Moderatori/ce: TaRgEt_,Monolog,ribery,_dreamer_,insider
-
231983
- Postovi: 2127
- Pridružen/a: 25 sep 2020, 00:08
-
Kontakt:
Post
Postao/la 231983 » 12 jun 2026, 22:05
Ako se ovako zavrsi... uh, kakav ce boost biti za njega
-
Madal
- Postovi: 6003
- Pridružen/a: 16 avg 2018, 11:58
-
Kontakt:
Post
Postao/la Madal » 12 jun 2026, 23:02
Gdje su strucnjaci koji kazu da je tu samo jer je Srbin?
A ljudi slabo pamte to je ovde glavni problem
ko te jeb'o godinama **** te opet
-Beogradski sindikat
-
PSV
- Postovi: 1165
- Pridružen/a: 26 feb 2026, 22:45
-
Kontakt:
Post
Postao/la PSV » 12 jun 2026, 23:05
PSV je napisao/la: ↑02 jun 2026, 14:14
Lukic je bolji i od Dzeka.
Tabak >
Lukic > Dzeka > Bazdar >
Trnokop Ermedin
Kakav sam znalac.

-
bh22
- Postovi: 70
- Pridružen/a: 07 jun 2026, 20:37
-
Kontakt:
Post
Postao/la bh22 » 12 jun 2026, 23:06
Madal je napisao/la: ↑12 jun 2026, 23:02
Gdje su strucnjaci koji kazu da je tu samo jer je Srbin?
realno, losa utakmica, ne ide u duele i mozda jedan pas napravio. za gol se vise sead i basic treba hvaliti. al ok, kod nas se negleda analiza i samo ko ga smugne, tako da misli ti sta hoces.
-
s4mke
- Postovi: 627
- Pridružen/a: 02 mar 2014, 15:40
-
Kontakt:
Post
Postao/la s4mke » 12 jun 2026, 23:07
PSV je napisao/la: ↑12 jun 2026, 23:05
PSV je napisao/la: ↑02 jun 2026, 14:14
Lukic je bolji i od Dzeka.
Tabak >
Lukic > Dzeka > Bazdar >
Trnokop Ermedin
Kakav sam znalac.
uvijek si znao bruda, nego zijanismo keshovinu oboica

-
PSV
- Postovi: 1165
- Pridružen/a: 26 feb 2026, 22:45
-
Kontakt:
Post
Postao/la PSV » 12 jun 2026, 23:08
bh22 je napisao/la: ↑12 jun 2026, 23:06
Madal je napisao/la: ↑12 jun 2026, 23:02
Gdje su strucnjaci koji kazu da je tu samo jer je Srbin?
realno, losa utakmica, ne ide u duele i mozda jedan pas napravio. za gol se vise sead i basic treba hvaliti. al ok, kod nas se negleda analiza i samo ko ga smugne, tako da misli ti sta hoces.
Ma bruda trpam 10 tisuca na Switzerland.

-
akisarajevo92
- Postovi: 19204
- Pridružen/a: 16 mar 2014, 11:24
-
Kontakt:
Post
Postao/la akisarajevo92 » 12 jun 2026, 23:14
100% - Bosnia and Herzegovina's Jovo Lukic is the first forward on record (since 1966) to record 9+ aerial duels in a FIFA World Cup match and win every single one of them (9/9 - 100%). Headstrong.
Gigant, kakva izjava Jove

Don't believe the hype.
-
Madal
- Postovi: 6003
- Pridružen/a: 16 avg 2018, 11:58
-
Kontakt:
Post
Postao/la Madal » 12 jun 2026, 23:17
akisarajevo92 je napisao/la: ↑12 jun 2026, 23:14
100% - Bosnia and Herzegovina's Jovo Lukic is the first forward on record (since 1966) to record 9+ aerial duels in a FIFA World Cup match and win every single one of them (9/9 - 100%). Headstrong.
Gigant, kakva izjava Jove
bh22 je napisao/la: ↑12 jun 2026, 23:06
Madal je napisao/la: ↑12 jun 2026, 23:02
Gdje su strucnjaci koji kazu da je tu samo jer je Srbin?
realno, losa utakmica, ne ide u duele i mozda jedan pas napravio. za gol se vise sead i basic treba hvaliti. al ok, kod nas se negleda analiza i samo ko ga smugne, tako da misli ti sta hoces.
A ljudi slabo pamte to je ovde glavni problem
ko te jeb'o godinama **** te opet
-Beogradski sindikat
-
soccerfan
- Postovi: 9887
- Pridružen/a: 09 jan 2011, 23:44
-
Kontakt:
Post
Postao/la soccerfan » 12 jun 2026, 23:23
I Bogu je prosto bilo krstimol' se ili klanjamo....
-
Kajzer10
- Postovi: 4888
- Pridružen/a: 06 sep 2015, 14:09
-
Kontakt:
Post
Postao/la Kajzer10 » 12 jun 2026, 23:24
Bravo majstore
-
rimljanin90
- Postovi: 1032
- Pridružen/a: 27 apr 2025, 18:57
-
Kontakt:
Post
Postao/la rimljanin90 » 12 jun 2026, 23:24
bh22 je napisao/la: ↑12 jun 2026, 23:06
Madal je napisao/la: ↑12 jun 2026, 23:02
Gdje su strucnjaci koji kazu da je tu samo jer je Srbin?
realno, losa utakmica, ne ide u duele i mozda jedan pas napravio. za gol se vise sead i basic treba hvaliti. al ok, kod nas se negleda analiza i samo ko ga smugne, tako da misli ti sta hoces.
Ne s e r i
-
bhsport
- Postovi: 13523
- Pridružen/a: 15 maj 2012, 11:54
-
Kontakt:
Post
Postao/la bhsport » 12 jun 2026, 23:47
Bravo Jovo, pokazao si debilima razliku izmedju igraca koji je stasao na nasim livadama i oblajhane krpe koji se vuca po njemačkoj. Ona ofarbana vucibatina ti ne moze peskir nosati a ostao je u igri.
Hvala ti na golu.
[quote="harishp"]Ovaj ako bude mjenjao Misimovica,onda smo fakat nayebali.
Moze imati minutaze k'o i Vrsaljevic,Svraka,Sesar i to bi bilo to.
Inace Stevanovic za Izmeta i ovakav je svemirski brod.[/quote]
Corinne Diacre - prof. fudbala
Megamiske - najvece zlo od 1921
-
CHR
- Postovi: 1399
- Pridružen/a: 16 okt 2025, 12:01
-
Kontakt:
Post
Postao/la CHR » 12 jun 2026, 23:50
Citam komentare. Jovo je nas Mitrovic

-
chily-rz
- Postovi: 8716
- Pridružen/a: 28 okt 2010, 19:08
- Lokacija: Nicaze family
-
Kontakt:
Post
Postao/la chily-rz » 12 jun 2026, 23:53
Jovo Lukić > Luka Jović
-
Majstorinho
- Postovi: 585
- Pridružen/a: 04 dec 2024, 15:49
-
Kontakt:
Post
Postao/la Majstorinho » 12 jun 2026, 23:54
Hvala na bodu. Možda bi bilo i tri da si ti ostao u igri umjesto trnokopa
Blue is a color
Football is a game
-
Sveti
- Postovi: 10103
- Pridružen/a: 01 sep 2012, 21:25
- Lokacija: Silent Hill
-
Kontakt:
Post
Postao/la Sveti » 12 jun 2026, 23:55
chily-rz je napisao/la: ↑12 jun 2026, 23:53
Jovo Lukić > Luka Jović

naprijed rejal
-
Bordeaux433
- Postovi: 43
- Pridružen/a: 07 nov 2025, 20:42
-
Kontakt:
Post
Postao/la Bordeaux433 » 13 jun 2026, 00:19
rimljanin90 je napisao/la: ↑12 jun 2026, 23:24
bh22 je napisao/la: ↑12 jun 2026, 23:06
Madal je napisao/la: ↑12 jun 2026, 23:02
Gdje su strucnjaci koji kazu da je tu samo jer je Srbin?
realno, losa utakmica, ne ide u duele i mozda jedan pas napravio. za gol se vise sead i basic treba hvaliti. al ok, kod nas se negleda analiza i samo ko ga smugne, tako da misli ti sta hoces.
Ne s e r i
Jovo je imao dobijenih zracnih duela 9/9, toliko o onom strucnjaku iznad sto kaze da ne ide u duele.
-
bh22
- Postovi: 70
- Pridružen/a: 07 jun 2026, 20:37
-
Kontakt:
Post
Postao/la bh22 » 13 jun 2026, 00:24
Bordeaux433 je napisao/la: ↑13 jun 2026, 00:19
rimljanin90 je napisao/la: ↑12 jun 2026, 23:24
bh22 je napisao/la: ↑12 jun 2026, 23:06
realno, losa utakmica, ne ide u duele i mozda jedan pas napravio. za gol se vise sead i basic treba hvaliti. al ok, kod nas se negleda analiza i samo ko ga smugne, tako da misli ti sta hoces.
Ne s e r i
Jovo je imao dobijenih zracnih duela 9/9, toliko o onom strucnjaku iznad sto kaze da ne ide u duele.
imao je jos 10 da nije ni skocio pa da se ne pikaju. isto tako ici u duele da mozes osvojti loptu i zadrzat je je drugacije nego da se bacas i izgubis loptu i ako je dodirnes. drzi se ti tvoj sofascore, ako ikad pogledas utakmicu, znao bi da sam upravu.
-
Bordeaux433
- Postovi: 43
- Pridružen/a: 07 nov 2025, 20:42
-
Kontakt:
Post
Postao/la Bordeaux433 » 13 jun 2026, 00:26
bh22 je napisao/la: ↑13 jun 2026, 00:24
Bordeaux433 je napisao/la: ↑13 jun 2026, 00:19
Jovo je imao dobijenih zracnih duela 9/9, toliko o onom strucnjaku iznad sto kaze da ne ide u duele.
imao je jos 10 da nije ni skocio pa da se ne pikaju. isto tako ici u duele da mozes osvojti loptu i zadrzat je je drugacije nego da se bacas i izgubis loptu i ako je dodirnes. drzi se ti tvoj sofascore, ako ikad pogledas utakmicu, znao bi da sam upravu.
Momak je odigrao dobru utakmicu, generalno svi osim dvojice (Tahirovic i Esmir).
Trenutno korisnika/ca: 19vendetta87, atomac123, AzRimiRzA, b00t, bordobijeli, Bosanac90, Bosnjo22, brig, Brokula, CHR, Confiance, CrvenoCrnaArmija, Daduli, dariolovrinovic00, darker10, deda, DeeWa, delko, Elddar, ELDIABLO20, enobarca, exampLe., farenhajt, FerdinandF, Frankie, Fudo, GrbavicaHrammm, Hajdeee, haklamas, HalaMadrid, HariTz, harko35, Hazre, Helemnejse, Iniesta12, karajlo, Kaunas, Kljukusar, KockarVicin007, komax, Kylian, lakilone, LeCoq, LenyYoro15, Lynx, Majstorinho, marlostanf1eld, MaroonBjelave, mercurial, Mocvara1991, MostarNeretva, Muumii, NeRi_K, omanovski, pama, Paromlinac, PeppermintSA, Principatus, RajvoSa89, RaZuti, rossonero85, rukometubih23, s4mke, sagitarius, SanaBosna, Shategabri, Shevko, Sheyi, Slobodanpad1945, Smaja, Soba, StevieG8, Venom, VensanKasel, VivaLaLiberta, Wilshere10, Wlad55, worchester i 475 gostiju.
DEBUG SSO: [] | STATUS: []