12.06.2026 Bosna i Hercegovina - Kanada

Moderatori/ce: TaRgEt_,Monolog,ribery,_dreamer_,insider

Avatar
DanijelTZ
Postovi: 594
Pridružen/a: 02 jan 2023, 17:46
Kontakt:

Re: 12.06.2026 Bosna i Hercegovina - Kanada

Post Postao/la DanijelTZ » 12 jun 2026, 23:07

mater mu argentinsku

slika
Bit će gusto

BosnianRahatluk
Postovi: 470
Pridružen/a: 01 jun 2025, 17:28
Kontakt:

Re: 12.06.2026 Bosna i Hercegovina - Kanada

Post Postao/la BosnianRahatluk » 12 jun 2026, 23:08

Lose, lose....i ovaj bod...ko kuca

Sindikat12
Postovi: 2265
Pridružen/a: 15 feb 2020, 21:01
Kontakt:

Re: 12.06.2026 Bosna i Hercegovina - Kanada

Post Postao/la Sindikat12 » 12 jun 2026, 23:09

Ovaj bod je kao pobjeda… vezni je rak rana i to nas muci…

Avatar
PasodelMar
Postovi: 704
Pridružen/a: 08 sep 2024, 12:08
Kontakt:

Re: 12.06.2026 Bosna i Hercegovina - Kanada

Post Postao/la PasodelMar » 12 jun 2026, 23:10

Da neko ovoliko tvrdoglavo forsira potpuno nepotrebnu formaciju 4-4-2, da već slabu vezu još oslabi onim mlitavim Tahirovicem i da uspije proći na SP i tamo istom taktikom izvuče bod Kanadi u gostima je ravno naucnoj fantastici. Nama treba pod hitno 4-2-3-1. Treba nam jos jedan igrač u vezi i Alajbegovic MORA igrati u prvih 11. Barbarez sa ovom taktikom ispada smiješan. Demirovic se forsira kao i Tahirovic bez ikakvog razuma i smisla.

Avatar
LeCoq
Postovi: 263
Pridružen/a: 05 jan 2026, 20:38
Kontakt:

Re: 12.06.2026 Bosna i Hercegovina - Kanada

Post Postao/la LeCoq » 12 jun 2026, 23:10

Bravo za prvi bod na Svjetskom prvenstvu! Idemo dalje.

Nah1ddd
Postovi: 61
Pridružen/a: 03 nov 2025, 21:45
Kontakt:

Re: 12.06.2026 Bosna i Hercegovina - Kanada

Post Postao/la Nah1ddd » 12 jun 2026, 23:10

Ne znam šta ste očekivali vi. Igrali smo veoma dobro, naše, sa domaćinom. Ja sam prezadovoljan.
Demirović je promašio pobjedu, ali isto tako je i Kolašinac spasio čist gol.
Nama je najbitnije da nismo izgubili.

edin139
Postovi: 1177
Pridružen/a: 27 feb 2017, 18:45
Kontakt:

Re: 12.06.2026 Bosna i Hercegovina - Kanada

Post Postao/la edin139 » 12 jun 2026, 23:11

Barbarezu svaka čast kad bi sve na svjetskom izgubio al ....te tahirovic više.

bvsic
Postovi: 4855
Pridružen/a: 21 apr 2024, 00:18
Kontakt:

Re: 12.06.2026 Bosna i Hercegovina - Kanada

Post Postao/la bvsic » 12 jun 2026, 23:16

Covjek bi rekao on uso u 80. min kakvu statistiku ima
16 pasova za 90 minuta yebo ti kosti i majku, kopacke o klin okaci majstore
slika

Avatar
dedo26
Postovi: 639
Pridružen/a: 19 sep 2022, 12:56
Kontakt:

Re: 12.06.2026 Bosna i Hercegovina - Kanada

Post Postao/la dedo26 » 12 jun 2026, 23:17

Dzeko i Tabakovic a Boga mi i Sunjic bas fale, treba to uzet u obzir, plus domaca publika, teske noge, plus Kanada uopste nije losa ekipa. Ovo je za mene odlicno, bar imamo nikad bolju odbranu, izmislila odbranu za sve nase prethodne generacije repke.

Avatar
baboedindzeko09
Postovi: 14551
Pridružen/a: 14 nov 2021, 18:25
Lokacija: Small Heath, Birmingham
Kontakt:

Re: 12.06.2026 Bosna i Hercegovina - Kanada

Post Postao/la baboedindzeko09 » 12 jun 2026, 23:18

Do EP ili iduceg SP izmisliti, ali izmisliti nekog veznjaka
DEVEDESETKA - FORUMAŠ DECENIJE

Avatar
Madal
Postovi: 5999
Pridružen/a: 16 avg 2018, 11:58
Kontakt:

Re: 12.06.2026 Bosna i Hercegovina - Kanada

Post Postao/la Madal » 12 jun 2026, 23:19

PasodelMar je napisao/la:
12 jun 2026, 23:10
Da neko ovoliko tvrdoglavo forsira potpuno nepotrebnu formaciju 4-4-2, da već slabu vezu još oslabi onim mlitavim Tahirovicem i da uspije proći na SP i tamo istom taktikom izvuče bod Kanadi u gostima je ravno naucnoj fantastici. Nama treba pod hitno 4-2-3-1. Treba nam jos jedan igrač u vezi i Alajbegovic MORA igrati u prvih 11. Barbarez sa ovom taktikom ispada smiješan. Demirovic se forsira kao i Tahirovic bez ikakvog razuma i smisla.
Evo pacova
A ljudi slabo pamte to je ovde glavni problem
ko te jeb'o godinama **** te opet
-Beogradski sindikat

Avatar
GianlucaPagliuca71
Postovi: 411
Pridružen/a: 24 sep 2024, 18:18
Kontakt:

Re: 12.06.2026 Bosna i Hercegovina - Kanada

Post Postao/la GianlucaPagliuca71 » 12 jun 2026, 23:22

Sta je dobro vama veceras bilo?
Svi u napad jedan je Hase!
ZZ !

Avatar
TheShed
Postovi: 2069
Pridružen/a: 10 maj 2019, 23:32
Kontakt:

Re: 12.06.2026 Bosna i Hercegovina - Kanada

Post Postao/la TheShed » 12 jun 2026, 23:23

bvsic je napisao/la:
12 jun 2026, 23:16
Covjek bi rekao on uso u 80. min kakvu statistiku ima
16 pasova za 90 minuta yebo ti kosti i majku, kopacke o klin okaci majstore
slika
Tragične brojke. :mrgreen:

NoDi80
Postovi: 18977
Pridružen/a: 02 maj 2023, 20:58
Kontakt:

Re: 12.06.2026 Bosna i Hercegovina - Kanada

Post Postao/la NoDi80 » 12 jun 2026, 23:23

GianlucaPagliuca71 je napisao/la:
12 jun 2026, 23:22
Sta je dobro vama veceras bilo?
Meni je dobar bod, jer je prva utakmica i vjerovatno su se mnogi usrali. Treba malo iskustva, navike na veliko takmicenje i drugi kontinet
Zadnja izmjena: NoDi80, dana/u 12 jun 2026, 23:24, ukupno mijenjano 1 put.
Yugoslav First League: ⭐️
League of BiH: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Cup: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Supercup: ⭐️⭐️⭐️
UEFA Cup/UEFA Europa League
Semi-finalists
Quarter-finalists (2)
Mitropa Cup
Semi-finalists (2)
Intertoto Cup
Quarter-finalists
Raonffa 🏆

ajaca
Postovi: 64
Pridružen/a: 24 jul 2014, 20:20
Kontakt:

Re: 12.06.2026 Bosna i Hercegovina - Kanada

Post Postao/la ajaca » 12 jun 2026, 23:23

Madal je napisao/la:
12 jun 2026, 23:19
PasodelMar je napisao/la:
12 jun 2026, 23:10
Da neko ovoliko tvrdoglavo forsira potpuno nepotrebnu formaciju 4-4-2, da već slabu vezu još oslabi onim mlitavim Tahirovicem i da uspije proći na SP i tamo istom taktikom izvuče bod Kanadi u gostima je ravno naucnoj fantastici. Nama treba pod hitno 4-2-3-1. Treba nam jos jedan igrač u vezi i Alajbegovic MORA igrati u prvih 11. Barbarez sa ovom taktikom ispada smiješan. Demirovic se forsira kao i Tahirovic bez ikakvog razuma i smisla.
Evo pacova

:rol:

enobarca
Postovi: 8065
Pridružen/a: 10 nov 2010, 22:01
Kontakt:

Re: 12.06.2026 Bosna i Hercegovina - Kanada

Post Postao/la enobarca » 12 jun 2026, 23:24

GianlucaPagliuca71 je napisao/la:
12 jun 2026, 23:22
Sta je dobro vama veceras bilo?
Ona nasa na tribinama

AnelMid
Postovi: 964
Pridružen/a: 13 jul 2015, 13:36
Kontakt:

Re: 12.06.2026 Bosna i Hercegovina - Kanada

Post Postao/la AnelMid » 12 jun 2026, 23:26

Amco46 je napisao/la:
12 jun 2026, 22:45
Izvadis jovu da bi ostavio ovu karinu od demirovica, ovo je najveca reprezentativna ubleha rame uz rame s pjanicem.
Za klub igraju za repku obicne karine dabogda nikad vise ne zaigro karino ofarbana.
Neseri

Anoniman
Postovi: 1367
Pridružen/a: 10 nov 2011, 18:24
Kontakt:

Re: 12.06.2026 Bosna i Hercegovina - Kanada

Post Postao/la Anoniman » 12 jun 2026, 23:28

GianlucaPagliuca71 je napisao/la:
12 jun 2026, 23:22
Sta je dobro vama veceras bilo?
Dobar gol,dobri smo u odbrani,momci su ginuli na terenu..
Na kraju bod nije dobar,nego na sve okolnosti odlican.
Imao sam osjecaj da ce ga Demirovic zabiti, malo je falilo..
Prva je tekma,protivnik domacin i mnogi od igraca su blokirani u glavi..
Protiv Svicarske ici na pobjedu...

Avatar
feniksptica
Postovi: 19096
Pridružen/a: 14 nov 2019, 19:12
Kontakt:

Re: 12.06.2026 Bosna i Hercegovina - Kanada

Post Postao/la feniksptica » 12 jun 2026, 23:30

GianlucaPagliuca71 je napisao/la:
12 jun 2026, 23:22
Sta je dobro vama veceras bilo?
Rezultat
Plavo oko plakalo je.

BOT (ponude u inbox)

Avatar
Beduin
Postovi: 19472
Pridružen/a: 07 avg 2015, 19:10
Lokacija: Beduin nema stalnu lokaciju
Kontakt:

Re: 12.06.2026 Bosna i Hercegovina - Kanada

Post Postao/la Beduin » 12 jun 2026, 23:31

PasodelMar je napisao/la:
12 jun 2026, 23:10
Da neko ovoliko tvrdoglavo forsira potpuno nepotrebnu formaciju 4-4-2, da već slabu vezu još oslabi onim mlitavim Tahirovicem i da uspije proći na SP i tamo istom taktikom izvuče bod Kanadi u gostima je ravno naucnoj fantastici. Nama treba pod hitno 4-2-3-1. Treba nam jos jedan igrač u vezi i Alajbegovic MORA igrati u prvih 11. Barbarez sa ovom taktikom ispada smiješan. Demirovic se forsira kao i Tahirovic bez ikakvog razuma i smisla.
Ovako mlada ekipa nas odvela na SP sa ovakvom formacijom, na otvaranju prvenstva protiv domacina (i objektivno jace ekipe od nas) vodili do 78.min i na kraju remizirali, sta jos hoces?
Kad budemo gubili od svakakvog hamelja onda vasa prica ce imati osnove. A ovako bezveze pisete nebuloze, jer imamo rezultat i to je jedino bitno u svakom takmicenju.
Sreca nas prati, a srecu treba zasluziti.
Ko od harama zivi, godisnje 2 puta ne podrigne.

075 ❤

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Goalgetter, HariTz, Nakata, signalidunapark, tuzlanskinacin i 95 gostiju.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []