12.06.2026 Bosna i Hercegovina - Kanada
Moderatori/ce: TaRgEt_,Monolog,ribery,_dreamer_,insider
- akisarajevo92
- Postovi: 19216
- Pridružen/a: 16 mar 2014, 11:24
- Kontakt:
Re: 12.06.2026 Bosna i Hercegovina - Kanada
kaze Viki Ivanovic koji je u Torontu da su Dzeko i Tabakovic spremni za sutra
briga me, biram da mu vjerujem
briga me, biram da mu vjerujem
Don't believe the hype.
Re: 12.06.2026 Bosna i Hercegovina - Kanada
Nista protiv Celika, a nisam nit Malicev fan aman. Doticni je igrao kao veliki, al nas je mogao vrlo lako i baraza kostati.
Ipak, ima vise iskustva od Celika na ovom nivou.
Ipak, ima vise iskustva od Celika na ovom nivou.
Zadnja izmjena: Drum, dana/u 11 jun 2026, 23:45, ukupno mijenjano 1 put.
Re: 12.06.2026 Bosna i Hercegovina - Kanada
Bio bih razocaran ako Dzeko sutra ne bude opcija barem za zadnjih pola sata u slucaju da nam treba gol za nerijesen rezultat i jedan bod. Meni licno najgori scenarij za prezvakati ...akisarajevo92 je napisao/la: ↑11 jun 2026, 23:41kaze Viki Ivanovic koji je u Torontu da su Dzeko i Tabakovic spremni za sutra
briga me, biram da mu vjerujem![]()
Re: 12.06.2026 Bosna i Hercegovina - Kanada
Kada je press?
- PasodelMar
- Postovi: 720
- Pridružen/a: 08 sep 2024, 12:08
- Kontakt:
Re: 12.06.2026 Bosna i Hercegovina - Kanada
4-4-2 je preofanzivno i neizbalansirano ali neće od toga odstupiti sigurno.
Ja bih išao sa 4-2-3-1 sa Mahmicem, Memicem, Demirovicem od početka. Kasnije mijenjao i ubacio Dzeku ako je koliko, toliko spreman. Esmir trenutno nije u formi (i ako ga volim od svih igrača najviše, ne bih ga stavio trenutno u prvih 11). Tahirovic definitivno najtanja pozicija na terenu. Sunjic mora igrati kako zna, čisto da reže igru protivnika. Tabakovica polako tempirati, nikako od početka gurati rovitog u vatru. Imamo prvi put nakon dugo vremena baš solidne igrače za modernu formaciju.

Ja bih išao sa 4-2-3-1 sa Mahmicem, Memicem, Demirovicem od početka. Kasnije mijenjao i ubacio Dzeku ako je koliko, toliko spreman. Esmir trenutno nije u formi (i ako ga volim od svih igrača najviše, ne bih ga stavio trenutno u prvih 11). Tahirovic definitivno najtanja pozicija na terenu. Sunjic mora igrati kako zna, čisto da reže igru protivnika. Tabakovica polako tempirati, nikako od početka gurati rovitog u vatru. Imamo prvi put nakon dugo vremena baš solidne igrače za modernu formaciju.

-
General505
- Postovi: 443
- Pridružen/a: 17 sep 2025, 21:51
- Kontakt:
Re: 12.06.2026 Bosna i Hercegovina - Kanada
Uh kad vidim ovu ceremoniju otvaranja, pa našu zastavu, ime naše Drzave da se izgovara pred milijardama gledatelja širom svijeta....
Hvala vam momci za to, za sve sto ste vec sad učinili za narod i drzavu. A toliko nas osporavaju, vrijeđaju i sa istoka i sa zapada, toliko nas dijele i oslabljuju na svim poljima.., nas tek 2miliona i uprkos tome svemu zastava se zaviori na ovako velikoj svjetskoj smotri.
A jos da smo samo malo pametniji, manje licemjerniji...gdje bi nam kraj bio.
Kako god zavrsilo, sutra i u grupi nema pravo niko prigovarat momcima, jer niko vise od njih ne zeli dobar rezultat, sve je stvar momenta, sreće... I podrzati momke do zadnje minute kako god bilo u sekundi se sve moze okrenuti



Hvala vam momci za to, za sve sto ste vec sad učinili za narod i drzavu. A toliko nas osporavaju, vrijeđaju i sa istoka i sa zapada, toliko nas dijele i oslabljuju na svim poljima.., nas tek 2miliona i uprkos tome svemu zastava se zaviori na ovako velikoj svjetskoj smotri.
A jos da smo samo malo pametniji, manje licemjerniji...gdje bi nam kraj bio.
Kako god zavrsilo, sutra i u grupi nema pravo niko prigovarat momcima, jer niko vise od njih ne zeli dobar rezultat, sve je stvar momenta, sreće... I podrzati momke do zadnje minute kako god bilo u sekundi se sve moze okrenuti
- NebeskaSila96
- Postovi: 714
- Pridružen/a: 26 jun 2016, 20:35
- Lokacija: U oblacima
- Kontakt:
Re: 12.06.2026 Bosna i Hercegovina - Kanada
Treba sutra podranit smjenu odradit a ne moze se zaspat samo u mislima tekma.Sreca pa je petak sutra do 14h i odmah poslije rostilj i cuga.Ali valja prvo zaspat veceras i odspavati koji sat 
Re: 12.06.2026 Bosna i Hercegovina - Kanada
Link za pressicu?
Re: 12.06.2026 Bosna i Hercegovina - Kanada
Sta ovo pressice nigdje nema?
Btw, koliko su glupih tema otvorili gore na pdfu SP-a, ne mozes se snaci za 5 minuta.
Btw, koliko su glupih tema otvorili gore na pdfu SP-a, ne mozes se snaci za 5 minuta.
- akisarajevo92
- Postovi: 19216
- Pridružen/a: 16 mar 2014, 11:24
- Kontakt:
Re: 12.06.2026 Bosna i Hercegovina - Kanada
kakvo kolektivno svrsavanje zbog one napuhane meksikanke, ocito je veliki broj nevinih forumasa medju nama, ali haj sto su nevini nego svrsavaju ovdje po forumu pored tolikog dostupnog xxx sadrzaja na internetu
Don't believe the hype.
Re: 12.06.2026 Bosna i Hercegovina - Kanada
Slazem se 100% sa ovo, al mislim ipak nece Sergej nista rizikovati sa promjenama i bit ce isti sastav ko sto smo ocekivali. 4-4-2PasodelMar je napisao/la: ↑11 jun 2026, 23:534-4-2 je preofanzivno i neizbalansirano ali neće od toga odstupiti sigurno.
Ja bih išao sa 4-2-3-1 sa Mahmicem, Memicem, Demirovicem od početka. Kasnije mijenjao i ubacio Dzeku ako je koliko, toliko spreman. Esmir trenutno nije u formi (i ako ga volim od svih igrača najviše, ne bih ga stavio trenutno u prvih 11). Tahirovic definitivno najtanja pozicija na terenu. Sunjic mora igrati kako zna, čisto da reže igru protivnika. Tabakovica polako tempirati, nikako od početka gurati rovitog u vatru. Imamo prvi put nakon dugo vremena baš solidne igrače za modernu formaciju.
![]()
Vasilj
Dedic Katic Muharemovic Kolasinac
Memic Tahirovic Sunjic Alajbegovic
Dzeko Demirovic
Memic onda drugo poluvrijeme kao desni bek, Dedic lijevo, pa ulazi Bajraktarevic. Ako nam treba gol, sef ce zamjenuti Tahirovic/Sunjic za Basic/Mahmic. Dzeko ako nemogne do kraja ulazi Bazdar. To je taj plan sto je i vazda tu bio samo Bazdar umjesto Tabakovic. Mislim da 4-2-3-1 nece ulaziti nikako u obzir, a za mene je to steta.
Re: 12.06.2026 Bosna i Hercegovina - Kanada
Sad je rekao da je Dzeko spreman tako da sigurno ce snjim i Demirovicem startovati ne bi ni moglo puno mladih igraca u prvom sastavu ipak su ovo sve iskusne rep. Na SP Mislim da bi se pogubili Bajraktar Alajbeg i Mahmic sve 3 zajedno da nastupe..
Re: 12.06.2026 Bosna i Hercegovina - Kanada
Ko je rekao ?
Re: 12.06.2026 Bosna i Hercegovina - Kanada
Selektor:
"Edin će biti s nama, a s Harisom je prerano i u najboljem slučaju će on biti spreman u drugom meču. Edin je tu i spreman je. Očekivanja? Naravno da smo mi ekipa koja nema epitet favorita u prvenstvu po FIFA-inoj rang list, ali ne znam da postoji selektor koji će reći pred svoju prvu utakmicu da je došao da ispadne. Cilj je da odigramo dobro jer vjerujemo u sebe i na kraju krajeva da imamo dobar rezultat u grupi. Gledat ćemo da se fokusiramo na rezultat na kraju, a ne ljepotu igre"
I Bogu je prosto bilo krstimol' se ili klanjamo....
Re: 12.06.2026 Bosna i Hercegovina - Kanada
gdje ima da se pogleda presssoccerfan je napisao/la: ↑12 jun 2026, 01:30Selektor:
"Edin će biti s nama, a s Harisom je prerano i u najboljem slučaju će on biti spreman u drugom meču. Edin je tu i spreman je. Očekivanja? Naravno da smo mi ekipa koja nema epitet favorita u prvenstvu po FIFA-inoj rang list, ali ne znam da postoji selektor koji će reći pred svoju prvu utakmicu da je došao da ispadne. Cilj je da odigramo dobro jer vjerujemo u sebe i na kraju krajeva da imamo dobar rezultat u grupi. Gledat ćemo da se fokusiramo na rezultat na kraju, a ne ljepotu igre"
Re: 12.06.2026 Bosna i Hercegovina - Kanada
Gdje burke gdje ??Confiance je napisao/la: ↑12 jun 2026, 01:31gdje ima da se pogleda presssoccerfan je napisao/la: ↑12 jun 2026, 01:30Selektor:
"Edin će biti s nama, a s Harisom je prerano i u najboljem slučaju će on biti spreman u drugom meču. Edin je tu i spreman je. Očekivanja? Naravno da smo mi ekipa koja nema epitet favorita u prvenstvu po FIFA-inoj rang list, ali ne znam da postoji selektor koji će reći pred svoju prvu utakmicu da je došao da ispadne. Cilj je da odigramo dobro jer vjerujemo u sebe i na kraju krajeva da imamo dobar rezultat u grupi. Gledat ćemo da se fokusiramo na rezultat na kraju, a ne ljepotu igre"
Re: 12.06.2026 Bosna i Hercegovina - Kanada
Ima na Fahrinom portalu rezime press-a. Vjerovatno ce press u toku noci biti uploadovan na Fifin youtube kanal.
Celik je otpao sigurno, u pitanju je meniskus i morat ce na operaciju. To je ono sto znamo, u vezi Edina nema puno informacija.
Celik je otpao sigurno, u pitanju je meniskus i morat ce na operaciju. To je ono sto znamo, u vezi Edina nema puno informacija.
LA HINCHADA DE LOS RAJVOS
Re: 12.06.2026 Bosna i Hercegovina - Kanada
Kako nema puno kad je covjek rekao da je tu i da je spreman? Sa rep.ba
Zdravstveni bilten? Džeko, Tabaković? Šta znamo o Kanadi?
“Edin će biti sa nama, za Tabakovića znamo svi da je prerano i da će u najboljem slučaju zaigrati u drugoj utakmici. Edin je tu i Edin će konkurisati sasvim normalno za utakmicu. Očekivanja? Naravno da smo mi reprezentacija koja nema epitet favorita, a to pokazuje i FIFA rang lista. Ali ne znam da postoji nijedna reprezentacija ili selektor koji će reći pred prvu utakmicu da je cilj da ispadne. Cilj je ne da iznenadimo, nego da odigramo dobro, jer mi vjerujemo u sebe. Što mnogi kažu ovo je Svjetsko prvenstvo, gdje su rezultati najvažniji, a ne ljepota igre. Koncentracija će biti na rezultat.”
I Bogu je prosto bilo krstimol' se ili klanjamo....
Re: 12.06.2026 Bosna i Hercegovina - Kanada
Izaso press na Fifinom yt 
...jer žive, i prkose vragu, dok smrt im opaku slute.
Online
Trenutno korisnika/ca: AdMer12, Atlanta, Blank123, dedo26, Elddar, General505, Goalgetter, Godfather, GoldenLilies, Hansestadt, HariTz, Hashanaga, izdzezveubrazil, kouadio, Lekqqq1921, Marsiano, napapijri1987, NeRi_K, perun, SanaBosna, Shevko, StevieG8, tobaccos, unavita i 135 gostiju.



