12.06.2026 Bosna i Hercegovina - Kanada

Moderatori/ce: TaRgEt_,Monolog,ribery,_dreamer_,insider

Avatar
edoox
Postovi: 1531
Pridružen/a: 04 feb 2009, 12:30
Lokacija: Jajce/Sarajevo
Kontakt:

Re: 12.06.2026 Bosna i Hercegovina - Kanada

Post Postao/la edoox » 11 jun 2026, 23:30

:bih:

Avatar
akisarajevo92
Postovi: 19216
Pridružen/a: 16 mar 2014, 11:24
Kontakt:

Re: 12.06.2026 Bosna i Hercegovina - Kanada

Post Postao/la akisarajevo92 » 11 jun 2026, 23:41

kaze Viki Ivanovic koji je u Torontu da su Dzeko i Tabakovic spremni za sutra

briga me, biram da mu vjerujem :kafa:
Don't believe the hype.

Drum
Postovi: 1290
Pridružen/a: 12 maj 2023, 18:37
Kontakt:

Re: 12.06.2026 Bosna i Hercegovina - Kanada

Post Postao/la Drum » 11 jun 2026, 23:41

Nista protiv Celika, a nisam nit Malicev fan aman. Doticni je igrao kao veliki, al nas je mogao vrlo lako i baraza kostati.

Ipak, ima vise iskustva od Celika na ovom nivou.
Zadnja izmjena: Drum, dana/u 11 jun 2026, 23:45, ukupno mijenjano 1 put.

Drum
Postovi: 1290
Pridružen/a: 12 maj 2023, 18:37
Kontakt:

Re: 12.06.2026 Bosna i Hercegovina - Kanada

Post Postao/la Drum » 11 jun 2026, 23:45

akisarajevo92 je napisao/la:
11 jun 2026, 23:41
kaze Viki Ivanovic koji je u Torontu da su Dzeko i Tabakovic spremni za sutra

briga me, biram da mu vjerujem :kafa:
Bio bih razocaran ako Dzeko sutra ne bude opcija barem za zadnjih pola sata u slucaju da nam treba gol za nerijesen rezultat i jedan bod. Meni licno najgori scenarij za prezvakati ...

CAZIN
Postovi: 2518
Pridružen/a: 19 mar 2023, 14:40
Kontakt:

Re: 12.06.2026 Bosna i Hercegovina - Kanada

Post Postao/la CAZIN » 11 jun 2026, 23:52

Kada je press?

Avatar
PasodelMar
Postovi: 720
Pridružen/a: 08 sep 2024, 12:08
Kontakt:

Re: 12.06.2026 Bosna i Hercegovina - Kanada

Post Postao/la PasodelMar » 11 jun 2026, 23:53

4-4-2 je preofanzivno i neizbalansirano ali neće od toga odstupiti sigurno.

Ja bih išao sa 4-2-3-1 sa Mahmicem, Memicem, Demirovicem od početka. Kasnije mijenjao i ubacio Dzeku ako je koliko, toliko spreman. Esmir trenutno nije u formi (i ako ga volim od svih igrača najviše, ne bih ga stavio trenutno u prvih 11). Tahirovic definitivno najtanja pozicija na terenu. Sunjic mora igrati kako zna, čisto da reže igru protivnika. Tabakovica polako tempirati, nikako od početka gurati rovitog u vatru. Imamo prvi put nakon dugo vremena baš solidne igrače za modernu formaciju.

slika

General505
Postovi: 442
Pridružen/a: 17 sep 2025, 21:51
Kontakt:

Re: 12.06.2026 Bosna i Hercegovina - Kanada

Post Postao/la General505 » 12 jun 2026, 00:23

Uh kad vidim ovu ceremoniju otvaranja, pa našu zastavu, ime naše Drzave da se izgovara pred milijardama gledatelja širom svijeta....
Hvala vam momci za to, za sve sto ste vec sad učinili za narod i drzavu. A toliko nas osporavaju, vrijeđaju i sa istoka i sa zapada, toliko nas dijele i oslabljuju na svim poljima.., nas tek 2miliona i uprkos tome svemu zastava se zaviori na ovako velikoj svjetskoj smotri.

A jos da smo samo malo pametniji, manje licemjerniji...gdje bi nam kraj bio.

Kako god zavrsilo, sutra i u grupi nema pravo niko prigovarat momcima, jer niko vise od njih ne zeli dobar rezultat, sve je stvar momenta, sreće... I podrzati momke do zadnje minute kako god bilo u sekundi se sve moze okrenuti
⚜️⚜️♥️

Avatar
NebeskaSila96
Postovi: 714
Pridružen/a: 26 jun 2016, 20:35
Lokacija: U oblacima
Kontakt:

Re: 12.06.2026 Bosna i Hercegovina - Kanada

Post Postao/la NebeskaSila96 » 12 jun 2026, 00:31

Treba sutra podranit smjenu odradit a ne moze se zaspat samo u mislima tekma.Sreca pa je petak sutra do 14h i odmah poslije rostilj i cuga.Ali valja prvo zaspat veceras i odspavati koji sat :mrgreen:

Avatar
CAGarfia
Postovi: 5857
Pridružen/a: 30 mar 2023, 01:47
Kontakt:

Re: 12.06.2026 Bosna i Hercegovina - Kanada

Post Postao/la CAGarfia » 12 jun 2026, 00:34

Link za pressicu?

Avatar
Ghuraba
Postovi: 6137
Pridružen/a: 02 jul 2019, 15:24

Re: 12.06.2026 Bosna i Hercegovina - Kanada

Post Postao/la Ghuraba » 12 jun 2026, 00:53

Sta ovo pressice nigdje nema?

Btw, koliko su glupih tema otvorili gore na pdfu SP-a, ne mozes se snaci za 5 minuta.

Avatar
akisarajevo92
Postovi: 19216
Pridružen/a: 16 mar 2014, 11:24
Kontakt:

Re: 12.06.2026 Bosna i Hercegovina - Kanada

Post Postao/la akisarajevo92 » 12 jun 2026, 01:01

Ghuraba je napisao/la:
12 jun 2026, 00:53
Sta ovo pressice nigdje nema?

Btw, koliko su glupih tema otvorili gore na pdfu SP-a, ne mozes se snaci za 5 minuta.
kakvo kolektivno svrsavanje zbog one napuhane meksikanke, ocito je veliki broj nevinih forumasa medju nama, ali haj sto su nevini nego svrsavaju ovdje po forumu pored tolikog dostupnog xxx sadrzaja na internetu
Don't believe the hype.

Avatar
bh22
Postovi: 78
Pridružen/a: 07 jun 2026, 20:37
Kontakt:

Re: 12.06.2026 Bosna i Hercegovina - Kanada

Post Postao/la bh22 » 12 jun 2026, 01:13

PasodelMar je napisao/la:
11 jun 2026, 23:53
4-4-2 je preofanzivno i neizbalansirano ali neće od toga odstupiti sigurno.

Ja bih išao sa 4-2-3-1 sa Mahmicem, Memicem, Demirovicem od početka. Kasnije mijenjao i ubacio Dzeku ako je koliko, toliko spreman. Esmir trenutno nije u formi (i ako ga volim od svih igrača najviše, ne bih ga stavio trenutno u prvih 11). Tahirovic definitivno najtanja pozicija na terenu. Sunjic mora igrati kako zna, čisto da reže igru protivnika. Tabakovica polako tempirati, nikako od početka gurati rovitog u vatru. Imamo prvi put nakon dugo vremena baš solidne igrače za modernu formaciju.

slika
Slazem se 100% sa ovo, al mislim ipak nece Sergej nista rizikovati sa promjenama i bit ce isti sastav ko sto smo ocekivali. 4-4-2

Vasilj
Dedic Katic Muharemovic Kolasinac
Memic Tahirovic Sunjic Alajbegovic
Dzeko Demirovic

Memic onda drugo poluvrijeme kao desni bek, Dedic lijevo, pa ulazi Bajraktarevic. Ako nam treba gol, sef ce zamjenuti Tahirovic/Sunjic za Basic/Mahmic. Dzeko ako nemogne do kraja ulazi Bazdar. To je taj plan sto je i vazda tu bio samo Bazdar umjesto Tabakovic. Mislim da 4-2-3-1 nece ulaziti nikako u obzir, a za mene je to steta.

Avatar
Zgemboo89
Postovi: 99
Pridružen/a: 17 maj 2026, 20:12
Kontakt:

Re: 12.06.2026 Bosna i Hercegovina - Kanada

Post Postao/la Zgemboo89 » 12 jun 2026, 01:22

Sad je rekao da je Dzeko spreman tako da sigurno ce snjim i Demirovicem startovati ne bi ni moglo puno mladih igraca u prvom sastavu ipak su ovo sve iskusne rep. Na SP Mislim da bi se pogubili Bajraktar Alajbeg i Mahmic sve 3 zajedno da nastupe..

Halix131
Postovi: 153
Pridružen/a: 09 jun 2025, 23:59
Kontakt:

Re: 12.06.2026 Bosna i Hercegovina - Kanada

Post Postao/la Halix131 » 12 jun 2026, 01:28

Zgemboo89 je napisao/la:
12 jun 2026, 01:22
Sad je rekao da je Dzeko spreman tako da sigurno ce snjim i Demirovicem startovati ne bi ni moglo puno mladih igraca u prvom sastavu ipak su ovo sve iskusne rep. Na SP Mislim da bi se pogubili Bajraktar Alajbeg i Mahmic sve 3 zajedno da nastupe..
Ko je rekao ?

Avatar
soccerfan
Postovi: 9904
Pridružen/a: 09 jan 2011, 23:44
Kontakt:

Re: 12.06.2026 Bosna i Hercegovina - Kanada

Post Postao/la soccerfan » 12 jun 2026, 01:30

Halix131 je napisao/la:
12 jun 2026, 01:28
Zgemboo89 je napisao/la:
12 jun 2026, 01:22
Sad je rekao da je Dzeko spreman tako da sigurno ce snjim i Demirovicem startovati ne bi ni moglo puno mladih igraca u prvom sastavu ipak su ovo sve iskusne rep. Na SP Mislim da bi se pogubili Bajraktar Alajbeg i Mahmic sve 3 zajedno da nastupe..
Ko je rekao ?
Selektor:
"Edin će biti s nama, a s Harisom je prerano i u najboljem slučaju će on biti spreman u drugom meču. Edin je tu i spreman je. Očekivanja? Naravno da smo mi ekipa koja nema epitet favorita u prvenstvu po FIFA-inoj rang list, ali ne znam da postoji selektor koji će reći pred svoju prvu utakmicu da je došao da ispadne. Cilj je da odigramo dobro jer vjerujemo u sebe i na kraju krajeva da imamo dobar rezultat u grupi. Gledat ćemo da se fokusiramo na rezultat na kraju, a ne ljepotu igre"
I Bogu je prosto bilo krstimol' se ili klanjamo....

Confiance
Postovi: 1344
Pridružen/a: 26 jan 2024, 19:27
Kontakt:

Re: 12.06.2026 Bosna i Hercegovina - Kanada

Post Postao/la Confiance » 12 jun 2026, 01:31

soccerfan je napisao/la:
12 jun 2026, 01:30
Halix131 je napisao/la:
12 jun 2026, 01:28
Zgemboo89 je napisao/la:
12 jun 2026, 01:22
Sad je rekao da je Dzeko spreman tako da sigurno ce snjim i Demirovicem startovati ne bi ni moglo puno mladih igraca u prvom sastavu ipak su ovo sve iskusne rep. Na SP Mislim da bi se pogubili Bajraktar Alajbeg i Mahmic sve 3 zajedno da nastupe..
Ko je rekao ?
Selektor:
"Edin će biti s nama, a s Harisom je prerano i u najboljem slučaju će on biti spreman u drugom meču. Edin je tu i spreman je. Očekivanja? Naravno da smo mi ekipa koja nema epitet favorita u prvenstvu po FIFA-inoj rang list, ali ne znam da postoji selektor koji će reći pred svoju prvu utakmicu da je došao da ispadne. Cilj je da odigramo dobro jer vjerujemo u sebe i na kraju krajeva da imamo dobar rezultat u grupi. Gledat ćemo da se fokusiramo na rezultat na kraju, a ne ljepotu igre"
gdje ima da se pogleda press

Halix131
Postovi: 153
Pridružen/a: 09 jun 2025, 23:59
Kontakt:

Re: 12.06.2026 Bosna i Hercegovina - Kanada

Post Postao/la Halix131 » 12 jun 2026, 01:34

Confiance je napisao/la:
12 jun 2026, 01:31
soccerfan je napisao/la:
12 jun 2026, 01:30
Halix131 je napisao/la:
12 jun 2026, 01:28


Ko je rekao ?
Selektor:
"Edin će biti s nama, a s Harisom je prerano i u najboljem slučaju će on biti spreman u drugom meču. Edin je tu i spreman je. Očekivanja? Naravno da smo mi ekipa koja nema epitet favorita u prvenstvu po FIFA-inoj rang list, ali ne znam da postoji selektor koji će reći pred svoju prvu utakmicu da je došao da ispadne. Cilj je da odigramo dobro jer vjerujemo u sebe i na kraju krajeva da imamo dobar rezultat u grupi. Gledat ćemo da se fokusiramo na rezultat na kraju, a ne ljepotu igre"
gdje ima da se pogleda press
Gdje burke gdje ?? :(

Avatar
Atlanta
Postovi: 358
Pridružen/a: 30 mar 2024, 16:15
Kontakt:

Re: 12.06.2026 Bosna i Hercegovina - Kanada

Post Postao/la Atlanta » 12 jun 2026, 02:13

Ima na Fahrinom portalu rezime press-a. Vjerovatno ce press u toku noci biti uploadovan na Fifin youtube kanal.

Celik je otpao sigurno, u pitanju je meniskus i morat ce na operaciju. To je ono sto znamo, u vezi Edina nema puno informacija.
LA HINCHADA DE LOS RAJVOS

Avatar
soccerfan
Postovi: 9904
Pridružen/a: 09 jan 2011, 23:44
Kontakt:

Re: 12.06.2026 Bosna i Hercegovina - Kanada

Post Postao/la soccerfan » 12 jun 2026, 02:18

Atlanta je napisao/la:
12 jun 2026, 02:13
Ima na Fahrinom portalu rezime press-a. Vjerovatno ce press u toku noci biti uploadovan na Fifin youtube kanal.

Celik je otpao sigurno, u pitanju je meniskus i morat ce na operaciju. To je ono sto znamo, u vezi Edina nema puno informacija.
Kako nema puno kad je covjek rekao da je tu i da je spreman? Sa rep.ba
Zdravstveni bilten? Džeko, Tabaković? Šta znamo o Kanadi?

“Edin će biti sa nama, za Tabakovića znamo svi da je prerano i da će u najboljem slučaju zaigrati u drugoj utakmici. Edin je tu i Edin će konkurisati sasvim normalno za utakmicu. Očekivanja? Naravno da smo mi reprezentacija koja nema epitet favorita, a to pokazuje i FIFA rang lista. Ali ne znam da postoji nijedna reprezentacija ili selektor koji će reći pred prvu utakmicu da je cilj da ispadne. Cilj je ne da iznenadimo, nego da odigramo dobro, jer mi vjerujemo u sebe. Što mnogi kažu ovo je Svjetsko prvenstvo, gdje su rezultati najvažniji, a ne ljepota igre. Koncentracija će biti na rezultat.”
I Bogu je prosto bilo krstimol' se ili klanjamo....

Avatar
Elddar
Postovi: 2368
Pridružen/a: 02 sep 2009, 10:43
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: 12.06.2026 Bosna i Hercegovina - Kanada

Post Postao/la Elddar » 12 jun 2026, 02:39

Izaso press na Fifinom yt :bih:
...jer žive, i prkose vragu, dok smrt im opaku slute.

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

DEBUG SSO: [] | STATUS: []