12.06.2026 Bosna i Hercegovina - Kanada

Moderatori/ce: TaRgEt_,Monolog,ribery,_dreamer_,insider

Avatar
ArtemisFowl
Postovi: 2020
Pridružen/a: 29 apr 2021, 20:57
Kontakt:

Re: 12.06.2026 Bosna i Hercegovina - Kanada

Post Postao/la ArtemisFowl » 11 jun 2026, 08:41

Zašto imamo dvije teme

Nah1ddd
Postovi: 61
Pridružen/a: 03 nov 2025, 21:45
Kontakt:

Re: 12.06.2026 Bosna i Hercegovina - Kanada

Post Postao/la Nah1ddd » 11 jun 2026, 08:57

231983 je napisao/la:
11 jun 2026, 08:11
Nah1ddd je napisao/la:
11 jun 2026, 07:35


Napokon jedna navijačka koja mi se sviđa 😂😂😂
Hahhahaha šta je ovo sunce ti poljubim 😅😅😅

Nakon dvjestotog slušanja, meni je ova Helem nejse usla u uho i dobra mi je. Na prvo slušanje mi bila bezveze, sad je pjevam stalno. Ipak je kvalitet usplivao.
Od ovog AI smeća dobra mi je samo ona We are children of a lilies, nekako mi djeluje škotski, da se obradi kako spada u studiju i sa pravom ekipom, top bi bila.
Kakav Helem Nejse, ne smiju staviti ljiljan u spot.
Njegoš je kralj repa u Bošnjaka!

Avatar
Sveti
Postovi: 10097
Pridružen/a: 01 sep 2012, 21:25
Lokacija: Silent Hill
Kontakt:

Re: 12.06.2026 Bosna i Hercegovina - Kanada

Post Postao/la Sveti » 11 jun 2026, 08:59

231983 je napisao/la:
11 jun 2026, 08:11
Nah1ddd je napisao/la:
11 jun 2026, 07:35


Napokon jedna navijačka koja mi se sviđa 😂😂😂
Hahhahaha šta je ovo sunce ti poljubim 😅😅😅

Nakon dvjestotog slušanja, meni je ova Helem nejse usla u uho i dobra mi je. Na prvo slušanje mi bila bezveze, sad je pjevam stalno. Ipak je kvalitet usplivao.
Od ovog AI smeća dobra mi je samo ona We are children of a lilies, nekako mi djeluje škotski, da se obradi kako spada u studiju i sa pravom ekipom, top bi bila.
Katarza je ludjak, pogledaj mu ostale pjesme :urnebes:

Btw. I meni je helemnejse napravio najbolju pjesmu, i takodje mi je bila sranje na prvo slusanje ali nekako kasnije dobije svoj oblik. Ostale pjesme su mi previse tryhard iskreno
naprijed rejal

Avatar
Beli98
Postovi: 3265
Pridružen/a: 06 jul 2019, 00:17
Kontakt:

Re: 12.06.2026 Bosna i Hercegovina - Kanada

Post Postao/la Beli98 » 11 jun 2026, 11:55

Svani suboto
BOSNA I HERCEGOVINA FK SARAJEVO FC BARCELONA

Avatar
BenjooJutub
Postovi: 2047
Pridružen/a: 11 apr 2012, 22:37
Kontakt:

Re: 12.06.2026 Bosna i Hercegovina - Kanada

Post Postao/la BenjooJutub » 11 jun 2026, 11:59

Beli98 je napisao/la:
11 jun 2026, 11:55
Svani suboto
U petak je bruda :D

Avatar
Beli98
Postovi: 3265
Pridružen/a: 06 jul 2019, 00:17
Kontakt:

Re: 12.06.2026 Bosna i Hercegovina - Kanada

Post Postao/la Beli98 » 11 jun 2026, 12:02

BenjooJutub je napisao/la:
11 jun 2026, 11:59
Beli98 je napisao/la:
11 jun 2026, 11:55
Svani suboto
U petak je bruda :D
Samo sam ceko da me neko ispravi :urnebes:

Zajebancija :D
BOSNA I HERCEGOVINA FK SARAJEVO FC BARCELONA

Avatar
BenjooJutub
Postovi: 2047
Pridružen/a: 11 apr 2012, 22:37
Kontakt:

Re: 12.06.2026 Bosna i Hercegovina - Kanada

Post Postao/la BenjooJutub » 11 jun 2026, 12:08

Beli98 je napisao/la:
11 jun 2026, 12:02
BenjooJutub je napisao/la:
11 jun 2026, 11:59
Beli98 je napisao/la:
11 jun 2026, 11:55
Svani suboto
U petak je bruda :D
Samo sam ceko da me neko ispravi :urnebes:

Zajebancija :D
Ja kontam da je svima ko i meni, izgubljen sam totalno ove sedmice :D

Maverick
Postovi: 525
Pridružen/a: 30 avg 2015, 14:54
Kontakt:

Re: 12.06.2026 Bosna i Hercegovina - Kanada

Post Postao/la Maverick » 11 jun 2026, 12:32

BenjooJutub je napisao/la:
11 jun 2026, 12:08
Beli98 je napisao/la:
11 jun 2026, 12:02
BenjooJutub je napisao/la:
11 jun 2026, 11:59


U petak je bruda :D
Samo sam ceko da me neko ispravi :urnebes:

Zajebancija :D
Ja kontam da je svima ko i meni, izgubljen sam totalno ove sedmice :D
Da ste svjesno doživjeli i proživjeli 2014-tu sad bi bili skroz tranquillo. Ali pošto niste valja vam još dan skakutat naokolo :mrgreen:
'Papak se nikad gradu nece prilagoditi. Citav zivot ce probati preko reda, bacat ce otpad na ulicu i ako mu kazes: 'Ispalo Vam nesto', on ce te pokusati prebiti, ako zakljuci da je jaci od tebe' by SZ


Avatar
Goalgetter
Postovi: 24454
Pridružen/a: 04 feb 2011, 12:48
Kontakt:

Re: 12.06.2026 Bosna i Hercegovina - Kanada

Post Postao/la Goalgetter » 11 jun 2026, 12:37

Nisam nesto pretjerano nervozan, naravno iscekivanje je veliko, ali nakon Italije i onog stresa kojeg sam prosao sam rekao da se uopste necu puno nervirati ili stresirati zbog utamica na SP. A i kao sto forumas iznad kaze, nakon 2014, ovo je sasvim jedan drugi osjecaj. :)

Avatar
Elddar
Postovi: 2325
Pridružen/a: 02 sep 2009, 10:43
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: 12.06.2026 Bosna i Hercegovina - Kanada

Post Postao/la Elddar » 11 jun 2026, 12:47

Goalgetter je napisao/la:
11 jun 2026, 12:37
Nisam nesto pretjerano nervozan, naravno iscekivanje je veliko, ali nakon Italije i onog stresa kojeg sam prosao sam rekao da se uopste necu puno nervirati ili stresirati zbog utamica na SP. A i kao sto forumas iznad kaze, nakon 2014, ovo je sasvim jedan drugi osjecaj. :)
Pošteno ali ipak sačekaj sutra kad himne završe, kad krene lopta s centra, pa da vidim što nema nervoze :mrgreen:
...jer žive, i prkose vragu, dok smrt im opaku slute.

Avatar
Beli98
Postovi: 3265
Pridružen/a: 06 jul 2019, 00:17
Kontakt:

Re: 12.06.2026 Bosna i Hercegovina - Kanada

Post Postao/la Beli98 » 11 jun 2026, 12:51

Goalgetter je napisao/la:
11 jun 2026, 12:37
Nisam nesto pretjerano nervozan, naravno iscekivanje je veliko, ali nakon Italije i onog stresa kojeg sam prosao sam rekao da se uopste necu puno nervirati ili stresirati zbog utamica na SP. A i kao sto forumas iznad kaze, nakon 2014, ovo je sasvim jedan drugi osjecaj. :)
Isto tako ja sebe lazem
BOSNA I HERCEGOVINA FK SARAJEVO FC BARCELONA

Avatar
BenjooJutub
Postovi: 2047
Pridružen/a: 11 apr 2012, 22:37
Kontakt:

Re: 12.06.2026 Bosna i Hercegovina - Kanada

Post Postao/la BenjooJutub » 11 jun 2026, 13:48

Maverick je napisao/la:
11 jun 2026, 12:32
BenjooJutub je napisao/la:
11 jun 2026, 12:08
Beli98 je napisao/la:
11 jun 2026, 12:02

Samo sam ceko da me neko ispravi :urnebes:

Zajebancija :D
Ja kontam da je svima ko i meni, izgubljen sam totalno ove sedmice :D
Da ste svjesno doživjeli i proživjeli 2014-tu sad bi bili skroz tranquillo. Ali pošto niste valja vam još dan skakutat naokolo :mrgreen:
2014 sam bio u naponu snage, 21 godina, mlad i lud, šta sam znao šta je stres. :D

Danas sa familijom, troje djece, i sa spoznajom da igraju momci mlađi od mene po 15 godina, to nekako doživljavam skroz drugačije, rekao bi sa mnogo više stresa, pogotovo što sve ovo prije par mjeseci uopšte nisam očekivao. :D

1993Sajo1993
Postovi: 17
Pridružen/a: 28 maj 2026, 20:46
Kontakt:

Re: 12.06.2026 Bosna i Hercegovina - Kanada

Post Postao/la 1993Sajo1993 » 11 jun 2026, 13:53

misilm da netreba strahovat od Kanade
al da je kljucna ova utakmica jeste i pobjeda protiv njih olaksava zivot na max
sudeci po onom sto smo mogli vidjet od njih protiv uzbekistana i iraca (koji nisu imali nikakav motiv) oni nisu pokazali nesto WOW

moje skromno misljenje i prognoza je da cemo odigrat nerijeseno bez golova ili cemo pobijedit 0:1
a iskreno misljenja sam da ni svicarci nisu neka velesila od kojih treba da se strepi i da je veoma moguce da izvucemo nerijeseno pa onda na katar full attack

suma sumarum 5 ili 7 poena je realno protiv ovih ekipa

nebeskasila
Postovi: 3690
Pridružen/a: 07 maj 2014, 18:36
Kontakt:

Re: 12.06.2026 Bosna i Hercegovina - Kanada

Post Postao/la nebeskasila » 11 jun 2026, 14:19

Ja mislim da cemo duplo bolje odigrati protiv Svicaraca nego sutra. Ukoliko bude srece pa zabijemo gol na pocetku, bice to olaksanje veliko.

Avatar
dedo26
Postovi: 641
Pridružen/a: 19 sep 2022, 12:56
Kontakt:

Re: 12.06.2026 Bosna i Hercegovina - Kanada

Post Postao/la dedo26 » 11 jun 2026, 14:24

Nekako sad kad razmislim nasu utakmicu protiv Italije i ove neke ranije, iz ove perspektive nisam nesto odusevljen s nama. Nismo ni u jednom mecu imali neku incijativu.

Imali smo protiv Italije, ali da nije bilo crvenog bilo bi sigurno dosta drugacije. Mi smo jedva probili blok ljudi u 100 minuta, samo jednom. Sta bi bilo da su imali XI. Cak moze se reci da su imali konkretnije sanse u mecu, jedno 2,3.

Imali smo srece, al to nam je i falilo godinama.

Opet s druge strane kad skontam, i ne primit gol znaci da imas dobru ekipu i da ti ekipa nije uspjela probit blok.

djonla
Postovi: 434
Pridružen/a: 26 maj 2009, 20:45
Kontakt:

Re: 12.06.2026 Bosna i Hercegovina - Kanada

Post Postao/la djonla » 11 jun 2026, 14:51

Dje u Baskoj Vodi pogledat tekmu?

Zasto imam ružan osjećaj da cemo **** majku sudiji sutra I to na način Campazzo majku ti, ponavlja se Nigerija, ovo crveni????

Ali ga i ja pehiram....

Avatar
Madal
Postovi: 5999
Pridružen/a: 16 avg 2018, 11:58
Kontakt:

Re: 12.06.2026 Bosna i Hercegovina - Kanada

Post Postao/la Madal » 11 jun 2026, 14:55

dedo26 je napisao/la:
11 jun 2026, 14:24
Nekako sad kad razmislim nasu utakmicu protiv Italije i ove neke ranije, iz ove perspektive nisam nesto odusevljen s nama. Nismo ni u jednom mecu imali neku incijativu.

Imali smo protiv Italije, ali da nije bilo crvenog bilo bi sigurno dosta drugacije. Mi smo jedva probili blok ljudi u 100 minuta, samo jednom. Sta bi bilo da su imali XI. Cak moze se reci da su imali konkretnije sanse u mecu, jedno 2,3.

Imali smo srece, al to nam je i falilo godinama.

Opet s druge strane kad skontam, i ne primit gol znaci da imas dobru ekipu i da ti ekipa nije uspjela probit blok.
Mi jednostavno sad igramo drugaciji fudbal i onda tako stvari treba i posmatrati. 1-2x je sreca ali kad uporno imas pozitivne ili skoro pozitivne (Austrija x2) rezultate onda mozemo reci da nije samo sreca.
Protiv Italije smo igrali s majstorima bunkera i dominirali smo i prije crvenog.
Ja bih rekao jedina utakmica gdje mozemo reci da nas je sreca pogurala je Vels u gostima, dakle sveukupno LN, kvale i baraz.
A ljudi slabo pamte to je ovde glavni problem
ko te jeb'o godinama **** te opet
-Beogradski sindikat

Avatar
dedo26
Postovi: 641
Pridružen/a: 19 sep 2022, 12:56
Kontakt:

Re: 12.06.2026 Bosna i Hercegovina - Kanada

Post Postao/la dedo26 » 11 jun 2026, 15:01

Madal je napisao/la:
11 jun 2026, 14:55
dedo26 je napisao/la:
11 jun 2026, 14:24
Nekako sad kad razmislim nasu utakmicu protiv Italije i ove neke ranije, iz ove perspektive nisam nesto odusevljen s nama. Nismo ni u jednom mecu imali neku incijativu.

Imali smo protiv Italije, ali da nije bilo crvenog bilo bi sigurno dosta drugacije. Mi smo jedva probili blok ljudi u 100 minuta, samo jednom. Sta bi bilo da su imali XI. Cak moze se reci da su imali konkretnije sanse u mecu, jedno 2,3.

Imali smo srece, al to nam je i falilo godinama.

Opet s druge strane kad skontam, i ne primit gol znaci da imas dobru ekipu i da ti ekipa nije uspjela probit blok.
Mi jednostavno sad igramo drugaciji fudbal i onda tako stvari treba i posmatrati. 1-2x je sreca ali kad uporno imas pozitivne ili skoro pozitivne (Austrija x2) rezultate onda mozemo reci da nije samo sreca.
Protiv Italije smo igrali s majstorima bunkera i dominirali smo i prije crvenog.
Ja bih rekao jedina utakmica gdje mozemo reci da nas je sreca pogurala je Vels u gostima, dakle sveukupno LN, kvale i baraz.
Pa bas sam to htio reci sa zadnjom recenicom. Nije slucajnost igrat remi s Austrijom, i dobit Wales i Italiju. Mislim da nismo nikad imali bolju odbranu i da nas to cupa, ali napadacki sve je to jalovo iskreno. Za nadat se da mozemo tako bar do osmine.

Avatar
Madal
Postovi: 5999
Pridružen/a: 16 avg 2018, 11:58
Kontakt:

Re: 12.06.2026 Bosna i Hercegovina - Kanada

Post Postao/la Madal » 11 jun 2026, 15:05

dedo26 je napisao/la:
11 jun 2026, 15:01
Madal je napisao/la:
11 jun 2026, 14:55
dedo26 je napisao/la:
11 jun 2026, 14:24
Nekako sad kad razmislim nasu utakmicu protiv Italije i ove neke ranije, iz ove perspektive nisam nesto odusevljen s nama. Nismo ni u jednom mecu imali neku incijativu.

Imali smo protiv Italije, ali da nije bilo crvenog bilo bi sigurno dosta drugacije. Mi smo jedva probili blok ljudi u 100 minuta, samo jednom. Sta bi bilo da su imali XI. Cak moze se reci da su imali konkretnije sanse u mecu, jedno 2,3.

Imali smo srece, al to nam je i falilo godinama.

Opet s druge strane kad skontam, i ne primit gol znaci da imas dobru ekipu i da ti ekipa nije uspjela probit blok.
Mi jednostavno sad igramo drugaciji fudbal i onda tako stvari treba i posmatrati. 1-2x je sreca ali kad uporno imas pozitivne ili skoro pozitivne (Austrija x2) rezultate onda mozemo reci da nije samo sreca.
Protiv Italije smo igrali s majstorima bunkera i dominirali smo i prije crvenog.
Ja bih rekao jedina utakmica gdje mozemo reci da nas je sreca pogurala je Vels u gostima, dakle sveukupno LN, kvale i baraz.
Pa bas sam to htio reci sa zadnjom recenicom. Nije slucajnost igrat remi s Austrijom, i dobit Wales i Italiju. Mislim da nismo nikad imali bolju odbranu i da nas to cupa, ali napadacki sve je to jalovo iskreno. Za nadat se da mozemo tako bar do osmine.
Pa nisam siguran koliko je jalovo. Mi i kad smo igrali teske bunkere u Ligi nacija, po osvajanju lopte uvijek su nasih 5-6 igraca trcali naprijed sto se lako moze zakljuciti da to nije autobus i igranje na 0 vec trazis pobjedu na svoj nacin sto je Barbarez i govorio. A ovdje se pisalo kako se eto samo branimo. Samo sto cesto nismo mogli uvezati 2-3 pasa prema naprijed pa nismo dolazili do vecih sansi. Sad imamo ogromna pojacanja u vidu Esmira i Kerima i potpuno drugacije izgleda nas napad u odnosu na prije.
A ljudi slabo pamte to je ovde glavni problem
ko te jeb'o godinama **** te opet
-Beogradski sindikat

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

DEBUG SSO: [] | STATUS: []