Sanjao sam majko, Zmajevi se vrate
I donose pehar ispred Vječne vatre
Edin Džeko
Moderatori/ce: TaRgEt_,Monolog,ribery,_dreamer_,insider
Re: Edin Džeko
Kapitenu, povedi nas!
Re: Edin Džeko
Ulazi u 60. minuti i zabija za pobjedu. 
-
MostarNeretva
- Postovi: 728
- Pridružen/a: 11 jul 2024, 09:30
- Kontakt:
Re: Edin Džeko
Edine majstore uzivaj

Re: Edin Džeko
Nismo svjestni koliko nam je vazan...
Re: Edin Džeko
Stvarno je nezahvalno prema javnosti o statusu povrede.
Barbarez svaki put govori tu je s nama,iako je u mjesec dana odradio 2,3 treninga s ekipom.....
Nakon SP s Spahom pod ruku i na noge Pejcinovicu s brojem i dresom kao idealnom nasljedinku....
Barbarez svaki put govori tu je s nama,iako je u mjesec dana odradio 2,3 treninga s ekipom.....
Nakon SP s Spahom pod ruku i na noge Pejcinovicu s brojem i dresom kao idealnom nasljedinku....
-
Marokanci58
- Postovi: 673
- Pridružen/a: 24 sep 2025, 19:39
- Lokacija: Gračanica
- Kontakt:
Re: Edin Džeko
Jeb.iga ako i protiv Švice ne budes mogao igrati legendo onda izadji i reci sta je. Kakva povreda i đavo. Najveci si ikada, svi te volimo ali ako ne mozes se kretati zbog godina izadji i reci ne mogu ali tu sam kao podrška.
BRATSTVO GRAČANiCA
Re: Edin Džeko
Ma gdje ne moze lik je odigrqo prije 2 mjeseca 90 linita u Velsj i 120 minuta u Zenici visokog intenziteta..Nqkon togs zbig ramena pauzirao 2 mjeseca ali se vratio u Salke u zadnjim utakmicama po 20 minita...Medjutim ostaje mi mistwrija da u 70 minuti ga nw uvede kad vidi da smo pali i da Kanadjani nas opsjedaju jer njegova mirnoca da iözadrzi loptu zagradi i odlpzi na stranu bi nam odmarale citavu ekipu ovako smo bili naspanovani 90 minuta
-
FerdinandF
- Postovi: 607
- Pridružen/a: 01 jun 2018, 17:21
- Kontakt:
Re: Edin Džeko
Zato sto neće odigrat ni minute na prventstvu jer je porijedjen.
Re: Edin Džeko
U ovakvim situacijama se ne govori realno stanje povrede i šta se dešava. Protivnik svoju defanzivu zasniva na tome ima li Edina ili nema, zato ne treba da znaju.
"Tako ti igra Bayern" - Ajla Alimanović
Re: Edin Džeko
Tu je... Bice spreman protiv Svice.
Re: Edin Džeko
Mi se branimo ko Atletico Madrid al vezni red 0 ne mozemo 3 pasa uvezat
Re: Edin Džeko
Kako fali njegovo gradjenje ledjima...
Bez Dzeke nas ovo ceka! Patnja! Najebali smo, samo tako...
Bez Dzeke nas ovo ceka! Patnja! Najebali smo, samo tako...
-
Marokanci58
- Postovi: 673
- Pridružen/a: 24 sep 2025, 19:39
- Lokacija: Gračanica
- Kontakt:
Re: Edin Džeko
Hajde legendo udji 60 minuta odigraj sa jednom nogom i rukom si babo za sve. Šta ti više majstore tri mjeseca pauziras. Spasi nas.
BRATSTVO GRAČANiCA
Re: Edin Džeko
Pa Sergej reče da je trebao ući ali Sejina prinudna izmjena je to poremetila. Nismo imali više izmjena.Zgemboo89 je napisao/la: ↑13 jun 2026, 01:00Ma gdje ne moze lik je odigrqo prije 2 mjeseca 90 linita u Velsj i 120 minuta u Zenici visokog intenziteta..Nqkon togs zbig ramena pauzirao 2 mjeseca ali se vratio u Salke u zadnjim utakmicama po 20 minita...Medjutim ostaje mi mistwrija da u 70 minuti ga nw uvede kad vidi da smo pali i da Kanadjani nas opsjedaju jer njegova mirnoca da iözadrzi loptu zagradi i odlpzi na stranu bi nam odmarale citavu ekipu ovako smo bili naspanovani 90 minuta
🇵🇸 FREE PALESTINE! 🇵🇸
Re: Edin Džeko
Nek ne zaje....bava sada. Protiv Svi mora kao zdrav i spreman, zapoceti. Sa 40 mu je iz vedra neba palo SP i sad sipak.
-
Marokanci58
- Postovi: 673
- Pridružen/a: 24 sep 2025, 19:39
- Lokacija: Gračanica
- Kontakt:
Re: Edin Džeko
Kockar je prevarant i lažov ne vjeruj šta prica.Zeko87 je napisao/la: ↑13 jun 2026, 19:10Pa Sergej reče da je trebao ući ali Sejina prinudna izmjena je to poremetila. Nismo imali više izmjena.Zgemboo89 je napisao/la: ↑13 jun 2026, 01:00Ma gdje ne moze lik je odigrqo prije 2 mjeseca 90 linita u Velsj i 120 minuta u Zenici visokog intenziteta..Nqkon togs zbig ramena pauzirao 2 mjeseca ali se vratio u Salke u zadnjim utakmicama po 20 minita...Medjutim ostaje mi mistwrija da u 70 minuti ga nw uvede kad vidi da smo pali i da Kanadjani nas opsjedaju jer njegova mirnoca da iözadrzi loptu zagradi i odlpzi na stranu bi nam odmarale citavu ekipu ovako smo bili naspanovani 90 minuta
Kaže trebao ući BABUKA zadnjih 10-15 minuta ali nije zbog izmjene Kolašinca a IZMJENA BILA U 85 MINUTI !
Opet ne mogu da vjerujem neko ko 20 godina igra najveci mogući level skoro karijera bez povreda kod Edina i da ne moze 30 minuta uci sinoc nestvarno.
Razumijem ja godine i sve ali 30 minuta je 30 minuta. SVJETSKO PRVENSTVO ČOVJECE BEZ LIDERA.
3 mjeseca da ne moze pogoditi formu i tempirati da odigra barem protiv Švice 55-60 min. Meni tu nešto ne štima.
BRATSTVO GRAČANiCA
Re: Edin Džeko
Ti si jedini prevarant i lazov jer si izlevatio raju s foruma da letis za KanaduMarokanci58 je napisao/la: ↑13 jun 2026, 19:41Kockar je prevarant i lažov ne vjeruj šta prica.Zeko87 je napisao/la: ↑13 jun 2026, 19:10Pa Sergej reče da je trebao ući ali Sejina prinudna izmjena je to poremetila. Nismo imali više izmjena.Zgemboo89 je napisao/la: ↑13 jun 2026, 01:00Ma gdje ne moze lik je odigrqo prije 2 mjeseca 90 linita u Velsj i 120 minuta u Zenici visokog intenziteta..Nqkon togs zbig ramena pauzirao 2 mjeseca ali se vratio u Salke u zadnjim utakmicama po 20 minita...Medjutim ostaje mi mistwrija da u 70 minuti ga nw uvede kad vidi da smo pali i da Kanadjani nas opsjedaju jer njegova mirnoca da iözadrzi loptu zagradi i odlpzi na stranu bi nam odmarale citavu ekipu ovako smo bili naspanovani 90 minuta
Kaže trebao ući BABUKA zadnjih 10-15 minuta ali nije zbog izmjene Kolašinca a IZMJENA BILA U 85 MINUTI !
Opet ne mogu da vjerujem neko ko 20 godina igra najveci mogući level skoro karijera bez povreda kod Edina i da ne moze 30 minuta uci sinoc nestvarno.
Razumijem ja godine i sve ali 30 minuta je 30 minuta. SVJETSKO PRVENSTVO ČOVJECE BEZ LIDERA.
3 mjeseca da ne moze pogoditi formu i tempirati da odigra barem protiv Švice 55-60 min. Meni tu nešto ne štima.
Re: Edin Džeko
Št ahoćeš da kažeš da smo bili super u napadu pa nije bilo potrebe za njim ili ?Marokanci58 je napisao/la: ↑13 jun 2026, 19:41Kockar je prevarant i lažov ne vjeruj šta prica.Zeko87 je napisao/la: ↑13 jun 2026, 19:10Pa Sergej reče da je trebao ući ali Sejina prinudna izmjena je to poremetila. Nismo imali više izmjena.Zgemboo89 je napisao/la: ↑13 jun 2026, 01:00Ma gdje ne moze lik je odigrqo prije 2 mjeseca 90 linita u Velsj i 120 minuta u Zenici visokog intenziteta..Nqkon togs zbig ramena pauzirao 2 mjeseca ali se vratio u Salke u zadnjim utakmicama po 20 minita...Medjutim ostaje mi mistwrija da u 70 minuti ga nw uvede kad vidi da smo pali i da Kanadjani nas opsjedaju jer njegova mirnoca da iözadrzi loptu zagradi i odlpzi na stranu bi nam odmarale citavu ekipu ovako smo bili naspanovani 90 minuta
Kaže trebao ući BABUKA zadnjih 10-15 minuta ali nije zbog izmjene Kolašinca a IZMJENA BILA U 85 MINUTI !
Opet ne mogu da vjerujem neko ko 20 godina igra najveci mogući level skoro karijera bez povreda kod Edina i da ne moze 30 minuta uci sinoc nestvarno.
Razumijem ja godine i sve ali 30 minuta je 30 minuta. SVJETSKO PRVENSTVO ČOVJECE BEZ LIDERA.
3 mjeseca da ne moze pogoditi formu i tempirati da odigra barem protiv Švice 55-60 min. Meni tu nešto ne štima.
🇵🇸 FREE PALESTINE! 🇵🇸
Online
Trenutno korisnika/ca: Bosnjo22, Edincapitano, Enigmaa, laznokrilo, Matterhorn22, TETRAPAK i 87 gostiju.



