12.06.2026 Bosna i Hercegovina - Kanada

Moderatori/ce: TaRgEt_,Monolog,ribery,_dreamer_,insider

Avatar
Beduin
Postovi: 19472
Pridružen/a: 07 avg 2015, 19:10
Lokacija: Beduin nema stalnu lokaciju
Kontakt:

Re: 12.06.2026 Bosna i Hercegovina - Kanada

Post Postao/la Beduin » 13 jun 2026, 00:05

Celtic je napisao/la:
12 jun 2026, 23:49
Svi smo stručnjaci, svi smo pod dojmom, svi mi pametujemo evo, ali sjetite se ljudi prije tačno "skoro" godinu dana mi smo jedva San Marina u Zenici dobili i to da nije dao gol Džekson. Budite sretni pa smo tu, malo se narod opustio, gradovi su nam se probudili, nešto se dešava, nešto se nada. Svi bi mi voljeli da budem prvaci, prvi ja evo, ali zar nije lijepo evo imamo našu zemlju na svjetskom, umjesto da su nočas igrali Kanada - Italija, ne bi 10 - 20 % ljudi gledalo utakmicu, ovako se stvorila neka euforija, bar jedan mjesec da zaboravimo gdje živimo i šta nas sve u životu ubija lagano. Treba da smo sretni i da uživamo da nas negdje ima, poslije će biti analiza, kritika, trebamo i mi malo loptu spustiti, nije da se radi o nekoj velikoj naciji, dovoljno je da si Italiju izbacio, to je kao da si osvojio svjetsko prvenstvo.
Brzo se zaboravljaju te stvari. Forumska struka uvijek nezadovoljna i nezasita. Protiv 30. ekipe svijeta, i pri tome domacin na otvaranju prvenstva, mi odigramo nerijeseno i imamo se pravo zaliti na stotinu stvari. A vec za par mjeseci mi cemo itekako stociti na rang listi zajvaljujuci ovim utakmicama i rezultatima. Bice i poraza, napetice period losih rezultata i krize u nasem timu, tad ce opet se naklatiti na ledja selektoru i igracima jedni te isti negativci i samoprozvani strucnjaci za vodjenje ekipa, vezni red i postizanje golova. Bice to turbulentni dani za nas forum i pozitivce koje ce i tad vjerovati u nasu ekipu.
Ko od harama zivi, godisnje 2 puta ne podrigne.

075 ❤

Avatar
dedo26
Postovi: 639
Pridružen/a: 19 sep 2022, 12:56
Kontakt:

Re: 12.06.2026 Bosna i Hercegovina - Kanada

Post Postao/la dedo26 » 13 jun 2026, 00:06

Posto sam popljuvao ona tri degena danas jer sam pogodio da 5 igraca nece igrat. Doduse promasio sam da Dzeko 10 min ce igrat, ipak je Sunjic taj koji je igrao 10 min, zanima me hocel dzeko i tabak bit spremni sledecu?

Maverick
Postovi: 525
Pridružen/a: 30 avg 2015, 14:54
Kontakt:

Re: 12.06.2026 Bosna i Hercegovina - Kanada

Post Postao/la Maverick » 13 jun 2026, 00:06

Sve mi je jasno i ideja i rezultat al dje nestade onih 30.000 nasih u Torontu :hmmmmm:
'Papak se nikad gradu nece prilagoditi. Citav zivot ce probati preko reda, bacat ce otpad na ulicu i ako mu kazes: 'Ispalo Vam nesto', on ce te pokusati prebiti, ako zakljuci da je jaci od tebe' by SZ

Avatar
Beduin
Postovi: 19472
Pridružen/a: 07 avg 2015, 19:10
Lokacija: Beduin nema stalnu lokaciju
Kontakt:

Re: 12.06.2026 Bosna i Hercegovina - Kanada

Post Postao/la Beduin » 13 jun 2026, 00:08

dedo26 je napisao/la:
13 jun 2026, 00:06
Posto sam popljuvao ona tri degena danas jer sam pogodio da 5 igraca nece igrat. Doduse promasio sam da Dzeko 10 min ce igrat, ipak je Sunjic taj koji je igrao 10 min, zanima me hocel dzeko i tabak bit spremni sledecu?
Hajde mrš odavdje sa svojim negativnim predikcijama i kenjanjem u prazno evo sedmicama unazad.
Ko od harama zivi, godisnje 2 puta ne podrigne.

075 ❤

Lavcina
Postovi: 1742
Pridružen/a: 17 nov 2023, 16:19
Kontakt:

Re: 12.06.2026 Bosna i Hercegovina - Kanada

Post Postao/la Lavcina » 13 jun 2026, 00:10

Dobro je sto jutros nisu remizirali Cesi i Koreanci. Tako da tu ko bude na 3 mjestu vjerovatno nece imati 4 boda nego manje :D

Avatar
dedo26
Postovi: 639
Pridružen/a: 19 sep 2022, 12:56
Kontakt:

Re: 12.06.2026 Bosna i Hercegovina - Kanada

Post Postao/la dedo26 » 13 jun 2026, 00:13

Beduin je napisao/la:
13 jun 2026, 00:08
dedo26 je napisao/la:
13 jun 2026, 00:06
Posto sam popljuvao ona tri degena danas jer sam pogodio da 5 igraca nece igrat. Doduse promasio sam da Dzeko 10 min ce igrat, ipak je Sunjic taj koji je igrao 10 min, zanima me hocel dzeko i tabak bit spremni sledecu?
Hajde mrš odavdje sa svojim negativnim predikcijama i kenjanjem u prazno evo sedmicama unazad.
Debilu nisu to negativne predikcije, nego sezone nikad duze sa vise utakmica, logicki je da imas 3 do 5 povrijedjenih. Drugo sto vi sve debili gledate negativno kao da se ja radujem tim povredama.

Ko da ja volim da mora igrat Demirovic ili Bazdar u spicu umjesto Dzeke.

Odma se uspalite ko kerovi.

Sta trebam samo govorit; InshAllah ozdravit ce Dzeko, igrat ce. Jedno je zelje, drugo je realnost.

Querty
Postovi: 346
Pridružen/a: 08 jul 2025, 19:48
Kontakt:

Re: 12.06.2026 Bosna i Hercegovina - Kanada

Post Postao/la Querty » 13 jun 2026, 00:14

Mislim da bi admin trebao banovati ove debile što vrijeđaju momke i Barbu.

Stidite se i pravac psihijatru.

FerdinandF
Postovi: 606
Pridružen/a: 01 jun 2018, 17:21
Kontakt:

Re: 12.06.2026 Bosna i Hercegovina - Kanada

Post Postao/la FerdinandF » 13 jun 2026, 00:14

Ima li neki link za snimak utakmice?

Avatar
Beduin
Postovi: 19472
Pridružen/a: 07 avg 2015, 19:10
Lokacija: Beduin nema stalnu lokaciju
Kontakt:

Re: 12.06.2026 Bosna i Hercegovina - Kanada

Post Postao/la Beduin » 13 jun 2026, 00:24

dedo26 je napisao/la:
13 jun 2026, 00:13
Beduin je napisao/la:
13 jun 2026, 00:08
dedo26 je napisao/la:
13 jun 2026, 00:06
Posto sam popljuvao ona tri degena danas jer sam pogodio da 5 igraca nece igrat. Doduse promasio sam da Dzeko 10 min ce igrat, ipak je Sunjic taj koji je igrao 10 min, zanima me hocel dzeko i tabak bit spremni sledecu?
Hajde mrš odavdje sa svojim negativnim predikcijama i kenjanjem u prazno evo sedmicama unazad.
Debilu nisu to negativne predikcije, nego sezone nikad duze sa vise utakmica, logicki je da imas 3 do 5 povrijedjenih. Drugo sto vi sve debili gledate negativno kao da se ja radujem tim povredama.

Ko da ja volim da mora igrat Demirovic ili Bazdar u spicu umjesto Dzeke.

Odma se uspalite ko kerovi.

Sta trebam samo govorit; InshAllah ozdravit ce Dzeko, igrat ce. Jedno je zelje, drugo je realnost.
Retardi poput tebe vazda odaju dojam da uzivaju u svemu losem sto se desava u i oko repke, jer da nije tako pisali biste nesto dobro sto vidite i nadali se boljem. Ali jok, debilcine raspale unaprijed navlace baksuzluk i znaju koliko ce biti povreda i kako cemo biti losi. A mi i dalje igramo SP, ne gubimo, uzivamo u svakom osvojenom bodu, himnoj nase zemlje, zastavi na tribinama, lijepom potezu nasih igraca. A vi idioti se nastavite nasladjivati i mahanisati svakom igracu koji je by the way uspjesniji od tebe i takvih poput tebe.

Zato kazem, mrš sa foruma i svi cemo biti rahat.
Ko od harama zivi, godisnje 2 puta ne podrigne.

075 ❤

Avatar
dedo26
Postovi: 639
Pridružen/a: 19 sep 2022, 12:56
Kontakt:

Re: 12.06.2026 Bosna i Hercegovina - Kanada

Post Postao/la dedo26 » 13 jun 2026, 00:29

Beduin je napisao/la:
13 jun 2026, 00:24
dedo26 je napisao/la:
13 jun 2026, 00:13
Beduin je napisao/la:
13 jun 2026, 00:08


Hajde mrš odavdje sa svojim negativnim predikcijama i kenjanjem u prazno evo sedmicama unazad.
Debilu nisu to negativne predikcije, nego sezone nikad duze sa vise utakmica, logicki je da imas 3 do 5 povrijedjenih. Drugo sto vi sve debili gledate negativno kao da se ja radujem tim povredama.

Ko da ja volim da mora igrat Demirovic ili Bazdar u spicu umjesto Dzeke.

Odma se uspalite ko kerovi.

Sta trebam samo govorit; InshAllah ozdravit ce Dzeko, igrat ce. Jedno je zelje, drugo je realnost.
Retardi poput tebe vazda odaju dojam da uzivaju u svemu losem sto se desava u i oko repke, jer da nije tako pisali biste nesto dobro sto vidite i nadali se boljem. Ali jok, debilcine raspale unaprijed navlace baksuzluk i znaju koliko ce biti povreda i kako cemo biti losi. A mi i dalje igramo SP, ne gubimo, uzivamo u svakom osvojenom bodu, himnoj nase zemlje, zastavi na tribinama, lijepom potezu nasih igraca. A vi idioti se nastavite nasladjivati i mahanisati svakom igracu koji je by the way uspjesniji od tebe i takvih poput tebe.

Zato kazem, mrš sa foruma i svi cemo biti rahat.
Pa sta sam to ja, onaj Torabi pa da energijom privlacim malerluk repki. Previse gledas Anu Bucevic i manifestovanje.

Naravno da se nadam boljem, ali sam uvijek 100% realan i ne volim taj lazan optimizam. Nisam ja pljuvac repke, za mene je recimo Demirovic jos uvijek dobar spic i jos X stvari podrzavam repku sto mnogi ne bi. Nego pola vas ne konta, imate zivce tanke ko baslija pa se odma palite nesto, ko da ste prezivjeli PTSD, al moguce da ovdje ima i ljudi u ratu koji su bili.

Relaksirajte se malo, i ti i onaj samke u koga je svaka treci post psovka neka ili vrijedjanje. Imate leksaurine na recept, ako vec ne mozete ovako da se smirite.

FerdinandF
Postovi: 606
Pridružen/a: 01 jun 2018, 17:21
Kontakt:

Re: 12.06.2026 Bosna i Hercegovina - Kanada

Post Postao/la FerdinandF » 13 jun 2026, 00:29

Dajte link za snimak utakmice pliz

Avatar
DamirT
Postovi: 30908
Pridružen/a: 15 maj 2018, 19:20
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: 12.06.2026 Bosna i Hercegovina - Kanada

Post Postao/la DamirT » 13 jun 2026, 00:33

FerdinandF je napisao/la:
13 jun 2026, 00:29
Dajte link za snimak utakmice pliz
Evo upravo ide snimak na Areni.
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.

"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic

Rona i Leao - Mjauuu 🐈

Devedesetka - 👏👏

Velid Spaho - Dobro je

FerdinandF
Postovi: 606
Pridružen/a: 01 jun 2018, 17:21
Kontakt:

Re: 12.06.2026 Bosna i Hercegovina - Kanada

Post Postao/la FerdinandF » 13 jun 2026, 00:39

DamirT je napisao/la:
13 jun 2026, 00:33
FerdinandF je napisao/la:
13 jun 2026, 00:29
Dajte link za snimak utakmice pliz
Evo upravo ide snimak na Areni.
Nrmam arenu

moreno123
Postovi: 447
Pridružen/a: 08 apr 2023, 12:04
Kontakt:

Re: 12.06.2026 Bosna i Hercegovina - Kanada

Post Postao/la moreno123 » 13 jun 2026, 01:28

Muharemovic igrac utakmice. Tahirovic je toliko utakmica odigrao za repku i imao je dosta sansi da pokaze ima li ista dobro u njemu kao igracu, da li doprinosi ekipi svojom igrom al ništa evo 3 godine kako je tu.

FerdinandF
Postovi: 606
Pridružen/a: 01 jun 2018, 17:21
Kontakt:

Re: 12.06.2026 Bosna i Hercegovina - Kanada

Post Postao/la FerdinandF » 13 jun 2026, 01:30

Katić se monački naispado danas

Avatar
Hajdeee
Postovi: 6352
Pridružen/a: 05 maj 2018, 01:10
Kontakt:

Re: 12.06.2026 Bosna i Hercegovina - Kanada

Post Postao/la Hajdeee » 13 jun 2026, 01:31

Zasto je transparent BHF bio naopacke zakacen?
- FKS -

Avatar
Zgemboo89
Postovi: 86
Pridružen/a: 17 maj 2026, 20:12
Kontakt:

Re: 12.06.2026 Bosna i Hercegovina - Kanada

Post Postao/la Zgemboo89 » 13 jun 2026, 01:32

Ovaj nas vezni red me tako nervira i sto stoji sve na istom Barbarez nista ne mijenja vec 6 ili 7 utakmica ako vec nemamo vezni red ostavi makar Sunjica i ubaci ostalo krila napadace i Memica i Alajbegovica i Mahmica i götovo

Redfire16
Postovi: 212
Pridružen/a: 20 jun 2025, 14:39
Kontakt:

Re: 12.06.2026 Bosna i Hercegovina - Kanada

Post Postao/la Redfire16 » 13 jun 2026, 01:35

Nama u reprezentaciji fali samo jedanigrač tipa Madžida Šošića ili Stefana Savića. Takav tip bi totalno promijenio koncept igre.

Avatar
BuggyTheClown
Postovi: 126
Pridružen/a: 03 nov 2021, 13:55
Kontakt:

Re: 12.06.2026 Bosna i Hercegovina - Kanada

Post Postao/la BuggyTheClown » 13 jun 2026, 02:26

FerdinandF je napisao/la:
13 jun 2026, 01:30
Katić se monački naispado danas
Svašta, lik igrač utakmice na flashscoreu. :crazy:

Uglavnom, tek sam se vratio kući i to pod dozom, ali navikao sam da ne čitam komentare sa foruma, tu su najveće neznalice i trolovi. Jako zrela utakmica sa naše strane, oni dali na guzove gol. Imamo sreću i nesreću što za nas igra najloši napadač a da je dobar igrač ikad, ali eto, šta da se radi. Nadam se da će ga pročepiti protiv Katara. Njih se bojim jer smo katastrofa kad nam daš loptu, a oni uopšte nisu loši kakvim ih se ovdje predstavlja. Dobra tekma, dobar rezultat, i dobra predstava naših. Uzdravlje, uživajte, gledajte tekme napolju nek nas ima, i drkajte ako se frustrirani. :bih:
⚜️

Avatar
bh22
Postovi: 62
Pridružen/a: 07 jun 2026, 20:37
Kontakt:

Re: 12.06.2026 Bosna i Hercegovina - Kanada

Post Postao/la bh22 » 13 jun 2026, 03:50

BuggyTheClown je napisao/la:
13 jun 2026, 02:26
FerdinandF je napisao/la:
13 jun 2026, 01:30
Katić se monački naispado danas
Svašta, lik igrač utakmice na flashscoreu. :crazy:

Uglavnom, tek sam se vratio kući i to pod dozom, ali navikao sam da ne čitam komentare sa foruma, tu su najveće neznalice i trolovi. Jako zrela utakmica sa naše strane, oni dali na guzove gol. Imamo sreću i nesreću što za nas igra najloši napadač a da je dobar igrač ikad, ali eto, šta da se radi. Nadam se da će ga pročepiti protiv Katara. Njih se bojim jer smo katastrofa kad nam daš loptu, a oni uopšte nisu loši kakvim ih se ovdje predstavlja. Dobra tekma, dobar rezultat, i dobra predstava naših. Uzdravlje, uživajte, gledajte tekme napolju nek nas ima, i drkajte ako se frustrirani. :bih:
ti sto gledaju brojke sa flashscore, sofascore, fotmob, i koju jos i misle da to ista znaci su najvece neznalice od ikoga.

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

DEBUG SSO: [] | STATUS: []