12.06.2026 Bosna i Hercegovina - Kanada
Moderatori/ce: TaRgEt_,Monolog,ribery,_dreamer_,insider
- BuggyTheClown
- Postovi: 126
- Pridružen/a: 03 nov 2021, 13:55
- Kontakt:
Re: 12.06.2026 Bosna i Hercegovina - Kanada
Re: 12.06.2026 Bosna i Hercegovina - Kanada
pogledaj ponovo i vidit ces da je ispadao dosta. kod gola sto je kolasinac spasio, on je kriv. isto tako u 95oj minuti katic kriv, muharemovic ga spasava, kao i dosta puta sto ga je spasavao. svak sto prati nogomet zna da te ocjene nista neznace, osim obicne neznalice.BuggyTheClown je napisao/la: ↑13 jun 2026, 04:17Evo i da nisam gledao utakmicu ću više vjerovati ocjeni 8.6 nego vama dvojici čviljaka s foruma.
- BuggyTheClown
- Postovi: 126
- Pridružen/a: 03 nov 2021, 13:55
- Kontakt:
Re: 12.06.2026 Bosna i Hercegovina - Kanada
Istina, ne znače puno. Jednostavno se puno sere, a ustvari smo odigrali baš zrelu utakmicu protiv dobrog domaćina, s obzirom na to s čim raspolažemo, i niko nije odigrao ispod svog nivoa. Uz malo sreće mogli smo do 3 boda, a uz malo više nesreće mogli smo izgubiti.bh22 je napisao/la: ↑13 jun 2026, 04:53pogledaj ponovo i vidit ces da je ispadao dosta. kod gola sto je kolasinac spasio, on je kriv. isto tako u 95oj minuti katic kriv, muharemovic ga spasava, kao i dosta puta sto ga je spasavao. svak sto prati nogomet zna da te ocjene nista neznace, osim obicne neznalice.BuggyTheClown je napisao/la: ↑13 jun 2026, 04:17Evo i da nisam gledao utakmicu ću više vjerovati ocjeni 8.6 nego vama dvojici čviljaka s foruma.
-
rossonero85
- Postovi: 596
- Pridružen/a: 13 maj 2026, 21:19
- Lokacija: Sarajevo
- Kontakt:
Re: 12.06.2026 Bosna i Hercegovina - Kanada
Re: 12.06.2026 Bosna i Hercegovina - Kanada
dobro, evo ti dva prilika samo da pokazem sto neces viditi na score, jer su ga spasili dva igraca. Katic se bori, ali dosta puta ga drugi, pogotovo Muharemovic, spasavaju. sreca nam dosada tece, al neke ove tekme su lahko mogle drugacije zavrsiti..BuggyTheClown je napisao/la: ↑13 jun 2026, 05:15Istina, ne znače puno. Jednostavno se puno sere, a ustvari smo odigrali baš zrelu utakmicu protiv dobrog domaćina, s obzirom na to s čim raspolažemo, i niko nije odigrao ispod svog nivoa. Uz malo sreće mogli smo do 3 boda, a uz malo više nesreće mogli smo izgubiti.bh22 je napisao/la: ↑13 jun 2026, 04:53pogledaj ponovo i vidit ces da je ispadao dosta. kod gola sto je kolasinac spasio, on je kriv. isto tako u 95oj minuti katic kriv, muharemovic ga spasava, kao i dosta puta sto ga je spasavao. svak sto prati nogomet zna da te ocjene nista neznace, osim obicne neznalice.BuggyTheClown je napisao/la: ↑13 jun 2026, 04:17Evo i da nisam gledao utakmicu ću više vjerovati ocjeni 8.6 nego vama dvojici čviljaka s foruma.
a po meni, najveca mu je mana sto nezna pas napraviti, kad vec nemamo vezni red sto moze i sto stalno vracaju stoperima, to je problem...
Re: 12.06.2026 Bosna i Hercegovina - Kanada
Meni je fakat neobjašnjivu. U koertu je bilo duplo više ljudi nego na stadionu. Na kraju smo iza gola imali jedan sektor plavi, naš.
Neko je doduše izvalio tih 30.000 pa se počelo prenosit. Ako nas je bilo 10, dobro je.
Malo je podbacila naša američka dijaspra ili se pak odlučila za LA jer nije malo para ići na sve 3.
Re: 12.06.2026 Bosna i Hercegovina - Kanada
Ma nema se para, niko nije budala davati 500 dolara na jednu kartu. Naravno mi sve znamo napuhati strasno ...emir_ je napisao/la: ↑13 jun 2026, 05:46Meni je fakat neobjašnjivu. U koertu je bilo duplo više ljudi nego na stadionu. Na kraju smo iza gola imali jedan sektor plavi, naš.
Neko je doduše izvalio tih 30.000 pa se počelo prenosit. Ako nas je bilo 10, dobro je.
Malo je podbacila naša američka dijaspra ili se pak odlučila za LA jer nije malo para ići na sve 3.
-
samoposmatram
- Postovi: 5738
- Pridružen/a: 20 nov 2013, 15:11
- Kontakt:
-
samoposmatram
- Postovi: 5738
- Pridružen/a: 20 nov 2013, 15:11
- Kontakt:
Re: 12.06.2026 Bosna i Hercegovina - Kanada
Jovo hvala za go, Seo hvala za asist i precku, Nikola hvala za odbranu gola i sto otrese onu grdosiju ko slinu, Tare hvala za blok na kraju.
Demirovicu jebli te steroidi. Bolje da si koju kilu laksi bio bi spretniji u situaciji. Nosis bar pet kila tekucine viska. Neigraj se sa zdravljem!
-
MostarNeretva
- Postovi: 731
- Pridružen/a: 11 jul 2024, 09:30
- Kontakt:
Re: 12.06.2026 Bosna i Hercegovina - Kanada
- Juventinisimo
- Postovi: 4655
- Pridružen/a: 26 jun 2008, 18:29
- Kontakt:
Re: 12.06.2026 Bosna i Hercegovina - Kanada
Okacili Palestinsku zastavu.
2012/20 ⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐
Poljem se siri miris LJILJANA!!!
⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️
Re: 12.06.2026 Bosna i Hercegovina - Kanada
Re: 12.06.2026 Bosna i Hercegovina - Kanada
Da su igrali Dzeko i Tabakovic ne bi ga popili.
ko te jeb'o godinama **** te opet
-Beogradski sindikat
- GianlucaPagliuca71
- Postovi: 412
- Pridružen/a: 24 sep 2024, 18:18
- Kontakt:
Re: 12.06.2026 Bosna i Hercegovina - Kanada
Sve mogu razumiti, oni domaćini, prva tekma, vrucina, neiskustvo, trema i ostalo, ali da ne odigras nijednu akciju za 90 minuta to ne mogu. Uspjeli smo tek pred kraj utakmice loptu zadrzati duze od minutu u svom posjedu. Za poluvrijeme napravili devet kornera. Ispadali nazad, sredina suplja, naprijed izuzev sanse za Demirovica i suta Memica na pocetku, nismo uradili nista. Kolasinac spasio cist gol, poslije toga i Katic, a sreca pa je bio offside kod onog sudara Vasilja i igraca Kanade. Kolasinac i Bajraktarevic i Tahirovic ocajni, Muharemovic tanko, Demirovica i Bazdara suvisno komentarisati. Vasilj neka nauci da ispuca loptu, svaka u aut.
Imali smo samo srecu pa su ovi bogalji u zavrsnici. Strasno su brzi i eksplozivni i na to sve jaki bas fizicki. Bajraktarevic izgledao kao beba naspram njih. Malo kad nam izadju presing, mi ne znamo sta cemo pa ide napucavanje u prazno.
Nadam se da ce biti bolje, ali.. Mirni su svi zato sto znaju da se moze lako proci ova grupa, da nije tako, bilo bi drvlje i kamenje.
ZZ !
Re: 12.06.2026 Bosna i Hercegovina - Kanada
- sagitarius
- Postovi: 2017
- Pridružen/a: 30 mar 2013, 00:30
- Kontakt:
Re: 12.06.2026 Bosna i Hercegovina - Kanada
Druze moras doktoru podhitno…GianlucaPagliuca71 je napisao/la: ↑13 jun 2026, 08:52Zrela igra..![]()
Sve mogu razumiti, oni domaćini, prva tekma, vrucina, neiskustvo, trema i ostalo, ali da ne odigras nijednu akciju za 90 minuta to ne mogu. Uspjeli smo tek pred kraj utakmice loptu zadrzati duze od minutu u svom posjedu. Za poluvrijeme napravili devet kornera. Ispadali nazad, sredina suplja, naprijed izuzev sanse za Demirovica i suta Memica na pocetku, nismo uradili nista. Kolasinac spasio cist gol, poslije toga i Katic, a sreca pa je bio offside kod onog sudara Vasilja i igraca Kanade. Kolasinac i Bajraktarevic i Tahirovic ocajni, Muharemovic tanko, Demirovica i Bazdara suvisno komentarisati. Vasilj neka nauci da ispuca loptu, svaka u aut.
Imali smo samo srecu pa su ovi bogalji u zavrsnici. Strasno su brzi i eksplozivni i na to sve jaki bas fizicki. Bajraktarevic izgledao kao beba naspram njih. Malo kad nam izadju presing, mi ne znamo sta cemo pa ide napucavanje u prazno.
Nadam se da ce biti bolje, ali.. Mirni su svi zato sto znaju da se moze lako proci ova grupa, da nije tako, bilo bi drvlje i kamenje.
..El Valencia es el nostre campeó! #amuntValencia
- GianlucaPagliuca71
- Postovi: 412
- Pridružen/a: 24 sep 2024, 18:18
- Kontakt:
Re: 12.06.2026 Bosna i Hercegovina - Kanada
Po čemu je to Kolašinac bio dobar?sagitarius je napisao/la: ↑13 jun 2026, 09:41Druze moras doktoru podhitno…GianlucaPagliuca71 je napisao/la: ↑13 jun 2026, 08:52Zrela igra..![]()
Sve mogu razumiti, oni domaćini, prva tekma, vrucina, neiskustvo, trema i ostalo, ali da ne odigras nijednu akciju za 90 minuta to ne mogu. Uspjeli smo tek pred kraj utakmice loptu zadrzati duze od minutu u svom posjedu. Za poluvrijeme napravili devet kornera. Ispadali nazad, sredina suplja, naprijed izuzev sanse za Demirovica i suta Memica na pocetku, nismo uradili nista. Kolasinac spasio cist gol, poslije toga i Katic, a sreca pa je bio offside kod onog sudara Vasilja i igraca Kanade. Kolasinac i Bajraktarevic i Tahirovic ocajni, Muharemovic tanko, Demirovica i Bazdara suvisno komentarisati. Vasilj neka nauci da ispuca loptu, svaka u aut.
Imali smo samo srecu pa su ovi bogalji u zavrsnici. Strasno su brzi i eksplozivni i na to sve jaki bas fizicki. Bajraktarevic izgledao kao beba naspram njih. Malo kad nam izadju presing, mi ne znamo sta cemo pa ide napucavanje u prazno.
Nadam se da ce biti bolje, ali.. Mirni su svi zato sto znaju da se moze lako proci ova grupa, da nije tako, bilo bi drvlje i kamenje.
ZZ !
Online
Trenutno korisnika/ca: 0oo0, addebisi, adrenaline323, AnelMid, Atlanta, atomac123, Bordo10, Brazzzoo123, dariolovrinovic00, denza, eaglebvb09, Elddar, enobarca, exampLe., fukara87, Goalgetter, haklamas, harko35, Helemnejse, Iniesta12, jasmin10, JayCatwright, JHam, JimmyPage, Kljukusar, kovac, Lavcina, legendarnadruga, linethreader, Majstorinho, Maverick, mirsonetz, MundijalVibes26, omanovski, Paromlinac, Pensioner26, resko1, rishovski, rossonero85, Rule_hz, s4mke, Shevko, Sheyi, smajke, soxx, Sport90, Tracy3McGrady, trunks1946, tutankamon1905, Wilshere10, Wisey i 390 gostiju.




