Ermedin Demirović

Moderatori/ce: TaRgEt_,Monolog,ribery,_dreamer_,insider

Beko
Postovi: 1526
Pridružen/a: 21 jan 2013, 21:41
Lokacija: The Hydra Island
Kontakt:

Re: Ermedin Demirović

Post Postao/la Beko » 13 jun 2026, 08:06

ide danas f r e s h cut
dobre guzove ima Belma

Avatar
Virtu4l
Postovi: 59806
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: Ermedin Demirović

Post Postao/la Virtu4l » 13 jun 2026, 08:40

Na dnu teksta imate klip gdje Rade Bogdanović u svom stilu komentariše šansu Demirovića.

"Sine kad ćeš ga dati ako nećeš sad. Sad ga daš i nikad više, to je to." :mrgreen:

https://www.kurir.rs/sport/fudbal/fifa- ... a_internal
"Tako ti igra Bayern" - Ajla Alimanović

Avatar
signalidunapark
Postovi: 1558
Pridružen/a: 07 sep 2024, 22:48
Kontakt:

Re: Ermedin Demirović

Post Postao/la signalidunapark » 13 jun 2026, 08:48

Virtu4l je napisao/la:
13 jun 2026, 08:40
Na dnu teksta imate klip gdje Rade Bogdanović u svom stilu komentariše šansu Demirovića.

"Sine kad ćeš ga dati ako nećeš sad. Sad ga daš i nikad više, to je to." :mrgreen:

https://www.kurir.rs/sport/fudbal/fifa- ... a_internal
Tek sad vidim, pa on je išao zaobilazit golmana. :facepalm:
Dragi Ermedine.

babino
Postovi: 8028
Pridružen/a: 21 apr 2016, 14:09
Kontakt:

Re: Ermedin Demirović

Post Postao/la babino » 13 jun 2026, 08:56

kako sam ljut bio poslije ovog zicera, nemere se opisati. Pa dragi demire kako te vise braniti od onog klaunasa u pm:-)

ostaje nam jos uvijek ovo zakljucno Radetovo..ali mnogo se trosi u defanzivi:-)

Avatar
Virtu4l
Postovi: 59806
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: Ermedin Demirović

Post Postao/la Virtu4l » 13 jun 2026, 08:58

babino je napisao/la:
13 jun 2026, 08:56
Pa dragi demire kako te vise braniti od onog klaunasa u pm:-)

Ovo se više ne može braniti. Ugrozio je plasman na SP, ugrozio je prolazak grupe, pobjedu na SP što je nešto veliko. Jednostavno nema više elemenata da ga se brani.


Znam ja da će on nekad zabiti gol, pa će ovi odmah da grakću "miševi u rupe" i slično, ali taj gol ili eventualni golovi neće ništa promijeniti.
"Tako ti igra Bayern" - Ajla Alimanović

GG3
Postovi: 4177
Pridružen/a: 30 okt 2021, 21:49
Kontakt:

Re: Ermedin Demirović

Post Postao/la GG3 » 13 jun 2026, 09:01

babino je napisao/la:
13 jun 2026, 08:56
kako sam ljut bio poslije ovog zicera, nemere se opisati. Pa dragi demire kako te vise braniti od onog klaunasa u pm:-)

ostaje nam jos uvijek ovo zakljucno Radetovo..ali mnogo se trosi u defanzivi:-)
Iskreno da je osutao pa otisla preko gola ili pogodila okvir gola stvarno mi ne bi bilo krivo al onakvu šansu imati i i i i ništa 🙈

Ne kritiziram ga stvarno jer volim takve borbene igrace, ali polako mi ga zao, i imao sam osjećaj da poslije one šanse pao psihički a u fizički totalno, šteta sto Seo nije mogao nastaviti siguran sam da bi ga Barba izvadio.
Barbine Barbike vole Tika-taku 🚨🚨

babino
Postovi: 8028
Pridružen/a: 21 apr 2016, 14:09
Kontakt:

Re: Ermedin Demirović

Post Postao/la babino » 13 jun 2026, 09:02

Virtu4l je napisao/la:
13 jun 2026, 08:58
babino je napisao/la:
13 jun 2026, 08:56
Pa dragi demire kako te vise braniti od onog klaunasa u pm:-)

Ovo se više ne može braniti. Ugrozio je plasman na SP, ugrozio je prolazak grupe, pobjedu na SP što je nešto veliko. Jednostavno nema više elemenata da ga se brani.


Znam ja da će on nekad zabiti gol, pa će ovi odmah da grakću "miševi u rupe" i slično, ali taj gol ili eventualni golovi neće ništa promijeniti.
ja sam ga branio dok je rudario za dzeku i fakat je cesto morao trcati za dvojicu, ali meni je postalo bas nevjerovatno da igrac koji zabjja 15+ golova svake sezone u klubu, obuce 2 lijeve kopacke svaki put kada igra za repku. Bas nevjerovatno.

Kaunas
Postovi: 13516
Pridružen/a: 08 dec 2013, 11:36
Kontakt:

Re: Ermedin Demirović

Post Postao/la Kaunas » 13 jun 2026, 09:06

babino je napisao/la:
13 jun 2026, 08:56
kako sam ljut bio poslije ovog zicera, nemere se opisati. Pa dragi demire kako te vise braniti od onog klaunasa u pm:-)

ostaje nam jos uvijek ovo zakljucno Radetovo..ali mnogo se trosi u defanzivi:-)
Nemas ga sta od mene branit ja nit sam mu kad psovao nit ista.

Samo mi je ovo sve normalno, nije nista novo i neocekivano, valjda navikao.
15.10.2013.

"Btw, ja vise nedam ni marke za gladnu djecu Afrike. Gladan insan ne moze puhati u ono cudo po vascijeli dan, nema sanse."

Avatar
Principatus
Postovi: 9472
Pridružen/a: 06 feb 2009, 20:42
Lokacija: Germany
Kontakt:

Re: Ermedin Demirović

Post Postao/la Principatus » 13 jun 2026, 09:10

Demirovic nazalost mora na klupu u sljedecoj utakmici, nemozemo sebi priustiti da cekamo da on proradi. Ili Barbarez mora nesto mijenjati na igri kako bi mu prilagodili stil, da postane efektivan kao i u Stuttgartu. No problem je sto on masi zicere konstanto, to je najveci problem, tu nece nikakva promjena u nasoj igri ista promijenuti.

Bolje je pojacati sredinu sa jos jednim igracem ili Dzeko+Lukic, Dzeko+Tabakovic. Sad ce neki reci kako su ti igraci suvise slicni fizicki itd. nema veze, oni pogadjaju, daju golove, to nam treba. Demirovicu dati kasnije ponovo sansu protiv Katara 30 minuta ili poslije SPa, da proradi, ali ne na SPu vise.
Zadnja izmjena: Principatus, dana/u 13 jun 2026, 09:11, ukupno mijenjano 1 put.
Freude, schöner Götterfunken, Tochter aus Elysium. Wir betreten feuertrunken, Himmlische, dein Heiligtum. Deine Zauber binden wieder, was die Mode streng geteilt: Alle Menschen werden Brüder, wo dein sanfter Flügel weilt.

babino
Postovi: 8028
Pridružen/a: 21 apr 2016, 14:09
Kontakt:

Re: Ermedin Demirović

Post Postao/la babino » 13 jun 2026, 09:11

Kaunas je napisao/la:
13 jun 2026, 09:06
babino je napisao/la:
13 jun 2026, 08:56
kako sam ljut bio poslije ovog zicera, nemere se opisati. Pa dragi demire kako te vise braniti od onog klaunasa u pm:-)

ostaje nam jos uvijek ovo zakljucno Radetovo..ali mnogo se trosi u defanzivi:-)
Nemas ga sta od mene branit ja nit sam mu kad psovao nit ista.

Samo mi je ovo sve normalno, nije nista novo i neocekivano, valjda navikao.
yebace tebe demir vec protiv svice :bih:

Avatar
Madal
Postovi: 6022
Pridružen/a: 16 avg 2018, 11:58
Kontakt:

Re: Ermedin Demirović

Post Postao/la Madal » 13 jun 2026, 09:12

Ma on stvarno rudari i izbori aut za nas, natjera ih da ispucaju i sl. i to u mnogo navrata tokom utakmice ali ovo sa zicerima prelazi svaku mjeru. Ja ga ne bi na klupu jer odgovara ovom stilu igre. Ali vise ni nemam nadu da ce procepiti.
A ljudi slabo pamte to je ovde glavni problem
ko te jeb'o godinama **** te opet
-Beogradski sindikat

Shevko
Postovi: 586
Pridružen/a: 21 feb 2026, 13:22
Kontakt:

Re: Ermedin Demirović

Post Postao/la Shevko » 13 jun 2026, 09:14

Nek igra do kraja turnira ali za kvalifikacije na EURO nam je potreban GOLGETER!

Avatar
DamirT
Postovi: 31005
Pridružen/a: 15 maj 2018, 19:20
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Ermedin Demirović

Post Postao/la DamirT » 13 jun 2026, 09:15

HariTz je napisao/la:
13 jun 2026, 02:38
DamirT je napisao/la:
13 jun 2026, 02:35
Ma nije za nas niko, majke mi. Daj im Bilbiju, Grahovca i Sanicanina, pa ce biti zadovoljni. Stoka od ljudi.
Ali od svega, ono što mi je interesantno jeste da u slučaju da Demirović da gol (nadam se :mrgreen: ) prvi ti će pisati "AAAAAA, KRALJU, VOLIM TE, OPLODI ME" i slično, sve do naredne tekme gdje zakaže. Iz ekstrema u ekstrem.
Pa vjerovatno. I ono kad i ako da gol, vrlo vjerovatno ce neko napisati gdje su hejteri, a mora od ovoliko utakmica ubosti nekad kad za svaki mec kazemo danas ce izdominirati i slicno :urnebes:
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.

"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic

Rona i Leao - Mjauuu 🐈

Devedesetka - 👏👏

Velid Spaho - Dobro je

Avatar
baboedindzeko09
Postovi: 14557
Pridružen/a: 14 nov 2021, 18:25
Lokacija: Small Heath, Birmingham
Kontakt:

Re: Ermedin Demirović

Post Postao/la baboedindzeko09 » 13 jun 2026, 09:15

Psihička je barijera već u pitanju. Previše je sam sebi u glavi, vidi kritike, čuje ih, čita ih i zato overthinka svaku moguću situaciju pa i onu od sinoć. U Stuttgartu ne overthinka toliko nego odmah uglavnom bira soluciju neku, pa da li lopta završila u golu ili pored/preko, svejedno.

Nažalost boljeg nemamo za ovo što mi igramo ali fakat sam izgubio svaku nadu u njega.
DEVEDESETKA - FORUMAŠ DECENIJE

Kaunas
Postovi: 13516
Pridružen/a: 08 dec 2013, 11:36
Kontakt:

Re: Ermedin Demirović

Post Postao/la Kaunas » 13 jun 2026, 09:17

babino je napisao/la:
13 jun 2026, 09:11
Kaunas je napisao/la:
13 jun 2026, 09:06
babino je napisao/la:
13 jun 2026, 08:56
kako sam ljut bio poslije ovog zicera, nemere se opisati. Pa dragi demire kako te vise braniti od onog klaunasa u pm:-)

ostaje nam jos uvijek ovo zakljucno Radetovo..ali mnogo se trosi u defanzivi:-)
Nemas ga sta od mene branit ja nit sam mu kad psovao nit ista.

Samo mi je ovo sve normalno, nije nista novo i neocekivano, valjda navikao.
yebace tebe demir vec protiv svice :bih:
Ne moze jer mu je spolovilo u tvojim ustima
15.10.2013.

"Btw, ja vise nedam ni marke za gladnu djecu Afrike. Gladan insan ne moze puhati u ono cudo po vascijeli dan, nema sanse."

Avatar
miki_92
Postovi: 14455
Pridružen/a: 07 jun 2010, 19:41
Kontakt:

Re: Ermedin Demirović

Post Postao/la miki_92 » 13 jun 2026, 09:23

0.10 GPM

slika

slika
Zadnja izmjena: miki_92, dana/u 13 jun 2026, 09:32, ukupno mijenjano 1 put.
"This whole thing is pretty much done. We're more ghosts than people."

Avatar
Kajzer10
Postovi: 4907
Pridružen/a: 06 sep 2015, 14:09
Kontakt:

Re: Ermedin Demirović

Post Postao/la Kajzer10 » 13 jun 2026, 09:29

Ja ne znam niti pamtim losiju statistiku nekog napadaca. Covjek dao 4 gola u 40 utakmica. Jos malo pa ce ga prestici i ovi stoperi sto su jucer dosli u reprezentaciju.

babino
Postovi: 8028
Pridružen/a: 21 apr 2016, 14:09
Kontakt:

Re: Ermedin Demirović

Post Postao/la babino » 13 jun 2026, 09:29

Kaunas je napisao/la:
13 jun 2026, 09:17
babino je napisao/la:
13 jun 2026, 09:11
Kaunas je napisao/la:
13 jun 2026, 09:06


Nemas ga sta od mene branit ja nit sam mu kad psovao nit ista.

Samo mi je ovo sve normalno, nije nista novo i neocekivano, valjda navikao.
yebace tebe demir vec protiv svice :bih:
Ne moze jer mu je spolovilo u tvojim ustima
eto vidis da si klaunas:-)

Avatar
Principatus
Postovi: 9472
Pridružen/a: 06 feb 2009, 20:42
Lokacija: Germany
Kontakt:

Re: Ermedin Demirović

Post Postao/la Principatus » 13 jun 2026, 09:31

miki_92 je napisao/la:
13 jun 2026, 09:23
0.10 GPR

slika

slika
U ovom je stos. Demirovic je napadac, ne stoper. Dakle 1 gol u 10 utakmica. Nema sanse da igra protiv Svicarske, samo moze sa klupe ulaziti.

Bilo bi korisnije Dzeku sa Tabakovicem ili sa Lukicem. Ili Mahmica od pocetka, prije da ce on stvoriti neku asistenciji ili gol i dodatno pojacati sredinu.
Freude, schöner Götterfunken, Tochter aus Elysium. Wir betreten feuertrunken, Himmlische, dein Heiligtum. Deine Zauber binden wieder, was die Mode streng geteilt: Alle Menschen werden Brüder, wo dein sanfter Flügel weilt.

Shevko
Postovi: 586
Pridružen/a: 21 feb 2026, 13:22
Kontakt:

Re: Ermedin Demirović

Post Postao/la Shevko » 13 jun 2026, 09:32

miki_92 je napisao/la:
13 jun 2026, 09:23
0.10 GPR

slika

slika
O.45-0.50 je elitna statistika za repku. Vidjet ćemo dokle Tabaković može igrati, on nam je za sada zamjena za Džeku.

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: 19vendetta87, 313, Atlanta, Doktorinho, Futbol, guillermo, HariTz, Kapetan, Sveti, tuzlanskinacin i 125 gostiju.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []