Nidal Čelik
Moderatori/ce: TaRgEt_,Monolog,ribery,_dreamer_,insider
Re: Nidal Čelik
Bolje da sad sanira povredu na pocetku karijere nego kasnije. Nece izgubit nista ni u klubu, a bit ce abd svjetskih prvenstava. Taman Malicu dobra prilika da se pokaze kao desni half i osigura kakav transfer iz one rupe zvane Sturm.
-
Coolpanda24
- Postovi: 3185
- Pridružen/a: 09 sep 2024, 19:21
- Kontakt:
Re: Nidal Čelik
Vratio se u BiH, moguće zbog oporavka. Mislio sam da će ostati s ekipom do kraja…
Online
Trenutno korisnika/ca: 231983, ajaca, darker10, dena24, dubrovnik, invincible1921, Konzerva, Matterhorn22, Micron, Mocvara1991, nastrojeni21, perun, Shevko, signalidunapark, TefalTava, Venom i 146 gostiju.