12.06.2026 Bosna i Hercegovina - Kanada
Moderatori/ce: TaRgEt_,Monolog,ribery,_dreamer_,insider
Re: 12.06.2026 Bosna i Hercegovina - Kanada
Dobar je bod i odbrana, pa to nije humano vise koliko nam odbrana i pogotovo stoperi imaju posla, svaka njima cast. Ali mi vecinom utakmice centar nismo mogli proci, kao da smo sa spanijom igrali a ne kanadom..
- AndreWilliams
- Postovi: 658
- Pridružen/a: 22 avg 2014, 13:33
- Lokacija: Guinea-Bissau
- Kontakt:
Re: 12.06.2026 Bosna i Hercegovina - Kanada
Uzeti bod Švici i pobjediti Katar 1-0 i drugi smo u grupi 
Re: 12.06.2026 Bosna i Hercegovina - Kanada
Ljudi se ponasaju kao da smo redovni ucescnici velikih takmicenjaAndreWilliams je napisao/la: ↑12 jun 2026, 23:33Uzeti bod Švici i pobjediti Katar 1-0 i drugi smo u grupi![]()
Ok nezadovoljan sam i ja sto smo se branili, trebali smo vise napadati, treba je demirovic zabiti..
To je sve iskustvo koje tek skupljamo i koje ce biti zlatna vrijedno u budcnosti
Mi smo treca najmladja selekcija i jos smo medju najmanjim zemljama
Yugoslav First League: ⭐️
League of BiH: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Cup: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Supercup: ⭐️⭐️⭐️
UEFA Cup/UEFA Europa League
Semi-finalists
Quarter-finalists (2)
Mitropa Cup
Semi-finalists (2)
Intertoto Cup
Quarter-finalists
Raonffa 🏆
League of BiH: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Cup: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Supercup: ⭐️⭐️⭐️
UEFA Cup/UEFA Europa League
Semi-finalists
Quarter-finalists (2)
Mitropa Cup
Semi-finalists (2)
Intertoto Cup
Quarter-finalists
Raonffa 🏆
Re: 12.06.2026 Bosna i Hercegovina - Kanada
Madal je napisao/la: ↑12 jun 2026, 23:19Evo pacovaPasodelMar je napisao/la: ↑12 jun 2026, 23:10Da neko ovoliko tvrdoglavo forsira potpuno nepotrebnu formaciju 4-4-2, da već slabu vezu još oslabi onim mlitavim Tahirovicem i da uspije proći na SP i tamo istom taktikom izvuče bod Kanadi u gostima je ravno naucnoj fantastici. Nama treba pod hitno 4-2-3-1. Treba nam jos jedan igrač u vezi i Alajbegovic MORA igrati u prvih 11. Barbarez sa ovom taktikom ispada smiješan. Demirovic se forsira kao i Tahirovic bez ikakvog razuma i smisla.
Mozda smo trebali dedica rdmf ubacit
naprijed rejal
Re: 12.06.2026 Bosna i Hercegovina - Kanada
Antifudbal...dribling nemoguc, guranje, trganje, udaranje...sirovine agresivne, tacno se vidi da im je i fudbal sporedna stvar. Panjevi. Sudjenje domacinsko. O Demirovicu necu ni da govorim. Trebao bi da mjenja filozofiju i prestane gadjati gol, vec da pokusa promasiti golmana
Re: 12.06.2026 Bosna i Hercegovina - Kanada
Beduin je napisao/la: ↑12 jun 2026, 23:31Ovako mlada ekipa nas odvela na SP sa ovakvom formacijom, na otvaranju prvenstva protiv domacina (i objektivno jace ekipe od nas) vodili do 78.min i na kraju remizirali, sta jos hoces?
Kad budemo gubili od svakakvog hamelja onda vasa prica ce imati osnove. A ovako bezveze pisete nebuloze, jer imamo rezultat i to je jedino bitno u svakom takmicenju.
Sreca nas prati, a srecu treba zasluziti.
Ja prezadovoljan. Sve je bilo onako kako se očekivalo, bar ko je bio realan. Kanada je dobra ekipa, brza, jasno je bilo da će imati loptu i da će biti našpanovani do maksimuma. U nekim ranijim godinama i situacijama bi noćas primili tri komada, ali ova ekipa je drugačija od svih prethodnih.
Sad imamo poprilično čistu situaciju. Švicarska neće srljati i ludovati, pametna je to ekipa, zrela, i sa njima ćemo igrati nešto drugačiju utakmicu.
Kod nas je sve ostalo isto, treba nam pobjeda protiv Katara za prolaz. Sad je to definitivno i konačno, nema kalkulacija.
"Tako ti igra Bayern" - Ajla Alimanović
-
spolacentra
- Postovi: 199
- Pridružen/a: 04 sep 2024, 06:05
- Kontakt:
Re: 12.06.2026 Bosna i Hercegovina - Kanada
Ma Barbarez veze nema. Bajraktarevic je krilo, sta ocekivati od njega kad mi nismo imali vezni red veceras. 5 pasova nismo povezali. Ovo je kriticno. Ozbiljna reprezentacija ce nam minimum 5 golova dati. Neko strucnjaku mora objasniti da Alajbegovic mora igrati. Super smo mi prosli protiv ovih amatera. Sreca pa ne znaju. Ja ne znam sta se mora desiti da ne primimo barem tricu od Svice. Ja sam stvarno mislio da Sergeju treba dati malo vremena ali nakon vecerasnje utakmice i izmjena, ocito je da njegova selektorska i trenerska pocinje i zavrsava sa nasom reprezentacijom. ****. Cuj Bazdar i Gigovic. 
- feniksptica
- Postovi: 19096
- Pridružen/a: 14 nov 2019, 19:12
- Kontakt:
Re: 12.06.2026 Bosna i Hercegovina - Kanada
Nisu jaki, mi jake zatvorimo lahko.
Oni su brzi, a tu se gubimo. To nas je yebalo
Samo pokzali su oni u dvije utakmice baraza da kad treba mogu igrst napadacki i stvarat sanse.
U danasnjem fudbalu kad se protiv San Marina zatvoris gol visi jbga
Oni su brzi, a tu se gubimo. To nas je yebalo
Samo pokzali su oni u dvije utakmice baraza da kad treba mogu igrst napadacki i stvarat sanse.
U danasnjem fudbalu kad se protiv San Marina zatvoris gol visi jbga
Plavo oko plakalo je.
BOT (ponude u inbox)
BOT (ponude u inbox)
- PasodelMar
- Postovi: 703
- Pridružen/a: 08 sep 2024, 12:08
- Kontakt:
Re: 12.06.2026 Bosna i Hercegovina - Kanada
Beduin je napisao/la: ↑12 jun 2026, 23:31Ovako mlada ekipa nas odvela na SP sa ovakvom formacijom, na otvaranju prvenstva protiv domacina (i objektivno jace ekipe od nas) vodili do 78.min i na kraju remizirali, sta jos hoces?
Kad budemo gubili od svakakvog hamelja onda vasa prica ce imati osnove. A ovako bezveze pisete nebuloze, jer imamo rezultat i to je jedino bitno u svakom takmicenju.
Sreca nas prati, a srecu treba zasluziti.
Ovo je ogroman uspjeh, sve stoji, Barbarez glavni u svemu tome ali treba biti realan i priznati ako nešto može biti i bolje.
Ne možeš brate forsirati Tahirovica od LN a da je opasniji po naš gol nego njihov. Demirovic svaku igra po 90m a fula zicere u svakoj utakmici. Pa daj ba druže, dokle više?
Nije to baš toliko dobro da bi se žmirilo na to samo zato što je ovo mlada ekipa i Kanada domaćin itd., dobar napadač će Demirevicevu priliku zatvorenih očiju pretvoriti u gol a tek čuvanje Alajbegovica do trenutka da igra svega par minuta, a da je naš najbolji igrač u ofanzivi je presmiješno.
Re: 12.06.2026 Bosna i Hercegovina - Kanada
osvojiti bod protiv domacina SP-a ke super, a sta je manje super je da smo igrali kukavicki nakon sto povedemo (isto kao sto smo igrali u becu ili kao sto je igrala italija protiv nas u zenici)
Re: 12.06.2026 Bosna i Hercegovina - Kanada
Zabi ga Jovo 
Dobro je ovo bilo, steta za tri boda ali mogli su i oni okrenuti. Kontam da uz pobjedu protiv Katara prolazimo 1/1
Dobro je ovo bilo, steta za tri boda ali mogli su i oni okrenuti. Kontam da uz pobjedu protiv Katara prolazimo 1/1
Re: 12.06.2026 Bosna i Hercegovina - Kanada
Svi smo stručnjaci, svi smo pod dojmom, svi mi pametujemo evo, ali sjetite se ljudi prije tačno "skoro" godinu dana mi smo jedva San Marina u Zenici dobili i to da nije dao gol Džekson. Budite sretni pa smo tu, malo se narod opustio, gradovi su nam se probudili, nešto se dešava, nešto se nada. Svi bi mi voljeli da budem prvaci, prvi ja evo, ali zar nije lijepo evo imamo našu zemlju na svjetskom, umjesto da su nočas igrali Kanada - Italija, ne bi 10 - 20 % ljudi gledalo utakmicu, ovako se stvorila neka euforija, bar jedan mjesec da zaboravimo gdje živimo i šta nas sve u životu ubija lagano. Treba da smo sretni i da uživamo da nas negdje ima, poslije će biti analiza, kritika, trebamo i mi malo loptu spustiti, nije da se radi o nekoj velikoj naciji, dovoljno je da si Italiju izbacio, to je kao da si osvojio svjetsko prvenstvo.
-
Direktorcic
- Postovi: 2590
- Pridružen/a: 11 maj 2023, 21:57
- Kontakt:
Re: 12.06.2026 Bosna i Hercegovina - Kanada
bili smo na samom dnu, a sad smo na svjetskom.canada je na fifa listi broj 30, a cesto ovdje vole da spomenu vremena utakmica nase reprezentacije i luksemburga, lihtenstajna koje su zavrsavale istim,slicnim ili gorim rezultatom
Moze malo realnosti,podrske,sta bude nek bude,lijepo nas je vidjeti.ja mislim da idemo protiv svicaraca s drugom taktikom i da cemo pobjedit
Moze malo realnosti,podrske,sta bude nek bude,lijepo nas je vidjeti.ja mislim da idemo protiv svicaraca s drugom taktikom i da cemo pobjedit
-
FerdinandF
- Postovi: 604
- Pridružen/a: 01 jun 2018, 17:21
- Kontakt:
Re: 12.06.2026 Bosna i Hercegovina - Kanada
Sve naše slabosti koje smo svi uvijek vidjeli tokom kvala su ovdje izašle na vidjelo svima. Vasilj ispucavanja, Katic prespor, Demirovic naograjiso, Bajrak potez više, Tahir no koment, Kolašinac zadnje utakmice u karijeri.
Kanad je izgledala ko da seniori igraju protiv kadeta, snagom i brzinom. Sredinu nemamo i to smo znali.
Sreće imamo od početka kvalifikacija pa sve do večeras.
Za ovaj rezultat se iznabijat nogom u guzicu jer je realno rrebalo biti nekih 4-2
Kanad je izgledala ko da seniori igraju protiv kadeta, snagom i brzinom. Sredinu nemamo i to smo znali.
Sreće imamo od početka kvalifikacija pa sve do večeras.
Za ovaj rezultat se iznabijat nogom u guzicu jer je realno rrebalo biti nekih 4-2
-
Bordeaux433
- Postovi: 43
- Pridružen/a: 07 nov 2025, 20:42
- Kontakt:
Re: 12.06.2026 Bosna i Hercegovina - Kanada
Ova Kanada ce namlatiti Svicarsku kao Kuduz Bademu. Zivi bili pa vidjeli.
Re: 12.06.2026 Bosna i Hercegovina - Kanada
Ljudi morate shvatiti da mi prekucavamio s ovako limitiranom ekipom. Ko ima dileme o realnom odnosu snaga, trebao je vidjeti kvote na ovoj tekmi.
- Beduin
- Postovi: 19472
- Pridružen/a: 07 avg 2015, 19:10
- Lokacija: Beduin nema stalnu lokaciju
- Kontakt:
Re: 12.06.2026 Bosna i Hercegovina - Kanada
Nista nije presmijesno, sve ima smisla manje-vise, dok je tu rezultat. To je poenta svega. Neke finese, sbb kbb i ti fazoni su u domenu SciFi, jer mi ne gubimo protiv favorita, a mladji smo i neiskusniji od svih tih protivnika.PasodelMar je napisao/la: ↑12 jun 2026, 23:44Beduin je napisao/la: ↑12 jun 2026, 23:31Ovako mlada ekipa nas odvela na SP sa ovakvom formacijom, na otvaranju prvenstva protiv domacina (i objektivno jace ekipe od nas) vodili do 78.min i na kraju remizirali, sta jos hoces?
Kad budemo gubili od svakakvog hamelja onda vasa prica ce imati osnove. A ovako bezveze pisete nebuloze, jer imamo rezultat i to je jedino bitno u svakom takmicenju.
Sreca nas prati, a srecu treba zasluziti.
Ovo je ogroman uspjeh, sve stoji, Barbarez glavni u svemu tome ali treba biti realan i priznati ako nešto može biti i bolje.
Ne možeš brate forsirati Tahirovica od LN a da je opasniji po naš gol nego njihov. Demirovic svaku igra po 90m a fula zicere u svakoj utakmici. Pa daj ba druže, dokle više?
Nije to baš toliko dobro da bi se žmirilo na to samo zato što je ovo mlada ekipa i Kanada domaćin itd., dobar napadač će Demirevicevu priliku zatvorenih očiju pretvoriti u gol a tek čuvanje Alajbegovica do trenutka da igra svega par minuta, a da je naš najbolji igrač u ofanzivi je presmiješno.
Naklatio si se bas na Tahirovica, koji je bio vise nego korektan i daleko bolji od Basica veceras, itekako motivisan vcrs. Jedina mi je zamjerka ulazak Gigovica umjesto daleko iskusnijeg Amira. Mozda je probao na brzinu i okretnost koja je izrazenija kod Gige, ali ocito se profulalo s tim.
Dakle, bod vise nego odlican, borba i zalaganje fenomenalni, samopouzdanje igracima u ovakvoj situaciji raste i vjera u sebe. Bitno je nastaviti svoju igru. A zaboravljas da igramo bez 2 najbolja nasa napadaca koja su nas i odvela na SP, da je Sunjic morao poceti sa klupe i tek njegovim ulaskom smo uvezali poneki pas i stali na loptu.
Uzivajmo druze sto smo na SP, budimo ponosni na ove momke i strucni stab. Itekako ima prostora za napredak i selektor da uci i usavrsava se, ali vi bas u svemu trazite dlaku u jajetu, a da ste strucni kao sto niste, vodili biste neki tim u Evropi, umjesto dijaloge sa mnom.
Ko od harama zivi, godisnje 2 puta ne podrigne.
075 ❤
075 ❤
Re: 12.06.2026 Bosna i Hercegovina - Kanada
Hm i ja danas nesto kontam, da uvijek neki favorit zadnje vrijeme zaglavi vec u grupi SP. Zasto to ne bi bila Svica ove godineBordeaux433 je napisao/la: ↑12 jun 2026, 23:55Ova Kanada ce namlatiti Svicarsku kao Kuduz Bademu. Zivi bili pa vidjeli.


