12.06.2026 Bosna i Hercegovina - Kanada

Moderatori/ce: TaRgEt_,Monolog,ribery,_dreamer_,insider

Avatar
Lynx
Postovi: 1730
Pridružen/a: 10 avg 2022, 21:47
Kontakt:

Re: 12.06.2026 Bosna i Hercegovina - Kanada

Post Postao/la Lynx » 12 jun 2026, 20:46

Joj HRT-a kakav uvod u utakmicu rade, naježio sam se :bih: :salut:
63. minut, Švicarska vodi Italiju 2:0, a ono

“Publika u Berlinu se očito zabavlja meksičkim valom”
Velid Spaho

TrofejiSuTu
Postovi: 1523
Pridružen/a: 26 sep 2020, 12:43
Kontakt:

Re: 12.06.2026 Bosna i Hercegovina - Kanada

Post Postao/la TrofejiSuTu » 12 jun 2026, 20:46

Hajmo reci ono na emociju i herciku

1:2

:bih: :bih: :bih: :bih:
Zadnja izmjena: TrofejiSuTu, dana/u 12 jun 2026, 20:46, ukupno mijenjano 1 put.
„Neki pojedinci imaju dosta upitnika kad ne igraju, a ja imam upitnike kad igraju.“ ZZ
Biti srcem vezan,u tome lezi snaga!

313
Postovi: 1299
Pridružen/a: 11 apr 2015, 13:06
Kontakt:

Re: 12.06.2026 Bosna i Hercegovina - Kanada

Post Postao/la 313 » 12 jun 2026, 20:46

Gdje je Spaho?
Walk on

ElAn10
Postovi: 621
Pridružen/a: 03 sep 2025, 07:46
Kontakt:

Re: 12.06.2026 Bosna i Hercegovina - Kanada

Post Postao/la ElAn10 » 12 jun 2026, 20:47

Gdje su nam navijaci ybt sve crveno

DjaniTarik
Postovi: 931
Pridružen/a: 21 feb 2025, 21:22
Kontakt:

Re: 12.06.2026 Bosna i Hercegovina - Kanada

Post Postao/la DjaniTarik » 12 jun 2026, 20:48

Ma ima nasih sigurno 20tak hiljada ali to je bilo van stadiona kao sto je jedan iznad napisao, ljudi sigurno nisu dosli do karata ali su ipak ispostovali korteo

VivaLaLiberta
Postovi: 270
Pridružen/a: 10 feb 2025, 23:53
Kontakt:

Re: 12.06.2026 Bosna i Hercegovina - Kanada

Post Postao/la VivaLaLiberta » 12 jun 2026, 20:49

30 hiljada, al zuba.Dobra je i ovo brojka realno. Ta brojka od 15-20 milja vjerovatno se odnosila da će biti u gradu, na stadionu domacina je to preteško za očekivati.

VOLIM TE BOSNO!
“Pjesma naša neće stati, za boje ove život ćemo dati!”

ZgemboNr1
Postovi: 12
Pridružen/a: 06 sep 2025, 05:39
Kontakt:

Re: 12.06.2026 Bosna i Hercegovina - Kanada

Post Postao/la ZgemboNr1 » 12 jun 2026, 20:49

Ambasada je provalila tu informaciju. Dakle, sad će igrači izaći sjebani i razočarani kad vide koliko malo nas ima. Treba vidjeti ko je tamo ambasador...medvjeđa usluga...

gigglessmoke
Postovi: 1874
Pridružen/a: 11 mar 2017, 11:21
Kontakt:

Re: 12.06.2026 Bosna i Hercegovina - Kanada

Post Postao/la gigglessmoke » 12 jun 2026, 20:49

ElAn10 je napisao/la:
12 jun 2026, 20:47
Gdje su nam navijaci ybt sve crveno
Zaglavili na ulazu - mislili se ugurati kao na Bilinom.

Avatar
DamirT
Postovi: 31106
Pridružen/a: 15 maj 2018, 19:20
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: 12.06.2026 Bosna i Hercegovina - Kanada

Post Postao/la DamirT » 12 jun 2026, 20:50

VivaLaLiberta je napisao/la:
12 jun 2026, 20:49
30 hiljada, al zuba.Dobra je i ovo brojka realno. Ta brojka od 15-20 milja vjerovatno se odnosila da će biti u gradu, na stadionu domacina je to preteško za očekivati.

VOLIM TE BOSNO!
:rol: :rol:
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.

"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic

Rona i Leao - Mjauuu 🐈

Devedesetka - 👏👏

Velid Spaho - Dobro je

19vendetta87
Postovi: 10313
Pridružen/a: 06 jan 2023, 18:21
Kontakt:

Re: 12.06.2026 Bosna i Hercegovina - Kanada

Post Postao/la 19vendetta87 » 12 jun 2026, 20:51

AshburtonG je napisao/la:
12 jun 2026, 20:41
Ja ba. Ocekivao sam makar 10k, ali nema nas ovdje ni toliko.
Jesi ti najavio da ce nas na ovoj utakmici biti najvise na tribinama? Neki Amer je to napisao, ne mogu se sjetiti ko.
👉 Almedin Ziljkić - Ubica BORD mitomana i botova 😎

gigglessmoke
Postovi: 1874
Pridružen/a: 11 mar 2017, 11:21
Kontakt:

Re: 12.06.2026 Bosna i Hercegovina - Kanada

Post Postao/la gigglessmoke » 12 jun 2026, 20:51

ZgemboNr1 je napisao/la:
12 jun 2026, 20:49
Ambasada je provalila tu informaciju. Dakle, sad će igrači izaći sjebani i razočarani kad vide koliko malo nas ima. Treba vidjeti ko je tamo ambasador...medvjeđa usluga...
Nije tačno da je to ambasada izvalila. Lično sam gledao kanadsku tv kada je novinar zvao ambasadu BiH. To je plasirao neko kvazi x profil tipa bosnian football ili tako nešto a naši nasjeli ko telad na šarena vrata.

Avatar
Pereira
Postovi: 796
Pridružen/a: 28 apr 2023, 21:42
Kontakt:

Re: 12.06.2026 Bosna i Hercegovina - Kanada

Post Postao/la Pereira » 12 jun 2026, 20:51

VivaLaLiberta je napisao/la:
12 jun 2026, 20:49
30 hiljada, al zuba.Dobra je i ovo brojka realno. Ta brojka od 15-20 milja vjerovatno se odnosila da će biti u gradu, na stadionu domacina je to preteško za očekivati.

VOLIM TE BOSNO!
30 hiljada implantanata :yawn:
Stone hands👊

Avatar
DamirT
Postovi: 31106
Pridružen/a: 15 maj 2018, 19:20
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: 12.06.2026 Bosna i Hercegovina - Kanada

Post Postao/la DamirT » 12 jun 2026, 20:51

19vendetta87 je napisao/la:
12 jun 2026, 20:51
AshburtonG je napisao/la:
12 jun 2026, 20:41
Ja ba. Ocekivao sam makar 10k, ali nema nas ovdje ni toliko.
Jesi ti najavio da ce nas na ovoj utakmici biti najvise na tribinama? Neki Amer je to napisao, ne mogu se sjetiti ko.
Soko, Murga il Alem :mrgreen:
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.

"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic

Rona i Leao - Mjauuu 🐈

Devedesetka - 👏👏

Velid Spaho - Dobro je

VictoriasFikret
Postovi: 1270
Pridružen/a: 13 jun 2020, 17:48
Kontakt:

Re: 12.06.2026 Bosna i Hercegovina - Kanada

Post Postao/la VictoriasFikret » 12 jun 2026, 20:51

Redari nam poskidali transparente.

slika

Avatar
guillermo
Postovi: 2948
Pridružen/a: 26 maj 2012, 18:07
Kontakt:

Re: 12.06.2026 Bosna i Hercegovina - Kanada

Post Postao/la guillermo » 12 jun 2026, 20:53

Kad me hercika ne strefi kad vidje Nihu u dresu,umjesto u stndardnom markeru :D

Avatar
akisarajevo92
Postovi: 19240
Pridružen/a: 16 mar 2014, 11:24
Kontakt:

Re: 12.06.2026 Bosna i Hercegovina - Kanada

Post Postao/la akisarajevo92 » 12 jun 2026, 20:57

mozda nam iz FIFE nisu skratili himnu ali zato je brat Lazic iskasapio u najkracoj verziji
Don't believe the hype.

Avatar
Neutral
Postovi: 36473
Pridružen/a: 19 nov 2008, 14:27
Kontakt:

Re: 12.06.2026 Bosna i Hercegovina - Kanada

Post Postao/la Neutral » 12 jun 2026, 20:58

akisarajevo92 je napisao/la:
12 jun 2026, 20:57
mozda nam iz FIFE nisu skratili himnu ali zato je brat Lazic iskasapio u najkracoj verziji
Kaze Barba ce uzivati :rol:

19vendetta87
Postovi: 10313
Pridružen/a: 06 jan 2023, 18:21
Kontakt:

Re: 12.06.2026 Bosna i Hercegovina - Kanada

Post Postao/la 19vendetta87 » 12 jun 2026, 20:59

akisarajevo92 je napisao/la:
12 jun 2026, 20:57
mozda nam iz FIFE nisu skratili himnu ali zato je brat Lazic iskasapio u najkracoj verziji
Nije stigao nauciti svirati duzu. :urnebes:
👉 Almedin Ziljkić - Ubica BORD mitomana i botova 😎

eaglebvb09
Postovi: 1015
Pridružen/a: 28 avg 2021, 20:08
Kontakt:

Re: 12.06.2026 Bosna i Hercegovina - Kanada

Post Postao/la eaglebvb09 » 12 jun 2026, 21:00

Daj boze bod da uzmemo , uhhhh biti ce hebeno

Avatar
emir18
Postovi: 14415
Pridružen/a: 14 feb 2012, 10:39
Kontakt:

Re: 12.06.2026 Bosna i Hercegovina - Kanada

Post Postao/la emir18 » 12 jun 2026, 21:02

Idemo 2-0 :bih: :bih:
1956., 1957., 1958., 1959., 1960., 1966., 1998., 2000., 2002., 2014.,2016.,2017.,2018.,2022.,2024
“In peace, may you leave this shore. In love, may you find the next. Safe passage on your travels, until our final journey to the ground. May we meet again.”

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: KockarVicin007, kouadio, Muumii, RacioEmocionalan, SanaBosna, Shevko, Sveti i 69 gostiju.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []