We are 26
-
CHR
- Postovi: 1459
- Pridružen/a: 16 okt 2025, 12:01
-
Kontakt:
Post
Postao/la CHR » 12 jun 2026, 22:22
VensanKasel je napisao/la: ↑12 jun 2026, 22:19
Sheyi je napisao/la: ↑12 jun 2026, 22:17
**** ti fatimu usta
Ružno je to, nema potrebe. Možeš ti to bolje. Daj podršku, nemoj biti papak.
Promasi pobjedu.
-
Majstorinho
- Postovi: 593
- Pridružen/a: 04 dec 2024, 15:49
-
Kontakt:
Post
Postao/la Majstorinho » 12 jun 2026, 22:22
Pa uvedi Kerima i Mahmića šta čekaš Barba. A Demirovića udaljite od stadiona.
Blue is a color
Football is a game
-
DamirT
- Postovi: 31090
- Pridružen/a: 15 maj 2018, 19:20
- Lokacija: Tuzla
-
Kontakt:
Post
Postao/la DamirT » 12 jun 2026, 22:22
Lik Gigovica uvodi jbt...
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.
"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic
Rona i Leao - Mjauuu 🐈
Devedesetka - 👏👏
Velid Spaho - Dobro je
-
Surreal
- Postovi: 11836
- Pridružen/a: 23 jul 2018, 23:38
-
Kontakt:
Post
Postao/la Surreal » 12 jun 2026, 22:23
Samed Bazdar Gospodaru
La birra con gli amici vale più di tutto quello che possiedo.
🧡❤️AS Roma ❤️🧡
❤️🤍 FK Sarajevo ❤️🤍
❤️🖤 Ripcity ❤️🖤
U prošlosti sam velike probleme uspešno rešavao bekstvom, ali kuda pobeći od sebe?
Smrt je ništa. Smrt ne boli. Uživaj - to je smisao.
-
StevieG8
- Postovi: 13336
- Pridružen/a: 29 apr 2016, 12:48
- Lokacija: Behind you
-
Kontakt:
Post
Postao/la StevieG8 » 12 jun 2026, 22:23
Kolasinac jedva hoda a vi bi i Kerima po njegovoj strani
"Ta američka razvojna liga... Tamo se ne igra odbrana, tamo se ne trenira, ja stvarno ne znam šta to oni tamo razvijaju"
-
PeppermintSA
- Postovi: 3520
- Pridružen/a: 11 avg 2014, 17:16
-
Kontakt:
Post
Postao/la PeppermintSA » 12 jun 2026, 22:23
Ovaj čovjek je retardiran
Preventivno J*** mater svako malo mi citira i počne mi pametovati i držati moralne pridike
-
CHR
- Postovi: 1459
- Pridružen/a: 16 okt 2025, 12:01
-
Kontakt:
Post
Postao/la CHR » 12 jun 2026, 22:23
Jovu vadi, a Demirovića ostavlja!

WTF
-
Daduli
- Postovi: 1051
- Pridružen/a: 10 avg 2016, 14:30
-
Kontakt:
Post
Postao/la Daduli » 12 jun 2026, 22:24
akisarajevo92 je napisao/la: ↑12 jun 2026, 22:22
zar je Kerim ovo zasluzio
Pa Kolašincu je trebala pomoć u petoj minuti utakmice kamoli sad. Neka Memića još, Kerim (još) ne treba. Nadam se da neće ni trebati u ovoj. Čuvajmo ga za slijedeće utakmice u grupi i 1/16 finala.
Glory Glory Man United
-
Fudo
- Postovi: 5337
- Pridružen/a: 07 sep 2009, 10:29
-
Kontakt:
Post
Postao/la Fudo » 12 jun 2026, 22:24
Eh sad moliti boga da ovako ostane jer nema ko dati gol. Sljivotresa ostavio u igri, zemljo otvori se
BordoCrvena...Fk.Sarajevo i Liverpool
-
Pogba
- Postovi: 21284
- Pridružen/a: 31 okt 2012, 11:03
- Lokacija: USA
Post
Postao/la Pogba » 12 jun 2026, 22:24
Cemu napadac druze, daj 4-5-1
░▌J▐▌U▐▌V▐▌E▐▌N▐▌T▐▌U▐▌S▐░
#MaxOUT
-
DamirT
- Postovi: 31090
- Pridružen/a: 15 maj 2018, 19:20
- Lokacija: Tuzla
-
Kontakt:
Post
Postao/la DamirT » 12 jun 2026, 22:24
signalidunapark je napisao/la: ↑12 jun 2026, 22:23
DamirT je napisao/la: ↑12 jun 2026, 22:22
Lik Gigovica uvodi jbt...
Veznjak, dobro je to.
Pa izveo Basica. Opet smo na istom.
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.
"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic
Rona i Leao - Mjauuu 🐈
Devedesetka - 👏👏
Velid Spaho - Dobro je
-
Elddar
- Postovi: 2409
- Pridružen/a: 02 sep 2009, 10:43
- Lokacija: Tuzla
-
Kontakt:
Post
Postao/la Elddar » 12 jun 2026, 22:25
BENJO DRAGI JESIL REALAN
...jer žive, i prkose vragu, dok smrt im opaku slute.
-
signalidunapark
- Postovi: 1584
- Pridružen/a: 07 sep 2024, 22:48
-
Kontakt:
Post
Postao/la signalidunapark » 12 jun 2026, 22:25
DamirT je napisao/la: ↑12 jun 2026, 22:24
signalidunapark je napisao/la: ↑12 jun 2026, 22:23
DamirT je napisao/la: ↑12 jun 2026, 22:22
Lik Gigovica uvodi jbt...
Veznjak, dobro je to.
Pa izveo Basica. Opet smo na istom.
Sad vidim

-
DanijelTZ
- Postovi: 619
- Pridružen/a: 02 jan 2023, 17:46
-
Kontakt:
Post
Postao/la DanijelTZ » 12 jun 2026, 22:25
mater mu latinsku, nece da daje kartone Kanadjanima
Bit će gusto
-
akisarajevo92
- Postovi: 19239
- Pridružen/a: 16 mar 2014, 11:24
-
Kontakt:
Post
Postao/la akisarajevo92 » 12 jun 2026, 22:26
izdrzati do kraja trece cetvrtine pa opet mijenjati
Don't believe the hype.
-
Ledara
- Postovi: 145
- Pridružen/a: 04 okt 2025, 14:19
-
Kontakt:
Post
Postao/la Ledara » 12 jun 2026, 22:26
Fudo je napisao/la: ↑12 jun 2026, 22:24
Eh sad moliti boga da ovako ostane jer nema ko dati gol. Sljivotresa ostavio u igri, zemljo otvori se
Nema ko ni u Kanadi dat gol.
O brate rođače, o brate ćutuče
Zašto me raspila, zašto me utuče
O brate obade, o brate udave
Zašto me udavi, zašto me ubode
-
CHR
- Postovi: 1459
- Pridružen/a: 16 okt 2025, 12:01
-
Kontakt:
Post
Postao/la CHR » 12 jun 2026, 22:26
Svako normalan bi izveo Ermina i pojacao vezni red!
Trenutno korisnika/ca: Alucard, bavariapivo, Beduin, CHR, ELDIABLO20, Fudo, fukareSjever, Garfield, Godfather, invincible1921, kraljttbvb, lakilone, lol89, muhamedhulk, Riziko, Shevko, signalidunapark, soccerfan, Wilshere10 i 65 gostiju.
DEBUG SSO: [] | STATUS: []