12.06.2026 Bosna i Hercegovina - Kanada

Moderatori/ce: TaRgEt_,Monolog,ribery,_dreamer_,insider

Nah1ddd
Postovi: 63
Pridružen/a: 03 nov 2025, 21:45
Kontakt:

Re: 12.06.2026 Bosna i Hercegovina - Kanada

Post Postao/la Nah1ddd » 11 jun 2026, 20:50

zeljovac21 je napisao/la:
11 jun 2026, 17:45
mrAdislic je napisao/la:
11 jun 2026, 17:23
Sveti je napisao/la:
11 jun 2026, 08:59


Katarza je ludjak, pogledaj mu ostale pjesme :urnebes:

Btw. I meni je helemnejse napravio najbolju pjesmu, i takodje mi je bila sranje na prvo slusanje ali nekako kasnije dobije svoj oblik. Ostale pjesme su mi previse tryhard iskreno
Ma bas su sve nekakve bzvz pjesme mislio sam de ce biti sta bolje da se slusa za nabrijavanje, kao Hrvati sto imaju, a i mi 2014 smo imali par top pjesama.

Najzalije mi je sto Dvatesetorica nisu opet snimili nesto, kao Izuzetno onu,ona je najjaca bila, neki remake je trebao pasti.
A sta ce vam vise ista sem dubioze I am from Bosnia
Ima nas koji ne slušamo dijagnozu kolektiv.

Kaunas
Postovi: 13527
Pridružen/a: 08 dec 2013, 11:36
Kontakt:

Re: 12.06.2026 Bosna i Hercegovina - Kanada

Post Postao/la Kaunas » 11 jun 2026, 20:51

Sindikat12 je napisao/la:
11 jun 2026, 20:42
Potpisujem

Mada ne vjerujem ni 1% da ce Ekvador treci zavrsit

slika
U toj grupi treci zavrsit je premija. Prvi je yebao jeza u ledja jer odmah ide na Spaniju i Francusku u 1/16 i 1/8.
15.10.2013.

"Btw, ja vise nedam ni marke za gladnu djecu Afrike. Gladan insan ne moze puhati u ono cudo po vascijeli dan, nema sanse."

Avatar
Sveti
Postovi: 10126
Pridružen/a: 01 sep 2012, 21:25
Lokacija: Silent Hill
Kontakt:

Re: 12.06.2026 Bosna i Hercegovina - Kanada

Post Postao/la Sveti » 11 jun 2026, 20:52

Gledam otvaranje i emocije me savladjuju cim sam vidio zastavu, ne smijem ni pomislit kako ce sutra bit
naprijed rejal

Avatar
231983
Postovi: 2138
Pridružen/a: 25 sep 2020, 00:08
Kontakt:

Re: 12.06.2026 Bosna i Hercegovina - Kanada

Post Postao/la 231983 » 11 jun 2026, 20:58

Ja vec poceo plakat 😢

Avatar
GrbavicaHrammm
Postovi: 1652
Pridružen/a: 13 dec 2025, 19:41
Kontakt:

Re: 12.06.2026 Bosna i Hercegovina - Kanada

Post Postao/la GrbavicaHrammm » 11 jun 2026, 21:01

Kolika je vjerovatnoca da ce i 3 boda biti dovoljna za 3mj i prolazak?

Avatar
Mokes
Postovi: 16392
Pridružen/a: 26 mar 2012, 15:09
Kontakt:

Re: 12.06.2026 Bosna i Hercegovina - Kanada

Post Postao/la Mokes » 11 jun 2026, 21:04

GrbavicaHrammm je napisao/la:
11 jun 2026, 21:01
Kolika je vjerovatnoca da ce i 3 boda biti dovoljna za 3mj i prolazak?
Zavisi od gol-razlike. Sto bolja, to vece sanse. To je neka moja pretpostavka. Tako je na Euru bilo, s tim sto je tu bilo duplo manje grupa.
League winners
Yugoslavia - ★★
Bosnia&Herzegovina - ★★★★★
Cup winners
Bosnia&Herzegovina - ★★★★★★★

London Paris Rome London Berlin
1992 2006 2009 2011 2015

Avatar
GrbavicaHrammm
Postovi: 1652
Pridružen/a: 13 dec 2025, 19:41
Kontakt:

Re: 12.06.2026 Bosna i Hercegovina - Kanada

Post Postao/la GrbavicaHrammm » 11 jun 2026, 21:07

Mokes je napisao/la:
11 jun 2026, 21:04
GrbavicaHrammm je napisao/la:
11 jun 2026, 21:01
Kolika je vjerovatnoca da ce i 3 boda biti dovoljna za 3mj i prolazak?
Zavisi od gol-razlike. Sto bolja, to vece sanse. To je neka moja pretpostavka. Tako je na Euru bilo, s tim sto je tu bilo duplo manje grupa.

Ja mislim da ce mnogi i uz negativnu gol razliku proci sa 3b.. vicemo

4b je 99% prolazak

Sindikat12
Postovi: 2276
Pridružen/a: 15 feb 2020, 21:01
Kontakt:

Re: 12.06.2026 Bosna i Hercegovina - Kanada

Post Postao/la Sindikat12 » 11 jun 2026, 21:14

Svedski mediji koji su u Kanadi javljaju da se ocekiva invazija nasih navijaca… pisu da se na svakom koraku mogu vidjeti nasi dresovi.

Avatar
ledesma
Postovi: 5768
Pridružen/a: 28 feb 2016, 14:21
Kontakt:

Re: 12.06.2026 Bosna i Hercegovina - Kanada

Post Postao/la ledesma » 11 jun 2026, 21:42

ovaj Toronto ko moj Džidžikovac
"Znaš kako ti je to, rodiš se u Sarajevu i navijaš za Sarajevo. Ima i onih koji su u manjini i navijaju za Želju. Hvala Bogu ja nisam među njima". Dino Merlin

Daduli
Postovi: 1048
Pridružen/a: 10 avg 2016, 14:30
Kontakt:

Re: 12.06.2026 Bosna i Hercegovina - Kanada

Post Postao/la Daduli » 11 jun 2026, 22:06

Šta je ovo sa Čelikom. Je li tačno da je otpao i da je Malić umjesto njega na spisku? Ili mediji lupetaju?
Glory Glory Man United

Bosnjo22
Postovi: 73
Pridružen/a: 09 maj 2026, 18:10
Kontakt:

Re: 12.06.2026 Bosna i Hercegovina - Kanada

Post Postao/la Bosnjo22 » 11 jun 2026, 22:07

Au jos 23h,Bog zna kako ce se veceras spavati,kako ce tek nasi tamo u Torontu spavati znajuci da sutra igraju jednu od utakmica zivota

Coolpanda24
Postovi: 3197
Pridružen/a: 09 sep 2024, 19:21
Kontakt:

Re: 12.06.2026 Bosna i Hercegovina - Kanada

Post Postao/la Coolpanda24 » 11 jun 2026, 22:08

Daduli je napisao/la:
11 jun 2026, 22:06
Šta je ovo sa Čelikom. Je li tačno da je otpao i da je Malić umjesto njega na spisku? Ili mediji lupetaju?
Ne lupetaju mediji. U 21h je Barabrez prijavio finalih 26, evo spiska:
https://fdp.fifa.org/assetspublic/ce281 ... nglish.pdf

Maverick
Postovi: 527
Pridružen/a: 30 avg 2015, 14:54
Kontakt:

Re: 12.06.2026 Bosna i Hercegovina - Kanada

Post Postao/la Maverick » 11 jun 2026, 22:09

231983 je napisao/la:
11 jun 2026, 20:58
Ja vec poceo plakat 😢
Pa ne idu na liniju pa da ih suzama ispračaš. Ako te žena ufati da plačeš radi fudbala tek češ vidjet šta je plač :mrgreen:
'Papak se nikad gradu nece prilagoditi. Citav zivot ce probati preko reda, bacat ce otpad na ulicu i ako mu kazes: 'Ispalo Vam nesto', on ce te pokusati prebiti, ako zakljuci da je jaci od tebe' by SZ

Daduli
Postovi: 1048
Pridružen/a: 10 avg 2016, 14:30
Kontakt:

Re: 12.06.2026 Bosna i Hercegovina - Kanada

Post Postao/la Daduli » 11 jun 2026, 22:11

Coolpanda24 je napisao/la:
11 jun 2026, 22:08
Daduli je napisao/la:
11 jun 2026, 22:06
Šta je ovo sa Čelikom. Je li tačno da je otpao i da je Malić umjesto njega na spisku? Ili mediji lupetaju?
Ne lupetaju mediji. U 21h je Barabrez prijavio finalih 26, evo spiska:
https://fdp.fifa.org/assetspublic/ce281 ... nglish.pdf

Šteta. Malić mi se nije svidio , jedini igrač umjesto kojeg bih ga stavio je Mujakić, mada se tim ne znam koliko bi se dobilo jer ovaj igra lijevo a Malić desno. Biće prilike za Čelika.
Glory Glory Man United

Coolpanda24
Postovi: 3197
Pridružen/a: 09 sep 2024, 19:21
Kontakt:

Re: 12.06.2026 Bosna i Hercegovina - Kanada

Post Postao/la Coolpanda24 » 11 jun 2026, 22:23

Daduli je napisao/la:
11 jun 2026, 22:11
Coolpanda24 je napisao/la:
11 jun 2026, 22:08
Daduli je napisao/la:
11 jun 2026, 22:06
Šta je ovo sa Čelikom. Je li tačno da je otpao i da je Malić umjesto njega na spisku? Ili mediji lupetaju?
Ne lupetaju mediji. U 21h je Barabrez prijavio finalih 26, evo spiska:
https://fdp.fifa.org/assetspublic/ce281 ... nglish.pdf

Šteta. Malić mi se nije svidio , jedini igrač umjesto kojeg bih ga stavio je Mujakić, mada se tim ne znam koliko bi se dobilo jer ovaj igra lijevo a Malić desno. Biće prilike za Čelika.
Ma nisam ni ja oduševljen njime, ali fakat nam je trebao desni bek.
Dao je kakav takav doprinos u kvalama, krenuo u Ameriku bez sigurnosti da će biti u rosteru uopšte i evo nagrađen. Momku sve najbolje, ali nadam se da neće biti potrebe da zaigra te da će Dedara odigrati 3x90min, aBd.

Avatar
231983
Postovi: 2138
Pridružen/a: 25 sep 2020, 00:08
Kontakt:

Re: 12.06.2026 Bosna i Hercegovina - Kanada

Post Postao/la 231983 » 11 jun 2026, 22:27

Maverick je napisao/la:
11 jun 2026, 22:09
231983 je napisao/la:
11 jun 2026, 20:58
Ja vec poceo plakat 😢
Pa ne idu na liniju pa da ih suzama ispračaš. Ako te žena ufati da plačeš radi fudbala tek češ vidjet šta je plač :mrgreen:
E yebemu drug, pa imaju suze radosnice 🫠
Žena je u narednih mjesec dana u ofsajdu

Avatar
Sveti
Postovi: 10126
Pridružen/a: 01 sep 2012, 21:25
Lokacija: Silent Hill
Kontakt:

Re: 12.06.2026 Bosna i Hercegovina - Kanada

Post Postao/la Sveti » 11 jun 2026, 22:28

Mislim ima smisla. Malic ti moze pokrit tri pozicije na terenu. Iako sam vise za igrace koji igraju na svojim prirodnim pozicijama, ali sergej ocigledno gotivi polivalentne
naprijed rejal

ZgemboNr1
Postovi: 12
Pridružen/a: 06 sep 2025, 05:39
Kontakt:

Re: 12.06.2026 Bosna i Hercegovina - Kanada

Post Postao/la ZgemboNr1 » 11 jun 2026, 22:33

E **** ga Nidale. Trebao je biti važan igrač, planiran kao treći stoper. Srećom pa je Barbarez pozvao dovoljno stopera, jer je i Katić nespreman.

meho-medo
Postovi: 3363
Pridružen/a: 16 maj 2011, 19:13
Kontakt:

Re: 12.06.2026 Bosna i Hercegovina - Kanada

Post Postao/la meho-medo » 11 jun 2026, 22:58

Znaci sutra vjerovatno ovako startamo:
----------------------Vasilj------------------
-Dedic-Katic-Muharemovic-Kolasinac-
-Bajraktarevic-Bašić-Tahirovic-Memic-
------------Demirovic--Lukic--------------------

Šunjic i Dzeko mislim da nece poceti.
"Želio sam da se strpim i sustegnem od tebe ali, izdala me je ljubav u srcu koja za tebe od davnina traje. İ znaj da sam se u tebe zaljubio, i sada kad to znaš čini što hoćeš."
(İbn Qajjim)

RaZuti
Postovi: 865
Pridružen/a: 30 dec 2021, 20:05
Kontakt:

Re: 12.06.2026 Bosna i Hercegovina - Kanada

Post Postao/la RaZuti » 11 jun 2026, 23:11

Sveti je napisao/la:
11 jun 2026, 20:52
Gledam otvaranje i emocije me savladjuju cim sam vidio zastavu, ne smijem ni pomislit kako ce sutra bit
isto brate

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: bordobijeli i 21 gost.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []