Edin Džeko

Moderatori/ce: TaRgEt_,Monolog,ribery,_dreamer_,insider

Avatar
hz1987
Postovi: 2291
Pridružen/a: 01 nov 2008, 10:27
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la hz1987 » 10 jun 2026, 18:18

Nek samo stoji u sesnaestercu i ne mice. Na sebe ce navuci dvojicu i stajanjem. A onda ga gadjati loptama i da ne sutne na gol kako treba odbice se barem jedna nekom na nogu da je raspali sa 7-8m. Jednostavno, dok igra i setka se, pojavom unosi nervozu odbrani. A kad ga god podcijene, natrpa ih babuka ko od sebe.

Avatar
HPCompaq
Postovi: 2640
Pridružen/a: 14 dec 2017, 17:28
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la HPCompaq » 10 jun 2026, 18:23

babuka
Forza Freedom
SISTEM TE LAŽE ! !
Ne moš spavat,sutra utakmica,šta ćes ako izvučes bod dobro je.A oni dobra momčad,nije to da ti mozes doći u Tuzlu olako. Hatunić,Šećerbegović.Ma odlična momčad,Sloboda Tuzla."-Ivica Šurjak.

Avatar
lisander
Postovi: 3175
Pridružen/a: 25 feb 2009, 19:43
Lokacija: velika zabacenost
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la lisander » 10 jun 2026, 18:46

Povedi nas oče naš

Avatar
soccerfan
Postovi: 9871
Pridružen/a: 09 jan 2011, 23:44
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la soccerfan » 10 jun 2026, 18:51

Moram priznati da je mene odusevio ovo okupljanje I cjele pripreme. Cini mi se da su se svi setkali okolo a on ozbiljan. Svo vrijeme hotel- trening. Nema setkanja nego fokus 1000%
I Bogu je prosto bilo krstimol' se ili klanjamo....

Uprava
Postovi: 43
Pridružen/a: 09 maj 2026, 07:51
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la Uprava » 10 jun 2026, 19:20

hz1987 je napisao/la:
10 jun 2026, 18:18
Nek samo stoji u sesnaestercu i ne mice. Na sebe ce navuci dvojicu i stajanjem. A onda ga gadjati loptama i da ne sutne na gol kako treba odbice se barem jedna nekom na nogu da je raspali sa 7-8m. Jednostavno, dok igra i setka se, pojavom unosi nervozu odbrani. A kad ga god podcijene, natrpa ih babuka ko od sebe.
Ne samo ovo, nego i ostalih 10 igrača na terenu ima vođu i daje im samopouzdanje.

Avatar
soccerfan
Postovi: 9871
Pridružen/a: 09 jan 2011, 23:44
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la soccerfan » 10 jun 2026, 19:41

Uprava je napisao/la:
10 jun 2026, 19:20
hz1987 je napisao/la:
10 jun 2026, 18:18
Nek samo stoji u sesnaestercu i ne mice. Na sebe ce navuci dvojicu i stajanjem. A onda ga gadjati loptama i da ne sutne na gol kako treba odbice se barem jedna nekom na nogu da je raspali sa 7-8m. Jednostavno, dok igra i setka se, pojavom unosi nervozu odbrani. A kad ga god podcijene, natrpa ih babuka ko od sebe.
Ne samo ovo, nego i ostalih 10 igrača na terenu ima vođu i daje im samopouzdanje.
Spaha je lijepo rekao.
On je njima ko kisobran.
Stiti ih od svega i daje im samopouzdanje.
Na kraju ako se kiksa opet se niko nece sjetiti nikoga drugog nego ce svi po Edinu.
To je godinama tako. :mrgreen:
I Bogu je prosto bilo krstimol' se ili klanjamo....

Avatar
Principatus
Postovi: 9466
Pridružen/a: 06 feb 2009, 20:42
Lokacija: Germany
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la Principatus » 10 jun 2026, 20:38

hz1987 je napisao/la:
10 jun 2026, 18:18
Nek samo stoji u sesnaestercu i ne mice. Na sebe ce navuci dvojicu i stajanjem. A onda ga gadjati loptama i da ne sutne na gol kako treba odbice se barem jedna nekom na nogu da je raspali sa 7-8m. Jednostavno, dok igra i setka se, pojavom unosi nervozu odbrani. A kad ga god podcijene, natrpa ih babuka ko od sebe.
Objasnio.
Freude, schöner Götterfunken, Tochter aus Elysium. Wir betreten feuertrunken, Himmlische, dein Heiligtum. Deine Zauber binden wieder, was die Mode streng geteilt: Alle Menschen werden Brüder, wo dein sanfter Flügel weilt.

Kljukusar
Postovi: 166
Pridružen/a: 05 sep 2025, 08:43
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la Kljukusar » 10 jun 2026, 21:05

Kad vidim ovu danas omladinu tipa Muharemovic, Demirovic, Alajebgovic, Burnic, svi nekakve fizure, pramenovi itd....Dzeko u ranim 20.godinama bio glavni napadac Bundes Lige pa opet na zemlji, stalozen....puno ce jos vremena proci dok ne dodje ivakva ljudina opet.....

Avatar
Sveti
Postovi: 10097
Pridružen/a: 01 sep 2012, 21:25
Lokacija: Silent Hill
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la Sveti » 10 jun 2026, 22:09

Kako vam ne dosadi baljezgat o frizurama 24/7 bog te yebo
naprijed rejal

Avatar
jasmin10
Postovi: 14899
Pridružen/a: 22 avg 2011, 01:29
Lokacija: Jablanica
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la jasmin10 » 10 jun 2026, 23:41

Ali kakve veze ima frizura sa bilo čim? :rol:

Avatar
Elddar
Postovi: 2324
Pridružen/a: 02 sep 2009, 10:43
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la Elddar » 11 jun 2026, 00:35

Gdje ćeš poredit to vrijeme sa današnjim... prilično su oni na zemlji kad pogledaš kolko je sve otišlo u qrac. Dobro pa nemaju nalakirane nokte, elham je ovo sve.

Kako će ga kapiten zavuć hokejašima ko birvaktile Francuzima kad sam izašo na magistralu nisam znao šta radim, šta pričam, šta se dešava :kuknjava:
...jer žive, i prkose vragu, dok smrt im opaku slute.

Avatar
Zglavkar
Postovi: 1210
Pridružen/a: 11 feb 2017, 20:53
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la Zglavkar » 11 jun 2026, 17:49

Jedna od glavnih tema uoči meča s Kanadom je izostanak kapitena Edina Džeke čiji je nastup od prve minute i dalje upitan, s obzirom da nije u punom trenažnom pogonu veći dio priprema.

"Džeko nam, naravno, fali. Fali nam taj kvalitet jer znamo da je on odličan igrač, to svi znamo."Ipak, sada drugi igrači moraju preuzeti odgovornost. Zato smo tu. Imamo dosta dobru i kvalitetnu ekipu, imamo stil igre koji svako od nas savršeno poznaje "Bilo da si na klupi ili van terena, svi znamo šta pratimo i šta nam je činiti. Ko zna, možda je ovo upravo prava prilika za druge igrače da bljesnu", rekao je Demirović.
Po Demirovićevim riječima, poprilično vuče da sutra neće startati. :think:

Avatar
soccerfan
Postovi: 9871
Pridružen/a: 09 jan 2011, 23:44
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la soccerfan » 11 jun 2026, 17:52

Zglavkar je napisao/la:
11 jun 2026, 17:49
Jedna od glavnih tema uoči meča s Kanadom je izostanak kapitena Edina Džeke čiji je nastup od prve minute i dalje upitan, s obzirom da nije u punom trenažnom pogonu veći dio priprema.

"Džeko nam, naravno, fali. Fali nam taj kvalitet jer znamo da je on odličan igrač, to svi znamo."Ipak, sada drugi igrači moraju preuzeti odgovornost. Zato smo tu. Imamo dosta dobru i kvalitetnu ekipu, imamo stil igre koji svako od nas savršeno poznaje "Bilo da si na klupi ili van terena, svi znamo šta pratimo i šta nam je činiti. Ko zna, možda je ovo upravo prava prilika za druge igrače da bljesnu", rekao je Demirović.
Po Demirovićevim riječima, poprilično vuče da sutra neće startati. :think:
Odradio babuka jos jedan trening.
Ne donosi Ermedin tu odluku 😊
I Bogu je prosto bilo krstimol' se ili klanjamo....

Avatar
Zglavkar
Postovi: 1210
Pridružen/a: 11 feb 2017, 20:53
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la Zglavkar » 11 jun 2026, 18:01

soccerfan je napisao/la:
11 jun 2026, 17:52
Zglavkar je napisao/la:
11 jun 2026, 17:49
Jedna od glavnih tema uoči meča s Kanadom je izostanak kapitena Edina Džeke čiji je nastup od prve minute i dalje upitan, s obzirom da nije u punom trenažnom pogonu veći dio priprema.

"Džeko nam, naravno, fali. Fali nam taj kvalitet jer znamo da je on odličan igrač, to svi znamo."Ipak, sada drugi igrači moraju preuzeti odgovornost. Zato smo tu. Imamo dosta dobru i kvalitetnu ekipu, imamo stil igre koji svako od nas savršeno poznaje "Bilo da si na klupi ili van terena, svi znamo šta pratimo i šta nam je činiti. Ko zna, možda je ovo upravo prava prilika za druge igrače da bljesnu", rekao je Demirović.
Po Demirovićevim riječima, poprilično vuče da sutra neće startati. :think:
Odradio babuka jos jedan trening.
Ne donosi Ermedin tu odluku 😊
Ne donosi odluku, ali vjerujem da igrači uglavnom znaju ko će za malo više od 24 sata istrčati na teren, pa malo pokušavam pročitati između redova, a nadam se da griješim.

DeeWa
Postovi: 2469
Pridružen/a: 04 mar 2014, 19:19
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la DeeWa » 11 jun 2026, 18:07

Ermedin se vjerovatno nesvjesno odao za situaciju Dzeke.
Ponosni osvajač kupa virtualne sportsport.ba BHT Premijer lige u prvoj sezoni.

myself
Postovi: 188
Pridružen/a: 13 apr 2017, 13:18
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la myself » 11 jun 2026, 18:10

Kada poslusam meni djeluje kao neki općeniti odgovor na takva pitanja. Pitanje se odnosilo na Tabakovića i Džeku.

Avatar
231983
Postovi: 2127
Pridružen/a: 25 sep 2020, 00:08
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la 231983 » 11 jun 2026, 18:42

Mozda je i to taktika. S Barbom stvarno nikad ne znas. Zakopčan do grla, ali neka je, tako treba!

Confiance
Postovi: 1328
Pridružen/a: 26 jan 2024, 19:27
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la Confiance » 11 jun 2026, 18:44

Zglavkar je napisao/la:
11 jun 2026, 17:49
Jedna od glavnih tema uoči meča s Kanadom je izostanak kapitena Edina Džeke čiji je nastup od prve minute i dalje upitan, s obzirom da nije u punom trenažnom pogonu veći dio priprema.

"Džeko nam, naravno, fali. Fali nam taj kvalitet jer znamo da je on odličan igrač, to svi znamo."Ipak, sada drugi igrači moraju preuzeti odgovornost. Zato smo tu. Imamo dosta dobru i kvalitetnu ekipu, imamo stil igre koji svako od nas savršeno poznaje "Bilo da si na klupi ili van terena, svi znamo šta pratimo i šta nam je činiti. Ko zna, možda je ovo upravo prava prilika za druge igrače da bljesnu", rekao je Demirović.
Po Demirovićevim riječima, poprilično vuče da sutra neće startati. :think:
100%, nista od Edina sutra. Znaju igraci najbolje kakva je situacija u timu, a Ermedin nespretno izletio.

Ja imam osjecaj da ide Demirovic - Lukic u sam vrh. Ponovo 4-4-2.

Nesto sumnjam da ce Mahmica gurnuti od starta, a da Demirovic bude sam u napadu

Vucevich
Postovi: 11550
Pridružen/a: 23 avg 2014, 15:50

Re: Edin Džeko

Post Postao/la Vucevich » 11 jun 2026, 20:52


Avatar
DamirT
Postovi: 30902
Pridružen/a: 15 maj 2018, 19:20
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la DamirT » 11 jun 2026, 20:59

Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.

"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic

Rona i Leao - Mjauuu 🐈

Devedesetka - 👏👏

Velid Spaho - Dobro je

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: HariTz, Sheyi, SHZ82 i 36 gostiju.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []