Moderatori/ce: TaRgEt_,Monolog,ribery,_dreamer_,insider
-
Ghuraba
- Postovi: 6135
- Pridružen/a: 02 jul 2019, 15:24
Post
Postao/la Ghuraba » 06 jun 2026, 22:58
Coolpanda24 je napisao/la: ↑06 jun 2026, 22:24
Najbolji do sad!
Bez dileme. Otkako je poceo raditi s doktorom Nuhicem, preporodio se u svakom pogledu. Cini se da puca od snage.
-
ElAn10
- Postovi: 618
- Pridružen/a: 03 sep 2025, 07:46
-
Kontakt:
Post
Postao/la ElAn10 » 06 jun 2026, 23:02
Uz vasilja najbolji veceras
-
Shevko
- Postovi: 574
- Pridružen/a: 21 feb 2026, 13:22
-
Kontakt:
Post
Postao/la Shevko » 07 jun 2026, 00:02
Postao ozbiljniji igrač od kada ga veliki Mourinho trenira!
-
Elddar
- Postovi: 2358
- Pridružen/a: 02 sep 2009, 10:43
- Lokacija: Tuzla
-
Kontakt:
Post
Postao/la Elddar » 07 jun 2026, 01:24
Ponovo asistencija, i generalno dobar dojam danas. Oba Amara su bili dobri danas

...jer žive, i prkose vragu, dok smrt im opaku slute.
-
FoxMulder
- Postovi: 1735
- Pridružen/a: 29 avg 2019, 21:31
-
Kontakt:
Post
Postao/la FoxMulder » 12 jun 2026, 23:03
Ispod svog nivoa. Vjerovatno je dogovor bio da ne ide u napad jer nije imao nijedan prodor. I defanzivno je ispadao par puta.
Ko ne voli Želju, jadna mu majka.
-
sLucajni
- Postovi: 690
- Pridružen/a: 31 avg 2011, 14:37
-
Kontakt:
Post
Postao/la sLucajni » 12 jun 2026, 23:08
FoxMulder je napisao/la: ↑12 jun 2026, 23:03
Ispod svog nivoa. Vjerovatno je dogovor bio da ne ide u napad jer nije imao nijedan prodor. I defanzivno je ispadao par puta.
Bas tako, imao je zadatak vcrs. Odradio korektno.
-
Coolpanda24
- Postovi: 3185
- Pridružen/a: 09 sep 2024, 19:21
-
Kontakt:
Post
Postao/la Coolpanda24 » 12 jun 2026, 23:46
Iznenadilo me koliko brzo je crk’o, kad god su ga zumirali u faci je djelovao kao da jedva dolazi do daha.
-
Shevko
- Postovi: 574
- Pridružen/a: 21 feb 2026, 13:22
-
Kontakt:
Post
Postao/la Shevko » 12 jun 2026, 23:47
Neprimijetan, izgorio u petoj minuti. Možda i lošiji od Bajraktarevića večeras.
-
Zgemboo89
- Postovi: 96
- Pridružen/a: 17 maj 2026, 20:12
-
Kontakt:
Post
Postao/la Zgemboo89 » 13 jun 2026, 01:03
Citava desna strana fdje smo trebali biti najaci ucinak 0 jefinp sto je Esmir izborio korner pa smo dali gol ono sto smo ocekivali prolaze driblinge nijedan od njih dvojice nije uspio odma su 3 Kanadjanina blokiraju i to je to
-
Kljukusar
- Postovi: 173
- Pridružen/a: 05 sep 2025, 08:43
-
Kontakt:
Post
Postao/la Kljukusar » 13 jun 2026, 05:44
Jako losa igra, vidio sam ga nekoliko puta u kadru tacno pi njemu vidis da mu se nije igralo. Ne znam u cemu je problem, imam osjecaj vrijeme i sparina?
-
Madal
- Postovi: 6004
- Pridružen/a: 16 avg 2018, 11:58
-
Kontakt:
Post
Postao/la Madal » 13 jun 2026, 09:17
Sve cesce odigra za qurac kao sto je sinoc. Bolje je mnogo igrao kad je tek dosao u reprezentaciju. Polako se navikavam na ovakve njegove partije i ni ne ocekujem nesto vise.
A ljudi slabo pamte to je ovde glavni problem
ko te jeb'o godinama **** te opet
-Beogradski sindikat
-
farenhajt
- Postovi: 610
- Pridružen/a: 01 feb 2015, 13:45
-
Kontakt:
Post
Postao/la farenhajt » 13 jun 2026, 09:46
Igraci u reprezentaciji igraju po zadatku, neki izgleda jos zaboravljaju da je kod nas Barbarez jedno vrijeme stopera igrao
Za uspjeh je potrebno raditi drugacije od drugih, a ne truditi se uraditi to bolje
-
Madal
- Postovi: 6004
- Pridružen/a: 16 avg 2018, 11:58
-
Kontakt:
Post
Postao/la Madal » 13 jun 2026, 09:51
farenhajt je napisao/la: ↑13 jun 2026, 09:46
Igraci u reprezentaciji igraju po zadatku, neki izgleda jos zaboravljaju da je kod nas Barbarez jedno vrijeme stopera igrao
Jedino da je zadatak bio da igra za qurac u oba smjera
A ljudi slabo pamte to je ovde glavni problem
ko te jeb'o godinama **** te opet
-Beogradski sindikat
-
Shevko
- Postovi: 574
- Pridružen/a: 21 feb 2026, 13:22
-
Kontakt:
Post
Postao/la Shevko » 13 jun 2026, 09:52
Još je imao dobru podršku Bajraktarevića, sigurno je lošiji bio od njega. Jednostavno ispario, duh.
Najveće prilike za Kanadu pa i gol su došle akcijom sa desne strane. Švicarci će ga targetirati.
-
Shevko
- Postovi: 574
- Pridružen/a: 21 feb 2026, 13:22
-
Kontakt:
Post
Postao/la Shevko » 14 jun 2026, 11:34
Probudi se moliim te. Nećeš zar proći turnir neprimijećen!
-
signalidunapark
- Postovi: 1549
- Pridružen/a: 07 sep 2024, 22:48
-
Kontakt:
Post
Postao/la signalidunapark » 14 jun 2026, 11:58
Shevko je napisao/la: ↑14 jun 2026, 11:34
Probudi se moliim te. Nećeš zar proći turnir neprimijećen!
Odjavi se molim te, i ne vraćaj se.
-
antetokounmpo
- Postovi: 59
- Pridružen/a: 04 jan 2026, 21:45
-
Kontakt:
Post
Postao/la antetokounmpo » 14 jun 2026, 12:04
Sasvim korektna partija, ispunio ocekivanja zajedno sa cijelom odbranom koja je bila na vrhuncu zadatka. To sto pojedini očekuju da predribla cijeli teren kao da igra protiv pionira, to je problem njihove percepcije fudbala kao igre.
Dobio je dosta pohvala, mozda i najbolju od Daria Damjamovica na Indexu, ali pametniji forumasi su vidjeli na zoomu kamere kako je "crko". Boze sacuvaj.
-
Coolpanda24
- Postovi: 3185
- Pridružen/a: 09 sep 2024, 19:21
-
Kontakt:
Post
Postao/la Coolpanda24 » 14 jun 2026, 12:08
antetokounmpo je napisao/la: ↑14 jun 2026, 12:04
Sasvim korektna partija, ispunio ocekivanja zajedno sa cijelom odbranom koja je bila na vrhuncu zadatka. To sto pojedini očekuju da predribla cijeli teren kao da igra protiv pionira, to je problem njihove percepcije fudbala kao igre.
Dobio je dosta pohvala, mozda i najbolju od Daria Damjamovica na Indexu, ali pametniji forumasi su vidjeli na zoomu kamere kako je "crko". Boze sacuvaj.
Ne bi bilo sretnijeg od mene da on zaigra za Real

A da je crko, crko je, s obzirom kakav je bio na prijateljskim, pun snage, ovdje se jasno vidjelo da mu klima nije odgovarala i da su uslovi bili jako teški za njega. Što je u neku ruku čudno, jer mi se činilo da je teže za igrati bilo u St. Louisu nego u Torontu zbog vremena, ali okej.
-
Coolpanda24
- Postovi: 3185
- Pridružen/a: 09 sep 2024, 19:21
-
Kontakt:
Post
Postao/la Coolpanda24 » 17 jun 2026, 00:09
Prema pisanju portugalske, jako pouzdane stranice, Abola - Benfica će prodati ili Dedića ili Baha, jer iz akademije uvode Banjaquia u prvi tim. Prenose da je za Amara posebno zainteresovan jedan njemački klub.
Trenutno korisnika/ca: 0oo0, addebisi, adrenaline323, AnelMid, Atlanta, atomac123, Bordo10, Brazzzoo123, dariolovrinovic00, denza, eaglebvb09, Elddar, enobarca, exampLe., fukara87, Goalgetter, haklamas, harko35, Helemnejse, Iniesta12, jasmin10, JayCatwright, JHam, JimmyPage, Kljukusar, kovac, Lavcina, legendarnadruga, linethreader, Majstorinho, Maverick, mirsonetz, MundijalVibes26, omanovski, Paromlinac, Pensioner26, resko1, rishovski, rossonero85, Rule_hz, s4mke, Shevko, Sheyi, smajke, soxx, Sport90, Tracy3McGrady, trunks1946, tutankamon1905, Wilshere10, Wisey i 394 gosta.
DEBUG SSO: [] | STATUS: []