FK Željezničar

Moderatori/ce: insider,irfo,LjoZee

U sezoni 2025/26. očekujem:

1. Borbu za titulu
79
18%
2. Borbu za Evropu
183
41%
3. Sredinu tabele
78
18%
4. Borbu za opstanak
103
23%
 
Ukupno glasova: 443

Avatar
Levin
Postovi: 1773
Pridružen/a: 07 sep 2024, 16:33
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Levin » 07 jun 2026, 11:52

1921boy je napisao/la:
07 jun 2026, 11:34
Levin je napisao/la:
07 jun 2026, 11:16
Zar nisi i ti insajder?! Hahah :D
Ja znam,zato pitam usutili se i vezu se za mahalske.
Pa je li igdje pružena ruka ili se još razgovara?! Meni se ne čini da nije ali ja nisam insajder pa ne znam.
"Moj ideal bio je i ostao Željezničar!" - Branimir Jelušić

Kajkutenjoyer
Postovi: 752
Pridružen/a: 17 apr 2025, 18:43
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Kajkutenjoyer » 07 jun 2026, 12:17

Levin je napisao/la:
07 jun 2026, 11:52
1921boy je napisao/la:
07 jun 2026, 11:34
Levin je napisao/la:
07 jun 2026, 11:16
Zar nisi i ti insajder?! Hahah :D
Ja znam,zato pitam usutili se i vezu se za mahalske.
Pa je li igdje pružena ruka ili se još razgovara?! Meni se ne čini da nije ali ja nisam insajder pa ne znam.
nista nas ne smije iznenadit, očekuj neocekivano....
ja mislim da jos nigdje nije pruzena ruka, koliko ja znam, a nije to previse
nek crknu dusmani, najjaci smo

Avatar
Levin
Postovi: 1773
Pridružen/a: 07 sep 2024, 16:33
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Levin » 07 jun 2026, 13:03

Kajkutenjoyer je napisao/la:
07 jun 2026, 12:17
Levin je napisao/la:
07 jun 2026, 11:52
1921boy je napisao/la:
07 jun 2026, 11:34


Ja znam,zato pitam usutili se i vezu se za mahalske.
Pa je li igdje pružena ruka ili se još razgovara?! Meni se ne čini da nije ali ja nisam insajder pa ne znam.
nista nas ne smije iznenadit, očekuj neocekivano....
ja mislim da jos nigdje nije pruzena ruka, koliko ja znam, a nije to previse
Pravo da ti kažem ne očekujem ništa. Nismo baš najpoželjniji poslodavac.
"Moj ideal bio je i ostao Željezničar!" - Branimir Jelušić

MukiBek
Postovi: 583
Pridružen/a: 22 sep 2025, 20:02
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la MukiBek » 07 jun 2026, 13:35

Jesmo jedina ekipa u Junu bez trenera ili ima jos?

Avatar
1921boy
Postovi: 7413
Pridružen/a: 10 avg 2019, 12:09
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la 1921boy » 07 jun 2026, 13:48

MukiBek je napisao/la:
07 jun 2026, 13:35
Jesmo jedina ekipa u Junu bez trenera ili ima jos?
Imate vi Zekica. :tralala:
Brko iz druge galaksije!

Avatar
blap
Postovi: 203
Pridružen/a: 18 maj 2017, 12:26
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la blap » 07 jun 2026, 13:49

Ima kosarka, bice i zenska, gradi se posebno kamp, posebno akademija, b tim, omladinski pogon... sve posebno, tako je skuplje. Jug i zapad, teren krece za koji dan.

U strogoj tajnosti nepoznati Hrvati rade dan noc, ne govore, ne jedu, ne piju, ne kenjaju... Rade vrijedno da se pusi. Nesto.

Zivot nas ne voli. Xebat ga.
AMAR OSIM

Helemnejse
Postovi: 334
Pridružen/a: 05 maj 2026, 18:11
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Helemnejse » 07 jun 2026, 13:53

Sredit ce gospodin mirvic samo da.prodje bizonokolj

MukiBek
Postovi: 583
Pridružen/a: 22 sep 2025, 20:02
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la MukiBek » 07 jun 2026, 14:12

1921boy je napisao/la:
07 jun 2026, 13:48
MukiBek je napisao/la:
07 jun 2026, 13:35
Jesmo jedina ekipa u Junu bez trenera ili ima jos?
Imate vi Zekica. :tralala:
I ti sad kontas da si smijesan sta li ? Kad ce Berisha de ti nama reci

zeljojedanjedini
Postovi: 23
Pridružen/a: 26 feb 2026, 18:01
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la zeljojedanjedini » 07 jun 2026, 16:03

jel toliko teško najtrofejnijeg zamoliti...?

Avatar
mavi
Postovi: 1034
Pridružen/a: 21 mar 2008, 18:18
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la mavi » 07 jun 2026, 17:40

zeljojedanjedini je napisao/la:
07 jun 2026, 16:03
jel toliko teško najtrofejnijeg zamoliti...?
Da razjasnimo, bio je Mirvić korektan prema najtrofejnijem, čak su bile i neke ponude, da ne detaljišemo sada..
Dati su mu inputi, šta radi i kako da radi i mislim da se i krećemo u tom smjeru. Samo da nam se ne uvale polovnjaci, što je druga strana medalje...
Najtrofejniji smatra, s pravom naravno, da bi bilo kurvanjski i nekorektno da ulijeće sada unutra, a dok se još vodi sudski proces.
Dok se stvari ne izvedu na čistac i dok se klub ne bude oglasio povodom toga, a griješilo se puno, previše prema porodici, status je quo.

Avatar
blap
Postovi: 203
Pridružen/a: 18 maj 2017, 12:26
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la blap » 07 jun 2026, 17:44

Hvala na pojasnjenju.

Da ne ujedam vise. Mir mir.
AMAR OSIM

MukiBek
Postovi: 583
Pridružen/a: 22 sep 2025, 20:02
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la MukiBek » 07 jun 2026, 18:10

Amar s Mirvicem ne bi radio za dukat. Prvo što ovaj veze nema o fudbalu, drugo sto je covjek doveo u klub nekakve cirkusante, treba da Amar s takvim ljudima radi. Pa nije lud. Ovdje ce neko doci da uzme koju paru kao Savo, Slovenac, i gas.
Mogu misliti sad Amara kad skonta kakva sam budala bio davao svoje pare da klub funkcionose, pa mu na ledja natovarili sudove. Sad treba da se vrati, pa nije izgorio po glavi.

Avatar
1921boy
Postovi: 7413
Pridružen/a: 10 avg 2019, 12:09
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la 1921boy » 07 jun 2026, 19:10

mavi je napisao/la:
07 jun 2026, 17:40
Da razjasnimo, bio je Mirvić korektan prema najtrofejnijem, čak su bile i neke ponude, da ne detaljišemo sada..
Dati su mu inputi, šta radi i kako da radi i mislim da se i krećemo u tom smjeru. Samo da nam se ne uvale polovnjaci, što je druga strana medalje...
Najtrofejniji smatra, s pravom naravno, da bi bilo kurvanjski i nekorektno da ulijeće sada unutra, a dok se još vodi sudski proces.
Dok se stvari ne izvedu na čistac i dok se klub ne bude oglasio povodom toga, a griješilo se puno, previše prema porodici, status je quo.
Ne trebamo se mi brinut,sta ce bit kad se taj covjek vrati u klub.Niko od nas.A vratit ce se.Nek to moja poruka bude. :kafa:

U kojoj fazi je sudjenje,ako se smije znat?
Brko iz druge galaksije!

MukiBek
Postovi: 583
Pridružen/a: 22 sep 2025, 20:02
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la MukiBek » 07 jun 2026, 19:18

Amar se neće nikad vratiti

Avatar
Brufen
Postovi: 152
Pridružen/a: 24 jun 2025, 09:36

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Brufen » 07 jun 2026, 19:42

MukiBek je napisao/la:
07 jun 2026, 19:18
Amar se neće nikad vratiti
Crkni od muke hulahopka :bih: :bih:
Hajde Zeljo zabij gol, samo tebi pjevamo...!

MukiBek
Postovi: 583
Pridružen/a: 22 sep 2025, 20:02
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la MukiBek » 07 jun 2026, 19:50

Brufen je napisao/la:
07 jun 2026, 19:42
MukiBek je napisao/la:
07 jun 2026, 19:18
Amar se neće nikad vratiti
Crkni od muke hulahopka :bih: :bih:
O čemu ti ba, kakva hilahopka

19vendetta87
Postovi: 10285
Pridružen/a: 06 jan 2023, 18:21
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la 19vendetta87 » 07 jun 2026, 20:30

1921boy je napisao/la:
07 jun 2026, 11:34
Levin je napisao/la:
07 jun 2026, 11:16
Zar nisi i ti insajder?! Hahah :D
Ja znam,zato pitam usutili se i vezu se za mahalske.
Berishi istice ugovor na kraju mjeseca.. :kafa:
👉 Almedin Ziljkić - Ubica BORD mitomana i botova 😎

Hazre
Postovi: 1250
Pridružen/a: 05 jan 2023, 16:56
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Hazre » 07 jun 2026, 20:33

19vendetta87 je napisao/la:
07 jun 2026, 20:30
1921boy je napisao/la:
07 jun 2026, 11:34
Levin je napisao/la:
07 jun 2026, 11:16
Zar nisi i ti insajder?! Hahah :D
Ja znam,zato pitam usutili se i vezu se za mahalske.
Berishi istice ugovor na kraju mjeseca.. :kafa:
Sta kaze sigmaboy raskid ugovora Huskovica. Kad je da budem tad tu u klubu, javi mi na vrijeme, posto znas vise od mene :kafa:

Avatar
dubioza144
Postovi: 2504
Pridružen/a: 06 feb 2020, 20:01
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la dubioza144 » 07 jun 2026, 20:59

De nam reci sta kaze Huskovic znal kad pripreme pocinju u klubu
Ali duboko u srcu, u središtu naše Grbavice osim ratnog plamena, tinjala je jedna iskra, iskra koja je tiho šaputala pjesmu ljubavi i znala da će doći neko drugo vrijeme!

Koliki je Željo, Željo je GOLEM, nije velik nego GOLEM, razlika je veliko i GOLEMO.

Avatar
mavi
Postovi: 1034
Pridružen/a: 21 mar 2008, 18:18
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la mavi » 07 jun 2026, 21:11

1921boy je napisao/la:
07 jun 2026, 19:10
mavi je napisao/la:
07 jun 2026, 17:40
Da razjasnimo, bio je Mirvić korektan prema najtrofejnijem, čak su bile i neke ponude, da ne detaljišemo sada..
Dati su mu inputi, šta radi i kako da radi i mislim da se i krećemo u tom smjeru. Samo da nam se ne uvale polovnjaci, što je druga strana medalje...
Najtrofejniji smatra, s pravom naravno, da bi bilo kurvanjski i nekorektno da ulijeće sada unutra, a dok se još vodi sudski proces.
Dok se stvari ne izvedu na čistac i dok se klub ne bude oglasio povodom toga, a griješilo se puno, previše prema porodici, status je quo.
Ne trebamo se mi brinut,sta ce bit kad se taj covjek vrati u klub.Niko od nas.A vratit ce se.Nek to moja poruka bude. :kafa:

U kojoj fazi je sudjenje,ako se smije znat?
Relativno pri kraju...

Odgovori

Natrag na “FK Željezničar”

Online

Trenutno korisnika/ca: 12tiigrac21, Proximic i 31 gost.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []