Edin Džeko

Moderatori/ce: TaRgEt_,Monolog,ribery,_dreamer_,insider

insimadop
Postovi: 388
Pridružen/a: 02 dec 2023, 00:31
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la insimadop » 12 jun 2026, 16:43

Kapitenu, povedi nas!
Sanjao sam majko, Zmajevi se vrate
I donose pehar ispred Vječne vatre

Avatar
CHR
Postovi: 1369
Pridružen/a: 16 okt 2025, 12:01
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la CHR » 12 jun 2026, 17:23

Ulazi u 60. minuti i zabija za pobjedu. :bih:

Avatar
Clutch
Postovi: 7182
Pridružen/a: 14 maj 2014, 14:16
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la Clutch » 12 jun 2026, 17:43

Sveti je napisao/la:
12 jun 2026, 15:46
Ghuraba je napisao/la:
12 jun 2026, 15:36
Jesam li jedini koji preskace ove pateticne objave koje Ligata pise u njegovo ime? Nekako me iritiraju... :mrgreen:
Bolje i ligata nego chatgpt :mrgreen:
Ove mi djeluju kao Ligata + chatgpt :mrgreen:
Philly vs Everybody

#Madrid
#Sixers
#JoJoGOAT

Avatar
Sveti
Postovi: 10097
Pridružen/a: 01 sep 2012, 21:25
Lokacija: Silent Hill
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la Sveti » 12 jun 2026, 19:24

Clutch je napisao/la:
12 jun 2026, 17:43
Sveti je napisao/la:
12 jun 2026, 15:46
Ghuraba je napisao/la:
12 jun 2026, 15:36
Jesam li jedini koji preskace ove pateticne objave koje Ligata pise u njegovo ime? Nekako me iritiraju... :mrgreen:
Bolje i ligata nego chatgpt :mrgreen:
Ove mi djeluju kao Ligata + chatgpt :mrgreen:
A ne znam, nema onih crtica i "nije to samo x, vec je to y" floskula :urnebes:
naprijed rejal

MostarNeretva
Postovi: 728
Pridružen/a: 11 jul 2024, 09:30
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la MostarNeretva » 12 jun 2026, 19:36

Edine majstore uzivaj :bih: :bih: :bih:

ElAn10
Postovi: 614
Pridružen/a: 03 sep 2025, 07:46
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la ElAn10 » 12 jun 2026, 23:23

Nismo svjestni koliko nam je vazan...

Avatar
guillermo
Postovi: 2936
Pridružen/a: 26 maj 2012, 18:07
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la guillermo » 12 jun 2026, 23:43

Stvarno je nezahvalno prema javnosti o statusu povrede.
Barbarez svaki put govori tu je s nama,iako je u mjesec dana odradio 2,3 treninga s ekipom.....
Nakon SP s Spahom pod ruku i na noge Pejcinovicu s brojem i dresom kao idealnom nasljedinku....

Marokanci58
Postovi: 671
Pridružen/a: 24 sep 2025, 19:39
Lokacija: Gračanica
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la Marokanci58 » 13 jun 2026, 00:18

Jeb.iga ako i protiv Švice ne budes mogao igrati legendo onda izadji i reci sta je. Kakva povreda i đavo. Najveci si ikada, svi te volimo ali ako ne mozes se kretati zbog godina izadji i reci ne mogu ali tu sam kao podrška.
BRATSTVO GRAČANiCA

Avatar
Zgemboo89
Postovi: 86
Pridružen/a: 17 maj 2026, 20:12
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la Zgemboo89 » 13 jun 2026, 01:00

Ma gdje ne moze lik je odigrqo prije 2 mjeseca 90 linita u Velsj i 120 minuta u Zenici visokog intenziteta..Nqkon togs zbig ramena pauzirao 2 mjeseca ali se vratio u Salke u zadnjim utakmicama po 20 minita...Medjutim ostaje mi mistwrija da u 70 minuti ga nw uvede kad vidi da smo pali i da Kanadjani nas opsjedaju jer njegova mirnoca da iözadrzi loptu zagradi i odlpzi na stranu bi nam odmarale citavu ekipu ovako smo bili naspanovani 90 minuta

FerdinandF
Postovi: 606
Pridružen/a: 01 jun 2018, 17:21
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la FerdinandF » 13 jun 2026, 01:01

Zato sto neće odigrat ni minute na prventstvu jer je porijedjen.

Avatar
Virtu4l
Postovi: 59754
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la Virtu4l » 13 jun 2026, 01:02

U ovakvim situacijama se ne govori realno stanje povrede i šta se dešava. Protivnik svoju defanzivu zasniva na tome ima li Edina ili nema, zato ne treba da znaju.
"Tako ti igra Bayern" - Ajla Alimanović

Avatar
CHR
Postovi: 1369
Pridružen/a: 16 okt 2025, 12:01
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la CHR » 13 jun 2026, 01:06

Tu je... Bice spreman protiv Svice.

Avatar
Zgemboo89
Postovi: 86
Pridružen/a: 17 maj 2026, 20:12
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la Zgemboo89 » 13 jun 2026, 01:08

Mi se branimo ko Atletico Madrid al vezni red 0 ne mozemo 3 pasa uvezat

Avatar
CHR
Postovi: 1369
Pridružen/a: 16 okt 2025, 12:01
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la CHR » 13 jun 2026, 01:43

Kako fali njegovo gradjenje ledjima...

Bez Dzeke nas ovo ceka! Patnja! Najebali smo, samo tako...

Marokanci58
Postovi: 671
Pridružen/a: 24 sep 2025, 19:39
Lokacija: Gračanica
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la Marokanci58 » 13 jun 2026, 19:08

Hajde legendo udji 60 minuta odigraj sa jednom nogom i rukom si babo za sve. Šta ti više majstore tri mjeseca pauziras. Spasi nas.
BRATSTVO GRAČANiCA

Zeko87
Postovi: 2968
Pridružen/a: 15 avg 2019, 22:56
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la Zeko87 » 13 jun 2026, 19:10

Zgemboo89 je napisao/la:
13 jun 2026, 01:00
Ma gdje ne moze lik je odigrqo prije 2 mjeseca 90 linita u Velsj i 120 minuta u Zenici visokog intenziteta..Nqkon togs zbig ramena pauzirao 2 mjeseca ali se vratio u Salke u zadnjim utakmicama po 20 minita...Medjutim ostaje mi mistwrija da u 70 minuti ga nw uvede kad vidi da smo pali i da Kanadjani nas opsjedaju jer njegova mirnoca da iözadrzi loptu zagradi i odlpzi na stranu bi nam odmarale citavu ekipu ovako smo bili naspanovani 90 minuta
Pa Sergej reče da je trebao ući ali Sejina prinudna izmjena je to poremetila. Nismo imali više izmjena.
🇵🇸 FREE PALESTINE! 🇵🇸

Drum
Postovi: 1288
Pridružen/a: 12 maj 2023, 18:37
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la Drum » 13 jun 2026, 19:32

Nek ne zaje....bava sada. Protiv Svi mora kao zdrav i spreman, zapoceti. Sa 40 mu je iz vedra neba palo SP i sad sipak.

Marokanci58
Postovi: 671
Pridružen/a: 24 sep 2025, 19:39
Lokacija: Gračanica
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la Marokanci58 » 13 jun 2026, 19:41

Zeko87 je napisao/la:
13 jun 2026, 19:10
Zgemboo89 je napisao/la:
13 jun 2026, 01:00
Ma gdje ne moze lik je odigrqo prije 2 mjeseca 90 linita u Velsj i 120 minuta u Zenici visokog intenziteta..Nqkon togs zbig ramena pauzirao 2 mjeseca ali se vratio u Salke u zadnjim utakmicama po 20 minita...Medjutim ostaje mi mistwrija da u 70 minuti ga nw uvede kad vidi da smo pali i da Kanadjani nas opsjedaju jer njegova mirnoca da iözadrzi loptu zagradi i odlpzi na stranu bi nam odmarale citavu ekipu ovako smo bili naspanovani 90 minuta
Pa Sergej reče da je trebao ući ali Sejina prinudna izmjena je to poremetila. Nismo imali više izmjena.
Kockar je prevarant i lažov ne vjeruj šta prica.

Kaže trebao ući BABUKA zadnjih 10-15 minuta ali nije zbog izmjene Kolašinca a IZMJENA BILA U 85 MINUTI !

Opet ne mogu da vjerujem neko ko 20 godina igra najveci mogući level skoro karijera bez povreda kod Edina i da ne moze 30 minuta uci sinoc nestvarno.

Razumijem ja godine i sve ali 30 minuta je 30 minuta. SVJETSKO PRVENSTVO ČOVJECE BEZ LIDERA.

3 mjeseca da ne moze pogoditi formu i tempirati da odigra barem protiv Švice 55-60 min. Meni tu nešto ne štima.
BRATSTVO GRAČANiCA

Avatar
Sheyi
Postovi: 13900
Pridružen/a: 10 jan 2009, 17:19
Lokacija: kraj puta
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la Sheyi » 13 jun 2026, 19:44

Marokanci58 je napisao/la:
13 jun 2026, 19:41
Zeko87 je napisao/la:
13 jun 2026, 19:10
Zgemboo89 je napisao/la:
13 jun 2026, 01:00
Ma gdje ne moze lik je odigrqo prije 2 mjeseca 90 linita u Velsj i 120 minuta u Zenici visokog intenziteta..Nqkon togs zbig ramena pauzirao 2 mjeseca ali se vratio u Salke u zadnjim utakmicama po 20 minita...Medjutim ostaje mi mistwrija da u 70 minuti ga nw uvede kad vidi da smo pali i da Kanadjani nas opsjedaju jer njegova mirnoca da iözadrzi loptu zagradi i odlpzi na stranu bi nam odmarale citavu ekipu ovako smo bili naspanovani 90 minuta
Pa Sergej reče da je trebao ući ali Sejina prinudna izmjena je to poremetila. Nismo imali više izmjena.
Kockar je prevarant i lažov ne vjeruj šta prica.

Kaže trebao ući BABUKA zadnjih 10-15 minuta ali nije zbog izmjene Kolašinca a IZMJENA BILA U 85 MINUTI !

Opet ne mogu da vjerujem neko ko 20 godina igra najveci mogući level skoro karijera bez povreda kod Edina i da ne moze 30 minuta uci sinoc nestvarno.

Razumijem ja godine i sve ali 30 minuta je 30 minuta. SVJETSKO PRVENSTVO ČOVJECE BEZ LIDERA.

3 mjeseca da ne moze pogoditi formu i tempirati da odigra barem protiv Švice 55-60 min. Meni tu nešto ne štima.
Ti si jedini prevarant i lazov jer si izlevatio raju s foruma da letis za Kanadu :urnebes:

Zeko87
Postovi: 2968
Pridružen/a: 15 avg 2019, 22:56
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la Zeko87 » 13 jun 2026, 20:16

Marokanci58 je napisao/la:
13 jun 2026, 19:41
Zeko87 je napisao/la:
13 jun 2026, 19:10
Zgemboo89 je napisao/la:
13 jun 2026, 01:00
Ma gdje ne moze lik je odigrqo prije 2 mjeseca 90 linita u Velsj i 120 minuta u Zenici visokog intenziteta..Nqkon togs zbig ramena pauzirao 2 mjeseca ali se vratio u Salke u zadnjim utakmicama po 20 minita...Medjutim ostaje mi mistwrija da u 70 minuti ga nw uvede kad vidi da smo pali i da Kanadjani nas opsjedaju jer njegova mirnoca da iözadrzi loptu zagradi i odlpzi na stranu bi nam odmarale citavu ekipu ovako smo bili naspanovani 90 minuta
Pa Sergej reče da je trebao ući ali Sejina prinudna izmjena je to poremetila. Nismo imali više izmjena.
Kockar je prevarant i lažov ne vjeruj šta prica.

Kaže trebao ući BABUKA zadnjih 10-15 minuta ali nije zbog izmjene Kolašinca a IZMJENA BILA U 85 MINUTI !

Opet ne mogu da vjerujem neko ko 20 godina igra najveci mogući level skoro karijera bez povreda kod Edina i da ne moze 30 minuta uci sinoc nestvarno.

Razumijem ja godine i sve ali 30 minuta je 30 minuta. SVJETSKO PRVENSTVO ČOVJECE BEZ LIDERA.

3 mjeseca da ne moze pogoditi formu i tempirati da odigra barem protiv Švice 55-60 min. Meni tu nešto ne štima.
Št ahoćeš da kažeš da smo bili super u napadu pa nije bilo potrebe za njim ili ?
🇵🇸 FREE PALESTINE! 🇵🇸

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

DEBUG SSO: [] | STATUS: []