Armin Gigović

Moderatori/ce: TaRgEt_,Monolog,ribery,_dreamer_,insider

smajke
Postovi: 222
Pridružen/a: 10 nov 2017, 00:02
Kontakt:

Re: Armin Gigović

Post Postao/la smajke » 31 maj 2026, 18:22

neko ga izvukao 1 of 1 - jedina slicica u svijetu

slika

Avatar
h1a2s3o4
Postovi: 2830
Pridružen/a: 20 avg 2017, 15:17
Kontakt:

Re: Armin Gigović

Post Postao/la h1a2s3o4 » 07 jun 2026, 11:22

SInoc odigrao odlicno u odnosu na ostatak veznog reda. Momak je malo neopravdano zapostavljan zbog Benje, a i Basica. Vrlo dobar u klubu ove sezone ili bolje receno konstantan vec 2 sezone zaredom.

Mislim da je prije baraza bila negdje analiza da je on, izuzumajuci Sunjica jer ne igraju istu poziciju, veznjak sa najvise minuta, procentualno osvojenih duela i tacnih dodavanja. Ako nije prvi u svemu onda je sigurno tu drugi, jer mislim da su ublizu bili on i Basic po tacnim dodavanjima. Davno sam citao, kad je baraz bio.

Ali neki ce reci da nazaduje jer je odigrao lose na desnom beku. :crazy:

Sinoc, kako i rekoh, odlicno odigrao. Kod akcije kada je Memic pogodio stativu mislim da je upravu Gigovic povukao loptu i osvojio dobar dio terena i odigrao za Demirovica, a ovaj za Memica.
Barba halali sto smo sumnjali.

Shevko
Postovi: 541
Pridružen/a: 21 feb 2026, 13:22
Kontakt:

Re: Armin Gigović

Post Postao/la Shevko » 07 jun 2026, 11:27

Da, bio je dobar sinoc. On je povukao loptu od nase polovice kod one prilike Memića.

Shevko
Postovi: 541
Pridružen/a: 21 feb 2026, 13:22
Kontakt:

Re: Armin Gigović

Post Postao/la Shevko » 12 jun 2026, 23:36

Ne kontam utrpavanje dresa u šorc, nisi maradona!

DeeWa
Postovi: 2469
Pridružen/a: 04 mar 2014, 19:19
Kontakt:

Re: Armin Gigović

Post Postao/la DeeWa » 12 jun 2026, 23:37

Prelos konstantno u zadnje vrijeme. Skoro los ko tahirovic
Ponosni osvajač kupa virtualne sportsport.ba BHT Premijer lige u prvoj sezoni.

GG3
Postovi: 4150
Pridružen/a: 30 okt 2021, 21:49
Kontakt:

Re: Armin Gigović

Post Postao/la GG3 » 12 jun 2026, 23:41

DeeWa je napisao/la:
12 jun 2026, 23:37
Prelos konstantno u zadnje vrijeme. Skoro los ko tahirovic
Iskreno Tahirovic je za njega Toni Kross licno. Nista napravio nije a ni zatvorio nazad, potrosena izmjena.
Barbine Barbike vole Tika-taku 🚨🚨

Avatar
Zgemboo89
Postovi: 86
Pridružen/a: 17 maj 2026, 20:12
Kontakt:

Re: Armin Gigović

Post Postao/la Zgemboo89 » 13 jun 2026, 01:06

Ja sam ga prati0 zadnjih par utakmica u Jang Boysu prije SP i nista nije odskakao na terenu od ostalih igraca za razliku od pocetaka kad je zabijao golove i asistencije..Ovu drugu polusezonu potono skroz steta sto nije Hadziahmetovica ubacio ili Mahmica

Avatar
PasodelMar
Postovi: 703
Pridružen/a: 08 sep 2024, 12:08
Kontakt:

Re: Armin Gigović

Post Postao/la PasodelMar » 13 jun 2026, 01:10

Tahirovic, Demirovic, Gigovic, Mujakic. Igrači koji nemaju kvalitet i mogu biti max neke nebitne zamjene. Gigovic je goli kurko, nažalost.

Avatar
Bazinga12345
Postovi: 5703
Pridružen/a: 17 jul 2017, 15:42
Kontakt:

Re: Armin Gigović

Post Postao/la Bazinga12345 » 13 jun 2026, 01:24

Kad se oprosti, niko se neće sjećati nijedne njegove partije.
⭐ Velež Mostar ⭐

Zadnja klupa

Avatar
QUARTERBACK
Postovi: 12662
Pridružen/a: 04 nov 2013, 19:44
Lokacija: Behind the offensive line
Kontakt:

Re: Armin Gigović

Post Postao/la QUARTERBACK » 13 jun 2026, 01:27

Bazinga12345 je napisao/la:
13 jun 2026, 01:24
Kad se oprosti, niko se neće sjećati nijedne njegove partije.
Rumunija jedino u gostima.. mada realno gledano da ga se guralo ko Tahirovica mozda bi i imali pola veznjaka ovako smo na 0.25 s Tahirom..

Avatar
akisarajevo92
Postovi: 19193
Pridružen/a: 16 mar 2014, 11:24
Kontakt:

Re: Armin Gigović

Post Postao/la akisarajevo92 » 13 jun 2026, 01:36

kad se sjetim svrsavanja na ovog momka kad nas je odabrao
Don't believe the hype.

Avatar
dedo26
Postovi: 639
Pridružen/a: 19 sep 2022, 12:56
Kontakt:

Re: Armin Gigović

Post Postao/la dedo26 » 13 jun 2026, 01:39

Shevko je napisao/la:
12 jun 2026, 23:36
Ne kontam utrpavanje dresa u šorc, nisi maradona!
Rodri i Neves iz PSGa to furaju, kao old school, a u biti sminkeraj furke postanu kad nazor to radis.

Al nek on utrpava do sutra majicu ali da bude dobar. Ugl je nevidljiv, ali ok, moze posluziti pred kraj da sjece lopte

Avatar
DamirT
Postovi: 30896
Pridružen/a: 15 maj 2018, 19:20
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Armin Gigović

Post Postao/la DamirT » 13 jun 2026, 01:40

QUARTERBACK je napisao/la:
13 jun 2026, 01:27
Bazinga12345 je napisao/la:
13 jun 2026, 01:24
Kad se oprosti, niko se neće sjećati nijedne njegove partije.
Rumunija jedino u gostima.. mada realno gledano da ga se guralo ko Tahirovica mozda bi i imali pola veznjaka ovako smo na 0.25 s Tahirom..
Ma ne bi. Isti djavo kao sa Tahirovicem. Lik udje u lupam 75-oj, a vec u 80-oj izdahnuo. Moliti Boga da od ovih potencijalnih reprezentativaca sto su veznjaci, neki sto prije krene igrati seniorski fudbal.
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.

"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic

Rona i Leao - Mjauuu 🐈

Devedesetka - 👏👏

Velid Spaho - Dobro je

Shevko
Postovi: 541
Pridružen/a: 21 feb 2026, 13:22
Kontakt:

Re: Armin Gigović

Post Postao/la Shevko » 13 jun 2026, 10:02

Pogledajte šta rade ovi naši majstori u veznom redu utrpani ne zaustavlja igrača a Tahirović nikog ne čuva.


Avatar
signalidunapark
Postovi: 1534
Pridružen/a: 07 sep 2024, 22:48
Kontakt:

Re: Armin Gigović

Post Postao/la signalidunapark » 13 jun 2026, 10:08

DamirT je napisao/la:
13 jun 2026, 01:40
QUARTERBACK je napisao/la:
13 jun 2026, 01:27
Bazinga12345 je napisao/la:
13 jun 2026, 01:24
Kad se oprosti, niko se neće sjećati nijedne njegove partije.
Rumunija jedino u gostima.. mada realno gledano da ga se guralo ko Tahirovica mozda bi i imali pola veznjaka ovako smo na 0.25 s Tahirom..
Ma ne bi. Isti djavo kao sa Tahirovicem. Lik udje u lupam 75-oj, a vec u 80-oj izdahnuo. Moliti Boga da od ovih potencijalnih reprezentativaca sto su veznjaci, neki sto prije krene igrati seniorski fudbal.
Tahirović je za ovog hibrid Xavija i Inieste. Od onog gola protiv Rumunja, ne sjećam se da je uputio iti jedan normalan pas, naoravio iti jednu smislenu akciju, presjekao iti jednu loptu ili na bilo kakav način pozitivno utjecao na tok utakmice. Tahirović čak ima pokoji sunčani period kad izroni iz depresije i apatije, ali ovaj je u teškoj banani.

Kaunas
Postovi: 13508
Pridružen/a: 08 dec 2013, 11:36
Kontakt:

Re: Armin Gigović

Post Postao/la Kaunas » 13 jun 2026, 10:17

Mijenjaj zanat
15.10.2013.

"Btw, ja vise nedam ni marke za gladnu djecu Afrike. Gladan insan ne moze puhati u ono cudo po vascijeli dan, nema sanse."

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: majstorS35, rossonero85 i 30 gostiju.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []