FK Sarajevo

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Koju poziciju će zauzeti FKS na kraju ove sezone?

Prvaci
46
11%
Drugi
42
10%
Treći
138
34%
Četvrti
76
19%
Peti
34
8%
Šesti
17
4%
Sedmi
6
1%
Osmi
15
4%
Ispadamo iz lige
36
9%
 
Ukupno glasova: 410

Avatar
James1987
Postovi: 967
Pridružen/a: 31 jul 2023, 20:36
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la James1987 » 11 jun 2026, 17:46

Hajdeee je napisao/la:
11 jun 2026, 17:03


Koliko ozbiljnije sve to djeluje, kada su njih dvojica tu.

Kad se sjetim nekih prijasnjih sezona, pressova i pocetaka priprema, ovo je...pa recimo da barem obecava.
Ako nista barem su dokazani ljudi u fudbalu, ovi prije sve neki "potencijali" a ustvari prodavaci magle.
Zauvijek ti znaj da cu tebe voljet' ja,
zauvijek ti znaj da cu tebe bodrit' ja!

Hordas1990
Postovi: 991
Pridružen/a: 13 maj 2025, 18:47
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Hordas1990 » 11 jun 2026, 17:57

Jako zanimljive stvari rece Zoki 2 za Kospu :P

Avatar
tabba77
Postovi: 3788
Pridružen/a: 16 feb 2023, 11:40
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la tabba77 » 11 jun 2026, 18:08

Za Adema nije rečeno da će se formacija prilagoditi njemu. Nemojte mitomanije kad je sve dostupno u dva klika.
Zadnja izmjena: tabba77, dana/u 11 jun 2026, 18:08, ukupno mijenjano 1 put.
Nikad poraz, samo lekcija.

bordobijeli
Postovi: 18305
Pridružen/a: 27 okt 2011, 14:57
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la bordobijeli » 11 jun 2026, 18:08

Pogledati malo reprezentaciju i SP a onda 9 juli i pocinje pravi fudbal . Svi na istoj strani ,Vamos Rajvosa.

Avatar
Madafaka
Postovi: 3328
Pridružen/a: 04 jun 2009, 19:13
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Madafaka » 11 jun 2026, 18:13

Fino su sredili ovu prostoriju za pres konferencije, izgleda evropski.

Konačno dobar potez Mirvića, jer Zekić i Mamić bi trebali posložiti stvari. Realno, za ovu ligu to je vrhunski tandem.

Avatar
nokee
Postovi: 3511
Pridružen/a: 10 feb 2012, 22:37
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la nokee » 11 jun 2026, 18:25

Kad stavis ljude i struke da se bave onim sto najbolje znaju, to mora izgledati ozbiljnije. Nadam se da je egomanijak konačno dosao tobe.

Avatar
skoJaa
Postovi: 724
Pridružen/a: 28 okt 2012, 01:13
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la skoJaa » 11 jun 2026, 18:27

Madafaka je napisao/la:
11 jun 2026, 18:13
Fino su sredili ovu prostoriju za pres konferencije, izgleda evropski.

Konačno dobar potez Mirvića, jer Zekić i Mamić bi trebali posložiti stvari. Realno, za ovu ligu to je vrhunski tandem.
Samo fale mikrofoni da se upotpuni.

Avatar
Vanja8
Postovi: 14081
Pridružen/a: 18 jun 2018, 21:16
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Vanja8 » 11 jun 2026, 19:14

Odlicna pressica, sve na vrhunskom nivou, dva profesionalca koji vladaju fudbalskom materijom, uzivanje je bilo i gledati i slusati...BRAVO :clap:

Tatamata1946
Postovi: 2547
Pridružen/a: 09 dec 2019, 11:22
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Tatamata1946 » 11 jun 2026, 19:16

Zekic nas poziva da budemo svi jedinstveni i hajde da to i uradimo. Ne budimo seratori i malo svi nek spuste loptu pa da krenemo svi jako u novu sezonu
Ima propusta ali trebamo dati maksimalnu podrsku

Avatar
plisek
Postovi: 1093
Pridružen/a: 09 mar 2024, 20:43
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la plisek » 11 jun 2026, 19:31

Al Sanel brat je 1000% ovdje na forumu, kako postavi pitanje za dovodjenje pojacanja iz Vukovara itd, ne bi me cudilo da je i ovdje pisao :urnebes:
2x šampion Jugoslavije
5x šampion Bosne i Hercegovine
8x osvajač Kupa BiH
1x osvajač Superkupa BiH
--Najtrofejniji klub u Bosni i Hercegovini--
---------Saraj'vo, za tebe zivimo!!--------

Avatar
Vanja8
Postovi: 14081
Pridružen/a: 18 jun 2018, 21:16
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Vanja8 » 11 jun 2026, 19:36

plisek je napisao/la:
11 jun 2026, 19:31
Al Sanel brat je 1000% ovdje na forumu, kako postavi pitanje za dovodjenje pojacanja iz Vukovara itd, ne bi me cudilo da je i ovdje pisao :urnebes:
A sta kaze,"Sefe dobro nam dosao..." :rol: :rol: :rol: :kralj:

Avatar
NazorUso
Postovi: 6852
Pridružen/a: 09 avg 2021, 18:25
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la NazorUso » 11 jun 2026, 19:42

Lucas je napisao/la:
11 jun 2026, 17:20
hazarder je napisao/la:
11 jun 2026, 15:55
Što prije počnete sa sastavljanjem formacija bez Adema to će vam lakše bit. :kafa:
Ona seljačina iz Čuništa ( 20 km od Olova, nema tog sela ni na vojnoj karti) NazorUso, stalno piše, da nam Ljaljic nije potreban i da ga treba vratiti u Sandžak.
Kako ste mi vas trojica, Nino, Alene, Historicaru ? ❤️
"Stvarno ne shvatam ovo pisanje po forumu o strancima. Kao imamo previse stranaca ??? :?:
Uopste nemamo. Imamo tri stranca. Keremeha,Renana i Vrancica" (anti)KLOC

Avatar
NazorUso
Postovi: 6852
Pridružen/a: 09 avg 2021, 18:25
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la NazorUso » 11 jun 2026, 19:45

GalileoGalilei je napisao/la:
11 jun 2026, 17:38
NazorUso je napisao/la:
11 jun 2026, 15:49
DoktorXabaras je napisao/la:
11 jun 2026, 15:19
Šta kaže Zekić za Adema, "naravno da ćemo igri prilagoditi njegovoj poziciji na terenu"

Mamić isto govori da je on jedan od "senatora" koji bi tu trebali biti tj. ono što je pričao u onom intervju.

Press na vrhunskom nivou, nema šta :thumbup: sve ono što trebamo znati, možda je falilo pitanje za Gojkovića.
Pustiti Mamića da pravi ekipu a Zekića da to utegne i sprovede u pobjede.

Navijači se moraju vratiti na tribine.

Mamić ima plan!
Jok reci ce "Nabiyem na qrac i Adema i onog ko ga je doveo."
Jesi mozda cuo dio gdje ce sjesti sa pojedinim igracima i vidjeti da li su spremni zrtvovati se u svakom momentu za klub... E upravo taj dio se odnosio na sandzackog hadalja koji bira utakmice !
Ljudi vjeruju u ove pro forme izjave :rol:
Sta ce, onanisu na pretplacenog sandzackog Pirla koji je tempirana bomba za svlacionicu.
Ali polako, ubrzo ce im sve biti jasno...
"Stvarno ne shvatam ovo pisanje po forumu o strancima. Kao imamo previse stranaca ??? :?:
Uopste nemamo. Imamo tri stranca. Keremeha,Renana i Vrancica" (anti)KLOC

Avatar
DoktorXabaras
Postovi: 2048
Pridružen/a: 25 nov 2025, 18:02
Lokacija: 18.4174847596 43.887485624
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la DoktorXabaras » 11 jun 2026, 20:14

Ammko99 je napisao/la:
11 jun 2026, 16:14
Možemo mirno spavati od kad imamo dva Zorana u klubu.
Sačekaj kad krenu objave "hvala i sretno" vidjet ćeš histerije i ludila.
Doktor za retardaciju.
PSIHIJATRIJSKA BOLNICA KANTONA SARAJEVO

Mirza87
Postovi: 31
Pridružen/a: 12 jan 2025, 18:57
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Mirza87 » 11 jun 2026, 20:43

Steta bi bilo da Krdzalic ode, treba nam sirine u veznom redu. Posebno za Cimirota koji je okosnica ali je rovit bas. Krdzalic je korektan po meni.

fks74
Postovi: 13465
Pridružen/a: 14 jul 2016, 20:57
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la fks74 » 11 jun 2026, 20:49

Ponovo se ekipa pravi relativno kasno, Zekić reče da ima 10 dana roka da odluči koji profili igrača mu trebaju. Dok on odluči, pa dok se dovedu to je kasno. Evropa je vrlo blizu.

Avatar
Kimun
Postovi: 325
Pridružen/a: 08 avg 2022, 15:38
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Kimun » 11 jun 2026, 20:58

Mislim da je Zoran na pressu morao obecati titulu ove sezone. Ili smo vec kleknuli pred Vicom

Avatar
Vanja8
Postovi: 14081
Pridružen/a: 18 jun 2018, 21:16
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Vanja8 » 11 jun 2026, 21:01

Kimun je napisao/la:
11 jun 2026, 20:58
Mislim da je Zoran na pressu morao obecati titulu ove sezone. Ili smo vec kleknuli pred Vicom
Zivota ti, ko bi u ovoj ligi obecao titulu...?
Da je to uradio, prvi bih rekao da je salabajzer...

Avatar
DoktorXabaras
Postovi: 2048
Pridružen/a: 25 nov 2025, 18:02
Lokacija: 18.4174847596 43.887485624
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la DoktorXabaras » 11 jun 2026, 21:03

fks74 je napisao/la:
11 jun 2026, 20:49
Ponovo se ekipa pravi relativno kasno, Zekić reče da ima 10 dana roka da odluči koji profili igrača mu trebaju. Dok on odluči, pa dok se dovedu to je kasno. Evropa je vrlo blizu.
Koliko sam ga ja skonto rekao je i da mu je prva europska utakmica kao pripremna.
Doktor za retardaciju.
PSIHIJATRIJSKA BOLNICA KANTONA SARAJEVO

Avatar
James1987
Postovi: 967
Pridružen/a: 31 jul 2023, 20:36
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la James1987 » 11 jun 2026, 21:06

Vanja8 je napisao/la:
11 jun 2026, 21:01
Kimun je napisao/la:
11 jun 2026, 20:58
Mislim da je Zoran na pressu morao obecati titulu ove sezone. Ili smo vec kleknuli pred Vicom
Zivota ti, ko bi u ovoj ligi obecao titulu...?
Da je to uradio, prvi bih rekao da je salabajzer...
Ganjat kup uz dobru igru ja zadovoljan a titula ide vjv beusovoj prciji
Zauvijek ti znaj da cu tebe voljet' ja,
zauvijek ti znaj da cu tebe bodrit' ja!

Odgovori

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Google [Bot], misstianopenaldo i 30 gostiju.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []