Moderatori/ce: TaRgEt_,Monolog,ribery,_dreamer_,insider
-
RollingPaper
- Postovi: 4397
- Pridružen/a: 11 avg 2016, 23:41
-
Kontakt:
Post
Postao/la RollingPaper » 10 jun 2026, 23:43
jasmin10 je napisao/la: ↑10 jun 2026, 23:33
RollingPaper je napisao/la: ↑10 jun 2026, 23:13
jasmin10 je napisao/la: ↑10 jun 2026, 23:11
Apsolutno ne.
Zasto? Jer ne znaju dodat prvom do sebe kao nasi vrsni veznjaci?
Jer igraju u amaterskoj ligi.
Zrinjski je prosao grupnu fazu i igrao PlayOff Konferencijske lige i to odlicno se pokazao protiv Crystal Palacea (osvajaca takmicenja), dok Astana iz cuvene Kazahstanske lige gdje igra majstor Ivan Basic, ispala lagano u 3 pretkolu.
Vama dijasporasima da sutra npr. Zeljo osvoji Ligu prvaka, vi bi opet govorili da je bosanska liga amaterska, jer s tim rjecima odrzavate svoj kompleks vise vrijednosti jer ste gradjani Evropske unije. Pa onda je sve bosansko amatersko, jer ako nije, onda u velikoj mjeri pada kompleks vise vrijednosti u vodu, dok se jedu argete na akciji iz Lidla.
-
jasmin10
- Postovi: 14943
- Pridružen/a: 22 avg 2011, 01:29
- Lokacija: Jablanica
-
Kontakt:
Post
Postao/la jasmin10 » 10 jun 2026, 23:48
Gubis se druze. Kakav lidl i paštete o čemu ti ?
Daj Boze da nasa liga bude najbolje a Željo osvoji ligu prvaka. Realnost je ipak ta da niko iz naše lige ne može biti na širem spisku a kamoli da igra u reprezentaciji.
Željo je trenutno amaterski klub. To sto bi vi gurali u repku razne Muftice i Sosice je samo dokaz da sve gledate sa klupske navijačke strane.
A taj isti Zrinjski protiv Palaca se je u prvih 11 imao samo 3 igraca iz naše države.
A taj isti Ivan Bašić je prekucao našu ligu i Zrinjski.
-
RollingPaper
- Postovi: 4397
- Pridružen/a: 11 avg 2016, 23:41
-
Kontakt:
Post
Postao/la RollingPaper » 10 jun 2026, 23:51
jasmin10 je napisao/la: ↑10 jun 2026, 23:48
Gubis se druze. Kakav lidl i paštete o čemu ti ?
Daj Boze da nasa liga bude najbolje a Željo osvoji ligu prvaka. Realnost je ipak ta da niko iz naše lige ne može biti na širem spisku a kamoli da igra u reprezentaciji.
Željo je trenutno amaterski klub. To sto bi vi gurali u repku razne Muftice i Sosice je samo dokaz da sve gledate sa klupske navijačke strane.
A taj isti Zrinjski protiv Palaca se je u prvih 11 imao samo 3 igraca iz naše države.
A taj isti Ivan Bašić je prekucao našu ligu i Zrinjski.
Sve si dobro rekao, samo sto ja nisam navijac Zelje. Samo sam ga naveo kao primjer.

-
jasmin10
- Postovi: 14943
- Pridružen/a: 22 avg 2011, 01:29
- Lokacija: Jablanica
-
Kontakt:
Post
Postao/la jasmin10 » 10 jun 2026, 23:52
RollingPaper je napisao/la: ↑10 jun 2026, 23:51
jasmin10 je napisao/la: ↑10 jun 2026, 23:48
Gubis se druze. Kakav lidl i paštete o čemu ti ?
Daj Boze da nasa liga bude najbolje a Željo osvoji ligu prvaka. Realnost je ipak ta da niko iz naše lige ne može biti na širem spisku a kamoli da igra u reprezentaciji.
Željo je trenutno amaterski klub. To sto bi vi gurali u repku razne Muftice i Sosice je samo dokaz da sve gledate sa klupske navijačke strane.
A taj isti Zrinjski protiv Palaca se je u prvih 11 imao samo 3 igraca iz naše države.
A taj isti Ivan Bašić je prekucao našu ligu i Zrinjski.
Sve si dobro rekao, samo sto ja
nisam navijac Zelje. Samo sam ga naveo kao primjer.
Onda halali ako sam te uvrijedio.

-
bhsport
- Postovi: 13524
- Pridružen/a: 15 maj 2012, 11:54
-
Kontakt:
Post
Postao/la bhsport » 11 jun 2026, 11:18
jasmin10 je napisao/la: ↑10 jun 2026, 23:48
Gubis se druze. Kakav lidl i paštete o čemu ti ?
Daj Boze da nasa liga bude najbolje a Željo osvoji ligu prvaka. Realnost je ipak ta da niko iz naše lige ne može biti na širem spisku a kamoli da igra u reprezentaciji.
Željo je trenutno amaterski klub. To sto bi vi gurali u repku razne Muftice i Sosice je samo dokaz da sve gledate sa klupske navijačke strane.
A taj isti Zrinjski protiv Palaca se je u prvih 11 imao samo 3 igraca iz naše države.
A taj isti Ivan Bašić je prekucao našu ligu i Zrinjski.
Sad cu ti oba dokaza oboriti.
Šošić se zvao i debitovao iz Radomlja koje je stepenicu ispod Želje i tad je bilo Ok.
Drugo pozivas se na amatersku ligu a Hadzikic ne smeta iz te lige. U trenutku kada se prizivao Muftic prije godinu i po je bio u boljoj formi od Osmana a igrali u istoj ligi.
Tako da, realno mrzis sve domace i bacas drkicu na dijasporu.
Da ne bude samo Željo, evo prije bih zvao Mujkica od komšije umjesto parmaka Mujakica.
Zrinjski i Borac vec godinama igraju grupu konferencije i ako ces mi reci da ti igraci su losiji od ovih koji se skupljaju u krivu si. Corluka je bio rjesenje na desnom beku, Barisic na stoperu, evo Jurkas je tu iz amaterske lige i neka je i treba biti.
Dijaspora ce presusiti a mi moramo jacati domacu ligu i prvenstvo i omladinske pogone.
[quote="harishp"]Ovaj ako bude mjenjao Misimovica,onda smo fakat nayebali.
Moze imati minutaze k'o i Vrsaljevic,Svraka,Sesar i to bi bilo to.
Inace Stevanovic za Izmeta i ovakav je svemirski brod.[/quote]
Corinne Diacre - prof. fudbala
Megamiske - najvece zlo od 1921
-
viKK
- Postovi: 3637
- Pridružen/a: 15 sep 2012, 18:00
-
Kontakt:
Post
Postao/la viKK » 11 jun 2026, 11:32
Joj al ga opraste yebo vas i željo i zrinjski i borac i sarajevo i naša liga
Svaki put ovu temu i Nidalovu userete diskusijama koje nemaju veze s igračem, imate podforum za našu ligu pa pišite tamo
-
BenjooJutub
- Postovi: 2047
- Pridružen/a: 11 apr 2012, 22:37
-
Kontakt:
Post
Postao/la BenjooJutub » 11 jun 2026, 11:36
bhsport je napisao/la: ↑11 jun 2026, 11:18
jasmin10 je napisao/la: ↑10 jun 2026, 23:48
Gubis se druze. Kakav lidl i paštete o čemu ti ?
Daj Boze da nasa liga bude najbolje a Željo osvoji ligu prvaka. Realnost je ipak ta da niko iz naše lige ne može biti na širem spisku a kamoli da igra u reprezentaciji.
Željo je trenutno amaterski klub. To sto bi vi gurali u repku razne Muftice i Sosice je samo dokaz da sve gledate sa klupske navijačke strane.
A taj isti Zrinjski protiv Palaca se je u prvih 11 imao samo 3 igraca iz naše države.
A taj isti Ivan Bašić je prekucao našu ligu i Zrinjski.
Sad cu ti oba dokaza oboriti.
Šošić se zvao i debitovao iz Radomlja koje je stepenicu ispod Želje i tad je bilo Ok.
Drugo pozivas se na amatersku ligu a Hadzikic ne smeta iz te lige. U trenutku kada se prizivao Muftic prije godinu i po je bio u boljoj formi od Osmana a igrali u istoj ligi.
Tako da, realno mrzis sve domace i bacas drkicu na dijasporu.
Da ne bude samo Željo, evo prije bih zvao Mujkica od komšije umjesto parmaka Mujakica.
Zrinjski i Borac vec godinama igraju grupu konferencije i ako ces mi reci da ti igraci su losiji od ovih koji se skupljaju u krivu si. Corluka je bio rjesenje na desnom beku, Barisic na stoperu, evo Jurkas je tu iz amaterske lige i neka je i treba biti.
Dijaspora ce presusiti a mi moramo jacati domacu ligu i prvenstvo i omladinske pogone.
ali sve i jedan nabrojani od tih ne da nisu bili prevaga, nego nikada neće ni biti. Šošić bi tad bio pozvan i da je igrao u Želji, vjerotvatno su htjeli da ga isporbaju, bez obzira na klub. Vidjeli da nije to to i ćao. Da nije tako, ne bi se iz Radomlja vraćao u BiH nego bi išao dalje.
Da ima neki klinac iz naše lige, koji ima perspektivu, neka se zove odmah, iz kojeg god da je kluba. Sa današnjim staffom, Džeko iz Želje bi bio na radaru A tima siguno, jer stručnjaci mogu prepoznati kvalitet.
Dijaspora nikad neće preušiti, prije će biti obratno. Trend napuštanja države nije u padu, tako da dijaspore će biti još dugo dugo vremena.
-
DamirT
- Postovi: 30963
- Pridružen/a: 15 maj 2018, 19:20
- Lokacija: Tuzla
-
Kontakt:
Post
Postao/la DamirT » 18 jun 2026, 12:24
Sjajni veznjak reprezentacije BiH, Amir Hadžiahmetović će od ljeta u potragu za novim klubom.
Naime, kako prenosi turski Milliyet, Amir Hadžiahmetović se trebao vratiti u ekipu Bešiktaša nakon što je završio sa pozajmicom u ekipi Hala koja se vratila u englesku Premijer ligu.
Međutim, prema pisanju pomenutog portala novi trener velikana iz Istanbula, Vinćenco Montela je odlučio da ne računa na usluge bh. fudbalera koji će sa još nekolicinom stranaca napustiti Istanbul.
Hadžiamhmetović se nalazi sa reprezentacijom BiH na Svjetskom prvenstvu, pa ostaje da vidimo gdje će igrati od naredne sezone.
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.
"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic
Rona i Leao - Mjauuu 🐈
Devedesetka - 👏👏
Velid Spaho - Dobro je
Trenutno korisnika/ca: 0oo0, addebisi, adrenaline323, AnelMid, Atlanta, atomac123, Bordo10, Brazzzoo123, dariolovrinovic00, denza, eaglebvb09, Elddar, enobarca, exampLe., fukara87, Goalgetter, haklamas, harko35, Helemnejse, Iniesta12, jasmin10, JayCatwright, JHam, JimmyPage, Kljukusar, kovac, Lavcina, legendarnadruga, linethreader, Majstorinho, Maverick, mirsonetz, MundijalVibes26, omanovski, Paromlinac, Pensioner26, resko1, rishovski, rossonero85, Rule_hz, s4mke, Shevko, Sheyi, smajke, soxx, Sport90, Tracy3McGrady, trunks1946, tutankamon1905, Wilshere10, Wisey i 394 gosta.
DEBUG SSO: [] | STATUS: []