Jovo Lukić
Moderatori/ce: TaRgEt_,Monolog,ribery,_dreamer_,insider
Re: Jovo Lukić
Ako se ovako zavrsi... uh, kakav ce boost biti za njega
Re: Jovo Lukić
Gdje su strucnjaci koji kazu da je tu samo jer je Srbin?
A ljudi slabo pamte to je ovde glavni problem
ko te jeb'o godinama **** te opet
-Beogradski sindikat
ko te jeb'o godinama **** te opet
-Beogradski sindikat
Re: Jovo Lukić
- signalidunapark
- Postovi: 1548
- Pridružen/a: 07 sep 2024, 22:48
- Kontakt:
Re: Jovo Lukić
Gospodin i igračina 
- akisarajevo92
- Postovi: 19195
- Pridružen/a: 16 mar 2014, 11:24
- Kontakt:
Re: Jovo Lukić
Gigant, kakva izjava Jove100% - Bosnia and Herzegovina's Jovo Lukic is the first forward on record (since 1966) to record 9+ aerial duels in a FIFA World Cup match and win every single one of them (9/9 - 100%). Headstrong.
Don't believe the hype.
Re: Jovo Lukić
akisarajevo92 je napisao/la: ↑12 jun 2026, 23:14Gigant, kakva izjava Jove100% - Bosnia and Herzegovina's Jovo Lukic is the first forward on record (since 1966) to record 9+ aerial duels in a FIFA World Cup match and win every single one of them (9/9 - 100%). Headstrong.![]()
A ljudi slabo pamte to je ovde glavni problem
ko te jeb'o godinama **** te opet
-Beogradski sindikat
ko te jeb'o godinama **** te opet
-Beogradski sindikat
Re: Jovo Lukić
Bravo majstore
-
rimljanin90
- Postovi: 1032
- Pridružen/a: 27 apr 2025, 18:57
- Kontakt:
Re: Jovo Lukić
Re: Jovo Lukić
Bravo Jovo, pokazao si debilima razliku izmedju igraca koji je stasao na nasim livadama i oblajhane krpe koji se vuca po njemačkoj. Ona ofarbana vucibatina ti ne moze peskir nosati a ostao je u igri.
Hvala ti na golu.
Hvala ti na golu.
[quote="harishp"]Ovaj ako bude mjenjao Misimovica,onda smo fakat nayebali.
Moze imati minutaze k'o i Vrsaljevic,Svraka,Sesar i to bi bilo to.
Inace Stevanovic za Izmeta i ovakav je svemirski brod.[/quote]
Corinne Diacre - prof. fudbala
Megamiske - najvece zlo od 1921
Moze imati minutaze k'o i Vrsaljevic,Svraka,Sesar i to bi bilo to.
Inace Stevanovic za Izmeta i ovakav je svemirski brod.[/quote]
Corinne Diacre - prof. fudbala
Megamiske - najvece zlo od 1921
Re: Jovo Lukić
Citam komentare. Jovo je nas Mitrovic 
Re: Jovo Lukić
Jovo Lukić > Luka Jović
-
Majstorinho
- Postovi: 575
- Pridružen/a: 04 dec 2024, 15:49
- Kontakt:
Re: Jovo Lukić
Hvala na bodu. Možda bi bilo i tri da si ti ostao u igri umjesto trnokopa
Blue is a color
Football is a game
Football is a game
-
Bordeaux433
- Postovi: 43
- Pridružen/a: 07 nov 2025, 20:42
- Kontakt:
Re: Jovo Lukić
Jovo je imao dobijenih zracnih duela 9/9, toliko o onom strucnjaku iznad sto kaze da ne ide u duele.rimljanin90 je napisao/la: ↑12 jun 2026, 23:24Ne s e r i
Re: Jovo Lukić
imao je jos 10 da nije ni skocio pa da se ne pikaju. isto tako ici u duele da mozes osvojti loptu i zadrzat je je drugacije nego da se bacas i izgubis loptu i ako je dodirnes. drzi se ti tvoj sofascore, ako ikad pogledas utakmicu, znao bi da sam upravu.Bordeaux433 je napisao/la: ↑13 jun 2026, 00:19Jovo je imao dobijenih zracnih duela 9/9, toliko o onom strucnjaku iznad sto kaze da ne ide u duele.
-
Bordeaux433
- Postovi: 43
- Pridružen/a: 07 nov 2025, 20:42
- Kontakt:
Re: Jovo Lukić
Momak je odigrao dobru utakmicu, generalno svi osim dvojice (Tahirovic i Esmir).bh22 je napisao/la: ↑13 jun 2026, 00:24imao je jos 10 da nije ni skocio pa da se ne pikaju. isto tako ici u duele da mozes osvojti loptu i zadrzat je je drugacije nego da se bacas i izgubis loptu i ako je dodirnes. drzi se ti tvoj sofascore, ako ikad pogledas utakmicu, znao bi da sam upravu.Bordeaux433 je napisao/la: ↑13 jun 2026, 00:19Jovo je imao dobijenih zracnih duela 9/9, toliko o onom strucnjaku iznad sto kaze da ne ide u duele.
Online
Trenutno korisnika/ca: al87, bh22, FerdinandF, Fouzi1, Google [Bot], greenwood, kouadio, LeCoq, lisander, Mostarska, PeppermintSA, Proximic, Rio12345, s4mke, soxx, tuzlanskinacin, VivaLaLiberta i 124 gosta.







