Ermedin Demirović

Moderatori/ce: TaRgEt_,Monolog,ribery,_dreamer_,insider

Avatar
DamirT
Postovi: 30970
Pridružen/a: 15 maj 2018, 19:20
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Ermedin Demirović

Post Postao/la DamirT » 13 jun 2026, 09:33

miki_92 je napisao/la:
13 jun 2026, 09:23
0.10 GPM

slika

slika
Ovim tempom, daj Boze da stigne Medunjanina.
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.

"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic

Rona i Leao - Mjauuu 🐈

Devedesetka - 👏👏

Velid Spaho - Dobro je

Avatar
Goalgetter
Postovi: 24456
Pridružen/a: 04 feb 2011, 12:48
Kontakt:

Re: Ermedin Demirović

Post Postao/la Goalgetter » 13 jun 2026, 09:34

Nema nikakvog opravdanja vise.
Rekao sam i prije SP, bez njegovih golova i sa promasenim zicerima, mi necemo puno napraviiti na SP.
A juce nam je, realno izbio 2 boda. Kao sto nas je umalo kostao ispadanja protiv Velsa.
Covjece, 28 godina, 40+ utakmica za reprezentaciju, 4 gola kao napadac. Strasno stvarno.

Shevko
Postovi: 579
Pridružen/a: 21 feb 2026, 13:22
Kontakt:

Re: Ermedin Demirović

Post Postao/la Shevko » 13 jun 2026, 09:44

Možda se potroši previše a onda klecaju noge pred golom. Svakako je MORAO barem opucati.

Dedić je recimo ispario nakon 10 minuta.

Avatar
sljivo
Postovi: 13815
Pridružen/a: 28 sep 2016, 18:00
Kontakt:

Re: Ermedin Demirović

Post Postao/la sljivo » 13 jun 2026, 09:55

Ne znam kako ce ko shvatit ali za svu statistiku postoji kontekst, a za njega ima nekoliko, igrao je u najgorem periodu kroz kojinova repka prolazi, milion sistema i trenera, i trcao je za dzeku, zarad sistema i tima, i zbog toga kad se pritisak uvali u glavu jer ne zabijas pnda i kad je zicer gol ispada manji od lopte, i naravno, ovi ofulani ziceri ga ne opravdavaju. To sto je u bundelsigi drugi igrac govori u prilog tome.

Avatar
Kajzer10
Postovi: 4901
Pridružen/a: 06 sep 2015, 14:09
Kontakt:

Re: Ermedin Demirović

Post Postao/la Kajzer10 » 13 jun 2026, 09:59

sljivo je napisao/la:
13 jun 2026, 09:55
Ne znam kako ce ko shvatit ali za svu statistiku postoji kontekst, a za njega ima nekoliko, igrao je u najgorem periodu kroz kojinova repka prolazi, milion sistema i trenera, i trcao je za dzeku, zarad sistema i tima, i zbog toga kad se pritisak uvali u glavu jer ne zabijas pnda i kad je zicer gol ispada manji od lopte, i naravno, ovi ofulani ziceri ga ne opravdavaju. To sto je u bundelsigi drugi igrac govori u prilog tome.
Jel mi pricamo o 4 gola u 40 utakmica? Nema tu konteksta, vec iskljucivo cinjenica da si los.

Usput, ova reprezentacija 30 godina uglavnom nema nikakav sistem, tako da on nije u nekom gorem polozaju u odnosu na druge napadace.

Avatar
Biscione
Postovi: 5735
Pridružen/a: 18 nov 2012, 17:36
Lokacija: Zavidovići
Kontakt:

Re: Ermedin Demirović

Post Postao/la Biscione » 13 jun 2026, 10:06

Demirović je vrlo dobar napadač (nije bez razloga već par sezona u top 10 strijelaca Bundeslige) i u repci se trudi i bori maksimalno ali ima tu neku mentalnu blokadu, mislim kad bi zabio 1 važan gol na SP-u da bi pročepio i počeo zabijati kao i za klub. U svakom slučaju momka koji toliko gine za dres samo budale mogu pljuvat. Kritika OK ali sve one koji ga psuju admini trebaju momemtalno banovat.
"It'll be born here and it'll always be a team of great talent. On this splendid night, its colors will be given, the black and blue with a golden background of stars. It'll be called Internazionale, because we are brothers of the world."

Avatar
darker10
Postovi: 5824
Pridružen/a: 20 nov 2012, 15:01
Kontakt:

Re: Ermedin Demirović

Post Postao/la darker10 » 13 jun 2026, 10:10

Covjek jest promasio ,al neko sikaniranje nije bas nesto produktivno.Jako tesko je igrat napadaca za ovu reprezentaciju ,jer si izoliran od ostatka ekipe i nemas bas priliku za neki link up sa ostalima.I tu priliku ako dobijes,dobijes eventualno jednu a malo ko je stoprocentan.

inzomni
Postovi: 1608
Pridružen/a: 13 apr 2022, 23:08
Kontakt:

Re: Ermedin Demirović

Post Postao/la inzomni » 13 jun 2026, 10:12

Milan Djuric je u par nastupa za repku zabio golova ko ovaj za 40 i momka istjerase iz repke a ovaj se i dalje ceka da nadodje

Avatar
signalidunapark
Postovi: 1553
Pridružen/a: 07 sep 2024, 22:48
Kontakt:

Re: Ermedin Demirović

Post Postao/la signalidunapark » 13 jun 2026, 10:13

Kajzer10 je napisao/la:
13 jun 2026, 09:59
sljivo je napisao/la:
13 jun 2026, 09:55
Ne znam kako ce ko shvatit ali za svu statistiku postoji kontekst, a za njega ima nekoliko, igrao je u najgorem periodu kroz kojinova repka prolazi, milion sistema i trenera, i trcao je za dzeku, zarad sistema i tima, i zbog toga kad se pritisak uvali u glavu jer ne zabijas pnda i kad je zicer gol ispada manji od lopte, i naravno, ovi ofulani ziceri ga ne opravdavaju. To sto je u bundelsigi drugi igrac govori u prilog tome.
Jel mi pricamo o 4 gola u 40 utakmica? Nema tu konteksta, vec iskljucivo cinjenica da si los.

Usput, ova reprezentacija 30 godina uglavnom nema nikakav sistem, tako da on nije u nekom gorem polozaju u odnosu na druge napadace.
Ne može bit činjenica, nešto što nije činjenica.
Da je loš, ne bi imao dvocifren broj golova u Bundesligi, a sad je druga stvar što je u reprezentaciji izrazito neefikasan pred golom.
Da se razumijemo, i ja sam možda za to da se klupira neko vrijeme, pa da uđe s klupe jer ovakava nesigurnost pred golom je nedopustiva. Možda bi ga to malo prodrmalo.

Avatar
Kajzer10
Postovi: 4901
Pridružen/a: 06 sep 2015, 14:09
Kontakt:

Re: Ermedin Demirović

Post Postao/la Kajzer10 » 13 jun 2026, 10:15

Los je u reprezentaciji. Poenta je da nema drugog konteksta osim toga. Mogli bi pricati o kontekstu da je dao jos 10 golova.

Tabakovic je dosao jucer u ovaj Barbin hrkljus i ima isto golova kao i on.

Avatar
CAGarfia
Postovi: 5854
Pridružen/a: 30 mar 2023, 01:47
Kontakt:

Re: Ermedin Demirović

Post Postao/la CAGarfia » 13 jun 2026, 10:44

Čovjek se mora obratiti psihologu i riješiti ovaj problem što prije. Pritisak ga ubi, a sve je veći i veći. Nije neka klasa od igrača, ali ovo je odron šta sve fula.

Avatar
Wilshere10
Postovi: 1246
Pridružen/a: 09 jan 2026, 22:38
Kontakt:

Re: Ermedin Demirović

Post Postao/la Wilshere10 » 13 jun 2026, 10:46

Podrska za ovog momka. Nadam se da ne prati drustvene mreze i komentare u BiH ali sudeci po njegovom govoru tijela, mislim da 80% stvari ipak procita. :yawn:
Vi ste svoju nafaku posrkali, sad je na nas red.

Shevko
Postovi: 579
Pridružen/a: 21 feb 2026, 13:22
Kontakt:

Re: Ermedin Demirović

Post Postao/la Shevko » 13 jun 2026, 10:57

Moram priznati malčice mi ga žao, izgine ipak svaki put.

KockarVicin007
Postovi: 33
Pridružen/a: 27 mar 2026, 21:30
Kontakt:

Re: Ermedin Demirović

Post Postao/la KockarVicin007 » 13 jun 2026, 10:59

Nema ovdje opravdanja, jednostavno.
slika

beka23
Postovi: 1341
Pridružen/a: 18 mar 2013, 02:24
Kontakt:

Re: Ermedin Demirović

Post Postao/la beka23 » 13 jun 2026, 11:01

Dobro jutro svima osim epidaurusu maloumniku. Rijesit ce Demir Svicarce :kafa:

inzomni
Postovi: 1608
Pridružen/a: 13 apr 2022, 23:08
Kontakt:

Re: Ermedin Demirović

Post Postao/la inzomni » 13 jun 2026, 11:01

U reprezentaciji gdje te poslije 2 utakmice proglase božanstvom (Bajraktar i Alajbegović), ti nisi uspio ni u 41 utakmici da postigneš taj status već si došao do nivoa da te ljudi očima ne mogu i da su postali sigurni da ćeš chokati.

Bez konkurencije najgori napadač u posljednjih 20 godina.

Adnan Čustović 5 utakmica 1 gol
Milan Đurić 15 utakmica 7 golova
Zlatan Muslimović 30 utakmica 11 golova
Vedad Ibisevic 85 utakmica 28 golova
Smail Prevljak 27 utakmica 6 golova

Od njega bolju statistiku ima čak i Amer Gojak - 35 utakmica 4 gola.
Zadnja izmjena: inzomni, dana/u 13 jun 2026, 11:07, ukupno mijenjano 1 put.

KockarVicin007
Postovi: 33
Pridružen/a: 27 mar 2026, 21:30
Kontakt:

Re: Ermedin Demirović

Post Postao/la KockarVicin007 » 13 jun 2026, 11:03

Zlatan Muslimović je za Ermedina Demirovića Milan Djurić.

eleGancy
Postovi: 214
Pridružen/a: 10 avg 2025, 09:34
Kontakt:

Re: Ermedin Demirović

Post Postao/la eleGancy » 13 jun 2026, 11:03

inzomni je napisao/la:
13 jun 2026, 11:01
U reprezentaciji gdje te poslije 2 utakmice proglase božanstvom (Bajraktar i Alajbegović), ti nisi uspio ni u 41 utakmici da postigneš taj status već si došao do nivoa da te ljudi očima ne mogu i da su postali sigurni da ćeš chokati.

Bez konkurencije najgori napadač u posljednjih 20 godina.
Mislim da je glupo brojati tolike utakmice. Treba mu se brojati od kako je Barbarez tu, jer jedino su Dzeko i Prevljak davali golove kod prijasnjih selektora. Momak je otkako je Barbarez tu i dao ta 3 ili cak 4 gola

Edincapitano
Postovi: 1658
Pridružen/a: 09 sep 2025, 23:11
Kontakt:

Re: Ermedin Demirović

Post Postao/la Edincapitano » 13 jun 2026, 11:05

Broj 1. Covjek nema pojma, spor, ne dobija duele, kad bude sansa uvijek fula.
Broj 2. Ozenio cetnikusu.
Broj 3. Dijete ga zove tata.
Broj 4. Dva prsta na onoj prezentaciji formirana kao L.

Dodaj jos jedan prst, promijeni ime u Stefan i idi igraj za Srbiju. On je sigurno najgori napadac kojeg smo ikada imali u reprezentaciji. Statistika ne laze, pogotovo kada su napadaci u pitanju. Jos glumi nekog muslimana, a placa ljudima pivo u Njemackoj.

Obicni panj

Avatar
Ozymandias
Postovi: 929
Pridružen/a: 12 okt 2013, 17:20
Kontakt:

Re: Ermedin Demirović

Post Postao/la Ozymandias » 13 jun 2026, 11:10

Ako vec mora igrat, stavit ga na zadnjeg veznog i nek trckara za protivnickim igracima. Nema od njega hajra u napadu.

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: 1993Sajo1993, 19vendetta87, Balorda, DeeWa, dzemil, edin139, Frankie, GG3, Goalgetter, Google [Bot], Google Adsense [Bot], hurem, KockarVicin007, kontra, Muumii, nerkolfc, SanaBosna, Sheyi, Slobodanpad1945, Sveti, unavita, Venom i 155 gostiju.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []