Ako nista barem su dokazani ljudi u fudbalu, ovi prije sve neki "potencijali" a ustvari prodavaci magle.
FK Sarajevo
Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz
Re: FK Sarajevo
Zauvijek ti znaj da cu tebe voljet' ja,
zauvijek ti znaj da cu tebe bodrit' ja!
zauvijek ti znaj da cu tebe bodrit' ja!
-
Hordas1990
- Postovi: 991
- Pridružen/a: 13 maj 2025, 18:47
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Jako zanimljive stvari rece Zoki 2 za Kospu 
Re: FK Sarajevo
Za Adema nije rečeno da će se formacija prilagoditi njemu. Nemojte mitomanije kad je sve dostupno u dva klika.
Zadnja izmjena: tabba77, dana/u 11 jun 2026, 18:08, ukupno mijenjano 1 put.
Nikad poraz, samo lekcija.
-
bordobijeli
- Postovi: 18304
- Pridružen/a: 27 okt 2011, 14:57
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Pogledati malo reprezentaciju i SP a onda 9 juli i pocinje pravi fudbal . Svi na istoj strani ,Vamos Rajvosa.
Re: FK Sarajevo
Fino su sredili ovu prostoriju za pres konferencije, izgleda evropski.
Konačno dobar potez Mirvića, jer Zekić i Mamić bi trebali posložiti stvari. Realno, za ovu ligu to je vrhunski tandem.
Konačno dobar potez Mirvića, jer Zekić i Mamić bi trebali posložiti stvari. Realno, za ovu ligu to je vrhunski tandem.
Re: FK Sarajevo
Kad stavis ljude i struke da se bave onim sto najbolje znaju, to mora izgledati ozbiljnije. Nadam se da je egomanijak konačno dosao tobe.
Re: FK Sarajevo
Odlicna pressica, sve na vrhunskom nivou, dva profesionalca koji vladaju fudbalskom materijom, uzivanje je bilo i gledati i slusati...BRAVO 
-
Tatamata1946
- Postovi: 2547
- Pridružen/a: 09 dec 2019, 11:22
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Zekic nas poziva da budemo svi jedinstveni i hajde da to i uradimo. Ne budimo seratori i malo svi nek spuste loptu pa da krenemo svi jako u novu sezonu
Ima propusta ali trebamo dati maksimalnu podrsku
Ima propusta ali trebamo dati maksimalnu podrsku
Re: FK Sarajevo
Al Sanel brat je 1000% ovdje na forumu, kako postavi pitanje za dovodjenje pojacanja iz Vukovara itd, ne bi me cudilo da je i ovdje pisao 
2x šampion Jugoslavije
5x šampion Bosne i Hercegovine
8x osvajač Kupa BiH
1x osvajač Superkupa BiH
--Najtrofejniji klub u Bosni i Hercegovini--
---------Saraj'vo, za tebe zivimo!!--------
5x šampion Bosne i Hercegovine
8x osvajač Kupa BiH
1x osvajač Superkupa BiH
--Najtrofejniji klub u Bosni i Hercegovini--
---------Saraj'vo, za tebe zivimo!!--------
Re: FK Sarajevo
Kako ste mi vas trojica, Nino, Alene, Historicaru ?
"Stvarno ne shvatam ovo pisanje po forumu o strancima. Kao imamo previse stranaca ??? :?:
Uopste nemamo. Imamo tri stranca. Keremeha,Renana i Vrancica" (anti)KLOC
Uopste nemamo. Imamo tri stranca. Keremeha,Renana i Vrancica" (anti)KLOC
Re: FK Sarajevo
Sta ce, onanisu na pretplacenog sandzackog Pirla koji je tempirana bomba za svlacionicu.GalileoGalilei je napisao/la: ↑11 jun 2026, 17:38Ljudi vjeruju u ove pro forme izjaveNazorUso je napisao/la: ↑11 jun 2026, 15:49Jok reci ce "Nabiyem na qrac i Adema i onog ko ga je doveo."DoktorXabaras je napisao/la: ↑11 jun 2026, 15:19Šta kaže Zekić za Adema, "naravno da ćemo igri prilagoditi njegovoj poziciji na terenu"
Mamić isto govori da je on jedan od "senatora" koji bi tu trebali biti tj. ono što je pričao u onom intervju.
Press na vrhunskom nivou, nema štasve ono što trebamo znati, možda je falilo pitanje za Gojkovića.
Pustiti Mamića da pravi ekipu a Zekića da to utegne i sprovede u pobjede.
Navijači se moraju vratiti na tribine.
Mamić ima plan!
Jesi mozda cuo dio gdje ce sjesti sa pojedinim igracima i vidjeti da li su spremni zrtvovati se u svakom momentu za klub... E upravo taj dio se odnosio na sandzackog hadalja koji bira utakmice !![]()
Ali polako, ubrzo ce im sve biti jasno...
"Stvarno ne shvatam ovo pisanje po forumu o strancima. Kao imamo previse stranaca ??? :?:
Uopste nemamo. Imamo tri stranca. Keremeha,Renana i Vrancica" (anti)KLOC
Uopste nemamo. Imamo tri stranca. Keremeha,Renana i Vrancica" (anti)KLOC
- DoktorXabaras
- Postovi: 2046
- Pridružen/a: 25 nov 2025, 18:02
- Lokacija: 18.4174847596 43.887485624
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Sačekaj kad krenu objave "hvala i sretno" vidjet ćeš histerije i ludila.
Doktor za retardaciju.
PSIHIJATRIJSKA BOLNICA KANTONA SARAJEVO
PSIHIJATRIJSKA BOLNICA KANTONA SARAJEVO
Re: FK Sarajevo
Steta bi bilo da Krdzalic ode, treba nam sirine u veznom redu. Posebno za Cimirota koji je okosnica ali je rovit bas. Krdzalic je korektan po meni.
Re: FK Sarajevo
Ponovo se ekipa pravi relativno kasno, Zekić reče da ima 10 dana roka da odluči koji profili igrača mu trebaju. Dok on odluči, pa dok se dovedu to je kasno. Evropa je vrlo blizu.
Re: FK Sarajevo
Mislim da je Zoran na pressu morao obecati titulu ove sezone. Ili smo vec kleknuli pred Vicom
- DoktorXabaras
- Postovi: 2046
- Pridružen/a: 25 nov 2025, 18:02
- Lokacija: 18.4174847596 43.887485624
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Koliko sam ga ja skonto rekao je i da mu je prva europska utakmica kao pripremna.
Doktor za retardaciju.
PSIHIJATRIJSKA BOLNICA KANTONA SARAJEVO
PSIHIJATRIJSKA BOLNICA KANTONA SARAJEVO
Re: FK Sarajevo
Ganjat kup uz dobru igru ja zadovoljan a titula ide vjv beusovoj prciji
Zauvijek ti znaj da cu tebe voljet' ja,
zauvijek ti znaj da cu tebe bodrit' ja!
zauvijek ti znaj da cu tebe bodrit' ja!
Online
Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], bordobijeli, trunks1946 i 17 gostiju.




.png)