12.06.2026 Bosna i Hercegovina - Kanada

Moderatori/ce: TaRgEt_,Monolog,ribery,_dreamer_,insider

ElAn10
Postovi: 614
Pridružen/a: 03 sep 2025, 07:46
Kontakt:

Re: 12.06.2026 Bosna i Hercegovina - Kanada

Post Postao/la ElAn10 » 12 jun 2026, 23:31

Dobar je bod i odbrana, pa to nije humano vise koliko nam odbrana i pogotovo stoperi imaju posla, svaka njima cast. Ali mi vecinom utakmice centar nismo mogli proci, kao da smo sa spanijom igrali a ne kanadom..

Avatar
AndreWilliams
Postovi: 658
Pridružen/a: 22 avg 2014, 13:33
Lokacija: Guinea-Bissau
Kontakt:

Re: 12.06.2026 Bosna i Hercegovina - Kanada

Post Postao/la AndreWilliams » 12 jun 2026, 23:33

Uzeti bod Švici i pobjediti Katar 1-0 i drugi smo u grupi :bih:

NoDi80
Postovi: 18980
Pridružen/a: 02 maj 2023, 20:58
Kontakt:

Re: 12.06.2026 Bosna i Hercegovina - Kanada

Post Postao/la NoDi80 » 12 jun 2026, 23:35

AndreWilliams je napisao/la:
12 jun 2026, 23:33
Uzeti bod Švici i pobjediti Katar 1-0 i drugi smo u grupi :bih:
Ljudi se ponasaju kao da smo redovni ucescnici velikih takmicenja
Ok nezadovoljan sam i ja sto smo se branili, trebali smo vise napadati, treba je demirovic zabiti..
To je sve iskustvo koje tek skupljamo i koje ce biti zlatna vrijedno u budcnosti
Mi smo treca najmladja selekcija i jos smo medju najmanjim zemljama
Yugoslav First League: ⭐️
League of BiH: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Cup: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Supercup: ⭐️⭐️⭐️
UEFA Cup/UEFA Europa League
Semi-finalists
Quarter-finalists (2)
Mitropa Cup
Semi-finalists (2)
Intertoto Cup
Quarter-finalists
Raonffa 🏆

Avatar
Sveti
Postovi: 10097
Pridružen/a: 01 sep 2012, 21:25
Lokacija: Silent Hill
Kontakt:

Re: 12.06.2026 Bosna i Hercegovina - Kanada

Post Postao/la Sveti » 12 jun 2026, 23:36

Madal je napisao/la:
12 jun 2026, 23:19
PasodelMar je napisao/la:
12 jun 2026, 23:10
Da neko ovoliko tvrdoglavo forsira potpuno nepotrebnu formaciju 4-4-2, da već slabu vezu još oslabi onim mlitavim Tahirovicem i da uspije proći na SP i tamo istom taktikom izvuče bod Kanadi u gostima je ravno naucnoj fantastici. Nama treba pod hitno 4-2-3-1. Treba nam jos jedan igrač u vezi i Alajbegovic MORA igrati u prvih 11. Barbarez sa ovom taktikom ispada smiješan. Demirovic se forsira kao i Tahirovic bez ikakvog razuma i smisla.
Evo pacova
:rol:

Mozda smo trebali dedica rdmf ubacit :kafa:
naprijed rejal

Avatar
hz1987
Postovi: 2291
Pridružen/a: 01 nov 2008, 10:27
Kontakt:

Re: 12.06.2026 Bosna i Hercegovina - Kanada

Post Postao/la hz1987 » 12 jun 2026, 23:38

Antifudbal...dribling nemoguc, guranje, trganje, udaranje...sirovine agresivne, tacno se vidi da im je i fudbal sporedna stvar. Panjevi. Sudjenje domacinsko. O Demirovicu necu ni da govorim. Trebao bi da mjenja filozofiju i prestane gadjati gol, vec da pokusa promasiti golmana

mercurial
Postovi: 1635
Pridružen/a: 13 jul 2014, 16:50
Kontakt:

Re: 12.06.2026 Bosna i Hercegovina - Kanada

Post Postao/la mercurial » 12 jun 2026, 23:38

bvsic je napisao/la:
12 jun 2026, 23:16
Covjek bi rekao on uso u 80. min kakvu statistiku ima
16 pasova za 90 minuta yebo ti kosti i majku, kopacke o klin okaci majstore
slika
Koliko je pretrcao?

Avatar
Virtu4l
Postovi: 59755
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: 12.06.2026 Bosna i Hercegovina - Kanada

Post Postao/la Virtu4l » 12 jun 2026, 23:39

Beduin je napisao/la:
12 jun 2026, 23:31
Ovako mlada ekipa nas odvela na SP sa ovakvom formacijom, na otvaranju prvenstva protiv domacina (i objektivno jace ekipe od nas) vodili do 78.min i na kraju remizirali, sta jos hoces?
Kad budemo gubili od svakakvog hamelja onda vasa prica ce imati osnove. A ovako bezveze pisete nebuloze, jer imamo rezultat i to je jedino bitno u svakom takmicenju.
Sreca nas prati, a srecu treba zasluziti.

Ja prezadovoljan. Sve je bilo onako kako se očekivalo, bar ko je bio realan. Kanada je dobra ekipa, brza, jasno je bilo da će imati loptu i da će biti našpanovani do maksimuma. U nekim ranijim godinama i situacijama bi noćas primili tri komada, ali ova ekipa je drugačija od svih prethodnih.

Sad imamo poprilično čistu situaciju. Švicarska neće srljati i ludovati, pametna je to ekipa, zrela, i sa njima ćemo igrati nešto drugačiju utakmicu.

Kod nas je sve ostalo isto, treba nam pobjeda protiv Katara za prolaz. Sad je to definitivno i konačno, nema kalkulacija.
"Tako ti igra Bayern" - Ajla Alimanović

spolacentra
Postovi: 199
Pridružen/a: 04 sep 2024, 06:05
Kontakt:

Re: 12.06.2026 Bosna i Hercegovina - Kanada

Post Postao/la spolacentra » 12 jun 2026, 23:39

Ma Barbarez veze nema. Bajraktarevic je krilo, sta ocekivati od njega kad mi nismo imali vezni red veceras. 5 pasova nismo povezali. Ovo je kriticno. Ozbiljna reprezentacija ce nam minimum 5 golova dati. Neko strucnjaku mora objasniti da Alajbegovic mora igrati. Super smo mi prosli protiv ovih amatera. Sreca pa ne znaju. Ja ne znam sta se mora desiti da ne primimo barem tricu od Svice. Ja sam stvarno mislio da Sergeju treba dati malo vremena ali nakon vecerasnje utakmice i izmjena, ocito je da njegova selektorska i trenerska pocinje i zavrsava sa nasom reprezentacijom. ****. Cuj Bazdar i Gigovic. :damn:

Avatar
feniksptica
Postovi: 19096
Pridružen/a: 14 nov 2019, 19:12
Kontakt:

Re: 12.06.2026 Bosna i Hercegovina - Kanada

Post Postao/la feniksptica » 12 jun 2026, 23:40

Nisu jaki, mi jake zatvorimo lahko.

Oni su brzi, a tu se gubimo. To nas je yebalo

Samo pokzali su oni u dvije utakmice baraza da kad treba mogu igrst napadacki i stvarat sanse.

U danasnjem fudbalu kad se protiv San Marina zatvoris gol visi jbga
Plavo oko plakalo je.

BOT (ponude u inbox)

Avatar
PasodelMar
Postovi: 704
Pridružen/a: 08 sep 2024, 12:08
Kontakt:

Re: 12.06.2026 Bosna i Hercegovina - Kanada

Post Postao/la PasodelMar » 12 jun 2026, 23:44

Beduin je napisao/la:
12 jun 2026, 23:31
Ovako mlada ekipa nas odvela na SP sa ovakvom formacijom, na otvaranju prvenstva protiv domacina (i objektivno jace ekipe od nas) vodili do 78.min i na kraju remizirali, sta jos hoces?
Kad budemo gubili od svakakvog hamelja onda vasa prica ce imati osnove. A ovako bezveze pisete nebuloze, jer imamo rezultat i to je jedino bitno u svakom takmicenju.
Sreca nas prati, a srecu treba zasluziti.

Ovo je ogroman uspjeh, sve stoji, Barbarez glavni u svemu tome ali treba biti realan i priznati ako nešto može biti i bolje.

Ne možeš brate forsirati Tahirovica od LN a da je opasniji po naš gol nego njihov. Demirovic svaku igra po 90m a fula zicere u svakoj utakmici. Pa daj ba druže, dokle više?

Nije to baš toliko dobro da bi se žmirilo na to samo zato što je ovo mlada ekipa i Kanada domaćin itd., dobar napadač će Demirevicevu priliku zatvorenih očiju pretvoriti u gol a tek čuvanje Alajbegovica do trenutka da igra svega par minuta, a da je naš najbolji igrač u ofanzivi je presmiješno.

EdinjoBos
Postovi: 1906
Pridružen/a: 14 feb 2021, 10:12
Kontakt:

Re: 12.06.2026 Bosna i Hercegovina - Kanada

Post Postao/la EdinjoBos » 12 jun 2026, 23:45

osvojiti bod protiv domacina SP-a ke super, a sta je manje super je da smo igrali kukavicki nakon sto povedemo (isto kao sto smo igrali u becu ili kao sto je igrala italija protiv nas u zenici)

MikiPirs
Postovi: 1833
Pridružen/a: 15 apr 2025, 16:02
Kontakt:

Re: 12.06.2026 Bosna i Hercegovina - Kanada

Post Postao/la MikiPirs » 12 jun 2026, 23:46

Zabi ga Jovo :D
Dobro je ovo bilo, steta za tri boda ali mogli su i oni okrenuti. Kontam da uz pobjedu protiv Katara prolazimo 1/1 ;)

Avatar
Celtic
Postovi: 2604
Pridružen/a: 12 dec 2012, 19:39
Kontakt:

Re: 12.06.2026 Bosna i Hercegovina - Kanada

Post Postao/la Celtic » 12 jun 2026, 23:49

Svi smo stručnjaci, svi smo pod dojmom, svi mi pametujemo evo, ali sjetite se ljudi prije tačno "skoro" godinu dana mi smo jedva San Marina u Zenici dobili i to da nije dao gol Džekson. Budite sretni pa smo tu, malo se narod opustio, gradovi su nam se probudili, nešto se dešava, nešto se nada. Svi bi mi voljeli da budem prvaci, prvi ja evo, ali zar nije lijepo evo imamo našu zemlju na svjetskom, umjesto da su nočas igrali Kanada - Italija, ne bi 10 - 20 % ljudi gledalo utakmicu, ovako se stvorila neka euforija, bar jedan mjesec da zaboravimo gdje živimo i šta nas sve u životu ubija lagano. Treba da smo sretni i da uživamo da nas negdje ima, poslije će biti analiza, kritika, trebamo i mi malo loptu spustiti, nije da se radi o nekoj velikoj naciji, dovoljno je da si Italiju izbacio, to je kao da si osvojio svjetsko prvenstvo.

harko35
Postovi: 185
Pridružen/a: 04 jul 2022, 21:31
Kontakt:

Re: 12.06.2026 Bosna i Hercegovina - Kanada

Post Postao/la harko35 » 12 jun 2026, 23:49

GianlucaPagliuca71 je napisao/la:
12 jun 2026, 23:22
Sta je dobro vama veceras bilo?
Jovo! :bih:

Direktorcic
Postovi: 2590
Pridružen/a: 11 maj 2023, 21:57
Kontakt:

Re: 12.06.2026 Bosna i Hercegovina - Kanada

Post Postao/la Direktorcic » 12 jun 2026, 23:50

bili smo na samom dnu, a sad smo na svjetskom.canada je na fifa listi broj 30, a cesto ovdje vole da spomenu vremena utakmica nase reprezentacije i luksemburga, lihtenstajna koje su zavrsavale istim,slicnim ili gorim rezultatom

Moze malo realnosti,podrske,sta bude nek bude,lijepo nas je vidjeti.ja mislim da idemo protiv svicaraca s drugom taktikom i da cemo pobjedit

FerdinandF
Postovi: 608
Pridružen/a: 01 jun 2018, 17:21
Kontakt:

Re: 12.06.2026 Bosna i Hercegovina - Kanada

Post Postao/la FerdinandF » 12 jun 2026, 23:52

Sve naše slabosti koje smo svi uvijek vidjeli tokom kvala su ovdje izašle na vidjelo svima. Vasilj ispucavanja, Katic prespor, Demirovic naograjiso, Bajrak potez više, Tahir no koment, Kolašinac zadnje utakmice u karijeri.
Kanad je izgledala ko da seniori igraju protiv kadeta, snagom i brzinom. Sredinu nemamo i to smo znali.
Sreće imamo od početka kvalifikacija pa sve do večeras.
Za ovaj rezultat se iznabijat nogom u guzicu jer je realno rrebalo biti nekih 4-2

Bordeaux433
Postovi: 43
Pridružen/a: 07 nov 2025, 20:42
Kontakt:

Re: 12.06.2026 Bosna i Hercegovina - Kanada

Post Postao/la Bordeaux433 » 12 jun 2026, 23:55

Ova Kanada ce namlatiti Svicarsku kao Kuduz Bademu. Zivi bili pa vidjeli.

Avatar
LeCoq
Postovi: 263
Pridružen/a: 05 jan 2026, 20:38
Kontakt:

Re: 12.06.2026 Bosna i Hercegovina - Kanada

Post Postao/la LeCoq » 12 jun 2026, 23:55

Ljudi morate shvatiti da mi prekucavamio s ovako limitiranom ekipom. Ko ima dileme o realnom odnosu snaga, trebao je vidjeti kvote na ovoj tekmi.

Avatar
Beduin
Postovi: 19472
Pridružen/a: 07 avg 2015, 19:10
Lokacija: Beduin nema stalnu lokaciju
Kontakt:

Re: 12.06.2026 Bosna i Hercegovina - Kanada

Post Postao/la Beduin » 12 jun 2026, 23:57

PasodelMar je napisao/la:
12 jun 2026, 23:44
Beduin je napisao/la:
12 jun 2026, 23:31
Ovako mlada ekipa nas odvela na SP sa ovakvom formacijom, na otvaranju prvenstva protiv domacina (i objektivno jace ekipe od nas) vodili do 78.min i na kraju remizirali, sta jos hoces?
Kad budemo gubili od svakakvog hamelja onda vasa prica ce imati osnove. A ovako bezveze pisete nebuloze, jer imamo rezultat i to je jedino bitno u svakom takmicenju.
Sreca nas prati, a srecu treba zasluziti.

Ovo je ogroman uspjeh, sve stoji, Barbarez glavni u svemu tome ali treba biti realan i priznati ako nešto može biti i bolje.

Ne možeš brate forsirati Tahirovica od LN a da je opasniji po naš gol nego njihov. Demirovic svaku igra po 90m a fula zicere u svakoj utakmici. Pa daj ba druže, dokle više?

Nije to baš toliko dobro da bi se žmirilo na to samo zato što je ovo mlada ekipa i Kanada domaćin itd., dobar napadač će Demirevicevu priliku zatvorenih očiju pretvoriti u gol a tek čuvanje Alajbegovica do trenutka da igra svega par minuta, a da je naš najbolji igrač u ofanzivi je presmiješno.
Nista nije presmijesno, sve ima smisla manje-vise, dok je tu rezultat. To je poenta svega. Neke finese, sbb kbb i ti fazoni su u domenu SciFi, jer mi ne gubimo protiv favorita, a mladji smo i neiskusniji od svih tih protivnika.
Naklatio si se bas na Tahirovica, koji je bio vise nego korektan i daleko bolji od Basica veceras, itekako motivisan vcrs. Jedina mi je zamjerka ulazak Gigovica umjesto daleko iskusnijeg Amira. Mozda je probao na brzinu i okretnost koja je izrazenija kod Gige, ali ocito se profulalo s tim.

Dakle, bod vise nego odlican, borba i zalaganje fenomenalni, samopouzdanje igracima u ovakvoj situaciji raste i vjera u sebe. Bitno je nastaviti svoju igru. A zaboravljas da igramo bez 2 najbolja nasa napadaca koja su nas i odvela na SP, da je Sunjic morao poceti sa klupe i tek njegovim ulaskom smo uvezali poneki pas i stali na loptu.
Uzivajmo druze sto smo na SP, budimo ponosni na ove momke i strucni stab. Itekako ima prostora za napredak i selektor da uci i usavrsava se, ali vi bas u svemu trazite dlaku u jajetu, a da ste strucni kao sto niste, vodili biste neki tim u Evropi, umjesto dijaloge sa mnom. :mrgreen:
Ko od harama zivi, godisnje 2 puta ne podrigne.

075 ❤

Lavcina
Postovi: 1742
Pridružen/a: 17 nov 2023, 16:19
Kontakt:

Re: 12.06.2026 Bosna i Hercegovina - Kanada

Post Postao/la Lavcina » 13 jun 2026, 00:04

Bordeaux433 je napisao/la:
12 jun 2026, 23:55
Ova Kanada ce namlatiti Svicarsku kao Kuduz Bademu. Zivi bili pa vidjeli.
Hm i ja danas nesto kontam, da uvijek neki favorit zadnje vrijeme zaglavi vec u grupi SP. Zasto to ne bi bila Svica ove godine :mrgreen:

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: 19vendetta87, al87, Bosnjo22, Goalgetter, invincible1921, KarlMarx, kouadio, Proximic, RoadRunner85, Shevko, Sheyi, tuzlanskinacin i 115 gostiju.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []