12.06.2026 Bosna i Hercegovina - Kanada

Moderatori/ce: TaRgEt_,Monolog,ribery,_dreamer_,insider

Avatar
BuggyTheClown
Postovi: 126
Pridružen/a: 03 nov 2021, 13:55
Kontakt:

Re: 12.06.2026 Bosna i Hercegovina - Kanada

Post Postao/la BuggyTheClown » 13 jun 2026, 04:17

Evo i da nisam gledao utakmicu ću više vjerovati ocjeni 8.6 nego vama dvojici čviljaka s foruma.
⚜️

Avatar
Oikamid
Postovi: 2827
Pridružen/a: 11 feb 2018, 00:48

Re: 12.06.2026 Bosna i Hercegovina - Kanada

Post Postao/la Oikamid » 13 jun 2026, 04:48

Hajdeee je napisao/la:
13 jun 2026, 01:31
Zasto je transparent BHF bio naopacke zakacen?
Zato jer su dvojica uhapšena u onoj frci.

Avatar
bh22
Postovi: 65
Pridružen/a: 07 jun 2026, 20:37
Kontakt:

Re: 12.06.2026 Bosna i Hercegovina - Kanada

Post Postao/la bh22 » 13 jun 2026, 04:53

BuggyTheClown je napisao/la:
13 jun 2026, 04:17
Evo i da nisam gledao utakmicu ću više vjerovati ocjeni 8.6 nego vama dvojici čviljaka s foruma.
pogledaj ponovo i vidit ces da je ispadao dosta. kod gola sto je kolasinac spasio, on je kriv. isto tako u 95oj minuti katic kriv, muharemovic ga spasava, kao i dosta puta sto ga je spasavao. svak sto prati nogomet zna da te ocjene nista neznace, osim obicne neznalice.

Avatar
BuggyTheClown
Postovi: 126
Pridružen/a: 03 nov 2021, 13:55
Kontakt:

Re: 12.06.2026 Bosna i Hercegovina - Kanada

Post Postao/la BuggyTheClown » 13 jun 2026, 05:15

bh22 je napisao/la:
13 jun 2026, 04:53
BuggyTheClown je napisao/la:
13 jun 2026, 04:17
Evo i da nisam gledao utakmicu ću više vjerovati ocjeni 8.6 nego vama dvojici čviljaka s foruma.
pogledaj ponovo i vidit ces da je ispadao dosta. kod gola sto je kolasinac spasio, on je kriv. isto tako u 95oj minuti katic kriv, muharemovic ga spasava, kao i dosta puta sto ga je spasavao. svak sto prati nogomet zna da te ocjene nista neznace, osim obicne neznalice.
Istina, ne znače puno. Jednostavno se puno sere, a ustvari smo odigrali baš zrelu utakmicu protiv dobrog domaćina, s obzirom na to s čim raspolažemo, i niko nije odigrao ispod svog nivoa. Uz malo sreće mogli smo do 3 boda, a uz malo više nesreće mogli smo izgubiti.
⚜️

rossonero85
Postovi: 589
Pridružen/a: 13 maj 2026, 21:19
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: 12.06.2026 Bosna i Hercegovina - Kanada

Post Postao/la rossonero85 » 13 jun 2026, 05:21

Vidjećemo Švicarce večeras protiv Katara pa ćemo imati malo jasniju sliku o omjeru snaga u grupi.

Avatar
bh22
Postovi: 65
Pridružen/a: 07 jun 2026, 20:37
Kontakt:

Re: 12.06.2026 Bosna i Hercegovina - Kanada

Post Postao/la bh22 » 13 jun 2026, 05:34

BuggyTheClown je napisao/la:
13 jun 2026, 05:15
bh22 je napisao/la:
13 jun 2026, 04:53
BuggyTheClown je napisao/la:
13 jun 2026, 04:17
Evo i da nisam gledao utakmicu ću više vjerovati ocjeni 8.6 nego vama dvojici čviljaka s foruma.
pogledaj ponovo i vidit ces da je ispadao dosta. kod gola sto je kolasinac spasio, on je kriv. isto tako u 95oj minuti katic kriv, muharemovic ga spasava, kao i dosta puta sto ga je spasavao. svak sto prati nogomet zna da te ocjene nista neznace, osim obicne neznalice.
Istina, ne znače puno. Jednostavno se puno sere, a ustvari smo odigrali baš zrelu utakmicu protiv dobrog domaćina, s obzirom na to s čim raspolažemo, i niko nije odigrao ispod svog nivoa. Uz malo sreće mogli smo do 3 boda, a uz malo više nesreće mogli smo izgubiti.
dobro, evo ti dva prilika samo da pokazem sto neces viditi na score, jer su ga spasili dva igraca. Katic se bori, ali dosta puta ga drugi, pogotovo Muharemovic, spasavaju. sreca nam dosada tece, al neke ove tekme su lahko mogle drugacije zavrsiti..

a po meni, najveca mu je mana sto nezna pas napraviti, kad vec nemamo vezni red sto moze i sto stalno vracaju stoperima, to je problem...
Zadnja izmjena: bh22, dana/u 13 jun 2026, 16:43, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
emir_
Postovi: 6399
Pridružen/a: 07 okt 2008, 16:13

Re: 12.06.2026 Bosna i Hercegovina - Kanada

Post Postao/la emir_ » 13 jun 2026, 05:46

Maverick je napisao/la:
13 jun 2026, 00:06
Sve mi je jasno i ideja i rezultat al dje nestade onih 30.000 nasih u Torontu :hmmmmm:
Meni je fakat neobjašnjivu. U koertu je bilo duplo više ljudi nego na stadionu. Na kraju smo iza gola imali jedan sektor plavi, naš.
Neko je doduše izvalio tih 30.000 pa se počelo prenosit. Ako nas je bilo 10, dobro je.

Malo je podbacila naša američka dijaspra ili se pak odlučila za LA jer nije malo para ići na sve 3.
4-IN-A-ROW

Kljukusar
Postovi: 166
Pridružen/a: 05 sep 2025, 08:43
Kontakt:

Re: 12.06.2026 Bosna i Hercegovina - Kanada

Post Postao/la Kljukusar » 13 jun 2026, 05:47

emir_ je napisao/la:
13 jun 2026, 05:46
Maverick je napisao/la:
13 jun 2026, 00:06
Sve mi je jasno i ideja i rezultat al dje nestade onih 30.000 nasih u Torontu :hmmmmm:
Meni je fakat neobjašnjivu. U koertu je bilo duplo više ljudi nego na stadionu. Na kraju smo iza gola imali jedan sektor plavi, naš.
Neko je doduše izvalio tih 30.000 pa se počelo prenosit. Ako nas je bilo 10, dobro je.

Malo je podbacila naša američka dijaspra ili se pak odlučila za LA jer nije malo para ići na sve 3.
Ma nema se para, niko nije budala davati 500 dolara na jednu kartu. Naravno mi sve znamo napuhati strasno ...

samoposmatram
Postovi: 5737
Pridružen/a: 20 nov 2013, 15:11
Kontakt:

Re: 12.06.2026 Bosna i Hercegovina - Kanada

Post Postao/la samoposmatram » 13 jun 2026, 05:55

Oikamid je napisao/la:
13 jun 2026, 04:48
Hajdeee je napisao/la:
13 jun 2026, 01:31
Zasto je transparent BHF bio naopacke zakacen?
Zato jer su dvojica uhapšena u onoj frci.
Sta je bio povod frci?
Fasovali prijavu za nasilje nad policajcem.

samoposmatram
Postovi: 5737
Pridružen/a: 20 nov 2013, 15:11
Kontakt:

Re: 12.06.2026 Bosna i Hercegovina - Kanada

Post Postao/la samoposmatram » 13 jun 2026, 06:05

Bod ko kuca protiv domacina SP koji je svim silama trgao pod aminovanje sudija i nisu uspjeli.

Jovo hvala za go, Seo hvala za asist i precku, Nikola hvala za odbranu gola i sto otrese onu grdosiju ko slinu, Tare hvala za blok na kraju.

Demirovicu jebli te steroidi. Bolje da si koju kilu laksi bio bi spretniji u situaciji. Nosis bar pet kila tekucine viska. Neigraj se sa zdravljem!

MostarNeretva
Postovi: 729
Pridružen/a: 11 jul 2024, 09:30
Kontakt:

Re: 12.06.2026 Bosna i Hercegovina - Kanada

Post Postao/la MostarNeretva » 13 jun 2026, 06:19

Kanada pravo dobra repka , puno bolja nego sam mislio. Mi odigrsli skoro perfektno . Mislim lakse cemo protiv svice . Svaka cast momci i Barba :bih:

GG3
Postovi: 4154
Pridružen/a: 30 okt 2021, 21:49
Kontakt:

Re: 12.06.2026 Bosna i Hercegovina - Kanada

Post Postao/la GG3 » 13 jun 2026, 06:20

Jesmo li ispali 🤣
Barbine Barbike vole Tika-taku 🚨🚨

Avatar
Juventinisimo
Postovi: 4655
Pridružen/a: 26 jun 2008, 18:29
Kontakt:

Re: 12.06.2026 Bosna i Hercegovina - Kanada

Post Postao/la Juventinisimo » 13 jun 2026, 07:07

samoposmatram je napisao/la:
13 jun 2026, 05:55
Oikamid je napisao/la:
13 jun 2026, 04:48
Hajdeee je napisao/la:
13 jun 2026, 01:31
Zasto je transparent BHF bio naopacke zakacen?
Zato jer su dvojica uhapšena u onoj frci.
Sta je bio povod frci?
Fasovali prijavu za nasilje nad policajcem.
Okacili Palestinsku zastavu.
38 🏆🏆🏆 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO 🏁🏁🏁

2012/20 ⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐

Poljem se siri miris LJILJANA!!!

⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️

Shevko
Postovi: 553
Pridružen/a: 21 feb 2026, 13:22
Kontakt:

Re: 12.06.2026 Bosna i Hercegovina - Kanada

Post Postao/la Shevko » 13 jun 2026, 07:46

Neko dobro napisa, da je Alphonso Davies igro popili bi poraz. Poslije prospavane noći ovaj bod djeluje pregolem.


Avatar
Madal
Postovi: 6002
Pridružen/a: 16 avg 2018, 11:58
Kontakt:

Re: 12.06.2026 Bosna i Hercegovina - Kanada

Post Postao/la Madal » 13 jun 2026, 08:03

Shevko je napisao/la:
13 jun 2026, 07:46
Neko dobro napisa, da je Alphonso Davies igro popili bi poraz. Poslije prospavane noći ovaj bod djeluje pregolem.
Da su igrali Dzeko i Tabakovic ne bi ga popili.
A ljudi slabo pamte to je ovde glavni problem
ko te jeb'o godinama **** te opet
-Beogradski sindikat

Avatar
GianlucaPagliuca71
Postovi: 411
Pridružen/a: 24 sep 2024, 18:18
Kontakt:

Re: 12.06.2026 Bosna i Hercegovina - Kanada

Post Postao/la GianlucaPagliuca71 » 13 jun 2026, 08:52

Zrela igra.. :rol:
Sve mogu razumiti, oni domaćini, prva tekma, vrucina, neiskustvo, trema i ostalo, ali da ne odigras nijednu akciju za 90 minuta to ne mogu. Uspjeli smo tek pred kraj utakmice loptu zadrzati duze od minutu u svom posjedu. Za poluvrijeme napravili devet kornera. Ispadali nazad, sredina suplja, naprijed izuzev sanse za Demirovica i suta Memica na pocetku, nismo uradili nista. Kolasinac spasio cist gol, poslije toga i Katic, a sreca pa je bio offside kod onog sudara Vasilja i igraca Kanade. Kolasinac i Bajraktarevic i Tahirovic ocajni, Muharemovic tanko, Demirovica i Bazdara suvisno komentarisati. Vasilj neka nauci da ispuca loptu, svaka u aut.

Imali smo samo srecu pa su ovi bogalji u zavrsnici. Strasno su brzi i eksplozivni i na to sve jaki bas fizicki. Bajraktarevic izgledao kao beba naspram njih. Malo kad nam izadju presing, mi ne znamo sta cemo pa ide napucavanje u prazno.

Nadam se da ce biti bolje, ali.. Mirni su svi zato sto znaju da se moze lako proci ova grupa, da nije tako, bilo bi drvlje i kamenje.
Svi u napad jedan je Hase!
ZZ !

AnelMid
Postovi: 964
Pridružen/a: 13 jul 2015, 13:36
Kontakt:

Re: 12.06.2026 Bosna i Hercegovina - Kanada

Post Postao/la AnelMid » 13 jun 2026, 09:36

Ni jedan organzirani napad nismo imali, druge lopte nismo imali sta nas je krasilo protiv Italije , pre duboko u bloku se stojalo , pre pasivni …. Protiv ovakve Kanade nemozes ovako igrati nisu spanija,Njemačka Itd gdje se posle vodstva zatvaraš .. ako mislimo Katar pobjediti ovo mora puno bolje

Avatar
sagitarius
Postovi: 2016
Pridružen/a: 30 mar 2013, 00:30
Kontakt:

Re: 12.06.2026 Bosna i Hercegovina - Kanada

Post Postao/la sagitarius » 13 jun 2026, 09:41

GianlucaPagliuca71 je napisao/la:
13 jun 2026, 08:52
Zrela igra.. :rol:
Sve mogu razumiti, oni domaćini, prva tekma, vrucina, neiskustvo, trema i ostalo, ali da ne odigras nijednu akciju za 90 minuta to ne mogu. Uspjeli smo tek pred kraj utakmice loptu zadrzati duze od minutu u svom posjedu. Za poluvrijeme napravili devet kornera. Ispadali nazad, sredina suplja, naprijed izuzev sanse za Demirovica i suta Memica na pocetku, nismo uradili nista. Kolasinac spasio cist gol, poslije toga i Katic, a sreca pa je bio offside kod onog sudara Vasilja i igraca Kanade. Kolasinac i Bajraktarevic i Tahirovic ocajni, Muharemovic tanko, Demirovica i Bazdara suvisno komentarisati. Vasilj neka nauci da ispuca loptu, svaka u aut.

Imali smo samo srecu pa su ovi bogalji u zavrsnici. Strasno su brzi i eksplozivni i na to sve jaki bas fizicki. Bajraktarevic izgledao kao beba naspram njih. Malo kad nam izadju presing, mi ne znamo sta cemo pa ide napucavanje u prazno.

Nadam se da ce biti bolje, ali.. Mirni su svi zato sto znaju da se moze lako proci ova grupa, da nije tako, bilo bi drvlje i kamenje.
Druze moras doktoru podhitno…
..Za Čelik i Zenicu!Jer to, je čast i sudbina i krv Zeničana, ljubav velika!
..El Valencia es el nostre campeó! #amuntValencia

Avatar
GianlucaPagliuca71
Postovi: 411
Pridružen/a: 24 sep 2024, 18:18
Kontakt:

Re: 12.06.2026 Bosna i Hercegovina - Kanada

Post Postao/la GianlucaPagliuca71 » 13 jun 2026, 09:48

sagitarius je napisao/la:
13 jun 2026, 09:41
GianlucaPagliuca71 je napisao/la:
13 jun 2026, 08:52
Zrela igra.. :rol:
Sve mogu razumiti, oni domaćini, prva tekma, vrucina, neiskustvo, trema i ostalo, ali da ne odigras nijednu akciju za 90 minuta to ne mogu. Uspjeli smo tek pred kraj utakmice loptu zadrzati duze od minutu u svom posjedu. Za poluvrijeme napravili devet kornera. Ispadali nazad, sredina suplja, naprijed izuzev sanse za Demirovica i suta Memica na pocetku, nismo uradili nista. Kolasinac spasio cist gol, poslije toga i Katic, a sreca pa je bio offside kod onog sudara Vasilja i igraca Kanade. Kolasinac i Bajraktarevic i Tahirovic ocajni, Muharemovic tanko, Demirovica i Bazdara suvisno komentarisati. Vasilj neka nauci da ispuca loptu, svaka u aut.

Imali smo samo srecu pa su ovi bogalji u zavrsnici. Strasno su brzi i eksplozivni i na to sve jaki bas fizicki. Bajraktarevic izgledao kao beba naspram njih. Malo kad nam izadju presing, mi ne znamo sta cemo pa ide napucavanje u prazno.

Nadam se da ce biti bolje, ali.. Mirni su svi zato sto znaju da se moze lako proci ova grupa, da nije tako, bilo bi drvlje i kamenje.
Druze moras doktoru podhitno…
Po čemu je to Kolašinac bio dobar?
Svi u napad jedan je Hase!
ZZ !

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

DEBUG SSO: [] | STATUS: []