Svjetsko prvenstvo 2026 - opšta tema

We are 26
Avatar
BiHSportman
Postovi: 1237
Pridružen/a: 27 jan 2022, 23:06
Kontakt:

Re: Svjetsko prvenstvo 2026 - opšta tema

Post Postao/la BiHSportman » 13 jun 2026, 03:32

akisarajevo92 je napisao/la:
13 jun 2026, 03:22
BiHSportman je napisao/la:
13 jun 2026, 03:17
akisarajevo92 je napisao/la:
13 jun 2026, 03:15
mozda su uveli trominutne pauze ali su zato popravili gledanje utakmica sa ubrzavanjem izvodjenja prekida, vracanja lopte u igru od golmana i zabrane izlezavanja :salut:
[ :D /quote]
Hoće li se ova pravila svugdje od sad praktikovati?
hoce, bez trominutnih pauza
When the 2026 World Cup begins this month, new rules will be implemented that will affect the game as we know it. The International Football Association Board approved changes to the laws of the game that will begin with the World Cup and continue with the 2026-27 domestic seasons around the world.
Super. Valja ispratiti Kazlagića i Gigu u našoj ligi

Avatar
Juventinisimo
Postovi: 4654
Pridružen/a: 26 jun 2008, 18:29
Kontakt:

Re: Svjetsko prvenstvo 2026 - opšta tema

Post Postao/la Juventinisimo » 13 jun 2026, 03:34

Stavili ovu pauzu da ubace reklame, utakmica krene a reklame se i dalje vrte... :crazy:
$$$$$$ :puke:
38 🏆🏆🏆 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO 🏁🏁🏁

2012/20 ⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐

Poljem se siri miris LJILJANA!!!

⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️

Avatar
alemsa
Postovi: 16973
Pridružen/a: 21 jul 2012, 19:27
Kontakt:

Re: Svjetsko prvenstvo 2026 - opšta tema

Post Postao/la alemsa » 13 jun 2026, 03:48

Dominacija Amerike

Avatar
Pogba
Postovi: 21260
Pridružen/a: 31 okt 2012, 11:03
Lokacija: USA

Re: Svjetsko prvenstvo 2026 - opšta tema

Post Postao/la Pogba » 13 jun 2026, 03:49

Prelahko za sad.
░▌J▐▌U▐▌V▐▌E▐▌N▐▌T▐▌U▐▌S▐░

#MaxOUT

rossonero85
Postovi: 541
Pridružen/a: 13 maj 2026, 21:19
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Svjetsko prvenstvo 2026 - opšta tema

Post Postao/la rossonero85 » 13 jun 2026, 03:51

Amerikanci ubiše hljeb u ovim paragvajskim nesretnicima.

NajvecaRadosti
Postovi: 10156
Pridružen/a: 04 jun 2021, 20:40
Kontakt:

Re: Svjetsko prvenstvo 2026 - opšta tema

Post Postao/la NajvecaRadosti » 13 jun 2026, 03:53

Mogu mislit tek Haiti,Cape Verde,Curocao...Previse je 48 ekipa.Amerikanci bas lakse od ocekivanog
Zadnja izmjena: NajvecaRadosti, dana/u 13 jun 2026, 03:54, ukupno mijenjano 1 put.
Sta se ono tamo cuje
Ko to tamo pjesmu pjeva
To heroji idu majko
Navijaci Sarajeva!

Avatar
PeppermintSA
Postovi: 3489
Pridružen/a: 11 avg 2014, 17:16
Kontakt:

Re: Svjetsko prvenstvo 2026 - opšta tema

Post Postao/la PeppermintSA » 13 jun 2026, 03:53

Ameri igraju fantastično. Nakon naše utakmice ko da gledam drugi sport. Zaista igraju fantastično.

rossonero85
Postovi: 541
Pridružen/a: 13 maj 2026, 21:19
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Svjetsko prvenstvo 2026 - opšta tema

Post Postao/la rossonero85 » 13 jun 2026, 03:56

Ameri djeluju još duplo brže i agresivnije od Kanađana koji su danas protiv nas bili izuzetno brzi i agresivni. Pochettino je ovo fino posložio. 👍
Zadnja izmjena: rossonero85, dana/u 13 jun 2026, 04:06, ukupno mijenjano 1 put.

RaZuti
Postovi: 843
Pridružen/a: 30 dec 2021, 20:05
Kontakt:

Re: Svjetsko prvenstvo 2026 - opšta tema

Post Postao/la RaZuti » 13 jun 2026, 04:05

Amerikanci kao da im je ko slidere na fifi pomakao spram Paragvaja

Avatar
Juventinisimo
Postovi: 4654
Pridružen/a: 26 jun 2008, 18:29
Kontakt:

Re: Svjetsko prvenstvo 2026 - opšta tema

Post Postao/la Juventinisimo » 13 jun 2026, 04:13

NajvecaRadosti je napisao/la:
13 jun 2026, 03:53
Mogu mislit tek Haiti,Cape Verde,Curocao...Previse je 48 ekipa.Amerikanci bas lakse od ocekivanog
Pa nije puno...samo su trebali dati Evropi vise mjesta...inace mi se sistem svidja da i trece ekipe iz grupe mogu ici u play off..tako da se i ove slabije repke mogu tuci pa kako im zapadne.. :mrgreen:

Kad pogledamo iz Afrike recimo nisu prosli Nigerija, Cameroon, Gabon(koji ima dobar tim)...iz Amerike nema Costa Rice, Jamaice, Hondurasa...koji su sigurno bolji od Curacao i Haitija..
38 🏆🏆🏆 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO 🏁🏁🏁

2012/20 ⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐

Poljem se siri miris LJILJANA!!!

⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️

Avatar
Pogba
Postovi: 21260
Pridružen/a: 31 okt 2012, 11:03
Lokacija: USA

Re: Svjetsko prvenstvo 2026 - opšta tema

Post Postao/la Pogba » 13 jun 2026, 04:16

Var :thumbup:
Nema dajvanja.
░▌J▐▌U▐▌V▐▌E▐▌N▐▌T▐▌U▐▌S▐░

#MaxOUT

RaZuti
Postovi: 843
Pridružen/a: 30 dec 2021, 20:05
Kontakt:

Re: Svjetsko prvenstvo 2026 - opšta tema

Post Postao/la RaZuti » 13 jun 2026, 04:18

Pogba je napisao/la:
13 jun 2026, 04:16
Var :thumbup:
Nema dajvanja.
ovako u engleskoj premijer ligi da bude, arsenal ispada iz lige

Avatar
BiHSportman
Postovi: 1237
Pridružen/a: 27 jan 2022, 23:06
Kontakt:

Re: Svjetsko prvenstvo 2026 - opšta tema

Post Postao/la BiHSportman » 13 jun 2026, 04:43

Probudio se malo Paragvaj.

Avatar
Pogba
Postovi: 21260
Pridružen/a: 31 okt 2012, 11:03
Lokacija: USA

Re: Svjetsko prvenstvo 2026 - opšta tema

Post Postao/la Pogba » 13 jun 2026, 05:03

Quaresma style
░▌J▐▌U▐▌V▐▌E▐▌N▐▌T▐▌U▐▌S▐░

#MaxOUT

rossonero85
Postovi: 541
Pridružen/a: 13 maj 2026, 21:19
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Svjetsko prvenstvo 2026 - opšta tema

Post Postao/la rossonero85 » 13 jun 2026, 05:03

Golčina Reyne u zadnjoj minuti. Amerikanci pucaju od samopouzdanja.

Avatar
Beduin
Postovi: 19468
Pridružen/a: 07 avg 2015, 19:10
Lokacija: Beduin nema stalnu lokaciju
Kontakt:

Re: Svjetsko prvenstvo 2026 - opšta tema

Post Postao/la Beduin » 13 jun 2026, 07:23

PeppermintSA je napisao/la:
13 jun 2026, 03:53
Ameri igraju fantastično. Nakon naše utakmice ko da gledam drugi sport. Zaista igraju fantastično.
A usutio si se za nasu repku jer nismo izgubili. Koji si ti levet druze. 🤣
Ko od harama zivi, godisnje 2 puta ne podrigne.

075 ❤

RobertHrkac555
Postovi: 2709
Pridružen/a: 10 jan 2022, 15:45
Kontakt:

Re: Svjetsko prvenstvo 2026 - opšta tema

Post Postao/la RobertHrkac555 » 13 jun 2026, 07:28

Ameri izdominirali skroz, mene su iznenadili pozitivno. Vidjet ćemo ih u nastavku turnira
Slikao se s Dilettom, svoje sam ostvario

Avatar
sljivo
Postovi: 13775
Pridružen/a: 28 sep 2016, 18:00
Kontakt:

Re: Svjetsko prvenstvo 2026 - opšta tema

Post Postao/la sljivo » 13 jun 2026, 08:59

koliko se samo brze igra i bez peljanja, zadrzavanja

Avatar
DamirT
Postovi: 30827
Pridružen/a: 15 maj 2018, 19:20
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Svjetsko prvenstvo 2026 - opšta tema

Post Postao/la DamirT » 13 jun 2026, 09:20

Samo da nas ne zapadnu ako prodjemo grupu. Realno najvise sansi bi imali protiv Ceske ako drugi zavrsimo i mi i oni. Isto i oni samo centarsuteve i prekide ganjaju.
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.

"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic

Rona i Leao - Mjauuu 🐈

Devedesetka - 👏👏

Velid Spaho - Dobro je

Avatar
rio_Ferdy88
Moderator
Postovi: 26989
Pridružen/a: 16 avg 2011, 04:32
Lokacija: Tamni Vilajet
Kontakt:

Re: Svjetsko prvenstvo 2026 - opšta tema

Post Postao/la rio_Ferdy88 » 13 jun 2026, 09:28

slika

Oskeee

Nije cudo sto su Ameri tako odigrali
Keep the faith and never fear, We'll keep the Red flag flying high, Cuz Man United will Never Die!!!
The greater the challenge the more Glory in overcoming it!
________BOSTON_________
.BRUINS=CELTICS=RED SOX.
..NEW ENGLAND PATRIOTS..

Odgovori

Natrag na “FIFA WORLD CUP 2026”

DEBUG SSO: [] | STATUS: []