12.06.2026 Bosna i Hercegovina - Kanada
Moderatori/ce: TaRgEt_,Monolog,ribery,_dreamer_,insider
- ArtemisFowl
- Postovi: 2018
- Pridružen/a: 29 apr 2021, 20:57
- Kontakt:
Re: 12.06.2026 Bosna i Hercegovina - Kanada
Zašto imamo dvije teme
Re: 12.06.2026 Bosna i Hercegovina - Kanada
Kakav Helem Nejse, ne smiju staviti ljiljan u spot.231983 je napisao/la: ↑11 jun 2026, 08:11Hahhahaha šta je ovo sunce ti poljubim
Nakon dvjestotog slušanja, meni je ova Helem nejse usla u uho i dobra mi je. Na prvo slušanje mi bila bezveze, sad je pjevam stalno. Ipak je kvalitet usplivao.
Od ovog AI smeća dobra mi je samo ona We are children of a lilies, nekako mi djeluje škotski, da se obradi kako spada u studiju i sa pravom ekipom, top bi bila.
Njegoš je kralj repa u Bošnjaka!
Re: 12.06.2026 Bosna i Hercegovina - Kanada
Katarza je ludjak, pogledaj mu ostale pjesme231983 je napisao/la: ↑11 jun 2026, 08:11Hahhahaha šta je ovo sunce ti poljubim
Nakon dvjestotog slušanja, meni je ova Helem nejse usla u uho i dobra mi je. Na prvo slušanje mi bila bezveze, sad je pjevam stalno. Ipak je kvalitet usplivao.
Od ovog AI smeća dobra mi je samo ona We are children of a lilies, nekako mi djeluje škotski, da se obradi kako spada u studiju i sa pravom ekipom, top bi bila.
Btw. I meni je helemnejse napravio najbolju pjesmu, i takodje mi je bila sranje na prvo slusanje ali nekako kasnije dobije svoj oblik. Ostale pjesme su mi previse tryhard iskreno
naprijed rejal
Re: 12.06.2026 Bosna i Hercegovina - Kanada
Svani suboto
BOSNA I HERCEGOVINA FK SARAJEVO FC BARCELONA
- BenjooJutub
- Postovi: 2047
- Pridružen/a: 11 apr 2012, 22:37
- Kontakt:
Re: 12.06.2026 Bosna i Hercegovina - Kanada
Samo sam ceko da me neko ispravi
Zajebancija
BOSNA I HERCEGOVINA FK SARAJEVO FC BARCELONA
- BenjooJutub
- Postovi: 2047
- Pridružen/a: 11 apr 2012, 22:37
- Kontakt:
Re: 12.06.2026 Bosna i Hercegovina - Kanada
Da ste svjesno doživjeli i proživjeli 2014-tu sad bi bili skroz tranquillo. Ali pošto niste valja vam još dan skakutat naokoloBenjooJutub je napisao/la: ↑11 jun 2026, 12:08Ja kontam da je svima ko i meni, izgubljen sam totalno ove sedmice![]()
'Papak se nikad gradu nece prilagoditi. Citav zivot ce probati preko reda, bacat ce otpad na ulicu i ako mu kazes: 'Ispalo Vam nesto', on ce te pokusati prebiti, ako zakljuci da je jaci od tebe' by SZ
- Goalgetter
- Postovi: 24454
- Pridružen/a: 04 feb 2011, 12:48
- Kontakt:
Re: 12.06.2026 Bosna i Hercegovina - Kanada
Nisam nesto pretjerano nervozan, naravno iscekivanje je veliko, ali nakon Italije i onog stresa kojeg sam prosao sam rekao da se uopste necu puno nervirati ili stresirati zbog utamica na SP. A i kao sto forumas iznad kaze, nakon 2014, ovo je sasvim jedan drugi osjecaj. 
Re: 12.06.2026 Bosna i Hercegovina - Kanada
Pošteno ali ipak sačekaj sutra kad himne završe, kad krene lopta s centra, pa da vidim što nema nervozeGoalgetter je napisao/la: ↑11 jun 2026, 12:37Nisam nesto pretjerano nervozan, naravno iscekivanje je veliko, ali nakon Italije i onog stresa kojeg sam prosao sam rekao da se uopste necu puno nervirati ili stresirati zbog utamica na SP. A i kao sto forumas iznad kaze, nakon 2014, ovo je sasvim jedan drugi osjecaj.![]()
...jer žive, i prkose vragu, dok smrt im opaku slute.
Re: 12.06.2026 Bosna i Hercegovina - Kanada
Isto tako ja sebe lazemGoalgetter je napisao/la: ↑11 jun 2026, 12:37Nisam nesto pretjerano nervozan, naravno iscekivanje je veliko, ali nakon Italije i onog stresa kojeg sam prosao sam rekao da se uopste necu puno nervirati ili stresirati zbog utamica na SP. A i kao sto forumas iznad kaze, nakon 2014, ovo je sasvim jedan drugi osjecaj.![]()
BOSNA I HERCEGOVINA FK SARAJEVO FC BARCELONA
- BenjooJutub
- Postovi: 2047
- Pridružen/a: 11 apr 2012, 22:37
- Kontakt:
Re: 12.06.2026 Bosna i Hercegovina - Kanada
2014 sam bio u naponu snage, 21 godina, mlad i lud, šta sam znao šta je stres.Maverick je napisao/la: ↑11 jun 2026, 12:32Da ste svjesno doživjeli i proživjeli 2014-tu sad bi bili skroz tranquillo. Ali pošto niste valja vam još dan skakutat naokoloBenjooJutub je napisao/la: ↑11 jun 2026, 12:08Ja kontam da je svima ko i meni, izgubljen sam totalno ove sedmice![]()
![]()
Danas sa familijom, troje djece, i sa spoznajom da igraju momci mlađi od mene po 15 godina, to nekako doživljavam skroz drugačije, rekao bi sa mnogo više stresa, pogotovo što sve ovo prije par mjeseci uopšte nisam očekivao.
-
1993Sajo1993
- Postovi: 17
- Pridružen/a: 28 maj 2026, 20:46
- Kontakt:
Re: 12.06.2026 Bosna i Hercegovina - Kanada
misilm da netreba strahovat od Kanade
al da je kljucna ova utakmica jeste i pobjeda protiv njih olaksava zivot na max
sudeci po onom sto smo mogli vidjet od njih protiv uzbekistana i iraca (koji nisu imali nikakav motiv) oni nisu pokazali nesto WOW
moje skromno misljenje i prognoza je da cemo odigrat nerijeseno bez golova ili cemo pobijedit 0:1
a iskreno misljenja sam da ni svicarci nisu neka velesila od kojih treba da se strepi i da je veoma moguce da izvucemo nerijeseno pa onda na katar full attack
suma sumarum 5 ili 7 poena je realno protiv ovih ekipa
al da je kljucna ova utakmica jeste i pobjeda protiv njih olaksava zivot na max
sudeci po onom sto smo mogli vidjet od njih protiv uzbekistana i iraca (koji nisu imali nikakav motiv) oni nisu pokazali nesto WOW
moje skromno misljenje i prognoza je da cemo odigrat nerijeseno bez golova ili cemo pobijedit 0:1
a iskreno misljenja sam da ni svicarci nisu neka velesila od kojih treba da se strepi i da je veoma moguce da izvucemo nerijeseno pa onda na katar full attack
suma sumarum 5 ili 7 poena je realno protiv ovih ekipa
-
nebeskasila
- Postovi: 3690
- Pridružen/a: 07 maj 2014, 18:36
- Kontakt:
Re: 12.06.2026 Bosna i Hercegovina - Kanada
Ja mislim da cemo duplo bolje odigrati protiv Svicaraca nego sutra. Ukoliko bude srece pa zabijemo gol na pocetku, bice to olaksanje veliko.
Re: 12.06.2026 Bosna i Hercegovina - Kanada
Nekako sad kad razmislim nasu utakmicu protiv Italije i ove neke ranije, iz ove perspektive nisam nesto odusevljen s nama. Nismo ni u jednom mecu imali neku incijativu.
Imali smo protiv Italije, ali da nije bilo crvenog bilo bi sigurno dosta drugacije. Mi smo jedva probili blok ljudi u 100 minuta, samo jednom. Sta bi bilo da su imali XI. Cak moze se reci da su imali konkretnije sanse u mecu, jedno 2,3.
Imali smo srece, al to nam je i falilo godinama.
Opet s druge strane kad skontam, i ne primit gol znaci da imas dobru ekipu i da ti ekipa nije uspjela probit blok.
Imali smo protiv Italije, ali da nije bilo crvenog bilo bi sigurno dosta drugacije. Mi smo jedva probili blok ljudi u 100 minuta, samo jednom. Sta bi bilo da su imali XI. Cak moze se reci da su imali konkretnije sanse u mecu, jedno 2,3.
Imali smo srece, al to nam je i falilo godinama.
Opet s druge strane kad skontam, i ne primit gol znaci da imas dobru ekipu i da ti ekipa nije uspjela probit blok.
Re: 12.06.2026 Bosna i Hercegovina - Kanada
Dje u Baskoj Vodi pogledat tekmu?
Zasto imam ružan osjećaj da cemo **** majku sudiji sutra I to na način Campazzo majku ti, ponavlja se Nigerija, ovo crveni????
Ali ga i ja pehiram....
Zasto imam ružan osjećaj da cemo **** majku sudiji sutra I to na način Campazzo majku ti, ponavlja se Nigerija, ovo crveni????
Ali ga i ja pehiram....
Re: 12.06.2026 Bosna i Hercegovina - Kanada
Mi jednostavno sad igramo drugaciji fudbal i onda tako stvari treba i posmatrati. 1-2x je sreca ali kad uporno imas pozitivne ili skoro pozitivne (Austrija x2) rezultate onda mozemo reci da nije samo sreca.dedo26 je napisao/la: ↑11 jun 2026, 14:24Nekako sad kad razmislim nasu utakmicu protiv Italije i ove neke ranije, iz ove perspektive nisam nesto odusevljen s nama. Nismo ni u jednom mecu imali neku incijativu.
Imali smo protiv Italije, ali da nije bilo crvenog bilo bi sigurno dosta drugacije. Mi smo jedva probili blok ljudi u 100 minuta, samo jednom. Sta bi bilo da su imali XI. Cak moze se reci da su imali konkretnije sanse u mecu, jedno 2,3.
Imali smo srece, al to nam je i falilo godinama.
Opet s druge strane kad skontam, i ne primit gol znaci da imas dobru ekipu i da ti ekipa nije uspjela probit blok.
Protiv Italije smo igrali s majstorima bunkera i dominirali smo i prije crvenog.
Ja bih rekao jedina utakmica gdje mozemo reci da nas je sreca pogurala je Vels u gostima, dakle sveukupno LN, kvale i baraz.
A ljudi slabo pamte to je ovde glavni problem
ko te jeb'o godinama **** te opet
-Beogradski sindikat
ko te jeb'o godinama **** te opet
-Beogradski sindikat
Re: 12.06.2026 Bosna i Hercegovina - Kanada
Pa bas sam to htio reci sa zadnjom recenicom. Nije slucajnost igrat remi s Austrijom, i dobit Wales i Italiju. Mislim da nismo nikad imali bolju odbranu i da nas to cupa, ali napadacki sve je to jalovo iskreno. Za nadat se da mozemo tako bar do osmine.Madal je napisao/la: ↑11 jun 2026, 14:55Mi jednostavno sad igramo drugaciji fudbal i onda tako stvari treba i posmatrati. 1-2x je sreca ali kad uporno imas pozitivne ili skoro pozitivne (Austrija x2) rezultate onda mozemo reci da nije samo sreca.dedo26 je napisao/la: ↑11 jun 2026, 14:24Nekako sad kad razmislim nasu utakmicu protiv Italije i ove neke ranije, iz ove perspektive nisam nesto odusevljen s nama. Nismo ni u jednom mecu imali neku incijativu.
Imali smo protiv Italije, ali da nije bilo crvenog bilo bi sigurno dosta drugacije. Mi smo jedva probili blok ljudi u 100 minuta, samo jednom. Sta bi bilo da su imali XI. Cak moze se reci da su imali konkretnije sanse u mecu, jedno 2,3.
Imali smo srece, al to nam je i falilo godinama.
Opet s druge strane kad skontam, i ne primit gol znaci da imas dobru ekipu i da ti ekipa nije uspjela probit blok.
Protiv Italije smo igrali s majstorima bunkera i dominirali smo i prije crvenog.
Ja bih rekao jedina utakmica gdje mozemo reci da nas je sreca pogurala je Vels u gostima, dakle sveukupno LN, kvale i baraz.
Re: 12.06.2026 Bosna i Hercegovina - Kanada
Pa nisam siguran koliko je jalovo. Mi i kad smo igrali teske bunkere u Ligi nacija, po osvajanju lopte uvijek su nasih 5-6 igraca trcali naprijed sto se lako moze zakljuciti da to nije autobus i igranje na 0 vec trazis pobjedu na svoj nacin sto je Barbarez i govorio. A ovdje se pisalo kako se eto samo branimo. Samo sto cesto nismo mogli uvezati 2-3 pasa prema naprijed pa nismo dolazili do vecih sansi. Sad imamo ogromna pojacanja u vidu Esmira i Kerima i potpuno drugacije izgleda nas napad u odnosu na prije.dedo26 je napisao/la: ↑11 jun 2026, 15:01Pa bas sam to htio reci sa zadnjom recenicom. Nije slucajnost igrat remi s Austrijom, i dobit Wales i Italiju. Mislim da nismo nikad imali bolju odbranu i da nas to cupa, ali napadacki sve je to jalovo iskreno. Za nadat se da mozemo tako bar do osmine.Madal je napisao/la: ↑11 jun 2026, 14:55Mi jednostavno sad igramo drugaciji fudbal i onda tako stvari treba i posmatrati. 1-2x je sreca ali kad uporno imas pozitivne ili skoro pozitivne (Austrija x2) rezultate onda mozemo reci da nije samo sreca.dedo26 je napisao/la: ↑11 jun 2026, 14:24Nekako sad kad razmislim nasu utakmicu protiv Italije i ove neke ranije, iz ove perspektive nisam nesto odusevljen s nama. Nismo ni u jednom mecu imali neku incijativu.
Imali smo protiv Italije, ali da nije bilo crvenog bilo bi sigurno dosta drugacije. Mi smo jedva probili blok ljudi u 100 minuta, samo jednom. Sta bi bilo da su imali XI. Cak moze se reci da su imali konkretnije sanse u mecu, jedno 2,3.
Imali smo srece, al to nam je i falilo godinama.
Opet s druge strane kad skontam, i ne primit gol znaci da imas dobru ekipu i da ti ekipa nije uspjela probit blok.
Protiv Italije smo igrali s majstorima bunkera i dominirali smo i prije crvenog.
Ja bih rekao jedina utakmica gdje mozemo reci da nas je sreca pogurala je Vels u gostima, dakle sveukupno LN, kvale i baraz.
A ljudi slabo pamte to je ovde glavni problem
ko te jeb'o godinama **** te opet
-Beogradski sindikat
ko te jeb'o godinama **** te opet
-Beogradski sindikat
Online
Trenutno korisnika/ca: Daduli, dariolovrinovic00, Elddar, jozinho, Kaunas, Nakata, rukometubih23, s4mke, spursman, StevieG8, tuzlanskinacin i 102 gosta.



