12.06.2026 Bosna i Hercegovina - Kanada
Moderatori/ce: TaRgEt_,Monolog,ribery,_dreamer_,insider
Re: 12.06.2026 Bosna i Hercegovina - Kanada
Vedo, Pjanic, Salihovic stigli u Kanadu 
I Bogu je prosto bilo krstimol' se ili klanjamo....
-
rossonero85
- Postovi: 610
- Pridružen/a: 13 maj 2026, 21:19
- Lokacija: Sarajevo
- Kontakt:
Re: 12.06.2026 Bosna i Hercegovina - Kanada
Ne bi me iznenadilo da ih poderemo 3:0, a isto tako me ne bi iznenadilo da oni nas poderu 3:0.
Baš nezahvalna utakmica za prognozirati. Oni domaćini, našpanovani, euforični, mi takođe našpanovani i blago euforični nakon što smo konačno prošli taj yebeni baraž i izbacili četverostruke prvake svijeta. Iz ove dvije prijateljske utakmice se nije moglo ništa iščitati niti zaključiti, a možda baš tako i treba da bude.
Baš nezahvalna utakmica za prognozirati. Oni domaćini, našpanovani, euforični, mi takođe našpanovani i blago euforični nakon što smo konačno prošli taj yebeni baraž i izbacili četverostruke prvake svijeta. Iz ove dvije prijateljske utakmice se nije moglo ništa iščitati niti zaključiti, a možda baš tako i treba da bude.
-
rossonero85
- Postovi: 610
- Pridružen/a: 13 maj 2026, 21:19
- Lokacija: Sarajevo
- Kontakt:
-
rossonero85
- Postovi: 610
- Pridružen/a: 13 maj 2026, 21:19
- Lokacija: Sarajevo
- Kontakt:
Re: 12.06.2026 Bosna i Hercegovina - Kanada
General505 je napisao/la: ↑12 jun 2026, 00:23Uh kad vidim ovu ceremoniju otvaranja, pa našu zastavu, ime naše Drzave da se izgovara pred milijardama gledatelja širom svijeta....
Hvala vam momci za to, za sve sto ste vec sad učinili za narod i drzavu. A toliko nas osporavaju, vrijeđaju i sa istoka i sa zapada, toliko nas dijele i oslabljuju na svim poljima.., nas tek 2miliona i uprkos tome svemu zastava se zaviori na ovako velikoj svjetskoj smotri.
A jos da smo samo malo pametniji, manje licemjerniji...gdje bi nam kraj bio.
Kako god zavrsilo, sutra i u grupi nema pravo niko prigovarat momcima, jer niko vise od njih ne zeli dobar rezultat, sve je stvar momenta, sreće... I podrzati momke do zadnje minute kako god bilo u sekundi se sve moze okrenuti
![]()
Re: 12.06.2026 Bosna i Hercegovina - Kanada
IGRA BOSNA!!
Re: 12.06.2026 Bosna i Hercegovina - Kanada
I ovi kanadski mediji se ufatili ambasade i njihovih podataka koliko ce biti na utakmici navijaca... Pola tih navijača ako ne i više, nije ni otišlo u Kanadu preko bosanske ambasade 
Zadnja izmjena: thulkazal, dana/u 12 jun 2026, 08:59, ukupno mijenjano 1 put.
Re: 12.06.2026 Bosna i Hercegovina - Kanada
Onda najbolje igraj remi i nadaj se dobitkurossonero85 je napisao/la: ↑12 jun 2026, 04:16Ne bi me iznenadilo da ih poderemo 3:0, a isto tako me ne bi iznenadilo da oni nas poderu 3:0.![]()
Baš nezahvalna utakmica za prognozirati.
'Papak se nikad gradu nece prilagoditi. Citav zivot ce probati preko reda, bacat ce otpad na ulicu i ako mu kazes: 'Ispalo Vam nesto', on ce te pokusati prebiti, ako zakljuci da je jaci od tebe' by SZ
- GrbavicaHrammm
- Postovi: 1640
- Pridružen/a: 13 dec 2025, 19:41
- Kontakt:
Re: 12.06.2026 Bosna i Hercegovina - Kanada
0:0 bih potpisao odmaaaaaa
Pobjedom smo vec u drugom krrugu
vrijedi dati 200% od sebe pa kalkulisati naredne i odmoriti cak neke.. glavom na krampoN 
Defanziva mora odigrati kao protiv Italije
Pobjedom smo vec u drugom krrugu
Defanziva mora odigrati kao protiv Italije
Re: 12.06.2026 Bosna i Hercegovina - Kanada
Dajte ta 3 boda da poludimo svi 
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.
"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic
Rona i Leao - Mjauuu 🐈
Devedesetka - 👏👏
Velid Spaho - Dobro je
G.B.
"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic
Rona i Leao - Mjauuu 🐈
Devedesetka - 👏👏
Velid Spaho - Dobro je
Re: 12.06.2026 Bosna i Hercegovina - Kanada
Jutro svima, voli vas sve nodi i one sto me vole i one sto me ne vole
Yugoslav First League: ⭐️
League of BiH: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Cup: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Supercup: ⭐️⭐️⭐️
UEFA Cup/UEFA Europa League
Semi-finalists
Quarter-finalists (2)
Mitropa Cup
Semi-finalists (2)
Intertoto Cup
Quarter-finalists
Raonffa 🏆
League of BiH: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Cup: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Supercup: ⭐️⭐️⭐️
UEFA Cup/UEFA Europa League
Semi-finalists
Quarter-finalists (2)
Mitropa Cup
Semi-finalists (2)
Intertoto Cup
Quarter-finalists
Raonffa 🏆
Re: 12.06.2026 Bosna i Hercegovina - Kanada
Treba ovu temu zakljucati vec jednom
Re: 12.06.2026 Bosna i Hercegovina - Kanada
Hajmoooooo kruh te 
Re: 12.06.2026 Bosna i Hercegovina - Kanada
Sta smo rekli, nema nerviranja 

Philly vs Everybody
#Madrid
#Sixers
#JoJoGOAT
#Madrid
#Sixers
#JoJoGOAT
-
legendarnadruga
- Postovi: 586
- Pridružen/a: 11 maj 2025, 20:14
- Kontakt:
Re: 12.06.2026 Bosna i Hercegovina - Kanada
Edinova povreda je povreda lista, dakle ili si spreman ili ne. Ako nisi, taj list ti moze (ako je istegnuce) pokvarit turnir jednom pokretom (tobejarabi) dal igrao 7min ili 87min. Jedan sprint je dosta. Dakle nema smisla ga stavljat na klupu u slucaju da je spreman, a nema smisla ga uopste stavljati ako nije. Nek odmori jos 7 dana pa sta bude protiv Kanade.
Re: 12.06.2026 Bosna i Hercegovina - Kanada
Ajde bgti, svakako ne trciAmarinho je napisao/la: ↑12 jun 2026, 10:23Edinova povreda je povreda lista, dakle ili si spreman ili ne. Ako nisi, taj list ti moze (ako je istegnuce) pokvarit turnir jednom pokretom (tobejarabi) dal igrao 7min ili 87min. Jedan sprint je dosta. Dakle nema smisla ga stavljat na klupu u slucaju da je spreman, a nema smisla ga uopste stavljati ako nije. Nek odmori jos 7 dana pa sta bude protiv Kanade.
A ljudi slabo pamte to je ovde glavni problem
ko te jeb'o godinama **** te opet
-Beogradski sindikat
ko te jeb'o godinama **** te opet
-Beogradski sindikat
Re: 12.06.2026 Bosna i Hercegovina - Kanada
Cuj kanadzani, yebem ti uciteljicu
Re: 12.06.2026 Bosna i Hercegovina - Kanada
Ne miriše mi na puno golova... biće baš hebeno bez Tabakovića i pitanje je koliko će Džeko moći. Volio bih vidjeti Mahmića od prve... neriješeno bi bilo vrlo dobro za nas. Naprijed naši! 
Online
Trenutno korisnika/ca: Balorda, darker10, dedo26, Goalgetter, Google Adsense [Bot], greenwood, jasmin10, kouadio, ludilompredozirani, ovisnik, rio_Ferdy88, rossonero85, SanaBosna, Sveti, Venom, zlatandr i 126 gostiju.







