FK Sarajevo

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Koju poziciju će zauzeti FKS na kraju ove sezone?

Prvaci
46
11%
Drugi
42
10%
Treći
138
34%
Četvrti
76
19%
Peti
34
8%
Šesti
17
4%
Sedmi
6
1%
Osmi
15
4%
Ispadamo iz lige
36
9%
 
Ukupno glasova: 410

strahmeipomisliti
Postovi: 1099
Pridružen/a: 25 avg 2023, 13:35
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la strahmeipomisliti » 11 jun 2026, 14:00

GospodinIzSarajeva je napisao/la:
11 jun 2026, 13:59
Kulašin je pristojno pojačanje za našu ligu, o ostalim stvarima vezano za njega možemo pričati.
A odakle to da ce on doci kod nas?Onaj nas navijac sto je napisao to rece da se zajebavao

rimljanin90
Postovi: 1032
Pridružen/a: 27 apr 2025, 18:57
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la rimljanin90 » 11 jun 2026, 14:06

strahmeipomisliti je napisao/la:
11 jun 2026, 14:00
GospodinIzSarajeva je napisao/la:
11 jun 2026, 13:59
Kulašin je pristojno pojačanje za našu ligu, o ostalim stvarima vezano za njega možemo pričati.
A odakle to da ce on doci kod nas?Onaj nas navijac sto je napisao to rece da se zajebavao
Ma nigdje ne pise da dolazi, sve je ovo spekulativno

fera
Postovi: 6770
Pridružen/a: 19 okt 2008, 02:22
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la fera » 11 jun 2026, 14:14

Sretno Zekicu ako Bog da pa da nas opet obradujes.
Nadam se da ce i Mamic odraditi dobar posao kako bi olaksao Zekicu borbu za trofeje.
You are someone else I am still right here

Ismire odlazi!!!

Stroj1946
Postovi: 8516
Pridružen/a: 24 nov 2016, 22:38
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Stroj1946 » 11 jun 2026, 14:18

Živković i Ivanišević znači će biti otkupljeni prema Mamiću. Pogotovo za Živkovića mi je drago. Odličan mali, ako bude igrao redovno i zaobišao povrede, mogli dobro hajrovat na njemu.

Avatar
belosevic23
Postovi: 1339
Pridružen/a: 11 jun 2017, 01:35
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la belosevic23 » 11 jun 2026, 14:33

ma yebo emana košpu, nije bonucci, hoces - neces. ima jos igraca

Avatar
GospodinIzSarajeva
Postovi: 11450
Pridružen/a: 08 sep 2019, 11:59
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la GospodinIzSarajeva » 11 jun 2026, 14:38

strahmeipomisliti je napisao/la:
11 jun 2026, 14:00
GospodinIzSarajeva je napisao/la:
11 jun 2026, 13:59
Kulašin je pristojno pojačanje za našu ligu, o ostalim stvarima vezano za njega možemo pričati.
A odakle to da ce on doci kod nas?Onaj nas navijac sto je napisao to rece da se zajebavao
Ma nisam ni rekao da će doći, komentarišem jer vidim da su i ostali se raspričali :D
Vlasnik ssba foruma - @Devedesetka

Avatar
nokee
Postovi: 3511
Pridružen/a: 10 feb 2012, 22:37
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la nokee » 11 jun 2026, 14:40

Stroj1946 je napisao/la:
11 jun 2026, 14:18
Živković i Ivanišević znači će biti otkupljeni prema Mamiću. Pogotovo za Živkovića mi je drago. Odličan mali, ako bude igrao redovno i zaobišao povrede, mogli dobro hajrovat na njemu.
Ne. Nego je rekao da Sarajevo na kraju godine apsolutno odlučuje. Sad za sad jesu za otkupa ali do kraja godine se može promjeniti.. Uglavnom mi odlučujemo.
Meni je Ivanisevic top stoper, pogotovo za svoje godine. Mnogo stabilniji od Maroodze, bar meni..

Bice interesantna ova relacija Zeka Mamic. Ili ce biti booom ili raspad sistema vrlo brzo.. Moj neki dojam.
Nadam se i sa sto manje fula u prelaznom roku.

Avatar
Rule_hz
Postovi: 5953
Pridružen/a: 02 jun 2010, 14:59
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Rule_hz » 11 jun 2026, 14:46

belosevic23 je napisao/la:
11 jun 2026, 14:33
ma yebo emana košpu, nije bonucci, hoces - neces. ima jos igraca

Dignuta ljestvica, nema nekih satro menađerskih igraca :bih:
RODJEN SAM NA SJEVERU,
SLUSAJTE ME SVI,
VOLIM TEBE SARAJEVO,
ZIVOT SI MI TI.

Stroj1946
Postovi: 8516
Pridružen/a: 24 nov 2016, 22:38
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Stroj1946 » 11 jun 2026, 14:49

nokee je napisao/la:
11 jun 2026, 14:40
Stroj1946 je napisao/la:
11 jun 2026, 14:18
Živković i Ivanišević znači će biti otkupljeni prema Mamiću. Pogotovo za Živkovića mi je drago. Odličan mali, ako bude igrao redovno i zaobišao povrede, mogli dobro hajrovat na njemu.
Ne. Nego je rekao da Sarajevo na kraju godine apsolutno odlučuje. Sad za sad jesu za otkupa ali do kraja godine se može promjeniti.. Uglavnom mi odlučujemo.
Meni je Ivanisevic top stoper, pogotovo za svoje godine. Mnogo stabilniji od Maroodze, bar meni..

Bice interesantna ova relacija Zeka Mamic. Ili ce biti booom ili raspad sistema vrlo brzo.. Moj neki dojam.
Nadam se i sa sto manje fula u prelaznom roku.
Reče on fino da će kakva je situacija sad, biti otkupljeni, ali da zavisi i od trenera kako će procijeniti u narednom periodu. Ja bi volio da ih dovedu, jer su mladi i ima finog potencijala u njima.

SAMO BORDO
Postovi: 118
Pridružen/a: 05 feb 2011, 00:06
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la SAMO BORDO » 11 jun 2026, 14:54

Vijerujem da ce ovo biti super tandem!
Jer sada ZZ ima nekog ko ce mu stajati iza ledja, i mislim da
ce to biti kljucno🤔
Jos ako se dopusti da se prvenstvo igra regularno, radi svijetskog prvenstava, jer sam misljenja da ce svijetsko fudbalsko trziste gledati na nasu ligu.

Sretno i do uspijeha aBd❤️

NajvecaRadosti
Postovi: 10161
Pridružen/a: 04 jun 2021, 20:40
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la NajvecaRadosti » 11 jun 2026, 15:06

Stroj1946 je napisao/la:
11 jun 2026, 14:49
nokee je napisao/la:
11 jun 2026, 14:40
Stroj1946 je napisao/la:
11 jun 2026, 14:18
Živković i Ivanišević znači će biti otkupljeni prema Mamiću. Pogotovo za Živkovića mi je drago. Odličan mali, ako bude igrao redovno i zaobišao povrede, mogli dobro hajrovat na njemu.
Ne. Nego je rekao da Sarajevo na kraju godine apsolutno odlučuje. Sad za sad jesu za otkupa ali do kraja godine se može promjeniti.. Uglavnom mi odlučujemo.
Meni je Ivanisevic top stoper, pogotovo za svoje godine. Mnogo stabilniji od Maroodze, bar meni..

Bice interesantna ova relacija Zeka Mamic. Ili ce biti booom ili raspad sistema vrlo brzo.. Moj neki dojam.
Nadam se i sa sto manje fula u prelaznom roku.
Reče on fino da će kakva je situacija sad, biti otkupljeni, ali da zavisi i od trenera kako će procijeniti u narednom periodu. Ja bi volio da ih dovedu, jer su mladi i ima finog potencijala u njima.
Obojica su dosli na posudbu do zime i ostat ce do zime jer nit ih klubovi mogu povuci nit ih mi imamo pravo vratiti.Za sada su zadovoljili i kako Mamic kaze da se sada lomi otkupili bi obojicu ali ima jos pola godine mogu i oni grohnuti ili jos gore povrijedit se sto mijenja situaciju.

Po meni Ivanisevic sasvim korektan igrac,fino igra nogom,fino se snalazi kod prekida.Stabilan stoper.
Zivkovic za ovo malo sto je igrao iz nekog razloga samo Cvitanovicu poznato meni je jako dobar igrac takodjer.Vec ga je vodio Zekic u Osijeku i mislim da ce mali bit okrice sezone za nas.

Ako se ispostuju Mamic i Zekic po dogovoru da prvi dovodi ciljane igrace a drugi radi svoj posao bez mijesanja Ajli i slicno ovo ce bit brutalna kombinacija.Samo treba vremena jer za 3 sedmice krecemo a vec je doslo 4-5 igraca i tu nije kraj
Sta se ono tamo cuje
Ko to tamo pjesmu pjeva
To heroji idu majko
Navijaci Sarajeva!

Avatar
DoktorXabaras
Postovi: 2048
Pridružen/a: 25 nov 2025, 18:02
Lokacija: 18.4174847596 43.887485624
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la DoktorXabaras » 11 jun 2026, 15:19

Šta kaže Zekić za Adema, "naravno da ćemo igri prilagoditi njegovoj poziciji na terenu"

Mamić isto govori da je on jedan od "senatora" koji bi tu trebali biti tj. ono što je pričao u onom intervju.

Press na vrhunskom nivou, nema šta :thumbup: sve ono što trebamo znati, možda je falilo pitanje za Gojkovića.
Pustiti Mamića da pravi ekipu a Zekića da to utegne i sprovede u pobjede.

Navijači se moraju vratiti na tribine.

Mamić ima plan!
Doktor za retardaciju.
PSIHIJATRIJSKA BOLNICA KANTONA SARAJEVO

Avatar
NazorUso
Postovi: 6852
Pridružen/a: 09 avg 2021, 18:25
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la NazorUso » 11 jun 2026, 15:49

DoktorXabaras je napisao/la:
11 jun 2026, 15:19
Šta kaže Zekić za Adema, "naravno da ćemo igri prilagoditi njegovoj poziciji na terenu"

Mamić isto govori da je on jedan od "senatora" koji bi tu trebali biti tj. ono što je pričao u onom intervju.

Press na vrhunskom nivou, nema šta :thumbup: sve ono što trebamo znati, možda je falilo pitanje za Gojkovića.
Pustiti Mamića da pravi ekipu a Zekića da to utegne i sprovede u pobjede.

Navijači se moraju vratiti na tribine.

Mamić ima plan!
Jok reci ce "Nabiyem na qrac i Adema i onog ko ga je doveo."
Jesi mozda cuo dio gdje ce sjesti sa pojedinim igracima i vidjeti da li su spremni zrtvovati se u svakom momentu za klub... E upravo taj dio se odnosio na sandzackog hadalja koji bira utakmice !
"Stvarno ne shvatam ovo pisanje po forumu o strancima. Kao imamo previse stranaca ??? :?:
Uopste nemamo. Imamo tri stranca. Keremeha,Renana i Vrancica" (anti)KLOC

Avatar
hazarder
Postovi: 3144
Pridružen/a: 20 sep 2020, 13:42
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la hazarder » 11 jun 2026, 15:55

Što prije počnete sa sastavljanjem formacija bez Adema to će vam lakše bit. :kafa:

ŠTA_JE
Postovi: 1767
Pridružen/a: 17 avg 2009, 18:53
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ŠTA_JE » 11 jun 2026, 15:57

:thumbup:
DoktorXabaras je napisao/la:
11 jun 2026, 15:19
Šta kaže Zekić za Adema, "naravno da ćemo igri prilagoditi njegovoj poziciji na terenu"

Mamić isto govori da je on jedan od "senatora" koji bi tu trebali biti tj. ono što je pričao u onom intervju.

Press na vrhunskom nivou, nema šta :thumbup: sve ono što trebamo znati, možda je falilo pitanje za Gojkovića.
Pustiti Mamića da pravi ekipu a Zekića da to utegne i sprovede u pobjede.

Navijači se moraju vratiti na tribine.

Mamić ima plan!

ŠTA_JE
Postovi: 1767
Pridružen/a: 17 avg 2009, 18:53
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ŠTA_JE » 11 jun 2026, 15:59

mnon46 je napisao/la:
10 jun 2026, 20:00
ŠTA_JE je napisao/la:
10 jun 2026, 18:41
Auuuuu kako su mi iritantni ovi likovi sto napišu lafo inicijale pa kao pregovarano ili vec sta sa R.M. jaoooooooooo hahahahahahaha pa sta je u pitanju pa ne napisete pravo ime i prezime? Da ne pokvarite posao Klubu? Hahahahahahahahahaha
Rahmanović Mamar, šta nije jasno? 😂
Pa stvarno šta nije jasno?! Levatine glume lafo neke insidere pa stave inicijale :D

Avatar
Ammko99
Postovi: 252
Pridružen/a: 01 mar 2026, 12:44
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Ammko99 » 11 jun 2026, 16:14

Možemo mirno spavati od kad imamo dva Zorana u klubu.

Avatar
Hajdeee
Postovi: 6352
Pridružen/a: 05 maj 2018, 01:10
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Hajdeee » 11 jun 2026, 17:03



Koliko ozbiljnije sve to djeluje, kada su njih dvojica tu.

Kad se sjetim nekih prijasnjih sezona, pressova i pocetaka priprema, ovo je...pa recimo da barem obecava.
- FKS -

Lucas
Postovi: 4858
Pridružen/a: 20 apr 2022, 20:45
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Lucas » 11 jun 2026, 17:20

hazarder je napisao/la:
11 jun 2026, 15:55
Što prije počnete sa sastavljanjem formacija bez Adema to će vam lakše bit. :kafa:
Ona seljačina iz Čuništa ( 20 km od Olova, nema tog sela ni na vojnoj karti) NazorUso, stalno piše, da nam Ljaljic nije potreban i da ga treba vratiti u Sandžak.

Avatar
GalileoGalilei
Postovi: 2817
Pridružen/a: 11 avg 2021, 01:02
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la GalileoGalilei » 11 jun 2026, 17:38

NazorUso je napisao/la:
11 jun 2026, 15:49
DoktorXabaras je napisao/la:
11 jun 2026, 15:19
Šta kaže Zekić za Adema, "naravno da ćemo igri prilagoditi njegovoj poziciji na terenu"

Mamić isto govori da je on jedan od "senatora" koji bi tu trebali biti tj. ono što je pričao u onom intervju.

Press na vrhunskom nivou, nema šta :thumbup: sve ono što trebamo znati, možda je falilo pitanje za Gojkovića.
Pustiti Mamića da pravi ekipu a Zekića da to utegne i sprovede u pobjede.

Navijači se moraju vratiti na tribine.

Mamić ima plan!
Jok reci ce "Nabiyem na qrac i Adema i onog ko ga je doveo."
Jesi mozda cuo dio gdje ce sjesti sa pojedinim igracima i vidjeti da li su spremni zrtvovati se u svakom momentu za klub... E upravo taj dio se odnosio na sandzackog hadalja koji bira utakmice !
Ljudi vjeruju u ove pro forme izjave :rol:

Odgovori

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Google [Bot], misstianopenaldo i 27 gostiju.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []