti Kanadu sa minimalnih 0-1, sa Švicarcima odigrati neriješeno (0-0 ili 1-1) u dosta tvrdoj utakmici i Katar dobiti sa nekih 3-0 u atomskoj predstavi našeg ofanzivnog potencijala, odma bi potpisao.

Šta mislite, je li realno?
Zar ćeš vjeru i naciju
pogazit k’o staru modu,
zar ćeš rađat’ tamo negdje
dušmanine svome rodu?

Nemoj sestro, ja te molim
ne daj da ti ponos gaze,
nemoj gledat’ kratkoročno
razmišljaj na duge staze!

Avatar
ArtVandelay
Postovi: 1174
Pridružen/a: 25 mar 2019, 16:44
Kontakt:

Re: Grupa B (Kanada, Bosna i Hercegovina, Švicarska, Katar)

Post Postao/la ArtVandelay » 07 jun 2026, 01:29

Brine me što momci ostaju u Šentluisu do slijedećeg četvrtka kada valjda lete u Toronto. Bojim se da im naši neće dati mira...
Zar ćeš vjeru i naciju
pogazit k’o staru modu,
zar ćeš rađat’ tamo negdje
dušmanine svome rodu?

Nemoj sestro, ja te molim
ne daj da ti ponos gaze,
nemoj gledat’ kratkoročno
razmišljaj na duge staze!

Halix131
Postovi: 154
Pridružen/a: 09 jun 2025, 23:59
Kontakt:

Re: Grupa B (Kanada, Bosna i Hercegovina, Švicarska, Katar)

Post Postao/la Halix131 » 07 jun 2026, 01:38

ArtVandelay je napisao/la:
07 jun 2026, 01:26
Kada bi mogli dobiti Kanadu sa minimalnih 0-1, sa Švicarcima odigrati neriješeno (0-0 ili 1-1) u dosta tvrdoj utakmici i Katar dobiti sa nekih 3-0 u atomskoj predstavi našeg ofanzivnog potencijala, odma bi potpisao.

Šta mislite, je li realno?
Realno nego sta, po meni je to kao da igramo opet protiv velsa i Italije.Cak ni fizička sprema nam u tim utakmicama nije bila problem. Prijateljske su prijateljske, kao na primjer Kanada je u prijateljskoj pobjedi rumuniju
a gubi od Gvatemale u takmičarskoj. Nekako volim da gledam nasu grupu ko da smo mi Italija koju smo satrali i protiv koje nijedna ekipa iz nase grupe nebi bila favoriti. Bez obzira na prijateljske i dalje su to kod nas isti igraci i bas mi se svidja sto nas potcjenjuju ;)
Zadnja izmjena: Halix131, dana/u 07 jun 2026, 01:39, ukupno mijenjano 1 put.

Uprava
Postovi: 44
Pridružen/a: 09 maj 2026, 07:51
Kontakt:

Re: Grupa B (Kanada, Bosna i Hercegovina, Švicarska, Katar)

Post Postao/la Uprava » 07 jun 2026, 01:38

f16 je napisao/la:
07 jun 2026, 01:23
Mene strah poslije Makedonije i Paname. Baš me strah u pm
Ne razumijem te. Čega te strah? Da ispadnemo u grupi SP gdje i treću prolazi. Realno ? I da prođe o i ispadnemo nama je ovo trenutni sportski vrhunac. . Imaš 3 utakmice koje prije 365 dana nisi mogao zamisliti. Prvi ja. Uživaj u prvenstvu, u fudbalu, a imamo možda i po koji blef za još koju utakmicu

Halix131
Postovi: 154
Pridružen/a: 09 jun 2025, 23:59
Kontakt:

Re: Grupa B (Kanada, Bosna i Hercegovina, Švicarska, Katar)

Post Postao/la Halix131 » 07 jun 2026, 01:41

Uprava je napisao/la:
07 jun 2026, 01:38
f16 je napisao/la:
07 jun 2026, 01:23
Mene strah poslije Makedonije i Paname. Baš me strah u pm
Ne razumijem te. Čega te strah? Da ispadnemo u grupi SP gdje i treću prolazi. Realno ? I da prođe o i ispadnemo nama je ovo trenutni sportski vrhunac. . Imaš 3 utakmice koje prije 365 dana nisi mogao zamisliti. Prvi ja. Uživaj u prvenstvu, u fudbalu, a imamo možda i po koji blef za još koju utakmicu
Bilo je mnoge strah rumuna u Zenici, Austrije. Pa Velsa i Italije. Sve dok je tebe strah, ja vjerujem u prolaz i nije me strah ni poslije prolaza ako Bog da ! :opaopa: :bih:

Avatar
f16
Postovi: 452
Pridružen/a: 03 mar 2024, 15:25
Kontakt:

Re: Grupa B (Kanada, Bosna i Hercegovina, Švicarska, Katar)

Post Postao/la f16 » 07 jun 2026, 01:50

Uprava je napisao/la:
07 jun 2026, 01:38
f16 je napisao/la:
07 jun 2026, 01:23
Mene strah poslije Makedonije i Paname. Baš me strah u pm
Ne razumijem te. Čega te strah? Da ispadnemo u grupi SP gdje i treću prolazi. Realno ? I da prođe o i ispadnemo nama je ovo trenutni sportski vrhunac. . Imaš 3 utakmice koje prije 365 dana nisi mogao zamisliti. Prvi ja. Uživaj u prvenstvu, u fudbalu, a imamo možda i po koji blef za još koju utakmicu
Strah me atmosfere iz Zenice i Cardiffa. Italija i Vels su nam digli očekivanja, a i pokazali da ekipa može. Ovo protiv Makedonije opravdavam prijateljskom utakmicom, ali ovo protiv Paname mi i ne ulijeva neku nadu u SP.

Naravno da sam sretan zbog uspjeha, ali bi mi bila promašena prilika za osminu/četvrtinu finala ako ne prođemo grupu, a trebali bi.
željo i hajduk


Avatar
Elddar
Postovi: 2370
Pridružen/a: 02 sep 2009, 10:43
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Grupa B (Kanada, Bosna i Hercegovina, Švicarska, Katar)

Post Postao/la Elddar » 07 jun 2026, 04:01

jestamaji je napisao/la:
07 jun 2026, 01:05
ESPN projekcija naše grupe:

Game-by-game Group B predictions:

Canada 2, Bosnia & Herzegovina 1
Qatar 0, Switzerland 2
Switzerland 2 vs. Bosnia & Herzegovina 1
Canada 1, Qatar 0
Switzerland 1, Canada 1
Bosnia & Herzegovina 0, Qatar 1

Predicted Group B standings

1. Switzerland: 7 points, plus-3 goal differential
2. Canada: 7 points, plus-2 goal differential
3. Qatar: 3 points, minus-2 goal differential
4. Bosnia & Herzegovina: 0 points, minus-3 goal differential
Grohotom se smijem :lolno:
...jer žive, i prkose vragu, dok smrt im opaku slute.

Avatar
Clutch
Postovi: 7194
Pridružen/a: 14 maj 2014, 14:16
Kontakt:

Re: Grupa B (Kanada, Bosna i Hercegovina, Švicarska, Katar)

Post Postao/la Clutch » 07 jun 2026, 10:06

ArtVandelay je napisao/la:
07 jun 2026, 01:29
Brine me što momci ostaju u Šentluisu do slijedećeg četvrtka kada valjda lete u Toronto. Bojim se da im naši neće dati mira...
To nema šanse da je tačno.
Philly vs Everybody

#Madrid
#Sixers
#JoJoGOAT

Avatar
Clutch
Postovi: 7194
Pridružen/a: 14 maj 2014, 14:16
Kontakt:

Re: Grupa B (Kanada, Bosna i Hercegovina, Švicarska, Katar)

Post Postao/la Clutch » 07 jun 2026, 12:19

Zmajevi će se u Torontu spremati za prvu utakmicu Svjetskog prvenstva koju u ovom gradu 12. juna igraju protiv domaće Kanade.

Pred novinare će tek u utorak, kada će se dva igrača kratko obratiti prije treninga u Cennetial Parku.

Tri dana pred utakmicu Zmajevi će prvo trenirati u popodnevnom terminu, a zatim dva puta u jutarnjem.

Zmajevi neće imati nijedan trening na Toronto Stadionu gdje će u petak igrati protiv Kanade.

Na Toronto Stadionu će ipak Sergej Barbarez sa jednim igračem održati press konferenciju u četvrtak predvečer.

Reprezentaciju u Torontu čeka malo svježije vrijeme od onog u St. Louisu, čak uz moguću kišu u srijedu i četvrtak.
rep.ba
Zadnja izmjena: Clutch, dana/u 07 jun 2026, 12:20, ukupno mijenjano 1 put.
Philly vs Everybody

#Madrid
#Sixers
#JoJoGOAT

Avatar
Goalgetter
Postovi: 24460
Pridružen/a: 04 feb 2011, 12:48
Kontakt:

Re: Grupa B (Kanada, Bosna i Hercegovina, Švicarska, Katar)

Post Postao/la Goalgetter » 07 jun 2026, 12:20

Gledam izjave Svicaraca i njihovih medija nakon utakmice, i u njih veliko nezadovoljstvo, Xhaka poprilicno ljut. Poprilicno slicne diskusije kao kod nas, strah od povreda, uslovi, vrucina, itd.

Avatar
viKK
Postovi: 3660
Pridružen/a: 15 sep 2012, 18:00
Kontakt:

Re: Grupa B (Kanada, Bosna i Hercegovina, Švicarska, Katar)

Post Postao/la viKK » 07 jun 2026, 12:30

Znači naši putuju danas/sutra za Toronto?

Avatar
Madal
Postovi: 6022
Pridružen/a: 16 avg 2018, 11:58
Kontakt:

Re: Grupa B (Kanada, Bosna i Hercegovina, Švicarska, Katar)

Post Postao/la Madal » 07 jun 2026, 12:55

Goalgetter je napisao/la:
07 jun 2026, 12:20
Gledam izjave Svicaraca i njihovih medija nakon utakmice, i u njih veliko nezadovoljstvo, Xhaka poprilicno ljut. Poprilicno slicne diskusije kao kod nas, strah od povreda, uslovi, vrucina, itd.
Ma bezveze se drami, protiv Makedonije je bila revijalna a sinoc smo ok bili, ne znam sta ljudi ocekuju u ovim prijateljskim.
A ljudi slabo pamte to je ovde glavni problem
ko te jeb'o godinama **** te opet
-Beogradski sindikat

Avatar
ArtVandelay
Postovi: 1174
Pridružen/a: 25 mar 2019, 16:44
Kontakt:

Re: Grupa B (Kanada, Bosna i Hercegovina, Švicarska, Katar)

Post Postao/la ArtVandelay » 07 jun 2026, 13:48

Clutch je napisao/la:
07 jun 2026, 12:19
Zmajevi će se u Torontu spremati za prvu utakmicu Svjetskog prvenstva koju u ovom gradu 12. juna igraju protiv domaće Kanade.

Pred novinare će tek u utorak, kada će se dva igrača kratko obratiti prije treninga u Cennetial Parku.

Tri dana pred utakmicu Zmajevi će prvo trenirati u popodnevnom terminu, a zatim dva puta u jutarnjem.

Zmajevi neće imati nijedan trening na Toronto Stadionu gdje će u petak igrati protiv Kanade.

Na Toronto Stadionu će ipak Sergej Barbarez sa jednim igračem održati press konferenciju u četvrtak predvečer.

Reprezentaciju u Torontu čeka malo svježije vrijeme od onog u St. Louisu, čak uz moguću kišu u srijedu i četvrtak.
rep.ba
E ovo je već zabrinjavajuće...
Zar ćeš vjeru i naciju
pogazit k’o staru modu,
zar ćeš rađat’ tamo negdje
dušmanine svome rodu?

Nemoj sestro, ja te molim
ne daj da ti ponos gaze,
nemoj gledat’ kratkoročno
razmišljaj na duge staze!

RobertHrkac555
Postovi: 2738
Pridružen/a: 10 jan 2022, 15:45
Kontakt:

Re: Grupa B (Kanada, Bosna i Hercegovina, Švicarska, Katar)

Post Postao/la RobertHrkac555 » 07 jun 2026, 13:48

Katar je vjerojatno najlošija reprezentacija na ovom SPu, njih će svi razvaliti
Slikao se s Dilettom, svoje sam ostvario

dena24
Postovi: 431
Pridružen/a: 21 apr 2026, 10:11
Kontakt:

Re: Grupa B (Kanada, Bosna i Hercegovina, Švicarska, Katar)

Post Postao/la dena24 » 07 jun 2026, 14:40

ArtVandelay je napisao/la:
07 jun 2026, 13:48
Clutch je napisao/la:
07 jun 2026, 12:19
Zmajevi će se u Torontu spremati za prvu utakmicu Svjetskog prvenstva koju u ovom gradu 12. juna igraju protiv domaće Kanade.

Pred novinare će tek u utorak, kada će se dva igrača kratko obratiti prije treninga u Cennetial Parku.

Tri dana pred utakmicu Zmajevi će prvo trenirati u popodnevnom terminu, a zatim dva puta u jutarnjem.

Zmajevi neće imati nijedan trening na Toronto Stadionu gdje će u petak igrati protiv Kanade.

Na Toronto Stadionu će ipak Sergej Barbarez sa jednim igračem održati press konferenciju u četvrtak predvečer.

Reprezentaciju u Torontu čeka malo svježije vrijeme od onog u St. Louisu, čak uz moguću kišu u srijedu i četvrtak.
rep.ba
E ovo je već zabrinjavajuće...
pa nece ni kanadjani, koliko sam razumio oni dolaze iz vancouver direkt. samo mi ne idemo u kamp odma, nego direkt za toronto danas

fanatik19
Postovi: 2947
Pridružen/a: 05 mar 2024, 15:11
Kontakt:

Re: Grupa B (Kanada, Bosna i Hercegovina, Švicarska, Katar)

Post Postao/la fanatik19 » 07 jun 2026, 15:04

RobertHrkac555 je napisao/la:
07 jun 2026, 13:48
Katar je vjerojatno najlošija reprezentacija na ovom SPu, njih će svi razvaliti
Katar je osvojio zadnja 2 Azijska kupa nacija, nikako ih ne smijemo podcijeniti a s obzirom da još dosta ekipa iz Azije igra na ovom Svjetskom prvenstvu onda je jasno kao dan da nisu najslabiji. Činjenica jeste da u Aziji i nije neka konkurencija ali oni su pobijeđivali do ta 2 trofeja Južnu Koreju, Japan, Iran, itd.. Nije to nimalo bezazlena ekipa, naročito ako mi budemo kilavili kako znamo možemo vrlo lako upast u probleme.
Nadam se da će stručni štab posebno da pripremi igrače za tu utakmicu, tu jednostavno moramo osvojiti 3 boda.

Odgovori

Natrag na “FIFA WORLD CUP 2026”

Online

Trenutno korisnika/ca: invincible1921, legendarnadruga, ludilompredozirani, Nakata, StevieG8 i 23 gosta.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []