Edin Džeko

Moderatori/ce: TaRgEt_,Monolog,ribery,_dreamer_,insider

Avatar
Sveti
Postovi: 10097
Pridružen/a: 01 sep 2012, 21:25
Lokacija: Silent Hill
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la Sveti » 11 jun 2026, 21:34

Ne penzionisi se jos molim te...
naprijed rejal

UtdBiH21
Postovi: 269
Pridružen/a: 29 avg 2025, 12:19
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la UtdBiH21 » 11 jun 2026, 21:42

Confiance je napisao/la:
11 jun 2026, 18:44
Zglavkar je napisao/la:
11 jun 2026, 17:49
Jedna od glavnih tema uoči meča s Kanadom je izostanak kapitena Edina Džeke čiji je nastup od prve minute i dalje upitan, s obzirom da nije u punom trenažnom pogonu veći dio priprema.

"Džeko nam, naravno, fali. Fali nam taj kvalitet jer znamo da je on odličan igrač, to svi znamo."Ipak, sada drugi igrači moraju preuzeti odgovornost. Zato smo tu. Imamo dosta dobru i kvalitetnu ekipu, imamo stil igre koji svako od nas savršeno poznaje "Bilo da si na klupi ili van terena, svi znamo šta pratimo i šta nam je činiti. Ko zna, možda je ovo upravo prava prilika za druge igrače da bljesnu", rekao je Demirović.
Po Demirovićevim riječima, poprilično vuče da sutra neće startati. :think:
100%, nista od Edina sutra. Znaju igraci najbolje kakva je situacija u timu, a Ermedin nespretno izletio.

Ja imam osjecaj da ide Demirovic - Lukic u sam vrh. Ponovo 4-4-2.

Nesto sumnjam da ce Mahmica gurnuti od starta, a da Demirovic bude sam u napadu
Najavljuje se Gigovic ispred Tahirovica i Sunjica

ExEsPerac
Postovi: 100
Pridružen/a: 13 apr 2024, 23:16
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la ExEsPerac » 11 jun 2026, 21:50

Ima probleme s listom. Info je iz prve ruke tako da sutra pocinjemo bez njeg. Oslsbise nas povrede tamo gdje smo bas dobri bili sa Dzekom i Tabakovicem

adicrnac
Postovi: 71
Pridružen/a: 17 nov 2009, 14:38
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la adicrnac » 11 jun 2026, 22:08

UtdBiH21 je napisao/la:
11 jun 2026, 21:42
Confiance je napisao/la:
11 jun 2026, 18:44
Zglavkar je napisao/la:
11 jun 2026, 17:49

Po Demirovićevim riječima, poprilično vuče da sutra neće startati. :think:
100%, nista od Edina sutra. Znaju igraci najbolje kakva je situacija u timu, a Ermedin nespretno izletio.

Ja imam osjecaj da ide Demirovic - Lukic u sam vrh. Ponovo 4-4-2.

Nesto sumnjam da ce Mahmica gurnuti od starta, a da Demirovic bude sam u napadu
Najavljuje se Gigovic ispred Tahirovica i Sunjica
Demirovic nije rekao ovako kako su citirali. Nista nije izletio kad poslusas direktno izjavu.

Avatar
CAGarfia
Postovi: 5836
Pridružen/a: 30 mar 2023, 01:47
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la CAGarfia » 11 jun 2026, 22:15

ExEsPerac je napisao/la:
11 jun 2026, 21:50
Ima probleme s listom. Info je iz prve ruke tako da sutra pocinjemo bez njeg. Oslsbise nas povrede tamo gdje smo bas dobri bili sa Dzekom i Tabakovicem
Je li spreman makar za pola sata?

Avatar
soccerfan
Postovi: 9871
Pridružen/a: 09 jan 2011, 23:44
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la soccerfan » 11 jun 2026, 22:15

Sta je ovo sve sami insajderi :?
I Bogu je prosto bilo krstimol' se ili klanjamo....

Kaunas
Postovi: 13508
Pridružen/a: 08 dec 2013, 11:36
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la Kaunas » 11 jun 2026, 22:34

Jarane ta povreda se vuce od Bajrama, tacnije dan pred Bajram bio u Asi na pregledu, otkud sad ovi lafo insajderi izlaze.
15.10.2013.

"Btw, ja vise nedam ni marke za gladnu djecu Afrike. Gladan insan ne moze puhati u ono cudo po vascijeli dan, nema sanse."

Avatar
soccerfan
Postovi: 9871
Pridružen/a: 09 jan 2011, 23:44
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la soccerfan » 11 jun 2026, 22:36

Kaunas je napisao/la:
11 jun 2026, 22:34
Jarane ta povreda se vuce od Bajrama, tacnije dan pred Bajram bio u Asi na pregledu, otkud sad ovi lafo insajderi izlaze.
Bukvalno. 15 dana pricamo o povredi lista
I Bogu je prosto bilo krstimol' se ili klanjamo....

Avatar
Ramirez
Postovi: 115
Pridružen/a: 11 jul 2025, 12:37
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la Ramirez » 11 jun 2026, 22:47

soccerfan je napisao/la:
11 jun 2026, 22:36
Kaunas je napisao/la:
11 jun 2026, 22:34
Jarane ta povreda se vuce od Bajrama, tacnije dan pred Bajram bio u Asi na pregledu, otkud sad ovi lafo insajderi izlaze.
Bukvalno. 15 dana pricamo o povredi lista
Kad su debila iz Laktasa doveli kao fizioterapeuta pojma nema debil

Avatar
lisander
Postovi: 3175
Pridružen/a: 25 feb 2009, 19:43
Lokacija: velika zabacenost
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la lisander » 11 jun 2026, 22:49

Ramirez je napisao/la:
11 jun 2026, 22:47
soccerfan je napisao/la:
11 jun 2026, 22:36
Kaunas je napisao/la:
11 jun 2026, 22:34
Jarane ta povreda se vuce od Bajrama, tacnije dan pred Bajram bio u Asi na pregledu, otkud sad ovi lafo insajderi izlaze.
Bukvalno. 15 dana pricamo o povredi lista
Kad su debila iz Laktasa doveli kao fizioterapeuta pojma nema debil
Ima Hadžibajrić s njima

Avatar
Unofficialpage
Moderator
Postovi: 21913
Pridružen/a: 22 feb 2013, 09:41
Lokacija: Niđe
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la Unofficialpage » 11 jun 2026, 23:20

Strašan tekst. :bih: :bih: :bih:
Momak je inače legenda, mislim na Sea!

Damir Dzumhur!!!!

Roger Federer the Best!!!!!!!

Avatar
soccerfan
Postovi: 9871
Pridružen/a: 09 jan 2011, 23:44
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la soccerfan » 11 jun 2026, 23:39

Unofficialpage je napisao/la:
11 jun 2026, 23:20
Strašan tekst. :bih: :bih: :bih:
😭😭💙💛🇧🇦
I Bogu je prosto bilo krstimol' se ili klanjamo....

Confiance
Postovi: 1328
Pridružen/a: 26 jan 2024, 19:27
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la Confiance » 11 jun 2026, 23:47

CAGarfia je napisao/la:
11 jun 2026, 22:15
ExEsPerac je napisao/la:
11 jun 2026, 21:50
Ima probleme s listom. Info je iz prve ruke tako da sutra pocinjemo bez njeg. Oslsbise nas povrede tamo gdje smo bas dobri bili sa Dzekom i Tabakovicem
Je li spreman makar za pola sata?
bilo bi top kad bi mogao poluvrijeme
evo ovako nesto nek odigra i dosta :D


slika

Avatar
soccerfan
Postovi: 9871
Pridružen/a: 09 jan 2011, 23:44
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la soccerfan » 12 jun 2026, 01:10

Barba je upravo rekao da je babuka spreman !!
"Edin će biti s nama, a s Harisom je prerano i u najboljem slučaju će on biti spreman u drugom meču. Edin je tu i spreman je. Očekivanja? Naravno da smo mi ekipa koja nema epitet favorita u prvenstvu po FIFA-inoj rang list, ali ne znam da postoji selektor koji će reći pred svoju prvu utakmicu da je došao da ispadne. Cilj je da odigramo dobro jer vjerujemo u sebe i na kraju krajeva da imamo dobar rezultat u grupi. Gledat ćemo da se fokusiramo na rezultat na kraju, a ne ljepotu igre"
I Bogu je prosto bilo krstimol' se ili klanjamo....

Avatar
rio_Ferdy88
Moderator
Postovi: 26990
Pridružen/a: 16 avg 2011, 04:32
Lokacija: Tamni Vilajet
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la rio_Ferdy88 » 12 jun 2026, 09:09

Keep the faith and never fear, We'll keep the Red flag flying high, Cuz Man United will Never Die!!!
The greater the challenge the more Glory in overcoming it!
________BOSTON_________
.BRUINS=CELTICS=RED SOX.
..NEW ENGLAND PATRIOTS..

DeeWa
Postovi: 2469
Pridružen/a: 04 mar 2014, 19:19
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la DeeWa » 12 jun 2026, 09:33

soccerfan je napisao/la:
12 jun 2026, 01:10
Barba je upravo rekao da je babuka spreman !!
"Edin će biti s nama, a s Harisom je prerano i u najboljem slučaju će on biti spreman u drugom meču."
Nažalost, ja mislim da je to više taktika da Kanađani misle i spremaju se za dzeku, a da će igrati tek drugi meč. Kao što za Harisa pretpostavljam da će tek zaigrati i najboljem slučaju treći meč.
Ponosni osvajač kupa virtualne sportsport.ba BHT Premijer lige u prvoj sezoni.

ElAn10
Postovi: 614
Pridružen/a: 03 sep 2025, 07:46
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la ElAn10 » 12 jun 2026, 10:34

Znam kako se prije prvog svjetskog 2014te pricalo kakva bi to bila steta da igrac kao dzekson nikad ne ode na svjetsko, a evo ga sad na drugom, zasluzio je i bas sam sretan zbog njega. Sad jos proci grupu i moze mirne glave i duse zavrsiti svjetsku karijeru

FerdinandF
Postovi: 604
Pridružen/a: 01 jun 2018, 17:21
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la FerdinandF » 12 jun 2026, 13:37

Sergej reče prilično neodređeno: "Ediin će biti s nama."
Dakle, nike rekao ni da če igrati, ni da neće igrati.
I rekao je da gledaju malo šire, tj, kalkulišu za čitavu grupnu fazu.
Moguće da će ući s klupe, ako baš bude potrebe.
Ak ne, onda u drugoj.

Avatar
Ghuraba
Postovi: 6115
Pridružen/a: 02 jul 2019, 15:24

Re: Edin Džeko

Post Postao/la Ghuraba » 12 jun 2026, 15:36

Jesam li jedini koji preskace ove pateticne objave koje Ligata pise u njegovo ime? Nekako me iritiraju... :mrgreen:

Avatar
Sveti
Postovi: 10097
Pridružen/a: 01 sep 2012, 21:25
Lokacija: Silent Hill
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la Sveti » 12 jun 2026, 15:46

Ghuraba je napisao/la:
12 jun 2026, 15:36
Jesam li jedini koji preskace ove pateticne objave koje Ligata pise u njegovo ime? Nekako me iritiraju... :mrgreen:
Bolje i ligata nego chatgpt :mrgreen:
naprijed rejal

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: ArtemisFowl, rossonero85, Sheyi i 50 gostiju.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []