Sergej Barbarez - selektor Bosne i Hercegovine
Moderatori/ce: TaRgEt_,Monolog,ribery,_dreamer_,insider
Re: Sergej Barbarez - selektor Bosne i Hercegovine
Da li će sad selektor pozvati u pripravnost još nekog igrača tipa Karić ili nešto tako imajući u vidu da je Malić upao na spisak a bio je tu za slucaj da zamijeni Tabakovica?
Ponosni osvajač kupa virtualne sportsport.ba BHT Premijer lige u prvoj sezoni.
Re: Sergej Barbarez - selektor Bosne i Hercegovine
-
rossonero85
- Postovi: 588
- Pridružen/a: 13 maj 2026, 21:19
- Lokacija: Sarajevo
- Kontakt:
-
rossonero85
- Postovi: 588
- Pridružen/a: 13 maj 2026, 21:19
- Lokacija: Sarajevo
- Kontakt:
Re: Sergej Barbarez - selektor Bosne i Hercegovine
Barba na pitanje o formaciji i taktici: Puno je ovdje kanadskih novinara. 
Re: Sergej Barbarez - selektor Bosne i Hercegovine
Pametanrossonero85 je napisao/la: ↑12 jun 2026, 03:10Barba na pitanje o formaciji i taktici: Puno je ovdje kanadskih novinara.![]()
Reko bi on da zna nego ni on sam nezna
Meni je ovo top.
Krenes jedno, zavrsis deseto al nekako funkcionise
I Bogu je prosto bilo krstimol' se ili klanjamo....
Re: Sergej Barbarez - selektor Bosne i Hercegovine
Jedino bitno u svemu sto se moglo cuti na presici:
- Edin je spreman i bit ce tu (nije rekao da ce poceti i za koliko je spreman)
- bit ce iznenadjenja i sutra u sastavu
Potajno se nadam da je to iznenadjenje Mahmic umjesto Dzeke.
- Edin je spreman i bit ce tu (nije rekao da ce poceti i za koliko je spreman)
- bit ce iznenadjenja i sutra u sastavu
Potajno se nadam da je to iznenadjenje Mahmic umjesto Dzeke.
Re: Sergej Barbarez - selektor Bosne i Hercegovine
I ja se nadam tome. Milion kombinacija u glavi, a sve je tako prosto. Nekako se nadam da ćemo u 4-2-3-1 izaći sutra, Mahmić i Demirović su odigrali skupa poluvrijeme (ako to znači nešto, meni lično ne). Definitivno bi izgubili na preskakanju igre i presinga koji će nam igrati od početka i sidrenju na teškaša (Džeko/Jovo/Tabak da je zdrav), ali dobili bi na trci, popunili bi sredinu i samim time koliko-toliko olakšali distribuciju lopte. Mahma nam donosi veći balans i stabilnost u odnosu na Jovu, a sumnjam da je Edin spreman za start.
Ono što je najveća snaga naša sutra je što ćemo vrlo vjerovatno imati Džeku i Alajbegovića kao izmjene. Njih dvojica svježi su druga dimenzina za svakog igrača na terenu, uz sav respect svima. Zato ako mogu kako da pravim idealan scenario za nas, to je da izdržimo što duže i imamo aktivan rezultat. Ulaskom njih dvojice se definitivno mogu stvari promijeniti u našu korist. Ovako ćemo biti u podređenom položaju gotovo pa sigurno.
Molim dragog Boga da iskoristimo naše šanse jer će ih biti i da odigramo maksimalno disciplinovano, te se nadam da smo izvukli pouke iz prijateljskih, pogotovo od tekme sa Panamom.
Sretno nam buraz.
-
rossonero85
- Postovi: 588
- Pridružen/a: 13 maj 2026, 21:19
- Lokacija: Sarajevo
- Kontakt:
Re: Sergej Barbarez - selektor Bosne i Hercegovine
Krije sastav i od sebe samogsoccerfan je napisao/la: ↑12 jun 2026, 03:26Pametanrossonero85 je napisao/la: ↑12 jun 2026, 03:10Barba na pitanje o formaciji i taktici: Puno je ovdje kanadskih novinara.![]()
Reko bi on da zna nego ni on sam nezna
Meni je ovo top.
Krenes jedno, zavrsis deseto al nekako funkcionise![]()
Re: Sergej Barbarez - selektor Bosne i Hercegovine
To je to, mislim da bi ulazak Edina i Kerima u drugom poluvremenu donio veci energetski impuls nego kad je Tabak ulazio s Kerom. Zato samo treba izdrzati poluvrijeme s minimalno nerijesenim rezultatom.CAGarfia je napisao/la: ↑12 jun 2026, 03:43I ja se nadam tome. Milion kombinacija u glavi, a sve je tako prosto. Nekako se nadam da ćemo u 4-2-3-1 izaći sutra, Mahmić i Demirović su odigrali skupa poluvrijeme (ako to znači nešto, meni lično ne). Definitivno bi izgubili na preskakanju igre i presinga koji će nam igrati od početka i sidrenju na teškaša (Džeko/Jovo/Tabak da je zdrav), ali dobili bi na trci, popunili bi sredinu i samim time koliko-toliko olakšali distribuciju lopte. Mahma nam donosi veći balans i stabilnost u odnosu na Jovu, a sumnjam da je Edin spreman za start.
Ono što je najveća snaga naša sutra je što ćemo vrlo vjerovatno imati Džeku i Alajbegovića kao izmjene. Njih dvojica svježi su druga dimenzina za svakog igrača na terenu, uz sav respect svima. Zato ako mogu kako da pravim idealan scenario za nas, to je da izdržimo što duže i imamo aktivan rezultat. Ulaskom njih dvojice se definitivno mogu stvari promijeniti u našu korist. Ovako ćemo biti u podređenom položaju gotovo pa sigurno.
Molim dragog Boga da iskoristimo naše šanse jer će ih biti i da odigramo maksimalno disciplinovano, te se nadam da smo izvukli pouke iz prijateljskih, pogotovo od tekme sa Panamom.
Sretno nam buraz.![]()
Jedino cega se bojim je da bismo bez Dzeke (ili tog drugog visokog napadaca) mogli izgubiti kontrolu nad loptama koje Vasilj ispuca. U tom slucaju bi se vjerovatno vise forsirala izgradnja napada od njega (i onda kroz sredinu, gdje potencijalno postajemo brojniji), a znamo koliko je ovaj dobar u tome. U svakom slucaju, ako se odluci poceti s jednim napadacem, onda vjerovatno samo Mahmic i Gigovic dolaze u obzir kao taj dodatni veznjak. Nadam se da nece dati prednost Arminu, jer ovaj mali ima puno vise aduta u napadu.
Dzaba ti sve, ne mogu ja da zaspim, a mrtvo tijelo satima.
Re: Sergej Barbarez - selektor Bosne i Hercegovine
Memic isto tako da uleti, pitanje mjesto koga.
[quote="harishp"]Ovaj ako bude mjenjao Misimovica,onda smo fakat nayebali.
Moze imati minutaze k'o i Vrsaljevic,Svraka,Sesar i to bi bilo to.
Inace Stevanovic za Izmeta i ovakav je svemirski brod.[/quote]
Corinne Diacre - prof. fudbala
Megamiske - najvece zlo od 1921
Moze imati minutaze k'o i Vrsaljevic,Svraka,Sesar i to bi bilo to.
Inace Stevanovic za Izmeta i ovakav je svemirski brod.[/quote]
Corinne Diacre - prof. fudbala
Megamiske - najvece zlo od 1921
Re: Sergej Barbarez - selektor Bosne i Hercegovine
Re: Sergej Barbarez - selektor Bosne i Hercegovine
Istina da je Džeko jedan od najboljih na svijetu targetmana i da je bolje da je on tu kada Vasilj ispucava lopte, ali s obzirom na to da su kanadski stoperi poprilicno niski, mislim da to i Ermedin moze solidno odraditi.
Ova dvojica ce vjerovatno ciniti stoperski par:
DeFougerolles 183 cm
Cornelius 188
Ovi ce s klupe cekati sansu:
Jones 191 cm
Waterman 188
Bombito
190
Demirović 184
Nemaju neku narocitu prednost u skoku, a znamo da je Ermedin u polju zvijer, tako da je sve moguće.
Ova dvojica ce vjerovatno ciniti stoperski par:
DeFougerolles 183 cm
Cornelius 188
Ovi ce s klupe cekati sansu:
Jones 191 cm
Waterman 188
Bombito
Demirović 184
Nemaju neku narocitu prednost u skoku, a znamo da je Ermedin u polju zvijer, tako da je sve moguće.
- Beduin
- Postovi: 19472
- Pridružen/a: 07 avg 2015, 19:10
- Lokacija: Beduin nema stalnu lokaciju
- Kontakt:
Re: Sergej Barbarez - selektor Bosne i Hercegovine
A i Lukic je odlican u igri glavom, ukoliko bi imao upotrebljivih lopti u 16m.
Ko od harama zivi, godisnje 2 puta ne podrigne.
075 ❤
075 ❤
Re: Sergej Barbarez - selektor Bosne i Hercegovine
Jeste, ali jos nekako nije nalegao u reprezentaciji.
[quote="harishp"]Ovaj ako bude mjenjao Misimovica,onda smo fakat nayebali.
Moze imati minutaze k'o i Vrsaljevic,Svraka,Sesar i to bi bilo to.
Inace Stevanovic za Izmeta i ovakav je svemirski brod.[/quote]
Corinne Diacre - prof. fudbala
Megamiske - najvece zlo od 1921
Moze imati minutaze k'o i Vrsaljevic,Svraka,Sesar i to bi bilo to.
Inace Stevanovic za Izmeta i ovakav je svemirski brod.[/quote]
Corinne Diacre - prof. fudbala
Megamiske - najvece zlo od 1921
- Beduin
- Postovi: 19472
- Pridružen/a: 07 avg 2015, 19:10
- Lokacija: Beduin nema stalnu lokaciju
- Kontakt:
Re: Sergej Barbarez - selektor Bosne i Hercegovine
Naravno, on je tek 4. opcija u napadu, premal je uzorak i nedovoljno vremena da se sve to uklopi. Ali ako ostali ofanzivci odrade svoj posao kako znaju i mogu, Lukic bi mogao profitirati u 16m. Samo je problem sto ne moze nadoknaditi Dzekino pozicioniranje i znanje na terenu ili Tabakovicevu energiju i borbenost. Vidicemo sta nam Sergej spreman veceras.
Ko od harama zivi, godisnje 2 puta ne podrigne.
075 ❤
075 ❤
Re: Sergej Barbarez - selektor Bosne i Hercegovine
Hvala još jednom što si nas odveo na svjetsko!!
Re: Sergej Barbarez - selektor Bosne i Hercegovine
Uhvatio se Kurava Mahmića. **** ga Mahnić.
Glory Glory Man United
Re: Sergej Barbarez - selektor Bosne i Hercegovine
Kako dobar vajb daje Sergej na presici, samouvjeren ali i cvrsto na zemlji.
Tata mata!!!
Tata mata!!!
Philly vs Everybody
#Madrid
#Sixers
#JoJoGOAT
#Madrid
#Sixers
#JoJoGOAT
Online
Trenutno korisnika/ca: 1993Sajo1993, Bajroni, Beduin, darker10, enobarca, FerdinandF, Fudo, Goalgetter, jasmin10, signalidunapark, StevieG8, tuzlanskinacin, visarionovich, zemuntrg i 74 gosta.






