Ovim tempom, daj Boze da stigne Medunjanina.
Ermedin Demirović
Moderatori/ce: TaRgEt_,Monolog,ribery,_dreamer_,insider
Re: Ermedin Demirović
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.
"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic
Rona i Leao - Mjauuu 🐈
Devedesetka - 👏👏
Velid Spaho - Dobro je
G.B.
"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic
Rona i Leao - Mjauuu 🐈
Devedesetka - 👏👏
Velid Spaho - Dobro je
- Goalgetter
- Postovi: 24458
- Pridružen/a: 04 feb 2011, 12:48
- Kontakt:
Re: Ermedin Demirović
Nema nikakvog opravdanja vise.
Rekao sam i prije SP, bez njegovih golova i sa promasenim zicerima, mi necemo puno napraviiti na SP.
A juce nam je, realno izbio 2 boda. Kao sto nas je umalo kostao ispadanja protiv Velsa.
Covjece, 28 godina, 40+ utakmica za reprezentaciju, 4 gola kao napadac. Strasno stvarno.
Rekao sam i prije SP, bez njegovih golova i sa promasenim zicerima, mi necemo puno napraviiti na SP.
A juce nam je, realno izbio 2 boda. Kao sto nas je umalo kostao ispadanja protiv Velsa.
Covjece, 28 godina, 40+ utakmica za reprezentaciju, 4 gola kao napadac. Strasno stvarno.
Re: Ermedin Demirović
Možda se potroši previše a onda klecaju noge pred golom. Svakako je MORAO barem opucati.
Dedić je recimo ispario nakon 10 minuta.
Dedić je recimo ispario nakon 10 minuta.
Re: Ermedin Demirović
Ne znam kako ce ko shvatit ali za svu statistiku postoji kontekst, a za njega ima nekoliko, igrao je u najgorem periodu kroz kojinova repka prolazi, milion sistema i trenera, i trcao je za dzeku, zarad sistema i tima, i zbog toga kad se pritisak uvali u glavu jer ne zabijas pnda i kad je zicer gol ispada manji od lopte, i naravno, ovi ofulani ziceri ga ne opravdavaju. To sto je u bundelsigi drugi igrac govori u prilog tome.
Re: Ermedin Demirović
Jel mi pricamo o 4 gola u 40 utakmica? Nema tu konteksta, vec iskljucivo cinjenica da si los.sljivo je napisao/la: ↑13 jun 2026, 09:55Ne znam kako ce ko shvatit ali za svu statistiku postoji kontekst, a za njega ima nekoliko, igrao je u najgorem periodu kroz kojinova repka prolazi, milion sistema i trenera, i trcao je za dzeku, zarad sistema i tima, i zbog toga kad se pritisak uvali u glavu jer ne zabijas pnda i kad je zicer gol ispada manji od lopte, i naravno, ovi ofulani ziceri ga ne opravdavaju. To sto je u bundelsigi drugi igrac govori u prilog tome.
Usput, ova reprezentacija 30 godina uglavnom nema nikakav sistem, tako da on nije u nekom gorem polozaju u odnosu na druge napadace.
Re: Ermedin Demirović
Demirović je vrlo dobar napadač (nije bez razloga već par sezona u top 10 strijelaca Bundeslige) i u repci se trudi i bori maksimalno ali ima tu neku mentalnu blokadu, mislim kad bi zabio 1 važan gol na SP-u da bi pročepio i počeo zabijati kao i za klub. U svakom slučaju momka koji toliko gine za dres samo budale mogu pljuvat. Kritika OK ali sve one koji ga psuju admini trebaju momemtalno banovat.
"It'll be born here and it'll always be a team of great talent. On this splendid night, its colors will be given, the black and blue with a golden background of stars. It'll be called Internazionale, because we are brothers of the world."
Re: Ermedin Demirović
Covjek jest promasio ,al neko sikaniranje nije bas nesto produktivno.Jako tesko je igrat napadaca za ovu reprezentaciju ,jer si izoliran od ostatka ekipe i nemas bas priliku za neki link up sa ostalima.I tu priliku ako dobijes,dobijes eventualno jednu a malo ko je stoprocentan.
Re: Ermedin Demirović
Milan Djuric je u par nastupa za repku zabio golova ko ovaj za 40 i momka istjerase iz repke a ovaj se i dalje ceka da nadodje
- signalidunapark
- Postovi: 1558
- Pridružen/a: 07 sep 2024, 22:48
- Kontakt:
Re: Ermedin Demirović
Ne može bit činjenica, nešto što nije činjenica.Kajzer10 je napisao/la: ↑13 jun 2026, 09:59Jel mi pricamo o 4 gola u 40 utakmica? Nema tu konteksta, vec iskljucivo cinjenica da si los.sljivo je napisao/la: ↑13 jun 2026, 09:55Ne znam kako ce ko shvatit ali za svu statistiku postoji kontekst, a za njega ima nekoliko, igrao je u najgorem periodu kroz kojinova repka prolazi, milion sistema i trenera, i trcao je za dzeku, zarad sistema i tima, i zbog toga kad se pritisak uvali u glavu jer ne zabijas pnda i kad je zicer gol ispada manji od lopte, i naravno, ovi ofulani ziceri ga ne opravdavaju. To sto je u bundelsigi drugi igrac govori u prilog tome.
Usput, ova reprezentacija 30 godina uglavnom nema nikakav sistem, tako da on nije u nekom gorem polozaju u odnosu na druge napadace.
Da je loš, ne bi imao dvocifren broj golova u Bundesligi, a sad je druga stvar što je u reprezentaciji izrazito neefikasan pred golom.
Da se razumijemo, i ja sam možda za to da se klupira neko vrijeme, pa da uđe s klupe jer ovakava nesigurnost pred golom je nedopustiva. Možda bi ga to malo prodrmalo.
Re: Ermedin Demirović
Los je u reprezentaciji. Poenta je da nema drugog konteksta osim toga. Mogli bi pricati o kontekstu da je dao jos 10 golova.
Tabakovic je dosao jucer u ovaj Barbin hrkljus i ima isto golova kao i on.
Tabakovic je dosao jucer u ovaj Barbin hrkljus i ima isto golova kao i on.
Re: Ermedin Demirović
Čovjek se mora obratiti psihologu i riješiti ovaj problem što prije. Pritisak ga ubi, a sve je veći i veći. Nije neka klasa od igrača, ali ovo je odron šta sve fula.
- Wilshere10
- Postovi: 1246
- Pridružen/a: 09 jan 2026, 22:38
- Kontakt:
Re: Ermedin Demirović
Podrska za ovog momka. Nadam se da ne prati drustvene mreze i komentare u BiH ali sudeci po njegovom govoru tijela, mislim da 80% stvari ipak procita. 
Vi ste svoju nafaku posrkali, sad je na nas red.
Re: Ermedin Demirović
Moram priznati malčice mi ga žao, izgine ipak svaki put.
-
KockarVicin007
- Postovi: 34
- Pridružen/a: 27 mar 2026, 21:30
- Kontakt:
Re: Ermedin Demirović
Dobro jutro svima osim epidaurusu maloumniku. Rijesit ce Demir Svicarce 
Re: Ermedin Demirović
U reprezentaciji gdje te poslije 2 utakmice proglase božanstvom (Bajraktar i Alajbegović), ti nisi uspio ni u 41 utakmici da postigneš taj status već si došao do nivoa da te ljudi očima ne mogu i da su postali sigurni da ćeš chokati.
Bez konkurencije najgori napadač u posljednjih 20 godina.
Adnan Čustović 5 utakmica 1 gol
Milan Đurić 15 utakmica 7 golova
Zlatan Muslimović 30 utakmica 11 golova
Vedad Ibisevic 85 utakmica 28 golova
Smail Prevljak 27 utakmica 6 golova
Od njega bolju statistiku ima čak i Amer Gojak - 35 utakmica 4 gola.
Bez konkurencije najgori napadač u posljednjih 20 godina.
Adnan Čustović 5 utakmica 1 gol
Milan Đurić 15 utakmica 7 golova
Zlatan Muslimović 30 utakmica 11 golova
Vedad Ibisevic 85 utakmica 28 golova
Smail Prevljak 27 utakmica 6 golova
Od njega bolju statistiku ima čak i Amer Gojak - 35 utakmica 4 gola.
Zadnja izmjena: inzomni, dana/u 13 jun 2026, 11:07, ukupno mijenjano 1 put.
-
KockarVicin007
- Postovi: 34
- Pridružen/a: 27 mar 2026, 21:30
- Kontakt:
Re: Ermedin Demirović
Zlatan Muslimović je za Ermedina Demirovića Milan Djurić.
Re: Ermedin Demirović
Mislim da je glupo brojati tolike utakmice. Treba mu se brojati od kako je Barbarez tu, jer jedino su Dzeko i Prevljak davali golove kod prijasnjih selektora. Momak je otkako je Barbarez tu i dao ta 3 ili cak 4 golainzomni je napisao/la: ↑13 jun 2026, 11:01U reprezentaciji gdje te poslije 2 utakmice proglase božanstvom (Bajraktar i Alajbegović), ti nisi uspio ni u 41 utakmici da postigneš taj status već si došao do nivoa da te ljudi očima ne mogu i da su postali sigurni da ćeš chokati.
Bez konkurencije najgori napadač u posljednjih 20 godina.
-
Edincapitano
- Postovi: 1659
- Pridružen/a: 09 sep 2025, 23:11
- Kontakt:
Re: Ermedin Demirović
Broj 1. Covjek nema pojma, spor, ne dobija duele, kad bude sansa uvijek fula.
Broj 2. Ozenio cetnikusu.
Broj 3. Dijete ga zove tata.
Broj 4. Dva prsta na onoj prezentaciji formirana kao L.
Dodaj jos jedan prst, promijeni ime u Stefan i idi igraj za Srbiju. On je sigurno najgori napadac kojeg smo ikada imali u reprezentaciji. Statistika ne laze, pogotovo kada su napadaci u pitanju. Jos glumi nekog muslimana, a placa ljudima pivo u Njemackoj.
Obicni panj
Broj 2. Ozenio cetnikusu.
Broj 3. Dijete ga zove tata.
Broj 4. Dva prsta na onoj prezentaciji formirana kao L.
Dodaj jos jedan prst, promijeni ime u Stefan i idi igraj za Srbiju. On je sigurno najgori napadac kojeg smo ikada imali u reprezentaciji. Statistika ne laze, pogotovo kada su napadaci u pitanju. Jos glumi nekog muslimana, a placa ljudima pivo u Njemackoj.
Obicni panj
- Ozymandias
- Postovi: 930
- Pridružen/a: 12 okt 2013, 17:20
- Kontakt:
Re: Ermedin Demirović
Ako vec mora igrat, stavit ga na zadnjeg veznog i nek trckara za protivnickim igracima. Nema od njega hajra u napadu.






