Bez dileme. Otkako je poceo raditi s doktorom Nuhicem, preporodio se u svakom pogledu. Cini se da puca od snage.
Amar Dedić
Moderatori/ce: TaRgEt_,Monolog,ribery,_dreamer_,insider
Re: Amar Dedić
Re: Amar Dedić
Uz vasilja najbolji veceras
Re: Amar Dedić
Postao ozbiljniji igrač od kada ga veliki Mourinho trenira!
Re: Amar Dedić
Ponovo asistencija, i generalno dobar dojam danas. Oba Amara su bili dobri danas 
...jer žive, i prkose vragu, dok smrt im opaku slute.
-
Coolpanda24
- Postovi: 3178
- Pridružen/a: 09 sep 2024, 19:21
- Kontakt:
Re: Amar Dedić
Ispod svog nivoa. Vjerovatno je dogovor bio da ne ide u napad jer nije imao nijedan prodor. I defanzivno je ispadao par puta.
Ko ne voli Želju, jadna mu majka.
-
Coolpanda24
- Postovi: 3178
- Pridružen/a: 09 sep 2024, 19:21
- Kontakt:
Re: Amar Dedić
Iznenadilo me koliko brzo je crk’o, kad god su ga zumirali u faci je djelovao kao da jedva dolazi do daha.
Re: Amar Dedić
Neprimijetan, izgorio u petoj minuti. Možda i lošiji od Bajraktarevića večeras.
Re: Amar Dedić
Citava desna strana fdje smo trebali biti najaci ucinak 0 jefinp sto je Esmir izborio korner pa smo dali gol ono sto smo ocekivali prolaze driblinge nijedan od njih dvojice nije uspio odma su 3 Kanadjanina blokiraju i to je to
Re: Amar Dedić
Jako losa igra, vidio sam ga nekoliko puta u kadru tacno pi njemu vidis da mu se nije igralo. Ne znam u cemu je problem, imam osjecaj vrijeme i sparina?
Re: Amar Dedić
Sve cesce odigra za qurac kao sto je sinoc. Bolje je mnogo igrao kad je tek dosao u reprezentaciju. Polako se navikavam na ovakve njegove partije i ni ne ocekujem nesto vise.
A ljudi slabo pamte to je ovde glavni problem
ko te jeb'o godinama **** te opet
-Beogradski sindikat
ko te jeb'o godinama **** te opet
-Beogradski sindikat
Re: Amar Dedić
Igraci u reprezentaciji igraju po zadatku, neki izgleda jos zaboravljaju da je kod nas Barbarez jedno vrijeme stopera igrao
Za uspjeh je potrebno raditi drugacije od drugih, a ne truditi se uraditi to bolje
Re: Amar Dedić
Jedino da je zadatak bio da igra za qurac u oba smjera
A ljudi slabo pamte to je ovde glavni problem
ko te jeb'o godinama **** te opet
-Beogradski sindikat
ko te jeb'o godinama **** te opet
-Beogradski sindikat
Re: Amar Dedić
Još je imao dobru podršku Bajraktarevića, sigurno je lošiji bio od njega. Jednostavno ispario, duh.
Najveće prilike za Kanadu pa i gol su došle akcijom sa desne strane. Švicarci će ga targetirati.
Najveće prilike za Kanadu pa i gol su došle akcijom sa desne strane. Švicarci će ga targetirati.
Re: Amar Dedić
Probudi se moliim te. Nećeš zar proći turnir neprimijećen!
- signalidunapark
- Postovi: 1548
- Pridružen/a: 07 sep 2024, 22:48
- Kontakt:
-
antetokounmpo
- Postovi: 56
- Pridružen/a: 04 jan 2026, 21:45
- Kontakt:
Re: Amar Dedić
Sasvim korektna partija, ispunio ocekivanja zajedno sa cijelom odbranom koja je bila na vrhuncu zadatka. To sto pojedini očekuju da predribla cijeli teren kao da igra protiv pionira, to je problem njihove percepcije fudbala kao igre.
Dobio je dosta pohvala, mozda i najbolju od Daria Damjamovica na Indexu, ali pametniji forumasi su vidjeli na zoomu kamere kako je "crko". Boze sacuvaj.
Dobio je dosta pohvala, mozda i najbolju od Daria Damjamovica na Indexu, ali pametniji forumasi su vidjeli na zoomu kamere kako je "crko". Boze sacuvaj.
-
Coolpanda24
- Postovi: 3178
- Pridružen/a: 09 sep 2024, 19:21
- Kontakt:
Re: Amar Dedić
Ne bi bilo sretnijeg od mene da on zaigra za Realantetokounmpo je napisao/la: ↑14 jun 2026, 12:04Sasvim korektna partija, ispunio ocekivanja zajedno sa cijelom odbranom koja je bila na vrhuncu zadatka. To sto pojedini očekuju da predribla cijeli teren kao da igra protiv pionira, to je problem njihove percepcije fudbala kao igre.
Dobio je dosta pohvala, mozda i najbolju od Daria Damjamovica na Indexu, ali pametniji forumasi su vidjeli na zoomu kamere kako je "crko". Boze sacuvaj.
-
Coolpanda24
- Postovi: 3178
- Pridružen/a: 09 sep 2024, 19:21
- Kontakt:
Re: Amar Dedić
Prema pisanju portugalske, jako pouzdane stranice, Abola - Benfica će prodati ili Dedića ili Baha, jer iz akademije uvode Banjaquia u prvi tim. Prenose da je za Amara posebno zainteresovan jedan njemački klub.
Online
Trenutno korisnika/ca: 19vendetta87, ArtemisFowl, Atlanta, Bing [Bot], edvaE2, Frankie, GrbavicaHrammm, kontra, legendarnadruga, leo1946, MokraKifla, Napapijri, RaZuti, rukometubih23, SanaBosna, Shevko, Wilshere10 i 92 gosta.


