Sergej Barbarez - selektor Bosne i Hercegovine

Moderatori/ce: TaRgEt_,Monolog,ribery,_dreamer_,insider

DeeWa
Postovi: 2469
Pridružen/a: 04 mar 2014, 19:19
Kontakt:

Re: Sergej Barbarez - selektor Bosne i Hercegovine

Post Postao/la DeeWa » 12 jun 2026, 00:40

Da li će sad selektor pozvati u pripravnost još nekog igrača tipa Karić ili nešto tako imajući u vidu da je Malić upao na spisak a bio je tu za slucaj da zamijeni Tabakovica?
Ponosni osvajač kupa virtualne sportsport.ba BHT Premijer lige u prvoj sezoni.

Avatar
CAGarfia
Postovi: 5838
Pridružen/a: 30 mar 2023, 01:47
Kontakt:

Re: Sergej Barbarez - selektor Bosne i Hercegovine

Post Postao/la CAGarfia » 12 jun 2026, 00:44

DeeWa je napisao/la:
12 jun 2026, 00:40
Da li će sad selektor pozvati u pripravnost još nekog igrača tipa Karić ili nešto tako imajući u vidu da je Malić upao na spisak a bio je tu za slucaj da zamijeni Tabakovica?
Neće jer je prošao voz.

Avatar
Zglavkar
Postovi: 1211
Pridružen/a: 11 feb 2017, 20:53
Kontakt:

Re: Sergej Barbarez - selektor Bosne i Hercegovine

Post Postao/la Zglavkar » 12 jun 2026, 00:51

DeeWa je napisao/la:
12 jun 2026, 00:40
Da li će sad selektor pozvati u pripravnost još nekog igrača tipa Karić ili nešto tako imajući u vidu da je Malić upao na spisak a bio je tu za slucaj da zamijeni Tabakovica?
Od danas više nema mijenjanja, taman i da se neko povrijedi.

Avatar
viKK
Postovi: 3625
Pridružen/a: 15 sep 2012, 18:00
Kontakt:

Re: Sergej Barbarez - selektor Bosne i Hercegovine

Post Postao/la viKK » 12 jun 2026, 01:42

Zglavkar je napisao/la:
12 jun 2026, 00:51
DeeWa je napisao/la:
12 jun 2026, 00:40
Da li će sad selektor pozvati u pripravnost još nekog igrača tipa Karić ili nešto tako imajući u vidu da je Malić upao na spisak a bio je tu za slucaj da zamijeni Tabakovica?
Od danas više nema mijenjanja, taman i da se neko povrijedi.
Jedino u slučaju golmana ima izuzetak.


rossonero85
Postovi: 588
Pridružen/a: 13 maj 2026, 21:19
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Sergej Barbarez - selektor Bosne i Hercegovine

Post Postao/la rossonero85 » 12 jun 2026, 03:10

Barba na pitanje o formaciji i taktici: Puno je ovdje kanadskih novinara. 😅

Avatar
soccerfan
Postovi: 9871
Pridružen/a: 09 jan 2011, 23:44
Kontakt:

Re: Sergej Barbarez - selektor Bosne i Hercegovine

Post Postao/la soccerfan » 12 jun 2026, 03:26

rossonero85 je napisao/la:
12 jun 2026, 03:10
Barba na pitanje o formaciji i taktici: Puno je ovdje kanadskih novinara. 😅
Pametan 😂😂
Reko bi on da zna nego ni on sam nezna 😂
Meni je ovo top.
Krenes jedno, zavrsis deseto al nekako funkcionise 😂
I Bogu je prosto bilo krstimol' se ili klanjamo....

Avatar
Ghuraba
Postovi: 6115
Pridružen/a: 02 jul 2019, 15:24

Re: Sergej Barbarez - selektor Bosne i Hercegovine

Post Postao/la Ghuraba » 12 jun 2026, 03:32

Jedino bitno u svemu sto se moglo cuti na presici:

- Edin je spreman i bit ce tu (nije rekao da ce poceti i za koliko je spreman)
- bit ce iznenadjenja i sutra u sastavu

Potajno se nadam da je to iznenadjenje Mahmic umjesto Dzeke.

Avatar
CAGarfia
Postovi: 5838
Pridružen/a: 30 mar 2023, 01:47
Kontakt:

Re: Sergej Barbarez - selektor Bosne i Hercegovine

Post Postao/la CAGarfia » 12 jun 2026, 03:43

Ghuraba je napisao/la:
12 jun 2026, 03:32
Jedino bitno u svemu sto se moglo cuti na presici:

- Edin je spreman i bit ce tu (nije rekao da ce poceti i za koliko je spreman)
- bit ce iznenadjenja i sutra u sastavu

Potajno se nadam da je to iznenadjenje Mahmic umjesto Dzeke.
I ja se nadam tome. Milion kombinacija u glavi, a sve je tako prosto. Nekako se nadam da ćemo u 4-2-3-1 izaći sutra, Mahmić i Demirović su odigrali skupa poluvrijeme (ako to znači nešto, meni lično ne). Definitivno bi izgubili na preskakanju igre i presinga koji će nam igrati od početka i sidrenju na teškaša (Džeko/Jovo/Tabak da je zdrav), ali dobili bi na trci, popunili bi sredinu i samim time koliko-toliko olakšali distribuciju lopte. Mahma nam donosi veći balans i stabilnost u odnosu na Jovu, a sumnjam da je Edin spreman za start.

Ono što je najveća snaga naša sutra je što ćemo vrlo vjerovatno imati Džeku i Alajbegovića kao izmjene. Njih dvojica svježi su druga dimenzina za svakog igrača na terenu, uz sav respect svima. Zato ako mogu kako da pravim idealan scenario za nas, to je da izdržimo što duže i imamo aktivan rezultat. Ulaskom njih dvojice se definitivno mogu stvari promijeniti u našu korist. Ovako ćemo biti u podređenom položaju gotovo pa sigurno.

Molim dragog Boga da iskoristimo naše šanse jer će ih biti i da odigramo maksimalno disciplinovano, te se nadam da smo izvukli pouke iz prijateljskih, pogotovo od tekme sa Panamom.

Sretno nam buraz. :bih:

rossonero85
Postovi: 588
Pridružen/a: 13 maj 2026, 21:19
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Sergej Barbarez - selektor Bosne i Hercegovine

Post Postao/la rossonero85 » 12 jun 2026, 04:09

soccerfan je napisao/la:
12 jun 2026, 03:26
rossonero85 je napisao/la:
12 jun 2026, 03:10
Barba na pitanje o formaciji i taktici: Puno je ovdje kanadskih novinara. 😅
Pametan 😂😂
Reko bi on da zna nego ni on sam nezna 😂
Meni je ovo top.
Krenes jedno, zavrsis deseto al nekako funkcionise 😂
Krije sastav i od sebe samog :mrgreen:

Avatar
Ghuraba
Postovi: 6115
Pridružen/a: 02 jul 2019, 15:24

Re: Sergej Barbarez - selektor Bosne i Hercegovine

Post Postao/la Ghuraba » 12 jun 2026, 05:32

CAGarfia je napisao/la:
12 jun 2026, 03:43
I ja se nadam tome. Milion kombinacija u glavi, a sve je tako prosto. Nekako se nadam da ćemo u 4-2-3-1 izaći sutra, Mahmić i Demirović su odigrali skupa poluvrijeme (ako to znači nešto, meni lično ne). Definitivno bi izgubili na preskakanju igre i presinga koji će nam igrati od početka i sidrenju na teškaša (Džeko/Jovo/Tabak da je zdrav), ali dobili bi na trci, popunili bi sredinu i samim time koliko-toliko olakšali distribuciju lopte. Mahma nam donosi veći balans i stabilnost u odnosu na Jovu, a sumnjam da je Edin spreman za start.

Ono što je najveća snaga naša sutra je što ćemo vrlo vjerovatno imati Džeku i Alajbegovića kao izmjene. Njih dvojica svježi su druga dimenzina za svakog igrača na terenu, uz sav respect svima. Zato ako mogu kako da pravim idealan scenario za nas, to je da izdržimo što duže i imamo aktivan rezultat. Ulaskom njih dvojice se definitivno mogu stvari promijeniti u našu korist. Ovako ćemo biti u podređenom položaju gotovo pa sigurno.

Molim dragog Boga da iskoristimo naše šanse jer će ih biti i da odigramo maksimalno disciplinovano, te se nadam da smo izvukli pouke iz prijateljskih, pogotovo od tekme sa Panamom.

Sretno nam buraz. :bih:
To je to, mislim da bi ulazak Edina i Kerima u drugom poluvremenu donio veci energetski impuls nego kad je Tabak ulazio s Kerom. Zato samo treba izdrzati poluvrijeme s minimalno nerijesenim rezultatom.

Jedino cega se bojim je da bismo bez Dzeke (ili tog drugog visokog napadaca) mogli izgubiti kontrolu nad loptama koje Vasilj ispuca. U tom slucaju bi se vjerovatno vise forsirala izgradnja napada od njega (i onda kroz sredinu, gdje potencijalno postajemo brojniji), a znamo koliko je ovaj dobar u tome. U svakom slucaju, ako se odluci poceti s jednim napadacem, onda vjerovatno samo Mahmic i Gigovic dolaze u obzir kao taj dodatni veznjak. Nadam se da nece dati prednost Arminu, jer ovaj mali ima puno vise aduta u napadu.

Dzaba ti sve, ne mogu ja da zaspim, a mrtvo tijelo satima. :mrgreen: Idemo dobiti ovo veceras, uz Allahovu pomoc! :bih:

Avatar
bhsport
Postovi: 13518
Pridružen/a: 15 maj 2012, 11:54
Kontakt:

Re: Sergej Barbarez - selektor Bosne i Hercegovine

Post Postao/la bhsport » 12 jun 2026, 07:05

Ghuraba je napisao/la:
12 jun 2026, 03:32
Jedino bitno u svemu sto se moglo cuti na presici:

- Edin je spreman i bit ce tu (nije rekao da ce poceti i za koliko je spreman)
- bit ce iznenadjenja i sutra u sastavu

Potajno se nadam da je to iznenadjenje Mahmic umjesto Dzeke.
Memic isto tako da uleti, pitanje mjesto koga.
[quote="harishp"]Ovaj ako bude mjenjao Misimovica,onda smo fakat nayebali.
Moze imati minutaze k'o i Vrsaljevic,Svraka,Sesar i to bi bilo to.
Inace Stevanovic za Izmeta i ovakav je svemirski brod.[/quote]

Corinne Diacre - prof. fudbala
Megamiske - najvece zlo od 1921

Hazre
Postovi: 1249
Pridružen/a: 05 jan 2023, 16:56
Kontakt:

Re: Sergej Barbarez - selektor Bosne i Hercegovine

Post Postao/la Hazre » 12 jun 2026, 08:08

bhsport je napisao/la:
12 jun 2026, 07:05
Ghuraba je napisao/la:
12 jun 2026, 03:32
Jedino bitno u svemu sto se moglo cuti na presici:

- Edin je spreman i bit ce tu (nije rekao da ce poceti i za koliko je spreman)
- bit ce iznenadjenja i sutra u sastavu

Potajno se nadam da je to iznenadjenje Mahmic umjesto Dzeke.
Memic isto tako da uleti, pitanje mjesto koga.
Moze samo na lijevu stranu umjesto Kerima. Treba da pomogne Seji na toj strani

Avatar
231983
Postovi: 2127
Pridružen/a: 25 sep 2020, 00:08
Kontakt:

Re: Sergej Barbarez - selektor Bosne i Hercegovine

Post Postao/la 231983 » 12 jun 2026, 08:08

Istina da je Džeko jedan od najboljih na svijetu targetmana i da je bolje da je on tu kada Vasilj ispucava lopte, ali s obzirom na to da su kanadski stoperi poprilicno niski, mislim da to i Ermedin moze solidno odraditi.

Ova dvojica ce vjerovatno ciniti stoperski par:
DeFougerolles 183 cm
Cornelius 188

Ovi ce s klupe cekati sansu:
Jones 191 cm
Waterman 188
Bombito ♿️ 190

Demirović 184

Nemaju neku narocitu prednost u skoku, a znamo da je Ermedin u polju zvijer, tako da je sve moguće.

Avatar
Beduin
Postovi: 19472
Pridružen/a: 07 avg 2015, 19:10
Lokacija: Beduin nema stalnu lokaciju
Kontakt:

Re: Sergej Barbarez - selektor Bosne i Hercegovine

Post Postao/la Beduin » 12 jun 2026, 08:09

A i Lukic je odlican u igri glavom, ukoliko bi imao upotrebljivih lopti u 16m.
Ko od harama zivi, godisnje 2 puta ne podrigne.

075 ❤

Avatar
bhsport
Postovi: 13518
Pridružen/a: 15 maj 2012, 11:54
Kontakt:

Re: Sergej Barbarez - selektor Bosne i Hercegovine

Post Postao/la bhsport » 12 jun 2026, 08:13

Beduin je napisao/la:
12 jun 2026, 08:09
A i Lukic je odlican u igri glavom, ukoliko bi imao upotrebljivih lopti u 16m.
Jeste, ali jos nekako nije nalegao u reprezentaciji.
[quote="harishp"]Ovaj ako bude mjenjao Misimovica,onda smo fakat nayebali.
Moze imati minutaze k'o i Vrsaljevic,Svraka,Sesar i to bi bilo to.
Inace Stevanovic za Izmeta i ovakav je svemirski brod.[/quote]

Corinne Diacre - prof. fudbala
Megamiske - najvece zlo od 1921

Avatar
Beduin
Postovi: 19472
Pridružen/a: 07 avg 2015, 19:10
Lokacija: Beduin nema stalnu lokaciju
Kontakt:

Re: Sergej Barbarez - selektor Bosne i Hercegovine

Post Postao/la Beduin » 12 jun 2026, 08:16

bhsport je napisao/la:
12 jun 2026, 08:13
Beduin je napisao/la:
12 jun 2026, 08:09
A i Lukic je odlican u igri glavom, ukoliko bi imao upotrebljivih lopti u 16m.
Jeste, ali jos nekako nije nalegao u reprezentaciji.
Naravno, on je tek 4. opcija u napadu, premal je uzorak i nedovoljno vremena da se sve to uklopi. Ali ako ostali ofanzivci odrade svoj posao kako znaju i mogu, Lukic bi mogao profitirati u 16m. Samo je problem sto ne moze nadoknaditi Dzekino pozicioniranje i znanje na terenu ili Tabakovicevu energiju i borbenost. Vidicemo sta nam Sergej spreman veceras.
Ko od harama zivi, godisnje 2 puta ne podrigne.

075 ❤

Shevko
Postovi: 543
Pridružen/a: 21 feb 2026, 13:22
Kontakt:

Re: Sergej Barbarez - selektor Bosne i Hercegovine

Post Postao/la Shevko » 12 jun 2026, 08:29

Hvala još jednom što si nas odveo na svjetsko!!

Daduli
Postovi: 1028
Pridružen/a: 10 avg 2016, 14:30
Kontakt:

Re: Sergej Barbarez - selektor Bosne i Hercegovine

Post Postao/la Daduli » 12 jun 2026, 09:00

Ghuraba je napisao/la:
12 jun 2026, 03:32
Jedino bitno u svemu sto se moglo cuti na presici:

- Edin je spreman i bit ce tu (nije rekao da ce poceti i za koliko je spreman)
- bit ce iznenadjenja i sutra u sastavu

Potajno se nadam da je to iznenadjenje Mahmic umjesto Dzeke.
Uhvatio se Kurava Mahmića. **** ga Mahnić.
Glory Glory Man United

Avatar
Clutch
Postovi: 7182
Pridružen/a: 14 maj 2014, 14:16
Kontakt:

Re: Sergej Barbarez - selektor Bosne i Hercegovine

Post Postao/la Clutch » 12 jun 2026, 09:33

Kako dobar vajb daje Sergej na presici, samouvjeren ali i cvrsto na zemlji.

Tata mata!!!
Philly vs Everybody

#Madrid
#Sixers
#JoJoGOAT

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Bosnjo22, Edincapitano, Enigmaa, enobarca, JimmyPage, Matterhorn22, Nakata, TETRAPAK i 91 gost.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []