Haris Tabaković

Moderatori/ce: TaRgEt_,Monolog,ribery,_dreamer_,insider

Avatar
ArtVandelay
Postovi: 1172
Pridružen/a: 25 mar 2019, 16:44
Kontakt:

Re: Haris Tabaković

Post Postao/la ArtVandelay » 08 jun 2026, 20:33

FerdinandF je napisao/la:
08 jun 2026, 20:31
Nije čovjek brzo hodao, a kamo li potrčao, ima mjesec dana. O sprintu da ne govorim. Nema šanse za minut utakmice
Hodao je vazdan sa hanumom po Torontu danas, šta hoćeš više?
Zar ćeš vjeru i naciju
pogazit k’o staru modu,
zar ćeš rađat’ tamo negdje
dušmanine svome rodu?

Nemoj sestro, ja te molim
ne daj da ti ponos gaze,
nemoj gledat’ kratkoročno
razmišljaj na duge staze!

Drum
Postovi: 1288
Pridružen/a: 12 maj 2023, 18:37
Kontakt:

Re: Haris Tabaković

Post Postao/la Drum » 08 jun 2026, 21:07

Hodanje kao takvo uopste nije problematicno. Pa lik se prije 10 dana sa kolegom uslikao na sred ceste u Minhenu.

Povred je takva da ne smijes skakati, sutirati, trcati sa promjenom pravca il tek sprintati.

U vecini slucajeva kosti prstiju ili stopala lijece se samo mirovanjem.

Ako je bio pri volji, Tabakovic se do sada navozao kucnog bicikla da ima zuljeve na dupetu ...

Maverick
Postovi: 525
Pridružen/a: 30 avg 2015, 14:54
Kontakt:

Re: Haris Tabaković

Post Postao/la Maverick » 08 jun 2026, 21:39

Mislim da od Tabaka nikakve fajde na terenu nećemo imat. Al će zato biti najmačak na klupi i tribinama :cool:
'Papak se nikad gradu nece prilagoditi. Citav zivot ce probati preko reda, bacat ce otpad na ulicu i ako mu kazes: 'Ispalo Vam nesto', on ce te pokusati prebiti, ako zakljuci da je jaci od tebe' by SZ

Drum
Postovi: 1288
Pridružen/a: 12 maj 2023, 18:37
Kontakt:

Re: Haris Tabaković

Post Postao/la Drum » 08 jun 2026, 21:47

Maverick je napisao/la:
08 jun 2026, 21:39
Mislim da od Tabaka nikakve fajde na terenu nećemo imat. Al će zato biti najmačak na klupi i tribinama :cool:
Ako se protiv Katara bude igralo za prolazak, onda bi bilo dobro imati ga za pola sata da odigra. Naravno, da je fit i da time ne rizikuje jos tezu povredu uzalud.

Sport90
Postovi: 1775
Pridružen/a: 13 feb 2022, 09:50
Kontakt:

Re: Haris Tabaković

Post Postao/la Sport90 » 08 jun 2026, 21:55

DeeWa je napisao/la:
08 jun 2026, 12:48
Nažalost teško da će on biti tu za grupne faze ali Sergej će ga vjerovatno zadržati na spisku za slučaj osvojenih medalja da može i on dobiti.
Pa da ipak je zasluzio svojim golovima u kvalifikacijama i barazu da dobije medalju. Veliki je Sergej na sve misli.

Avatar
LeCoq
Postovi: 263
Pridružen/a: 05 jan 2026, 20:38
Kontakt:

Re: Haris Tabaković

Post Postao/la LeCoq » 08 jun 2026, 22:42

Evo kaže Barbarez da će biti spreman za drugu ili treću utakmicu. Kome sad da vjerujemo, njemu ili forumskim primarijusima?

Rio12345
Postovi: 66
Pridružen/a: 21 maj 2026, 19:33
Kontakt:

Re: Haris Tabaković

Post Postao/la Rio12345 » 08 jun 2026, 23:00

LeCoq je napisao/la:
08 jun 2026, 22:42
Evo kaže Barbarez da će biti spreman za drugu ili treću utakmicu. Kome sad da vjerujemo, njemu ili forumskim primarijusima?
Forumskim primarijusima naravno ;)

Maverick
Postovi: 525
Pridružen/a: 30 avg 2015, 14:54
Kontakt:

Re: Haris Tabaković

Post Postao/la Maverick » 08 jun 2026, 23:06

Drum je napisao/la:
08 jun 2026, 21:47
Maverick je napisao/la:
08 jun 2026, 21:39
Mislim da od Tabaka nikakve fajde na terenu nećemo imat. Al će zato biti najmačak na klupi i tribinama :cool:
Ako se protiv Katara bude igralo za prolazak, onda bi bilo dobro imati ga za pola sata da odigra. Naravno, da je fit i da time ne rizikuje jos tezu povredu uzalud.
Stvar je što neće bit meč fit. Čak će i Baždar bit fitniji od njega. A već imamo ih dovoljno koji ni fit gola ne mogu potrefit.
'Papak se nikad gradu nece prilagoditi. Citav zivot ce probati preko reda, bacat ce otpad na ulicu i ako mu kazes: 'Ispalo Vam nesto', on ce te pokusati prebiti, ako zakljuci da je jaci od tebe' by SZ

Avatar
Beduin
Postovi: 19472
Pridružen/a: 07 avg 2015, 19:10
Lokacija: Beduin nema stalnu lokaciju
Kontakt:

Re: Haris Tabaković

Post Postao/la Beduin » 08 jun 2026, 23:20

Maverick je napisao/la:
08 jun 2026, 23:06
Drum je napisao/la:
08 jun 2026, 21:47
Maverick je napisao/la:
08 jun 2026, 21:39
Mislim da od Tabaka nikakve fajde na terenu nećemo imat. Al će zato biti najmačak na klupi i tribinama :cool:
Ako se protiv Katara bude igralo za prolazak, onda bi bilo dobro imati ga za pola sata da odigra. Naravno, da je fit i da time ne rizikuje jos tezu povredu uzalud.
Stvar je što neće bit meč fit. Čak će i Baždar bit fitniji od njega. A već imamo ih dovoljno koji ni fit gola ne mogu potrefit.
Ko je Barbarez da govori drugacije, ako Maverick kaze da nece biti fit. :mrgreen:
Ko od harama zivi, godisnje 2 puta ne podrigne.

075 ❤

Iceplayer
Postovi: 2189
Pridružen/a: 23 nov 2013, 21:21
Kontakt:

Re: Haris Tabaković

Post Postao/la Iceplayer » 09 jun 2026, 01:10

Beduin je napisao/la:
08 jun 2026, 23:20
Maverick je napisao/la:
08 jun 2026, 23:06
Drum je napisao/la:
08 jun 2026, 21:47


Ako se protiv Katara bude igralo za prolazak, onda bi bilo dobro imati ga za pola sata da odigra. Naravno, da je fit i da time ne rizikuje jos tezu povredu uzalud.
Stvar je što neće bit meč fit. Čak će i Baždar bit fitniji od njega. A već imamo ih dovoljno koji ni fit gola ne mogu potrefit.
Ko je Barbarez da govori drugacije, ako Maverick kaze da nece biti fit. :mrgreen:
Čovjek odigrao čitavu sezonu u Bundesligi i čitav život u treningu, ovaj mjesec dana pauze je samo omogućilo organizmu da se oporavi od mikro povreda, nikakva atrofija mišića nit pad forme je moguć. Ako je noga zdrava i nema upalnih procesa igrat će kao i tokom baraža. Samo je pitanje da li je ozljeda zarasla.

Avatar
Lakoste
Postovi: 7398
Pridružen/a: 17 nov 2015, 19:46
Lokacija: London
Kontakt:

Re: Haris Tabaković

Post Postao/la Lakoste » 09 jun 2026, 11:11

Je li Tabak prijavljen s brojem na dresu 23?

insimadop
Postovi: 388
Pridružen/a: 02 dec 2023, 00:31
Kontakt:

Re: Haris Tabaković

Post Postao/la insimadop » 09 jun 2026, 11:13

Lakoste je napisao/la:
09 jun 2026, 11:11
Je li Tabak prijavljen s brojem na dresu 23?
Da. S tim da je protiv Paname taj broj nosio Malić.

Avatar
Beli98
Postovi: 3265
Pridružen/a: 06 jul 2019, 00:17
Kontakt:

Re: Haris Tabaković

Post Postao/la Beli98 » 09 jun 2026, 11:18

LeCoq je napisao/la:
08 jun 2026, 22:42
Evo kaže Barbarez da će biti spreman za drugu ili treću utakmicu. Kome sad da vjerujemo, njemu ili forumskim primarijusima?
forumski primarijusi > Barba
BOSNA I HERCEGOVINA FK SARAJEVO FC BARCELONA

Avatar
DamirT
Postovi: 30907
Pridružen/a: 15 maj 2018, 19:20
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Haris Tabaković

Post Postao/la DamirT » 11 jun 2026, 18:25

Haris Tabaković, propustit će utakmice Bosne i Hecegovine protiv Kanade i Katara, piše jutros njemački Rheinsche post jedan od najuticajnih medija u njemačkoj Sjevernoj Vestfaliji i Mönchengladbachu, gdje je Tabaković proveo prošlu sezonu u Bundesligi.
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.

"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic

Rona i Leao - Mjauuu 🐈

Devedesetka - 👏👏

Velid Spaho - Dobro je

Avatar
h1a2s3o4
Postovi: 2831
Pridružen/a: 20 avg 2017, 15:17
Kontakt:

Re: Haris Tabaković

Post Postao/la h1a2s3o4 » 11 jun 2026, 18:35

DamirT je napisao/la:
11 jun 2026, 18:25
Haris Tabaković, propustit će utakmice Bosne i Hecegovine protiv Kanade i Katara, piše jutros njemački Rheinsche post jedan od najuticajnih medija u njemačkoj Sjevernoj Vestfaliji i Mönchengladbachu, gdje je Tabaković proveo prošlu sezonu u Bundesligi.
Sto bas Katara? Po ovome ce biti spreman za Svicarsku, a Katar je poslije Svicarske.
Barba halali sto smo sumnjali.

Avatar
DamirT
Postovi: 30907
Pridružen/a: 15 maj 2018, 19:20
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Haris Tabaković

Post Postao/la DamirT » 11 jun 2026, 18:43

h1a2s3o4 je napisao/la:
11 jun 2026, 18:35
DamirT je napisao/la:
11 jun 2026, 18:25
Haris Tabaković, propustit će utakmice Bosne i Hecegovine protiv Kanade i Katara, piše jutros njemački Rheinsche post jedan od najuticajnih medija u njemačkoj Sjevernoj Vestfaliji i Mönchengladbachu, gdje je Tabaković proveo prošlu sezonu u Bundesligi.
Sto bas Katara? Po ovome ce biti spreman za Svicarsku, a Katar je poslije Svicarske.
Greska vjerovatno :mrgreen:
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.

"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic

Rona i Leao - Mjauuu 🐈

Devedesetka - 👏👏

Velid Spaho - Dobro je

Avatar
Arvid
Postovi: 24103
Pridružen/a: 06 feb 2021, 10:46
Kontakt:

Re: Haris Tabaković

Post Postao/la Arvid » 11 jun 2026, 18:46

Pa vidiš po tome da lupaju
I found freedom. Losing all hope was freedom.

Avatar
231983
Postovi: 2127
Pridružen/a: 25 sep 2020, 00:08
Kontakt:

Re: Haris Tabaković

Post Postao/la 231983 » 11 jun 2026, 18:51

Realno, ako se poklopi onako kako prizeljkujemo, on ce nama biti najpotebniji protiv Češke akobogda.

Avatar
h1a2s3o4
Postovi: 2831
Pridružen/a: 20 avg 2017, 15:17
Kontakt:

Re: Haris Tabaković

Post Postao/la h1a2s3o4 » 11 jun 2026, 18:52

DamirT je napisao/la:
11 jun 2026, 18:43
h1a2s3o4 je napisao/la:
11 jun 2026, 18:35
DamirT je napisao/la:
11 jun 2026, 18:25
Sto bas Katara? Po ovome ce biti spreman za Svicarsku, a Katar je poslije Svicarske.
Greska vjerovatno :mrgreen:
Moguce. :D

Kad sutra startamo sa Dzekom i Tabakovicem u napadu. Ne zna se ko ce se vise sjebati, mi ili Kanadjani. :D
Barba halali sto smo sumnjali.

Avatar
DamirT
Postovi: 30907
Pridružen/a: 15 maj 2018, 19:20
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Haris Tabaković

Post Postao/la DamirT » 11 jun 2026, 19:02

h1a2s3o4 je napisao/la:
11 jun 2026, 18:52
DamirT je napisao/la:
11 jun 2026, 18:43
h1a2s3o4 je napisao/la:
11 jun 2026, 18:35


Sto bas Katara? Po ovome ce biti spreman za Svicarsku, a Katar je poslije Svicarske.
Greska vjerovatno :mrgreen:
Moguce. :D

Kad sutra startamo sa Dzekom i Tabakovicem u napadu. Ne zna se ko ce se vise sjebati, mi ili Kanadjani. :D
Odmah all in, kao protiv Walesa na kraju :urnebes:
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.

"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic

Rona i Leao - Mjauuu 🐈

Devedesetka - 👏👏

Velid Spaho - Dobro je

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

DEBUG SSO: [] | STATUS: []