12.06.2026 Bosna i Hercegovina - Kanada

Moderatori/ce: TaRgEt_,Monolog,ribery,_dreamer_,insider

Kljukusar
Postovi: 179
Pridružen/a: 05 sep 2025, 08:43
Kontakt:

Re: 12.06.2026 Bosna i Hercegovina - Kanada

Post Postao/la Kljukusar » 11 jun 2026, 16:23

slika

Na ovo sam naletio, ovo i ne izgleda tako lose.....


myself
Postovi: 194
Pridružen/a: 13 apr 2017, 13:18
Kontakt:

Re: 12.06.2026 Bosna i Hercegovina - Kanada

Post Postao/la myself » 11 jun 2026, 17:04

Kada je press konferencija po našem vremenu?

Avatar
Goalgetter
Postovi: 24469
Pridružen/a: 04 feb 2011, 12:48
Kontakt:

Re: 12.06.2026 Bosna i Hercegovina - Kanada

Post Postao/la Goalgetter » 11 jun 2026, 17:13

myself je napisao/la:
11 jun 2026, 17:04
Kada je press konferencija po našem vremenu?
00:45

Avatar
mrAdislic
Postovi: 1208
Pridružen/a: 31 avg 2020, 21:48
Lokacija: Bilinopoljska izjava
Kontakt:

Re: 12.06.2026 Bosna i Hercegovina - Kanada

Post Postao/la mrAdislic » 11 jun 2026, 17:23

Sveti je napisao/la:
11 jun 2026, 08:59
231983 je napisao/la:
11 jun 2026, 08:11
Nah1ddd je napisao/la:
11 jun 2026, 07:35


Napokon jedna navijačka koja mi se sviđa 😂😂😂
Hahhahaha šta je ovo sunce ti poljubim 😅😅😅

Nakon dvjestotog slušanja, meni je ova Helem nejse usla u uho i dobra mi je. Na prvo slušanje mi bila bezveze, sad je pjevam stalno. Ipak je kvalitet usplivao.
Od ovog AI smeća dobra mi je samo ona We are children of a lilies, nekako mi djeluje škotski, da se obradi kako spada u studiju i sa pravom ekipom, top bi bila.
Katarza je ludjak, pogledaj mu ostale pjesme :urnebes:

Btw. I meni je helemnejse napravio najbolju pjesmu, i takodje mi je bila sranje na prvo slusanje ali nekako kasnije dobije svoj oblik. Ostale pjesme su mi previse tryhard iskreno
Ma bas su sve nekakve bzvz pjesme mislio sam de ce biti sta bolje da se slusa za nabrijavanje, kao Hrvati sto imaju, a i mi 2014 smo imali par top pjesama.

Najzalije mi je sto Dvatesetorica nisu opet snimili nesto, kao Izuzetno onu,ona je najjaca bila, neki remake je trebao pasti.
BašČelik!🖤❤️

Avatar
baboedindzeko09
Postovi: 14572
Pridružen/a: 14 nov 2021, 18:25
Lokacija: Small Heath, Birmingham
Kontakt:

Re: 12.06.2026 Bosna i Hercegovina - Kanada

Post Postao/la baboedindzeko09 » 11 jun 2026, 17:36

Meni već sad neka šuhva ko da ja izlazim na teren za 28 sati
DEVEDESETKA - FORUMAŠ DECENIJE

Avatar
Madal
Postovi: 6044
Pridružen/a: 16 avg 2018, 11:58
Kontakt:

Re: 12.06.2026 Bosna i Hercegovina - Kanada

Post Postao/la Madal » 11 jun 2026, 17:38

mrAdislic je napisao/la:
11 jun 2026, 17:23
Sveti je napisao/la:
11 jun 2026, 08:59
231983 je napisao/la:
11 jun 2026, 08:11


Hahhahaha šta je ovo sunce ti poljubim 😅😅😅

Nakon dvjestotog slušanja, meni je ova Helem nejse usla u uho i dobra mi je. Na prvo slušanje mi bila bezveze, sad je pjevam stalno. Ipak je kvalitet usplivao.
Od ovog AI smeća dobra mi je samo ona We are children of a lilies, nekako mi djeluje škotski, da se obradi kako spada u studiju i sa pravom ekipom, top bi bila.
Katarza je ludjak, pogledaj mu ostale pjesme :urnebes:

Btw. I meni je helemnejse napravio najbolju pjesmu, i takodje mi je bila sranje na prvo slusanje ali nekako kasnije dobije svoj oblik. Ostale pjesme su mi previse tryhard iskreno
Ma bas su sve nekakve bzvz pjesme mislio sam de ce biti sta bolje da se slusa za nabrijavanje, kao Hrvati sto imaju, a i mi 2014 smo imali par top pjesama.

Najzalije mi je sto Dvatesetorica nisu opet snimili nesto, kao Izuzetno onu,ona je najjaca bila, neki remake je trebao pasti.
Helem nejse i grupaF je ponovo finu pjesmu izbacila
A ljudi slabo pamte to je ovde glavni problem
ko te jeb'o godinama **** te opet
-Beogradski sindikat

zeljovac21
Postovi: 2530
Pridružen/a: 06 jul 2019, 18:35
Kontakt:

Re: 12.06.2026 Bosna i Hercegovina - Kanada

Post Postao/la zeljovac21 » 11 jun 2026, 17:45

mrAdislic je napisao/la:
11 jun 2026, 17:23
Sveti je napisao/la:
11 jun 2026, 08:59
231983 je napisao/la:
11 jun 2026, 08:11


Hahhahaha šta je ovo sunce ti poljubim 😅😅😅

Nakon dvjestotog slušanja, meni je ova Helem nejse usla u uho i dobra mi je. Na prvo slušanje mi bila bezveze, sad je pjevam stalno. Ipak je kvalitet usplivao.
Od ovog AI smeća dobra mi je samo ona We are children of a lilies, nekako mi djeluje škotski, da se obradi kako spada u studiju i sa pravom ekipom, top bi bila.
Katarza je ludjak, pogledaj mu ostale pjesme :urnebes:

Btw. I meni je helemnejse napravio najbolju pjesmu, i takodje mi je bila sranje na prvo slusanje ali nekako kasnije dobije svoj oblik. Ostale pjesme su mi previse tryhard iskreno
Ma bas su sve nekakve bzvz pjesme mislio sam de ce biti sta bolje da se slusa za nabrijavanje, kao Hrvati sto imaju, a i mi 2014 smo imali par top pjesama.

Najzalije mi je sto Dvatesetorica nisu opet snimili nesto, kao Izuzetno onu,ona je najjaca bila, neki remake je trebao pasti.
A sta ce vam vise ista sem dubioze I am from Bosnia

Avatar
Beduin
Postovi: 19500
Pridružen/a: 07 avg 2015, 19:10
Lokacija: Beduin nema stalnu lokaciju
Kontakt:

Re: 12.06.2026 Bosna i Hercegovina - Kanada

Post Postao/la Beduin » 11 jun 2026, 17:51

Goalgetter je napisao/la:
11 jun 2026, 12:37
Nisam nesto pretjerano nervozan, naravno iscekivanje je veliko, ali nakon Italije i onog stresa kojeg sam prosao sam rekao da se uopste necu puno nervirati ili stresirati zbog utamica na SP. A i kao sto forumas iznad kaze, nakon 2014, ovo je sasvim jedan drugi osjecaj. :)
Isti sam. Nakon Italije sam rekao sebi da kako god prosli na SP imaju moju podrsku i postovanje, ostacu dosljedan sebi. Sigurno da ce se sutra znojiti dlanovi, ali sam toliko ponosan na njih da me to opusta.
Euforija je tu, ali nikako nervoza.
Ko od harama zivi, godisnje 2 puta ne podrigne.

075 ❤

Avatar
soccerfan
Postovi: 9948
Pridružen/a: 09 jan 2011, 23:44
Kontakt:

Re: 12.06.2026 Bosna i Hercegovina - Kanada

Post Postao/la soccerfan » 11 jun 2026, 17:55

Beduin je napisao/la:
11 jun 2026, 17:51
Goalgetter je napisao/la:
11 jun 2026, 12:37
Nisam nesto pretjerano nervozan, naravno iscekivanje je veliko, ali nakon Italije i onog stresa kojeg sam prosao sam rekao da se uopste necu puno nervirati ili stresirati zbog utamica na SP. A i kao sto forumas iznad kaze, nakon 2014, ovo je sasvim jedan drugi osjecaj. :)
Isti sam. Nakon Italije sam rekao sebi da kako god prosli na SP imaju moju podrsku i postovanje, ostacu dosljedan sebi. Sigurno da ce se sutra znojiti dlanovi, ali sam toliko ponosan na njih da me to opusta.
Euforija je tu, ali nikako nervoza.
Isto tako. Imam povjerenja I vjeru u ove momke da nas nece obrukati 😊
I Bogu je prosto bilo krstimol' se ili klanjamo....

Hordas1990
Postovi: 991
Pridružen/a: 13 maj 2025, 18:47
Kontakt:

Re: 12.06.2026 Bosna i Hercegovina - Kanada

Post Postao/la Hordas1990 » 11 jun 2026, 17:58

Kljukusar je napisao/la:
11 jun 2026, 16:23
slika

Na ovo sam naletio, ovo i ne izgleda tako lose.....
Samo Mahmic umjesto Gigovica i moze ali ja vjerujem da ce Dzeko ipak od prve i da je spreman.

Confiance
Postovi: 1354
Pridružen/a: 26 jan 2024, 19:27
Kontakt:

Re: 12.06.2026 Bosna i Hercegovina - Kanada

Post Postao/la Confiance » 11 jun 2026, 19:53

baboedindzeko09 je napisao/la:
11 jun 2026, 17:36
Meni već sad neka šuhva ko da ja izlazim na teren za 28 sati
slika

Kaunas
Postovi: 13529
Pridružen/a: 08 dec 2013, 11:36
Kontakt:

Re: 12.06.2026 Bosna i Hercegovina - Kanada

Post Postao/la Kaunas » 11 jun 2026, 20:09

231983 je napisao/la:
11 jun 2026, 08:11
Nah1ddd je napisao/la:
11 jun 2026, 07:35


Napokon jedna navijačka koja mi se sviđa 😂😂😂
Hahhahaha šta je ovo sunce ti poljubim 😅😅😅

Nakon dvjestotog slušanja, meni je ova Helem nejse usla u uho i dobra mi je. Na prvo slušanje mi bila bezveze, sad je pjevam stalno. Ipak je kvalitet usplivao.
Od ovog AI smeća dobra mi je samo ona We are children of a lilies, nekako mi djeluje škotski, da se obradi kako spada u studiju i sa pravom ekipom, top bi bila.
Poslusaj i ostale pjesme od Rahmetlije :mrgreen:
15.10.2013.

"Btw, ja vise nedam ni marke za gladnu djecu Afrike. Gladan insan ne moze puhati u ono cudo po vascijeli dan, nema sanse."

NoDi80
Postovi: 19033
Pridružen/a: 02 maj 2023, 20:58
Kontakt:

Re: 12.06.2026 Bosna i Hercegovina - Kanada

Post Postao/la NoDi80 » 11 jun 2026, 20:17




Pogledajte bratu storye

slika
Yugoslav First League: ⭐️
League of BiH: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Cup: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Supercup: ⭐️⭐️⭐️
UEFA Cup/UEFA Europa League
Semi-finalists
Quarter-finalists (2)
Mitropa Cup
Semi-finalists (2)
Intertoto Cup
Quarter-finalists
Raonffa 🏆

head88
Postovi: 259
Pridružen/a: 27 nov 2014, 15:58
Kontakt:

Re: 12.06.2026 Bosna i Hercegovina - Kanada

Post Postao/la head88 » 11 jun 2026, 20:29

Hordas1990 je napisao/la:
11 jun 2026, 17:58
Kljukusar je napisao/la:
11 jun 2026, 16:23
slika

Na ovo sam naletio, ovo i ne izgleda tako lose.....
Samo Mahmic umjesto Gigovica i moze ali ja vjerujem da ce Dzeko ipak od prve i da je spreman.
Ma kakvo ovo Memic mora igrati

Avatar
lisander
Postovi: 3188
Pridružen/a: 25 feb 2009, 19:43
Lokacija: velika zabacenost
Kontakt:

Re: 12.06.2026 Bosna i Hercegovina - Kanada

Post Postao/la lisander » 11 jun 2026, 20:32

Memić i Džeko igraju, moraju

Confiance
Postovi: 1354
Pridružen/a: 26 jan 2024, 19:27
Kontakt:

Re: 12.06.2026 Bosna i Hercegovina - Kanada

Post Postao/la Confiance » 11 jun 2026, 20:33

Kljukusar je napisao/la:
11 jun 2026, 16:23
slika

Na ovo sam naletio, ovo i ne izgleda tako lose.....
Bilo bi dobro u Ligi nacija od septembra na AMFu imati Hasica. Evo bas u ovoj formaciji bi nam bio ekstra, ne moze me niko ubijediti da se on i Mahmic ne bi bolje snasli od Gigovica u ovoj formaciji.

Doduse, to vrijedi iz perspektive ofanzivnog potencijala. Vjerujem da je Gigovic odgovorniji defanzivno od obojice. Kako god, dobro je imati sirine u ekipi

oneday
Postovi: 5
Pridružen/a: 01 apr 2026, 16:34
Kontakt:

Re: 12.06.2026 Bosna i Hercegovina - Kanada

Post Postao/la oneday » 11 jun 2026, 20:37

nešto kontam da su bacili Kanađani lafinu ovi da će biti naših 30 hiljada da prebace pritisak na nas da mi kao igramo na domaćem terenu, nadam se da je istina da će nas biti toliko ali realno teško, tako da možda je to neki master mind Kanađanin smislio

MiranGlasnic
Postovi: 998
Pridružen/a: 14 okt 2025, 16:11
Kontakt:

Re: 12.06.2026 Bosna i Hercegovina - Kanada

Post Postao/la MiranGlasnic » 11 jun 2026, 20:42

oneday je napisao/la:
11 jun 2026, 20:37
nešto kontam da su bacili Kanađani lafinu ovi da će biti naših 30 hiljada da prebace pritisak na nas da mi kao igramo na domaćem terenu, nadam se da je istina da će nas biti toliko ali realno teško, tako da možda je to neki master mind Kanađanin smislio
A nama će krivo biti ako nas bude 30 hiljada. :mrgreen:

Sindikat12
Postovi: 2284
Pridružen/a: 15 feb 2020, 21:01
Kontakt:

Re: 12.06.2026 Bosna i Hercegovina - Kanada

Post Postao/la Sindikat12 » 11 jun 2026, 20:42

Potpisujem

Mada ne vjerujem ni 1% da ce Ekvador treci zavrsit

slika

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: 231983, ASD, DnevnaDozaPklata, General505, LeCoq, MiranGlasnic, Napapijri, Sensei i 48 gostiju.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []