
12.06.2026 Bosna i Hercegovina - Kanada
Moderatori/ce: TaRgEt_,Monolog,ribery,_dreamer_,insider
-
BosnianRahatluk
- Postovi: 470
- Pridružen/a: 01 jun 2025, 17:28
- Kontakt:
Re: 12.06.2026 Bosna i Hercegovina - Kanada
Lose, lose....i ovaj bod...ko kuca
-
Sindikat12
- Postovi: 2268
- Pridružen/a: 15 feb 2020, 21:01
- Kontakt:
Re: 12.06.2026 Bosna i Hercegovina - Kanada
Ovaj bod je kao pobjeda… vezni je rak rana i to nas muci…
- PasodelMar
- Postovi: 704
- Pridružen/a: 08 sep 2024, 12:08
- Kontakt:
Re: 12.06.2026 Bosna i Hercegovina - Kanada
Da neko ovoliko tvrdoglavo forsira potpuno nepotrebnu formaciju 4-4-2, da već slabu vezu još oslabi onim mlitavim Tahirovicem i da uspije proći na SP i tamo istom taktikom izvuče bod Kanadi u gostima je ravno naucnoj fantastici. Nama treba pod hitno 4-2-3-1. Treba nam jos jedan igrač u vezi i Alajbegovic MORA igrati u prvih 11. Barbarez sa ovom taktikom ispada smiješan. Demirovic se forsira kao i Tahirovic bez ikakvog razuma i smisla.
Re: 12.06.2026 Bosna i Hercegovina - Kanada
Bravo za prvi bod na Svjetskom prvenstvu! Idemo dalje.
Re: 12.06.2026 Bosna i Hercegovina - Kanada
Ne znam šta ste očekivali vi. Igrali smo veoma dobro, naše, sa domaćinom. Ja sam prezadovoljan.
Demirović je promašio pobjedu, ali isto tako je i Kolašinac spasio čist gol.
Nama je najbitnije da nismo izgubili.
Demirović je promašio pobjedu, ali isto tako je i Kolašinac spasio čist gol.
Nama je najbitnije da nismo izgubili.
Re: 12.06.2026 Bosna i Hercegovina - Kanada
Barbarezu svaka čast kad bi sve na svjetskom izgubio al ....te tahirovic više.
Re: 12.06.2026 Bosna i Hercegovina - Kanada
Dzeko i Tabakovic a Boga mi i Sunjic bas fale, treba to uzet u obzir, plus domaca publika, teske noge, plus Kanada uopste nije losa ekipa. Ovo je za mene odlicno, bar imamo nikad bolju odbranu, izmislila odbranu za sve nase prethodne generacije repke.
- baboedindzeko09
- Postovi: 14552
- Pridružen/a: 14 nov 2021, 18:25
- Lokacija: Small Heath, Birmingham
- Kontakt:
Re: 12.06.2026 Bosna i Hercegovina - Kanada
Do EP ili iduceg SP izmisliti, ali izmisliti nekog veznjaka
DEVEDESETKA - FORUMAŠ DECENIJE
Re: 12.06.2026 Bosna i Hercegovina - Kanada
Evo pacovaPasodelMar je napisao/la: ↑12 jun 2026, 23:10Da neko ovoliko tvrdoglavo forsira potpuno nepotrebnu formaciju 4-4-2, da već slabu vezu još oslabi onim mlitavim Tahirovicem i da uspije proći na SP i tamo istom taktikom izvuče bod Kanadi u gostima je ravno naucnoj fantastici. Nama treba pod hitno 4-2-3-1. Treba nam jos jedan igrač u vezi i Alajbegovic MORA igrati u prvih 11. Barbarez sa ovom taktikom ispada smiješan. Demirovic se forsira kao i Tahirovic bez ikakvog razuma i smisla.
A ljudi slabo pamte to je ovde glavni problem
ko te jeb'o godinama **** te opet
-Beogradski sindikat
ko te jeb'o godinama **** te opet
-Beogradski sindikat
- GianlucaPagliuca71
- Postovi: 411
- Pridružen/a: 24 sep 2024, 18:18
- Kontakt:
Re: 12.06.2026 Bosna i Hercegovina - Kanada
Sta je dobro vama veceras bilo?
Svi u napad jedan je Hase!
ZZ !
ZZ !
Re: 12.06.2026 Bosna i Hercegovina - Kanada
Meni je dobar bod, jer je prva utakmica i vjerovatno su se mnogi usrali. Treba malo iskustva, navike na veliko takmicenje i drugi kontinet
Zadnja izmjena: NoDi80, dana/u 12 jun 2026, 23:24, ukupno mijenjano 1 put.
Yugoslav First League: ⭐️
League of BiH: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Cup: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Supercup: ⭐️⭐️⭐️
UEFA Cup/UEFA Europa League
Semi-finalists
Quarter-finalists (2)
Mitropa Cup
Semi-finalists (2)
Intertoto Cup
Quarter-finalists
Raonffa 🏆
League of BiH: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Cup: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Supercup: ⭐️⭐️⭐️
UEFA Cup/UEFA Europa League
Semi-finalists
Quarter-finalists (2)
Mitropa Cup
Semi-finalists (2)
Intertoto Cup
Quarter-finalists
Raonffa 🏆
Re: 12.06.2026 Bosna i Hercegovina - Kanada
Madal je napisao/la: ↑12 jun 2026, 23:19Evo pacovaPasodelMar je napisao/la: ↑12 jun 2026, 23:10Da neko ovoliko tvrdoglavo forsira potpuno nepotrebnu formaciju 4-4-2, da već slabu vezu još oslabi onim mlitavim Tahirovicem i da uspije proći na SP i tamo istom taktikom izvuče bod Kanadi u gostima je ravno naucnoj fantastici. Nama treba pod hitno 4-2-3-1. Treba nam jos jedan igrač u vezi i Alajbegovic MORA igrati u prvih 11. Barbarez sa ovom taktikom ispada smiješan. Demirovic se forsira kao i Tahirovic bez ikakvog razuma i smisla.
Re: 12.06.2026 Bosna i Hercegovina - Kanada
Ona nasa na tribinama
Re: 12.06.2026 Bosna i Hercegovina - Kanada
Dobar gol,dobri smo u odbrani,momci su ginuli na terenu..
Na kraju bod nije dobar,nego na sve okolnosti odlican.
Imao sam osjecaj da ce ga Demirovic zabiti, malo je falilo..
Prva je tekma,protivnik domacin i mnogi od igraca su blokirani u glavi..
Protiv Svicarske ici na pobjedu...
- feniksptica
- Postovi: 19096
- Pridružen/a: 14 nov 2019, 19:12
- Kontakt:
- Beduin
- Postovi: 19472
- Pridružen/a: 07 avg 2015, 19:10
- Lokacija: Beduin nema stalnu lokaciju
- Kontakt:
Re: 12.06.2026 Bosna i Hercegovina - Kanada
Ovako mlada ekipa nas odvela na SP sa ovakvom formacijom, na otvaranju prvenstva protiv domacina (i objektivno jace ekipe od nas) vodili do 78.min i na kraju remizirali, sta jos hoces?PasodelMar je napisao/la: ↑12 jun 2026, 23:10Da neko ovoliko tvrdoglavo forsira potpuno nepotrebnu formaciju 4-4-2, da već slabu vezu još oslabi onim mlitavim Tahirovicem i da uspije proći na SP i tamo istom taktikom izvuče bod Kanadi u gostima je ravno naucnoj fantastici. Nama treba pod hitno 4-2-3-1. Treba nam jos jedan igrač u vezi i Alajbegovic MORA igrati u prvih 11. Barbarez sa ovom taktikom ispada smiješan. Demirovic se forsira kao i Tahirovic bez ikakvog razuma i smisla.
Kad budemo gubili od svakakvog hamelja onda vasa prica ce imati osnove. A ovako bezveze pisete nebuloze, jer imamo rezultat i to je jedino bitno u svakom takmicenju.
Sreca nas prati, a srecu treba zasluziti.
Ko od harama zivi, godisnje 2 puta ne podrigne.
075 ❤
075 ❤
Online
Trenutno korisnika/ca: 19vendetta87, al87, Bosnjo22, Goalgetter, invincible1921, KarlMarx, kouadio, RoadRunner85, Sheyi, tuzlanskinacin i 111 gostiju.





