12.06.2026 Bosna i Hercegovina - Kanada
Moderatori/ce: TaRgEt_,Monolog,ribery,_dreamer_,insider
Re: 12.06.2026 Bosna i Hercegovina - Kanada
Joj HRT-a kakav uvod u utakmicu rade, naježio sam se

63. minut, Švicarska vodi Italiju 2:0, a ono
“Publika u Berlinu se očito zabavlja meksičkim valom”
Velid Spaho
“Publika u Berlinu se očito zabavlja meksičkim valom”
Velid Spaho
-
TrofejiSuTu
- Postovi: 1523
- Pridružen/a: 26 sep 2020, 12:43
- Kontakt:
Re: 12.06.2026 Bosna i Hercegovina - Kanada
Hajmo reci ono na emociju i herciku
1:2

1:2
Zadnja izmjena: TrofejiSuTu, dana/u 12 jun 2026, 20:46, ukupno mijenjano 1 put.
„Neki pojedinci imaju dosta upitnika kad ne igraju, a ja imam upitnike kad igraju.“ ZZ
Biti srcem vezan,u tome lezi snaga!
Biti srcem vezan,u tome lezi snaga!
Re: 12.06.2026 Bosna i Hercegovina - Kanada
Gdje su nam navijaci ybt sve crveno
-
DjaniTarik
- Postovi: 931
- Pridružen/a: 21 feb 2025, 21:22
- Kontakt:
Re: 12.06.2026 Bosna i Hercegovina - Kanada
Ma ima nasih sigurno 20tak hiljada ali to je bilo van stadiona kao sto je jedan iznad napisao, ljudi sigurno nisu dosli do karata ali su ipak ispostovali korteo
-
VivaLaLiberta
- Postovi: 270
- Pridružen/a: 10 feb 2025, 23:53
- Kontakt:
Re: 12.06.2026 Bosna i Hercegovina - Kanada
30 hiljada, al zuba.Dobra je i ovo brojka realno. Ta brojka od 15-20 milja vjerovatno se odnosila da će biti u gradu, na stadionu domacina je to preteško za očekivati.
VOLIM TE BOSNO!
VOLIM TE BOSNO!
“Pjesma naša neće stati, za boje ove život ćemo dati!”
Re: 12.06.2026 Bosna i Hercegovina - Kanada
Ambasada je provalila tu informaciju. Dakle, sad će igrači izaći sjebani i razočarani kad vide koliko malo nas ima. Treba vidjeti ko je tamo ambasador...medvjeđa usluga...
-
gigglessmoke
- Postovi: 1874
- Pridružen/a: 11 mar 2017, 11:21
- Kontakt:
Re: 12.06.2026 Bosna i Hercegovina - Kanada
VivaLaLiberta je napisao/la: ↑12 jun 2026, 20:4930 hiljada, al zuba.Dobra je i ovo brojka realno. Ta brojka od 15-20 milja vjerovatno se odnosila da će biti u gradu, na stadionu domacina je to preteško za očekivati.
VOLIM TE BOSNO!
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.
"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic
Rona i Leao - Mjauuu 🐈
Devedesetka - 👏👏
Velid Spaho - Dobro je
G.B.
"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic
Rona i Leao - Mjauuu 🐈
Devedesetka - 👏👏
Velid Spaho - Dobro je
-
19vendetta87
- Postovi: 10311
- Pridružen/a: 06 jan 2023, 18:21
- Kontakt:
Re: 12.06.2026 Bosna i Hercegovina - Kanada
Jesi ti najavio da ce nas na ovoj utakmici biti najvise na tribinama? Neki Amer je to napisao, ne mogu se sjetiti ko.AshburtonG je napisao/la: ↑12 jun 2026, 20:41Ja ba. Ocekivao sam makar 10k, ali nema nas ovdje ni toliko.
👉 Almedin Ziljkić - Ubica BORD mitomana i botova 😎
-
gigglessmoke
- Postovi: 1874
- Pridružen/a: 11 mar 2017, 11:21
- Kontakt:
Re: 12.06.2026 Bosna i Hercegovina - Kanada
Nije tačno da je to ambasada izvalila. Lično sam gledao kanadsku tv kada je novinar zvao ambasadu BiH. To je plasirao neko kvazi x profil tipa bosnian football ili tako nešto a naši nasjeli ko telad na šarena vrata.
Re: 12.06.2026 Bosna i Hercegovina - Kanada
30 hiljada implantanataVivaLaLiberta je napisao/la: ↑12 jun 2026, 20:4930 hiljada, al zuba.Dobra je i ovo brojka realno. Ta brojka od 15-20 milja vjerovatno se odnosila da će biti u gradu, na stadionu domacina je to preteško za očekivati.
VOLIM TE BOSNO!
Stone hands👊
Re: 12.06.2026 Bosna i Hercegovina - Kanada
Soko, Murga il Alem19vendetta87 je napisao/la: ↑12 jun 2026, 20:51Jesi ti najavio da ce nas na ovoj utakmici biti najvise na tribinama? Neki Amer je to napisao, ne mogu se sjetiti ko.AshburtonG je napisao/la: ↑12 jun 2026, 20:41Ja ba. Ocekivao sam makar 10k, ali nema nas ovdje ni toliko.
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.
"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic
Rona i Leao - Mjauuu 🐈
Devedesetka - 👏👏
Velid Spaho - Dobro je
G.B.
"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic
Rona i Leao - Mjauuu 🐈
Devedesetka - 👏👏
Velid Spaho - Dobro je
-
VictoriasFikret
- Postovi: 1270
- Pridružen/a: 13 jun 2020, 17:48
- Kontakt:
Re: 12.06.2026 Bosna i Hercegovina - Kanada
Redari nam poskidali transparente.


Re: 12.06.2026 Bosna i Hercegovina - Kanada
Kad me hercika ne strefi kad vidje Nihu u dresu,umjesto u stndardnom markeru 
- akisarajevo92
- Postovi: 19239
- Pridružen/a: 16 mar 2014, 11:24
- Kontakt:
Re: 12.06.2026 Bosna i Hercegovina - Kanada
mozda nam iz FIFE nisu skratili himnu ali zato je brat Lazic iskasapio u najkracoj verziji
Don't believe the hype.
Re: 12.06.2026 Bosna i Hercegovina - Kanada
Kaze Barba ce uzivatiakisarajevo92 je napisao/la: ↑12 jun 2026, 20:57mozda nam iz FIFE nisu skratili himnu ali zato je brat Lazic iskasapio u najkracoj verziji
-
19vendetta87
- Postovi: 10311
- Pridružen/a: 06 jan 2023, 18:21
- Kontakt:
Re: 12.06.2026 Bosna i Hercegovina - Kanada
Nije stigao nauciti svirati duzu.akisarajevo92 je napisao/la: ↑12 jun 2026, 20:57mozda nam iz FIFE nisu skratili himnu ali zato je brat Lazic iskasapio u najkracoj verziji
👉 Almedin Ziljkić - Ubica BORD mitomana i botova 😎
-
eaglebvb09
- Postovi: 1015
- Pridružen/a: 28 avg 2021, 20:08
- Kontakt:
Re: 12.06.2026 Bosna i Hercegovina - Kanada
Daj boze bod da uzmemo , uhhhh biti ce hebeno
Re: 12.06.2026 Bosna i Hercegovina - Kanada
Idemo 2-0

1956., 1957., 1958., 1959., 1960., 1966., 1998., 2000., 2002., 2014.,2016.,2017.,2018.,2022.,2024
“In peace, may you leave this shore. In love, may you find the next. Safe passage on your travels, until our final journey to the ground. May we meet again.”
“In peace, may you leave this shore. In love, may you find the next. Safe passage on your travels, until our final journey to the ground. May we meet again.”
Online
Trenutno korisnika/ca: Goalgetter, Google Adsense [Bot], KockarVicin007 i 64 gosta.
/origin-imgresizer.eurosport.com/2024/06/12/image-b3c9ebe4-2186-4541-88ba-0b9790003858-85-2560-1440.jpeg)


