FK Sarajevo

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Koju poziciju će zauzeti FKS na kraju ove sezone?

Prvaci
46
11%
Drugi
42
10%
Treći
138
34%
Četvrti
76
19%
Peti
34
8%
Šesti
17
4%
Sedmi
6
1%
Osmi
15
4%
Ispadamo iz lige
36
9%
 
Ukupno glasova: 410

Avatar
ErosViverosViv
Postovi: 3377
Pridružen/a: 05 sep 2024, 19:19
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ErosViverosViv » 08 jun 2026, 20:58

Vanja8 je napisao/la:
08 jun 2026, 20:22
zeljovolimte je napisao/la:
08 jun 2026, 20:19
Vanja8 je napisao/la:
08 jun 2026, 19:50


@Tobe brate, mozemo li kakvu humanitarnu akciju napraviti, a ti to po USA da zaganjas da se sta iskupi za brata Adema, zasluzio , ako nista drugo zbog onog navodjenog projektila na AFH...
De Boga ti, vidi ako se sta moze uraditi, sreca pa nas brat obavijesti... :pray:
Onaj rodjak ti je staru ponudio ademu.
**** ti tobe majku u picku odvratnu!
Znaci ti si @arteax ... :urnebes: :urnebes: :urnebes:
Kakav glupan... :rol: :rol:
Zaboravio si brate nick promijeniti... :urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes:
kakva katastrofa :crazy:

visokohz
Postovi: 4626
Pridružen/a: 23 jan 2014, 22:24
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la visokohz » 08 jun 2026, 21:05

Zoran Zekić stigao u SARAJEVO ..💪🇱🇻♥️

Avatar
nokee
Postovi: 3511
Pridružen/a: 10 feb 2012, 22:37
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la nokee » 08 jun 2026, 21:08

zeljovolimte je napisao/la:
08 jun 2026, 20:19
Vanja8 je napisao/la:
08 jun 2026, 19:50
Telalovic je napisao/la:
08 jun 2026, 18:53


I jebbemo ivana i asimu
@Tobe brate, mozemo li kakvu humanitarnu akciju napraviti, a ti to po USA da zaganjas da se sta iskupi za brata Adema, zasluzio , ako nista drugo zbog onog navodjenog projektila na AFH...
De Boga ti, vidi ako se sta moze uraditi, sreca pa nas brat obavijesti... :pray:
Onaj rodjak ti je staru ponudio ademu.
**** ti tobe majku u picku odvratnu!
:urnebes: :urnebes: :urnebes: kakav glupan. Koliko ih je samo ovdje ovakvim pavijana..

strahmeipomisliti
Postovi: 1099
Pridružen/a: 25 avg 2023, 13:35
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la strahmeipomisliti » 08 jun 2026, 21:21

zeljovolimte je napisao/la:
08 jun 2026, 20:27
Vanja8 je napisao/la:
08 jun 2026, 20:22
zeljovolimte je napisao/la:
08 jun 2026, 20:19


Onaj rodjak ti je staru ponudio ademu.
**** ti tobe majku u picku odvratnu!
Znaci ti si @arteax ... :urnebes: :urnebes: :urnebes:
Kakav glupan... :rol: :rol:
Zaboravio si brate nick promijeniti... :urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes:
Zamisli odobravaju psovanje Ivice Osima?

A da malo **** Haseta?
Gledaj plave glupe ljige,psuje covjeku sve jer psuje Osima onda on psuje Haseta hahah

Avatar
FKSzuti
Postovi: 2351
Pridružen/a: 22 avg 2023, 21:18
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la FKSzuti » 08 jun 2026, 21:25

Vanja8 je napisao/la:
08 jun 2026, 20:22
zeljovolimte je napisao/la:
08 jun 2026, 20:19
Vanja8 je napisao/la:
08 jun 2026, 19:50


@Tobe brate, mozemo li kakvu humanitarnu akciju napraviti, a ti to po USA da zaganjas da se sta iskupi za brata Adema, zasluzio , ako nista drugo zbog onog navodjenog projektila na AFH...
De Boga ti, vidi ako se sta moze uraditi, sreca pa nas brat obavijesti... :pray:
Onaj rodjak ti je staru ponudio ademu.
**** ti tobe majku u picku odvratnu!
Znaci ti si @arteax ... :urnebes: :urnebes: :urnebes:
Kakav glupan... :rol: :rol:
Zaboravio si brate nick promijeniti... :urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes:
Ma jok, ne rade to oni :urnebes: :bow:
R.I.P. Edin Avdić (1979. - ∞)

Anex
Postovi: 3813
Pridružen/a: 23 avg 2014, 23:23
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Anex » 08 jun 2026, 21:28

Vanja8 je napisao/la:
08 jun 2026, 19:35
Anex je napisao/la:
08 jun 2026, 17:20
Artheax je napisao/la:
08 jun 2026, 15:24



Ljaljicu nisu isplatili ni jednu jedinu platu otkako je dosao samo njemu imaju i plate i premije duzni preko milion za ovo otkako je dosao, a gdje su plate drugim igracima niko nema malu platu koje kasne po par mjeseci evo jos od januara, gdje su drugi uposlenici treneri niko plate ne dobija imaju duga milione samo tu
Nayebemo ti se majke,plave prostitutke
:rol: :rol: :rol: :rol: :rol: :rol: :rol: :rol: :kralj:

A ja se pitam gdje si do sada... :urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes:
Tu sam druže,imao sam nekih zdravstvenih problema,idemo dalje

Maverick
Postovi: 525
Pridružen/a: 30 avg 2015, 14:54
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Maverick » 08 jun 2026, 21:30

visokohz je napisao/la:
08 jun 2026, 21:05
Zoran Zekić stigao u SARAJEVO ..💪🇱🇻♥️
Jel ikom jasno što su Zokija vratili? Šta to može sad odradit što nije mogo prvi put :roll:
'Papak se nikad gradu nece prilagoditi. Citav zivot ce probati preko reda, bacat ce otpad na ulicu i ako mu kazes: 'Ispalo Vam nesto', on ce te pokusati prebiti, ako zakljuci da je jaci od tebe' by SZ

Avatar
ErosViverosViv
Postovi: 3377
Pridružen/a: 05 sep 2024, 19:19
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ErosViverosViv » 08 jun 2026, 21:35

Sretno Zekiću, trebat će mu sreće.

Anex
Postovi: 3813
Pridružen/a: 23 avg 2014, 23:23
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Anex » 08 jun 2026, 21:37

Sretno Zeka majstore

bvsic
Postovi: 4859
Pridružen/a: 21 apr 2024, 00:18
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la bvsic » 08 jun 2026, 21:42

Maverick je napisao/la:
08 jun 2026, 21:30
visokohz je napisao/la:
08 jun 2026, 21:05
Zoran Zekić stigao u SARAJEVO ..💪🇱🇻♥️
Jel ikom jasno što su Zokija vratili? Šta to može sad odradit što nije mogo prvi put :roll:
Pa prvi put je kup
Drugi put je virjeme za titulu

insimadop
Postovi: 388
Pridružen/a: 02 dec 2023, 00:31
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la insimadop » 08 jun 2026, 21:43

Maverick je napisao/la:
08 jun 2026, 21:30
visokohz je napisao/la:
08 jun 2026, 21:05
Zoran Zekić stigao u SARAJEVO ..💪🇱🇻♥️
Jel ikom jasno što su Zokija vratili? Šta to može sad odradit što nije mogo prvi put :roll:
Da nastavi gdje je stao jer je to bio ispravan put. :opaopa:

Telalovic
Postovi: 742
Pridružen/a: 25 feb 2026, 23:11
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Telalovic » 08 jun 2026, 21:46

@zeljoplodimte malo si pogo. Ko da te Lutvo pravio :rol:

Avatar
Vanja8
Postovi: 14081
Pridružen/a: 18 jun 2018, 21:16
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Vanja8 » 08 jun 2026, 21:50

Anex je napisao/la:
08 jun 2026, 21:28
Vanja8 je napisao/la:
08 jun 2026, 19:35
Anex je napisao/la:
08 jun 2026, 17:20


Nayebemo ti se majke,plave prostitutke
:rol: :rol: :rol: :rol: :rol: :rol: :rol: :rol: :kralj:

A ja se pitam gdje si do sada... :urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes:
Tu sam druže,imao sam nekih zdravstvenih problema,idemo dalje
Brate brz oporavak, ako sta treba tu smo...

Anex
Postovi: 3813
Pridružen/a: 23 avg 2014, 23:23
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Anex » 08 jun 2026, 22:25

Vanja8 je napisao/la:
08 jun 2026, 21:50
Anex je napisao/la:
08 jun 2026, 21:28
Vanja8 je napisao/la:
08 jun 2026, 19:35


:rol: :rol: :rol: :rol: :rol: :rol: :rol: :rol: :kralj:

A ja se pitam gdje si do sada... :urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes:
Tu sam druže,imao sam nekih zdravstvenih problema,idemo dalje
Brate brz oporavak, ako sta treba tu smo...
Hvala brate,biće dobro akobogda,nadati se💪💪💪

Avatar
DoSmrtiOdani87
Postovi: 676
Pridružen/a: 06 okt 2025, 19:23
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la DoSmrtiOdani87 » 08 jun 2026, 22:44

zeljovolimte je napisao/la:
08 jun 2026, 20:19
Vanja8 je napisao/la:
08 jun 2026, 19:50
Telalovic je napisao/la:
08 jun 2026, 18:53


I jebbemo ivana i asimu
@Tobe brate, mozemo li kakvu humanitarnu akciju napraviti, a ti to po USA da zaganjas da se sta iskupi za brata Adema, zasluzio , ako nista drugo zbog onog navodjenog projektila na AFH...
De Boga ti, vidi ako se sta moze uraditi, sreca pa nas brat obavijesti... :pray:
Onaj rodjak ti je staru ponudio ademu.
**** ti tobe majku u picku odvratnu!
Sto se izofira glupan hahahahahaha J*** ti krepanu majku sto te okoti tako glupog
OSNOVALA PARTIJA, PODRŽALA ČARŠIJA

Avatar
mnon46
Postovi: 5191
Pridružen/a: 19 okt 2021, 14:55
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la mnon46 » 08 jun 2026, 23:24

zeljovolimte je napisao/la:
08 jun 2026, 20:19
Vanja8 je napisao/la:
08 jun 2026, 19:50
Telalovic je napisao/la:
08 jun 2026, 18:53


I jebbemo ivana i asimu
@Tobe brate, mozemo li kakvu humanitarnu akciju napraviti, a ti to po USA da zaganjas da se sta iskupi za brata Adema, zasluzio , ako nista drugo zbog onog navodjenog projektila na AFH...
De Boga ti, vidi ako se sta moze uraditi, sreca pa nas brat obavijesti... :pray:
Onaj rodjak ti je staru ponudio ademu.
**** ti tobe majku u picku odvratnu!
Yebem li ti najmilije. Samo je bilo pitanje kad će se ovo desiti kad skontaš da si provaljen na DRUGOM postu da si plava fekalija. Kao da vas je isti šlagirani khurac pravio.
A kaj ti bum rekel, stari, danas kad je sve to jučer znam dvije stvari. Jedna je da postoji grad u kojem sam legenda, a druga da ne kitim zagorske tamburaše ako ne znaju odsvirati „Da ga hoće zabit Matko, joj nano, nanice“.

PapakIzSa
Postovi: 419
Pridružen/a: 13 sep 2024, 18:09
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la PapakIzSa » 08 jun 2026, 23:33

Kakav digitalac u pm :rol: :rol:
Za bordobijele boje

ajdohordas
Postovi: 4428
Pridružen/a: 25 jun 2015, 13:31
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ajdohordas » 09 jun 2026, 00:17

I zamislite vi koliko ovakvih debila još ima, sa ovakvim ciljevima unošenja nemira i razdora...
I onda mi gubimo energiju ubjedjujući se i objašnjavajući neke stvari.

Avatar
samoSA
Postovi: 1489
Pridružen/a: 15 jul 2015, 00:16
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la samoSA » 09 jun 2026, 03:12

bvsic je napisao/la:
08 jun 2026, 21:42
Maverick je napisao/la:
08 jun 2026, 21:30
visokohz je napisao/la:
08 jun 2026, 21:05
Zoran Zekić stigao u SARAJEVO ..💪🇱🇻♥️
Jel ikom jasno što su Zokija vratili? Šta to može sad odradit što nije mogo prvi put :roll:
Pa prvi put je kup
Drugi put je virjeme za titulu
Dok je sreka nikad je neces vidjet al skontat cemo to opet do novembra najkasnije pa ce ic opet prica treba vremena remont ekipe na pauzi bla bla i tako evo 5-6 godina sve isto

Avatar
GalileoGalilei
Postovi: 2821
Pridružen/a: 11 avg 2021, 01:02
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la GalileoGalilei » 09 jun 2026, 07:40

ajdohordas je napisao/la:
09 jun 2026, 00:17
I zamislite vi koliko ovakvih debila još ima, sa ovakvim ciljevima unošenja nemira i razdora...
I onda mi gubimo energiju ubjedjujući se i objašnjavajući neke stvari.
Šta ćeš objašnjavati, čim sam vidio post za Gojkovića i one gluposti, dovoljno je bilo :roll:. Renato vrhunski momak i profesionalac.

Odgovori

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Amidzaa, Ammko99, Bing [Bot] i 26 gostiju.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []