Grupa B (Kanada, Bosna i Hercegovina, Švicarska, Katar)

We are 26
dena24
Postovi: 422
Pridružen/a: 21 apr 2026, 10:11
Kontakt:

Re: Grupa B (Kanada, Bosna i Hercegovina, Švicarska, Katar)

Post Postao/la dena24 » 07 jun 2026, 15:35

f16 je napisao/la:
07 jun 2026, 01:23
Mene strah poslije Makedonije i Paname. Baš me strah u pm
sta ti je strah, mi smo favoriti za trece mjesto i trebamo uzivati u ulozi autsajdera (u ovom momentu) bice sve kako treba. nego meni strah ovih navijaca sto su poletjeli bezze.

komax
Postovi: 426
Pridružen/a: 23 maj 2008, 16:48
Kontakt:

Re: Grupa B (Kanada, Bosna i Hercegovina, Švicarska, Katar)

Post Postao/la komax » 07 jun 2026, 15:40

ArtVandelay je napisao/la:
07 jun 2026, 01:26
Kada bi mogli dobiti Kanadu sa minimalnih 0-1, sa Švicarcima odigrati neriješeno (0-0 ili 1-1) u dosta tvrdoj utakmici i Katar dobiti sa nekih 3-0 u atomskoj predstavi našeg ofanzivnog potencijala, odma bi potpisao.

Šta mislite, je li realno?
Po meni nerealno. Izgubicemo od Kanade i Švice, pobijediti Katar. Ovo je samo moje mišljenje kad hladne glave razmišljam. Potajno se nadam još jednom bodu protiv Kanade ili Švicarske.

dena24
Postovi: 422
Pridružen/a: 21 apr 2026, 10:11
Kontakt:

Re: Grupa B (Kanada, Bosna i Hercegovina, Švicarska, Katar)

Post Postao/la dena24 » 07 jun 2026, 15:41

fanatik19 je napisao/la:
07 jun 2026, 15:04
RobertHrkac555 je napisao/la:
07 jun 2026, 13:48
Katar je vjerojatno najlošija reprezentacija na ovom SPu, njih će svi razvaliti
Katar je osvojio zadnja 2 Azijska kupa nacija, nikako ih ne smijemo podcijeniti a s obzirom da još dosta ekipa iz Azije igra na ovom Svjetskom prvenstvu onda je jasno kao dan da nisu najslabiji. Činjenica jeste da u Aziji i nije neka konkurencija ali oni su pobijeđivali do ta 2 trofeja Južnu Koreju, Japan, Iran, itd.. Nije to nimalo bezazlena ekipa, naročito ako mi budemo kilavili kako znamo možemo vrlo lako upast u probleme.
Nadam se da će stručni štab posebno da pripremi igrače za tu utakmicu, tu jednostavno moramo osvojiti 3 boda.
upravo to, a ljudi to ne kontaju... a drugo, nema lake grupe i lakog protivnika na SP. 90 minuta, sve se moze desiti. koliko puta se desi iznenadjenje ili fasujes penal, crveni , glup gol, ljudi treba shavatiti da je i dosta srece ili nesrece u pitanju. i ovi katarci vide kako su svi zapisali tri boda protiv njih, nemaju sta izgubiti. Bice kako bude. uzivajte ba

KarlMarx
Postovi: 942
Pridružen/a: 23 avg 2015, 16:59
Kontakt:

Re: Grupa B (Kanada, Bosna i Hercegovina, Švicarska, Katar)

Post Postao/la KarlMarx » 07 jun 2026, 15:45

Na SP-u moraš svaku utakmicu dat 100 posto svoje snage ako želiš da budeš neporažen, a preko i uz malo sreće ako želiš da dobiješ. Mali padovi koncentracija, fokusa i nepažnje budu kažnjeni golovima.

Avatar
GrbavicaHrammm
Postovi: 1640
Pridružen/a: 13 dec 2025, 19:41
Kontakt:

Re: Grupa B (Kanada, Bosna i Hercegovina, Švicarska, Katar)

Post Postao/la GrbavicaHrammm » 07 jun 2026, 15:50

ArtVandelay je napisao/la:
07 jun 2026, 01:26
Kada bi mogli dobiti Kanadu sa minimalnih 0-1, sa Švicarcima odigrati neriješeno (0-0 ili 1-1) u dosta tvrdoj utakmici i Katar dobiti sa nekih 3-0 u atomskoj predstavi našeg ofanzivnog potencijala, odma bi potpisao.

Šta mislite, je li realno?
Ako je realno da ce Maroko osvojiti svjetsko, onda je i ovo realno sto si rekao

dena24
Postovi: 422
Pridružen/a: 21 apr 2026, 10:11
Kontakt:

Re: Grupa B (Kanada, Bosna i Hercegovina, Švicarska, Katar)

Post Postao/la dena24 » 07 jun 2026, 15:59

ArtVandelay je napisao/la:
07 jun 2026, 01:26
Kada bi mogli dobiti Kanadu sa minimalnih 0-1, sa Švicarcima odigrati neriješeno (0-0 ili 1-1) u dosta tvrdoj utakmici i Katar dobiti sa nekih 3-0 u atomskoj predstavi našeg ofanzivnog potencijala, odma bi potpisao.

Šta mislite, je li realno?
Jarane ovo sto si napisao je najbolji moguci scenario...ali realnije je da cemo izgubiti prve dvije utakmice. a s druge strane kako poznajem nase momke realno je i da dobijemo po nosu protiv kanade pa skupimo snage i iznenadimo protiv Svice. mislim prije ce se to desiti nego ovo sto si ti napisao

Sensei
Postovi: 1122
Pridružen/a: 14 okt 2020, 22:50
Kontakt:

Re: Grupa B (Kanada, Bosna i Hercegovina, Švicarska, Katar)

Post Postao/la Sensei » 07 jun 2026, 16:08

Nekako bi bilo idealno da je Katar druga utakmica, realno njih ako ne dobijemo nemamo sta ni traziti u 1/16. Ako kiksas protiv Kanade, pobjeda protiv Katra ne smije doc u pitanje. Sa Švicom šta bude.. Ali ne znam sto vecina nas od Kanade pravi Francusku, bez obzira sto su domacin, bod protiv njih je sasvim realan ishod pa zasto ne i pobjeda. Treba vjerovati u ove momke.

Rio12345
Postovi: 66
Pridružen/a: 21 maj 2026, 19:33
Kontakt:

Re: Grupa B (Kanada, Bosna i Hercegovina, Švicarska, Katar)

Post Postao/la Rio12345 » 07 jun 2026, 17:12

Sensei je napisao/la:
07 jun 2026, 16:08
Nekako bi bilo idealno da je Katar druga utakmica, realno njih ako ne dobijemo nemamo sta ni traziti u 1/16. Ako kiksas protiv Kanade, pobjeda protiv Katra ne smije doc u pitanje. Sa Švicom šta bude.. Ali ne znam sto vecina nas od Kanade pravi Francusku, bez obzira sto su domacin, bod protiv njih je sasvim realan ishod pa zasto ne i pobjeda. Treba vjerovati u ove momke.
Zato što kakvi god da su, bolji su od nas trenutno po igri i po formi, mi igramo neki tezak fudbal i malo je vjerovatno da ih mozemo dobiti ali opet kazem nije nemoguce, samo je malo vjerovatno nakon svega sto smo vidjeli od nasih. Da smo mi pregazili makedoniju pa i panamu, druga bi prica bila i koliko god da vi navlacite to da su to prijateljske utakmice, iz njih de dosta moze vidjeti o formi repke. Italijani crkavaju gledajuci ko ih je izbacio iz baraža, hoce da hapse gatusa i bastonija.

Avatar
DamirT
Postovi: 30970
Pridružen/a: 15 maj 2018, 19:20
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Grupa B (Kanada, Bosna i Hercegovina, Švicarska, Katar)

Post Postao/la DamirT » 07 jun 2026, 17:15

Rio12345 je napisao/la:
07 jun 2026, 17:12
Sensei je napisao/la:
07 jun 2026, 16:08
Nekako bi bilo idealno da je Katar druga utakmica, realno njih ako ne dobijemo nemamo sta ni traziti u 1/16. Ako kiksas protiv Kanade, pobjeda protiv Katra ne smije doc u pitanje. Sa Švicom šta bude.. Ali ne znam sto vecina nas od Kanade pravi Francusku, bez obzira sto su domacin, bod protiv njih je sasvim realan ishod pa zasto ne i pobjeda. Treba vjerovati u ove momke.
Zato što kakvi god da su, bolji su od nas trenutno po igri i po formi, mi igramo neki tezak fudbal i malo je vjerovatno da ih mozemo dobiti ali opet kazem nije nemoguce, samo je malo vjerovatno nakon svega sto smo vidjeli od nasih. Da smo mi pregazili makedoniju pa i panamu, druga bi prica bila i koliko god da vi navlacite to da su to prijateljske utakmice, iz njih de dosta moze vidjeti o formi repke. Italijani crkavaju gledajuci ko ih je izbacio iz baraža, hoce da hapse gatusa i bastonija.
Neka crkavaju, da su bili bolji prosli bi. Na kraju krajeva, sto velikan nije prvi u grupi zavrsio, a Norveska ih rasula u oba meca.
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.

"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic

Rona i Leao - Mjauuu 🐈

Devedesetka - 👏👏

Velid Spaho - Dobro je

Avatar
darker10
Postovi: 5824
Pridružen/a: 20 nov 2012, 15:01
Kontakt:

Re: Grupa B (Kanada, Bosna i Hercegovina, Švicarska, Katar)

Post Postao/la darker10 » 07 jun 2026, 18:01

Sve su ovo ekipe s kojima se moze igrat.Ne bi me cudilo ni 9 bodova,isto kao sto me ne bi cudilo ni 0 bodova :rol: Nijanse ce odlucivat .

Rio12345
Postovi: 66
Pridružen/a: 21 maj 2026, 19:33
Kontakt:

Re: Grupa B (Kanada, Bosna i Hercegovina, Švicarska, Katar)

Post Postao/la Rio12345 » 07 jun 2026, 18:03

darker10 je napisao/la:
07 jun 2026, 18:01
Sve su ovo ekipe s kojima se moze igrat.Ne bi me cudilo ni 9 bodova,isto kao sto me ne bi cudilo ni 0 bodova :rol: Nijanse ce odlucivat .
Mene bi začudilo 9 bodova iskreno

Kizo886
Postovi: 57
Pridružen/a: 12 apr 2026, 17:09
Kontakt:

Re: Grupa B (Kanada, Bosna i Hercegovina, Švicarska, Katar)

Post Postao/la Kizo886 » 07 jun 2026, 18:05

Rio12345 je napisao/la:
07 jun 2026, 17:12
Sensei je napisao/la:
07 jun 2026, 16:08
Nekako bi bilo idealno da je Katar druga utakmica, realno njih ako ne dobijemo nemamo sta ni traziti u 1/16. Ako kiksas protiv Kanade, pobjeda protiv Katra ne smije doc u pitanje. Sa Švicom šta bude.. Ali ne znam sto vecina nas od Kanade pravi Francusku, bez obzira sto su domacin, bod protiv njih je sasvim realan ishod pa zasto ne i pobjeda. Treba vjerovati u ove momke.
Zato što kakvi god da su, bolji su od nas trenutno po igri i po formi, mi igramo neki tezak fudbal i malo je vjerovatno da ih mozemo dobiti ali opet kazem nije nemoguce, samo je malo vjerovatno nakon svega sto smo vidjeli od nasih. Da smo mi pregazili makedoniju pa i panamu, druga bi prica bila i koliko god da vi navlacite to da su to prijateljske utakmice, iz njih de dosta moze vidjeti o formi repke. Italijani crkavaju gledajuci ko ih je izbacio iz baraža, hoce da hapse gatusa i bastonija.
Kako je onda tek Gruziji i Bugarskoj jbt završila u kvalifikacijama Španija ispred njih, a neki Irak remizirao sa njima u pripremnoj. Strašno od koga su oni ispali, treba Khvichu odmah hapsiti.
Hajde ne rise, sreće ti.

Avatar
akisarajevo92
Postovi: 19214
Pridružen/a: 16 mar 2014, 11:24
Kontakt:

Re: Grupa B (Kanada, Bosna i Hercegovina, Švicarska, Katar)

Post Postao/la akisarajevo92 » 07 jun 2026, 18:08

raspored nam je takav da nam poraz od Kanade u prvoj utakmici vec skoro pa zatvara prolaz u ovako "lakoj" grupi, onda moras osvojiti bar bod protiv Svice, tesko da se moze sa 3 boda proci dalje kao jedna od najboljih trecih
Don't believe the hype.

Avatar
darker10
Postovi: 5824
Pridružen/a: 20 nov 2012, 15:01
Kontakt:

Re: Grupa B (Kanada, Bosna i Hercegovina, Švicarska, Katar)

Post Postao/la darker10 » 07 jun 2026, 18:09

Rio12345 je napisao/la:
07 jun 2026, 18:03
darker10 je napisao/la:
07 jun 2026, 18:01
Sve su ovo ekipe s kojima se moze igrat.Ne bi me cudilo ni 9 bodova,isto kao sto me ne bi cudilo ni 0 bodova :rol: Nijanse ce odlucivat .
Mene bi začudilo 9 bodova iskreno
A krompir te ne bi zacudio?

Avatar
akisarajevo92
Postovi: 19214
Pridružen/a: 16 mar 2014, 11:24
Kontakt:

Re: Grupa B (Kanada, Bosna i Hercegovina, Švicarska, Katar)

Post Postao/la akisarajevo92 » 07 jun 2026, 18:11

darker10 je napisao/la:
07 jun 2026, 18:09
Rio12345 je napisao/la:
07 jun 2026, 18:03
darker10 je napisao/la:
07 jun 2026, 18:01
Sve su ovo ekipe s kojima se moze igrat.Ne bi me cudilo ni 9 bodova,isto kao sto me ne bi cudilo ni 0 bodova :rol: Nijanse ce odlucivat .
Mene bi začudilo 9 bodova iskreno
A krompir te ne bi zacudio?
normalno da bi to bilo cudnije nego da nas uzme domacin, Svica i Katar koji je dvostruki prvak Azije ispred reprezentacija kao Iran, Japan, J. Koreja, ovdje ih ljudi gledaju kao da su reprezentacija nivoa Lihtestajna

ovdje ce biti bas tanka linija izmedju laganog prolaza i debakla da ispadnes nakon 5-6 dana na prvenstvu :mrgreen:
Don't believe the hype.

Rio12345
Postovi: 66
Pridružen/a: 21 maj 2026, 19:33
Kontakt:

Re: Grupa B (Kanada, Bosna i Hercegovina, Švicarska, Katar)

Post Postao/la Rio12345 » 07 jun 2026, 18:13

Kizo886 je napisao/la:
07 jun 2026, 18:05
Rio12345 je napisao/la:
07 jun 2026, 17:12
Sensei je napisao/la:
07 jun 2026, 16:08
Nekako bi bilo idealno da je Katar druga utakmica, realno njih ako ne dobijemo nemamo sta ni traziti u 1/16. Ako kiksas protiv Kanade, pobjeda protiv Katra ne smije doc u pitanje. Sa Švicom šta bude.. Ali ne znam sto vecina nas od Kanade pravi Francusku, bez obzira sto su domacin, bod protiv njih je sasvim realan ishod pa zasto ne i pobjeda. Treba vjerovati u ove momke.
Zato što kakvi god da su, bolji su od nas trenutno po igri i po formi, mi igramo neki tezak fudbal i malo je vjerovatno da ih mozemo dobiti ali opet kazem nije nemoguce, samo je malo vjerovatno nakon svega sto smo vidjeli od nasih. Da smo mi pregazili makedoniju pa i panamu, druga bi prica bila i koliko god da vi navlacite to da su to prijateljske utakmice, iz njih de dosta moze vidjeti o formi repke. Italijani crkavaju gledajuci ko ih je izbacio iz baraža, hoce da hapse gatusa i bastonija.
Kako je onda tek Gruziji i Bugarskoj jbt završila u kvalifikacijama Španija ispred njih, a neki Irak remizirao sa njima u pripremnoj. Strašno od koga su oni ispali, treba Khvichu odmah hapsiti.
Hajde ne rise, sreće ti.
Samo čitam naslove sa sportsport.ba opusti se

Rio12345
Postovi: 66
Pridružen/a: 21 maj 2026, 19:33
Kontakt:

Re: Grupa B (Kanada, Bosna i Hercegovina, Švicarska, Katar)

Post Postao/la Rio12345 » 07 jun 2026, 18:21

darker10 je napisao/la:
07 jun 2026, 18:09
Rio12345 je napisao/la:
07 jun 2026, 18:03
darker10 je napisao/la:
07 jun 2026, 18:01
Sve su ovo ekipe s kojima se moze igrat.Ne bi me cudilo ni 9 bodova,isto kao sto me ne bi cudilo ni 0 bodova :rol: Nijanse ce odlucivat .
Mene bi začudilo 9 bodova iskreno
A krompir te ne bi zacudio?
Vjerovatniji je krompir nego devetka u svakom slučaju. Al ko zna istina mozda bude negdje izmedju.

Avatar
prisonbreak
Postovi: 5325
Pridružen/a: 14 jan 2017, 00:27
Kontakt:

Re: Grupa B (Kanada, Bosna i Hercegovina, Švicarska, Katar)

Post Postao/la prisonbreak » 08 jun 2026, 08:41

Ne daj Boze da se nama desilo ovo sa zmijama ko Svicarcima, bilo bi vidi ih jesu nesposobni i slicno danima ovdje. Majukanje
Samo godine tuge s' tobom imam ja..
Samo godine bola i nadanja..

Avatar
Madal
Postovi: 6016
Pridružen/a: 16 avg 2018, 11:58
Kontakt:

Re: Grupa B (Kanada, Bosna i Hercegovina, Švicarska, Katar)

Post Postao/la Madal » 08 jun 2026, 08:57

akisarajevo92 je napisao/la:
07 jun 2026, 18:08
raspored nam je takav da nam poraz od Kanade u prvoj utakmici vec skoro pa zatvara prolaz u ovako "lakoj" grupi, onda moras osvojiti bar bod protiv Svice, tesko da se moze sa 3 boda proci dalje kao jedna od najboljih trecih
Ma moze jasta, ako izgubis dvije s golom razlike i dobijes Katar 2-3 gola razlike siguran sam da idemo dalje. Rijetko ko ce od ovih sa 3 boda imati pozitivnu go razliku a bit ce ih da sa 3 boda prolaze sigurno.
A ljudi slabo pamte to je ovde glavni problem
ko te jeb'o godinama **** te opet
-Beogradski sindikat

Kaunas
Postovi: 13514
Pridružen/a: 08 dec 2013, 11:36
Kontakt:

Re: Grupa B (Kanada, Bosna i Hercegovina, Švicarska, Katar)

Post Postao/la Kaunas » 08 jun 2026, 09:06

Ja kontam da ce bit pobjeda protiv Kanade ili Svicarske al zato X protiv Katara.
15.10.2013.

"Btw, ja vise nedam ni marke za gladnu djecu Afrike. Gladan insan ne moze puhati u ono cudo po vascijeli dan, nema sanse."

Odgovori

Natrag na “FIFA WORLD CUP 2026”

Online

Trenutno korisnika/ca: ArtemisFowl, Drum i 12 gostiju.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []