Moderatori/ce: TaRgEt_,Monolog,ribery,_dreamer_,insider
-
DamirT
- Postovi: 30963
- Pridružen/a: 15 maj 2018, 19:20
- Lokacija: Tuzla
-
Kontakt:
Post
Postao/la DamirT » 13 jun 2026, 00:50
Epidaurus je napisao/la: ↑13 jun 2026, 00:48
Vise zla nanio nasoj domovini od Radovana i Ratka zajedno
De brisi ovo. Gdje ces napisati ovakvu stvar...
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.
"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic
Rona i Leao - Mjauuu 🐈
Devedesetka - 👏👏
Velid Spaho - Dobro je
-
NoDi80
- Postovi: 19012
- Pridružen/a: 02 maj 2023, 20:58
-
Kontakt:
Post
Postao/la NoDi80 » 13 jun 2026, 00:58
Demirovic ne moze igrati drugog napadaca sa klasicnom devetkom, a Stuttgartu igra sa Undavom koji je vrlo slican njemu. Kod nas u repki najbolji bi bio na poziciji amf, ima kondicije da navlaci protivnicke igrace na sebe i da razigrava nasa krila koja svakako trebaju pomoc
Ima puno greski u zavrsnici, trebali bi mu barbarez ili dzeko objasniti da se obje noge moraju korisiti
Zadnja izmjena:
NoDi80, dana/u 13 jun 2026, 01:03, ukupno mijenjano 1 put.
Yugoslav First League: ⭐️
League of BiH: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Cup: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Supercup: ⭐️⭐️⭐️
UEFA Cup/UEFA Europa League
Semi-finalists
Quarter-finalists (2)
Mitropa Cup
Semi-finalists (2)
Intertoto Cup
Quarter-finalists
Raonffa 🏆
-
313
- Postovi: 1291
- Pridružen/a: 11 apr 2015, 13:06
-
Kontakt:
Post
Postao/la 313 » 13 jun 2026, 01:00
Necu da citiram ovo SRANJE napisano na prosloj strani. Ko ti dade internet u picku materinu
Zadnja izmjena:
313, dana/u 13 jun 2026, 01:02, ukupno mijenjano 2 puta.
Walk on
-
beka23
- Postovi: 1341
- Pridružen/a: 18 mar 2013, 02:24
-
Kontakt:
Post
Postao/la beka23 » 13 jun 2026, 01:01
Epidaurus je napisao/la: ↑13 jun 2026, 00:48
Vise zla nanio nasoj domovini od Radovana i Ratka zajedno
Lijeci se majmuncino
-
Rajaz
- Postovi: 13415
- Pridružen/a: 06 apr 2014, 21:59
-
Kontakt:
Post
Postao/la Rajaz » 13 jun 2026, 01:06
Iskupljuje se Demirović s 2 gola protiv Švice

-
BIHfan
- Postovi: 8287
- Pridružen/a: 25 jul 2008, 20:01
-
Kontakt:
Post
Postao/la BIHfan » 13 jun 2026, 01:11
Glavu gore momak i ne citaj bolesne komentare po internetu.

Rose joins Oscar Robertson, Michael Jordan, Jerry West, Larry Bird, LeBron James and Dwyane Wade among those only able to average at least 25 points, 7.5 assists and four rebounds in a season.
FK DELFIN NEUM
-
invincible1921
- Postovi: 11428
- Pridružen/a: 11 apr 2013, 19:30
- Lokacija: Domovina ljiljana
-
Kontakt:
Post
Postao/la invincible1921 » 13 jun 2026, 01:21
Ja nemam rijeci fkt..necu da ga pljujem al sve sam se nadao proigrace do vcrs..
=\_1921_/=
-
jasmin10
- Postovi: 14943
- Pridružen/a: 22 avg 2011, 01:29
- Lokacija: Jablanica
-
Kontakt:
Post
Postao/la jasmin10 » 13 jun 2026, 01:26
BIHfan je napisao/la: ↑13 jun 2026, 01:11
Glavu gore momak i ne citaj bolesne komentare po internetu.
Posebno kada ide sam na golmana.
-
Zgemboo89
- Postovi: 98
- Pridružen/a: 17 maj 2026, 20:12
-
Kontakt:
Post
Postao/la Zgemboo89 » 13 jun 2026, 01:28
invincible1921 je napisao/la: ↑13 jun 2026, 01:21
Ja nemam rijeci fkt..necu da ga pljujem al sve sam se nadao proigrace do vcrs..
Pa ona sansa da odemo na 2 0 sam pred golmanom i nije znao sta ce kreno bezveze da dribla na kraju ni sut ni dribling nista da je makar zavalio pod oblake
-
invincible1921
- Postovi: 11428
- Pridružen/a: 11 apr 2013, 19:30
- Lokacija: Domovina ljiljana
-
Kontakt:
Post
Postao/la invincible1921 » 13 jun 2026, 01:30
Zgemboo89 je napisao/la: ↑13 jun 2026, 01:28
invincible1921 je napisao/la: ↑13 jun 2026, 01:21
Ja nemam rijeci fkt..necu da ga pljujem al sve sam se nadao proigrace do vcrs..
Pa ona sansa da odemo na 2 0 sam pred golmanom i nije znao sta ce kreno bezveze da dribla na kraju ni sut ni dribling nista da je makar zavalio pod oblake
Evo gledam snimak i nerviram se

ma haj da je u brzini nes..nego stigo je fino pogledo imo vremena da napravi jos par koraka fino se namjesti...on je gurno u for, pobjrgla mu, golman uso u sut nije znao sta ce i kreno driblat...
=\_1921_/=
-
Bordeaux433
- Postovi: 43
- Pridružen/a: 07 nov 2025, 20:42
-
Kontakt:
Post
Postao/la Bordeaux433 » 13 jun 2026, 01:30
jasmin10 je napisao/la: ↑13 jun 2026, 01:26
BIHfan je napisao/la: ↑13 jun 2026, 01:11
Glavu gore momak i ne citaj bolesne komentare po internetu.
Posebno kada ide sam na golmana.
Kean u barazu je isto isao sam na Vasilja pa... kao sto sam vec rekao fudbal nije igrica, zabice ga kad nam najvise bude trebalo.
-
Venom
- Postovi: 2232
- Pridružen/a: 18 nov 2023, 11:35
-
Kontakt:
Post
Postao/la Venom » 13 jun 2026, 01:31
Jos uvijek ne mogu da pređem preko onoga. Pa jbt da je na bilo koji nacin opucao po onoj lopti zabio bi, ili da je plasira ili da je potkopa, sto je bilo i najlogicnije obzirom da je golman vec bio na zemlji. On je odabrao najgoru mogucu opciju.
Lik vec sad ima dosta epskih promasaja u reprezentaciji
Srce, čast i ponos!
-
FerdinandF
- Postovi: 641
- Pridružen/a: 01 jun 2018, 17:21
-
Kontakt:
Post
Postao/la FerdinandF » 13 jun 2026, 01:32
Kean je barem ošutao, a prije toga i zabio.
-
Marokanci58
- Postovi: 687
- Pridružen/a: 24 sep 2025, 19:39
- Lokacija: Gračanica
-
Kontakt:
Post
Postao/la Marokanci58 » 13 jun 2026, 01:33
Ovaj debeli trnokop će imati statistiku u reprezentaciji 100 nastupa i 4 gola kao CF sunce ti yebem. Osim toga ne zna ni primiti loptu pa razigrati na stranu, suviše mali da dobije zračni duel. Njegov doprinos nije NULA nego minus i šteta za reprezentaciju kao i Tahirović krezavi koji nikada u karijeri kao zadnji vezni neće iznijeti loptu sa svoje polovine na protivničku jer je nesposoban ali eto kockar se inati naciji sa tom dvojicom krampi.
BRATSTVO GRAČANiCA
-
Ghuraba
- Postovi: 6135
- Pridružen/a: 02 jul 2019, 15:24
Post
Postao/la Ghuraba » 13 jun 2026, 01:34
Vidi ovog, otisao u Kanadu da gleda reprezentaciju (ako ne laze), a 3 sata bez prestanka pljuje i igrace i selektora. Kakav mentalni sklop.

-
Epidaurus
- Postovi: 13377
- Pridružen/a: 15 maj 2014, 14:37
-
Kontakt:
Post
Postao/la Epidaurus » 13 jun 2026, 01:49
Lik je jednostavno panjina. Mozemo mu mi hvaliti work rate bez lopte do prekosutra. Covjek je protiv Velsa fulao 3 mrtva zicera, veceras isto zicer nad zicerima za 2:0. Msm lik ima 4 gola u 40 i koliko vec meceva. Jednostavno je panj i nema mu pomoci. U turnirskim takmicenjima ce nas 10 puta vise kostat njegova nesposobnost da zavrsi kako treba nego sto ce nam donijet to sto trci ko konj. Daj Boze da me popisa i zabije 2 Svici pa jos 2 i Kataru al to je naucna fantastika.
-
Derdiyok
- Postovi: 18386
- Pridružen/a: 10 maj 2015, 04:48
- Lokacija: Σα
-
Kontakt:
Post
Postao/la Derdiyok » 13 jun 2026, 01:57
DamirT je napisao/la: ↑13 jun 2026, 00:50
Epidaurus je napisao/la: ↑13 jun 2026, 00:48
Vise zla nanio nasoj domovini od Radovana i Ratka zajedno
De brisi ovo. Gdje ces napisati ovakvu stvar...
Mozda je dobio pa ne zna ni sta prica.
® GONGASHI POWERHOUSE ®
-
emir_
- Postovi: 6426
- Pridružen/a: 07 okt 2008, 16:13
Post
Postao/la emir_ » 13 jun 2026, 02:03
Pa da je barem opuco prema golu
4-IN-A-ROW
-
Fudo
- Postovi: 5336
- Pridružen/a: 07 sep 2009, 10:29
-
Kontakt:
Post
Postao/la Fudo » 13 jun 2026, 02:04
Slijvotres ostaje smSljivotres. Daleko daleko najgori igrac u repci. Prodisali bi bez njeg. PANJ
BordoCrvena...Fk.Sarajevo i Liverpool
-
RollingPaper
- Postovi: 4399
- Pridružen/a: 11 avg 2016, 23:41
-
Kontakt:
Post
Postao/la RollingPaper » 13 jun 2026, 02:05
Hajd svakom se desi da fula nekad, ali covjek za reprezentaciju fula sve zivo, evo 5 godina. Svima se ogadio i treba ga ohladit sljedecu utakmicu. Nemam nista licno protiv momka, al mislim da psihicki nije dobro. Mislim da je bolje i za nas i za njeg da se ohladi malo.
Zadnja izmjena:
RollingPaper, dana/u 13 jun 2026, 02:07, ukupno mijenjano 2 puta.
Trenutno korisnika/ca: 19vendetta87, ANamelessGhoul, ArtemisFowl, Atlanta, Beduin, Bing [Bot], Bordo10, Brazzzoo123, COYGBiH, Cwirek, DeeWa, Drape, farenhajt, feniksptica, Fudo, GrbavicaHrammm, HariTz, harko35, husrefbeg, Iniesta12, JayCatwright, karajlo, kenanktkt, kouadio, legendarnadruga, MokraKifla, Napapijri, nebeskasila, omanovski, ovisnik, prijeratni mangup, prisonbreak, Shevko, Sheyi, signalidunapark, Slobodanpad1945, soccerfan, TefalTava, TETRAPAK, VensanKasel, Wisey, Wolffire, Zgemboo89 i 401 gost.
DEBUG SSO: [] | STATUS: []