Ima nas koji ne slušamo dijagnozu kolektiv.zeljovac21 je napisao/la: ↑11 jun 2026, 17:45A sta ce vam vise ista sem dubioze I am from BosniamrAdislic je napisao/la: ↑11 jun 2026, 17:23Ma bas su sve nekakve bzvz pjesme mislio sam de ce biti sta bolje da se slusa za nabrijavanje, kao Hrvati sto imaju, a i mi 2014 smo imali par top pjesama.
Najzalije mi je sto Dvatesetorica nisu opet snimili nesto, kao Izuzetno onu,ona je najjaca bila, neki remake je trebao pasti.
12.06.2026 Bosna i Hercegovina - Kanada
Moderatori/ce: TaRgEt_,Monolog,ribery,_dreamer_,insider
Re: 12.06.2026 Bosna i Hercegovina - Kanada
Re: 12.06.2026 Bosna i Hercegovina - Kanada
U toj grupi treci zavrsit je premija. Prvi je yebao jeza u ledja jer odmah ide na Spaniju i Francusku u 1/16 i 1/8.Sindikat12 je napisao/la: ↑11 jun 2026, 20:42Potpisujem
Mada ne vjerujem ni 1% da ce Ekvador treci zavrsit
![]()
15.10.2013.
"Btw, ja vise nedam ni marke za gladnu djecu Afrike. Gladan insan ne moze puhati u ono cudo po vascijeli dan, nema sanse."
"Btw, ja vise nedam ni marke za gladnu djecu Afrike. Gladan insan ne moze puhati u ono cudo po vascijeli dan, nema sanse."
Re: 12.06.2026 Bosna i Hercegovina - Kanada
Gledam otvaranje i emocije me savladjuju cim sam vidio zastavu, ne smijem ni pomislit kako ce sutra bit
naprijed rejal
Re: 12.06.2026 Bosna i Hercegovina - Kanada
Ja vec poceo plakat 
- GrbavicaHrammm
- Postovi: 1652
- Pridružen/a: 13 dec 2025, 19:41
- Kontakt:
Re: 12.06.2026 Bosna i Hercegovina - Kanada
Kolika je vjerovatnoca da ce i 3 boda biti dovoljna za 3mj i prolazak?
Re: 12.06.2026 Bosna i Hercegovina - Kanada
Zavisi od gol-razlike. Sto bolja, to vece sanse. To je neka moja pretpostavka. Tako je na Euru bilo, s tim sto je tu bilo duplo manje grupa.GrbavicaHrammm je napisao/la: ↑11 jun 2026, 21:01Kolika je vjerovatnoca da ce i 3 boda biti dovoljna za 3mj i prolazak?
League winners
Yugoslavia - ★★
Bosnia&Herzegovina - ★★★★★
Cup winners
Bosnia&Herzegovina - ★★★★★★★
London Paris Rome London Berlin
1992 2006 2009 2011 2015
Yugoslavia - ★★
Bosnia&Herzegovina - ★★★★★
Cup winners
Bosnia&Herzegovina - ★★★★★★★
London Paris Rome London Berlin
1992 2006 2009 2011 2015
- GrbavicaHrammm
- Postovi: 1652
- Pridružen/a: 13 dec 2025, 19:41
- Kontakt:
Re: 12.06.2026 Bosna i Hercegovina - Kanada
Mokes je napisao/la: ↑11 jun 2026, 21:04Zavisi od gol-razlike. Sto bolja, to vece sanse. To je neka moja pretpostavka. Tako je na Euru bilo, s tim sto je tu bilo duplo manje grupa.GrbavicaHrammm je napisao/la: ↑11 jun 2026, 21:01Kolika je vjerovatnoca da ce i 3 boda biti dovoljna za 3mj i prolazak?
Ja mislim da ce mnogi i uz negativnu gol razliku proci sa 3b.. vicemo
4b je 99% prolazak
-
Sindikat12
- Postovi: 2278
- Pridružen/a: 15 feb 2020, 21:01
- Kontakt:
Re: 12.06.2026 Bosna i Hercegovina - Kanada
Svedski mediji koji su u Kanadi javljaju da se ocekiva invazija nasih navijaca… pisu da se na svakom koraku mogu vidjeti nasi dresovi.
Re: 12.06.2026 Bosna i Hercegovina - Kanada
ovaj Toronto ko moj Džidžikovac
"Znaš kako ti je to, rodiš se u Sarajevu i navijaš za Sarajevo. Ima i onih koji su u manjini i navijaju za Želju. Hvala Bogu ja nisam među njima". Dino Merlin
Re: 12.06.2026 Bosna i Hercegovina - Kanada
Šta je ovo sa Čelikom. Je li tačno da je otpao i da je Malić umjesto njega na spisku? Ili mediji lupetaju?
Glory Glory Man United
Re: 12.06.2026 Bosna i Hercegovina - Kanada
Au jos 23h,Bog zna kako ce se veceras spavati,kako ce tek nasi tamo u Torontu spavati znajuci da sutra igraju jednu od utakmica zivota
-
Coolpanda24
- Postovi: 3197
- Pridružen/a: 09 sep 2024, 19:21
- Kontakt:
Re: 12.06.2026 Bosna i Hercegovina - Kanada
Ne lupetaju mediji. U 21h je Barabrez prijavio finalih 26, evo spiska:
https://fdp.fifa.org/assetspublic/ce281 ... nglish.pdf
Re: 12.06.2026 Bosna i Hercegovina - Kanada
Pa ne idu na liniju pa da ih suzama ispračaš. Ako te žena ufati da plačeš radi fudbala tek češ vidjet šta je plač
'Papak se nikad gradu nece prilagoditi. Citav zivot ce probati preko reda, bacat ce otpad na ulicu i ako mu kazes: 'Ispalo Vam nesto', on ce te pokusati prebiti, ako zakljuci da je jaci od tebe' by SZ
Re: 12.06.2026 Bosna i Hercegovina - Kanada
Coolpanda24 je napisao/la: ↑11 jun 2026, 22:08Ne lupetaju mediji. U 21h je Barabrez prijavio finalih 26, evo spiska:
https://fdp.fifa.org/assetspublic/ce281 ... nglish.pdf
Šteta. Malić mi se nije svidio , jedini igrač umjesto kojeg bih ga stavio je Mujakić, mada se tim ne znam koliko bi se dobilo jer ovaj igra lijevo a Malić desno. Biće prilike za Čelika.
Glory Glory Man United
-
Coolpanda24
- Postovi: 3197
- Pridružen/a: 09 sep 2024, 19:21
- Kontakt:
Re: 12.06.2026 Bosna i Hercegovina - Kanada
Ma nisam ni ja oduševljen njime, ali fakat nam je trebao desni bek.Daduli je napisao/la: ↑11 jun 2026, 22:11Coolpanda24 je napisao/la: ↑11 jun 2026, 22:08Ne lupetaju mediji. U 21h je Barabrez prijavio finalih 26, evo spiska:
https://fdp.fifa.org/assetspublic/ce281 ... nglish.pdf
Šteta. Malić mi se nije svidio , jedini igrač umjesto kojeg bih ga stavio je Mujakić, mada se tim ne znam koliko bi se dobilo jer ovaj igra lijevo a Malić desno. Biće prilike za Čelika.
Dao je kakav takav doprinos u kvalama, krenuo u Ameriku bez sigurnosti da će biti u rosteru uopšte i evo nagrađen. Momku sve najbolje, ali nadam se da neće biti potrebe da zaigra te da će Dedara odigrati 3x90min, aBd.
Re: 12.06.2026 Bosna i Hercegovina - Kanada
Mislim ima smisla. Malic ti moze pokrit tri pozicije na terenu. Iako sam vise za igrace koji igraju na svojim prirodnim pozicijama, ali sergej ocigledno gotivi polivalentne
naprijed rejal
Re: 12.06.2026 Bosna i Hercegovina - Kanada
E **** ga Nidale. Trebao je biti važan igrač, planiran kao treći stoper. Srećom pa je Barbarez pozvao dovoljno stopera, jer je i Katić nespreman.
Re: 12.06.2026 Bosna i Hercegovina - Kanada
Znaci sutra vjerovatno ovako startamo:
----------------------Vasilj------------------
-Dedic-Katic-Muharemovic-Kolasinac-
-Bajraktarevic-Bašić-Tahirovic-Memic-
------------Demirovic--Lukic--------------------
Šunjic i Dzeko mislim da nece poceti.
----------------------Vasilj------------------
-Dedic-Katic-Muharemovic-Kolasinac-
-Bajraktarevic-Bašić-Tahirovic-Memic-
------------Demirovic--Lukic--------------------
Šunjic i Dzeko mislim da nece poceti.
"Želio sam da se strpim i sustegnem od tebe ali, izdala me je ljubav u srcu koja za tebe od davnina traje. İ znaj da sam se u tebe zaljubio, i sada kad to znaš čini što hoćeš."
(İbn Qajjim)
(İbn Qajjim)
Online
Trenutno korisnika/ca: Bordo10, Brix, Godfather, hurem, jasmin10, KockarVicin007, StevieG8, tuzlanskinacin i 60 gostiju.



