VensanKasel je napisao/la: ↑12 jun 2026, 22:19Ružno je to, nema potrebe. Možeš ti to bolje. Daj podršku, nemoj biti papak.![]()
Promasi pobjedu.
VensanKasel je napisao/la: ↑12 jun 2026, 22:19Ružno je to, nema potrebe. Možeš ti to bolje. Daj podršku, nemoj biti papak.![]()
Pa Kolašincu je trebala pomoć u petoj minuti utakmice kamoli sad. Neka Memića još, Kerim (još) ne treba. Nadam se da neće ni trebati u ovoj. Čuvajmo ga za slijedeće utakmice u grupi i 1/16 finala.
Pa izveo Basica. Opet smo na istom.
Nema ko ni u Kanadi dat gol.